Kibice - Londyn & UK- Chelsea vs JUVENTUS LM 19/09/2012

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 września 2012, 09:50

bylem na meczu z fulham pare lat temu (nieszczesny przegrany 4-1), to musialem siedziec na sektorze gospodarzy.

Angole nie chca zamieszek, dlatego zdobycie biletu na sektor Juve bedzie prawie niemozliwe. Chyba ze ktos ma wtyki w Italii i moze cos zalatwic.

Mam ziomkow z Legii, ktorzy mogliby popytac. Ale z tego co wiem, Legia ma focha na Juve, bo nie dali biletow na mecz z Lechem ;/


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 09 września 2012, 12:32

Ja bym się nie nastawiał, że uda Wam się w Londynie tak po prostu kupić bilety na sektor kibiców gości. Bilety przeważnie w całości trafiają do przyjezdnych, w tym przypadku do Turynu, gdzie kibice mogą nabyć bilet. Ale życzę powodzenia i zazdroszczę, że macie możliwość wybrania się na mecz.


Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2012, 13:39

Ja mieszkam w okolicach Londynu.. do Clapham Junction mam jakieś pół godziny pociągiem i również byłbym zainteresowany jakimś wspólnym wypadem, co do biletów to nie mam pojęcia jak wyglądają procedury, ale się niebawem dowiem. Póki co jestem jeszcze w Polsce, ale od środy już jukej.


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 09 września 2012, 23:45

Oficjalna strona cfc podaje, ze nie bedzie zadnej puli w general sale, wszystko jest dla karnetowców i membersów. Zna ktoś jakieś godne zaufania strony z biletami? Cuj, ze drozsze, ale trzeba.


Capo di tutti capi
Hybryd

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 372
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 10 września 2012, 17:01

Ja zamówilem już bilet, teraz czekam na bilet, mam nadzieje że dojdzie. Na tej stronie na której ja zamawialem na sektory gdzie były jeszcze w ogóle bilety było napisane "no italian fans" :/ Zastanawiam sie, czy mogą nie wpuścić jeżeli pojawisz się w bluzie bądź kurtce Juve... Jak coś można się gdzieś w pubie ustawić przed meczem ;)


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 września 2012, 17:13

Może podaj chociaż tę stronę...

@montero4: Co z Twoim membersem?


Capo di tutti capi
Hybryd

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 372
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 10 września 2012, 17:29

http://www.onlineticketexpress.com/spor ... 19-09-2012

http://www.livefootballtickets.com/cham ... 13045.html

http://www.footballclubtickets.bz/calen ... ember-2012

Nigdy wcześniej nie zamawiałem z ani jednej z tych stron. W razie wtopy bez pretensji do mnie, każdy na własną odpowiedzialność....


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 10 września 2012, 17:54

Hybryd pisze:http://www.onlineticketexpress.com/spor ... 19-09-2012

http://www.livefootballtickets.com/cham ... 13045.html

http://www.footballclubtickets.bz/calen ... ember-2012

Nigdy wcześniej nie zamawiałem z ani jednej z tych stron. W razie wtopy bez pretensji do mnie, każdy na własną odpowiedzialność....
No italian fans : D

Pisalem do sprzedazy w Italii i niestety nie ma juz biletow:D


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 września 2012, 17:57

Trochę poczytałem o tych stronach wcześniej, bo też je wyszukałem, ale ludzie pisali, że ściema, wiec nie brałem się za nie, bo to nie jest mała sumka. Daj znać, jak dojdzie Ci bilet i z jakiej konkretnie z tych trzech stron brałeś. Pozdro.


