Jaki prezent dla fana Juventusu

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
ania89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2012
Posty: 10
Rejestracja: 29 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 11:30

Cześć chłopaki,
Potrzebuję porady :) Chciałabym kupić prezent dla chłopaka, oczywiście fana Juventusu :) pytanie brzmi co i gdzie kupić.
Niebawem zamieszkamy razem i on chciałby dostać coś praktycznego, a ja postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym i kupić mu coś do wyposażenia domu, jednak właśnie z motywem juventusowym :).
Orientujecie się jak z zamawianiem z Juvestore.com ? A jeśli się zdecyduje na zakup tam (bo tylko tam widzę duży wybór) to czy ktoś byłby chętny na wspólny zakup (mieszkam we Wrocławiu).

Co Was by najbardziej ucieszyło? Myślałam o dywaniku w kształcie herbu Juventusu, pościeli, poduszkach na sofe, reczniku do lazienki...
Ktoś na forum pisał tez o makiecie stadionu - jesli gdzies sie taka pojawila tez bylabym chetna na to do jakiejs gablotki w domu.
Bardzo licze na Wasze rady na temat tego co najlepiej kupic ;)


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 11:45

Głową Morattiego na srebrnej tacy żaden juventino nie pogardzi. Potwierdzone info.


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 11:49

Wszystko co wymieniłaś możesz mu kupić.


tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 11:56

Dywanik niee..nie chciałbym chodzić po herbie. Pościel ręczniki stolik szklany..wszystko to jest dobre;) I najlepiej daj mu to ubrana w koszule nocną z Juventusu;d;d


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 12:08

Rzuć kasą na tap strajka :-D

A poważnie, to myślę, że ucieszyłby się z czegokolwiek związanego z Juve, czy to będzie ręcznik, koszulka, pościel czy kubek.


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 12:08

Najlepiej jakbyś kupiła koszulkę z tego sezonu(z tarczą Scudetto i 3ma gwiazdkami) i oprawiła ją w jakąś fajną ramę. Wtedy takie cudo Twój chłopak będzie mógł zawiesić sobie w pokoju ;)

coś w tym stylu ;)

Obrazek


ania89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2012
Posty: 10
Rejestracja: 29 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 12:11

zahor pisze:Głową Morattiego na srebrnej tacy żaden juventino nie pogardzi. Potwierdzone info.
hehe pomyślę o tym jako o bonusie :