Capo di tutti capi
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 10 września 2012, 18:05

hara pisze:Trochę poczytałem o tych stronach wcześniej, bo też je wyszukałem, ale ludzie pisali, że ściema, wiec nie brałem się za nie, bo to nie jest mała sumka. Daj znać, jak dojdzie Ci bilet i z jakiej konkretnie z tych trzech stron brałeś. Pozdro.
Pewnie dojdzie cegła :P


PS: Widze prognozujesz zakończenie sezonu w avatarze :)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 września 2012, 19:49

iltalismano pisze:
hara pisze:Trochę poczytałem o tych stronach wcześniej, bo też je wyszukałem, ale ludzie pisali, że ściema, wiec nie brałem się za nie, bo to nie jest mała sumka. Daj znać, jak dojdzie Ci bilet i z jakiej konkretnie z tych trzech stron brałeś. Pozdro.
Pewnie dojdzie cegła :P


PS: Widze prognozujesz zakończenie sezonu w avatarze :)
Życzmy koledze powodzenia, ale w obawie przed cegłą właśnie zrezygnowałem tymczasowo z takiego rozwiązania, przynajmniej na tych wymienionych stronach. Od siebie mogę dorzucić stronkę o nazwie ticketbis, która ma najlepsze opinie z przeglądanych przeze mnie, aczkolwiek jak to często bywa, są i ludzie którzy od fejków po niej cisną.

Co do avataru, to prognozuję już też obronę tytułu. ;)


Capo di tutti capi
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 10 września 2012, 19:57

Hybryd pisze:Jak coś można się gdzieś w pubie ustawić przed meczem ;)
Hybryd to jaki bar proponujesz dla grona 11-12 osób prosto z Polszy? Mówisz, że przyjedziesz po nas na lotnisko? łeee to juz w ogóle bomba :P


montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 10 września 2012, 20:11

Łyko pisze:
Hybryd pisze:Jak coś można się gdzieś w pubie ustawić przed meczem ;)
Hybryd to jaki bar proponujesz dla grona 11-12 osób prosto z Polszy? Mówisz, że przyjedziesz po nas na lotnisko? łeee to juz w ogóle bomba :P
Members załatwił mi bilet. Chciałbym załatwić jeszcze ale już nie mam opcji.

Mieszkam w Basingstoke więc podajdę pod Stadion - jakaś knajpa by była super przed meczem.


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
Hybryd

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 372
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 10 września 2012, 20:40

Nie wiem co na temat tych stron piszą, nie moja rzecz. Tak jak napisałem każdy na własne ryzyko. Ja bym sobie nie darował gdybym choć nie spróbował zdobyć biletu mając tak blisko. Od razu dostałem e-mail potwierdzający zamówienie. Bilet zamawiałem w zeszłym tygodniu a pieniądze zeszły dopiero dzisiaj... Na stronie było napisane, że bilet zostanie dostarczony specjalną przesyłką na 5-10 przed wydarzeniem. Jestem dobrej myśli. W tą czy inną stronę mam wbite, jadę do Londynu.

Łyko a na jakie lotnisko lecicie i o której będziecie? Jak na Stanstead i w miarę rozsądnej porze to nie ma problem i się pojawię. O 6 rano kończę nockę i chciałem się wyspać żeby nie być zajechany jak koń po westernie... Pubów nie brakuje, więc na pewno coś się znajdzie.


montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 10 września 2012, 22:40

Hybryd pisze:Nie wiem co na temat tych stron piszą, nie moja rzecz. Tak jak napisałem każdy na własne ryzyko. Ja bym sobie nie darował gdybym choć nie spróbował zdobyć biletu mając tak blisko. Od razu dostałem e-mail potwierdzający zamówienie. Bilet zamawiałem w zeszłym tygodniu a pieniądze zeszły dopiero dzisiaj... Na stronie było napisane, że bilet zostanie dostarczony specjalną przesyłką na 5-10 przed wydarzeniem. Jestem dobrej myśli. W tą czy inną stronę mam wbite, jadę do Londynu.
Skoro dzisiaj zeszła kasa to szansa, że membersi odsprzedali swoje + extra bilet/y które tylko dzisiaj można kupić. Gdzie mieszkasz? W PL to z tego co pamiętam to Dąbrowa G. ;p


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
ODPOWIEDZ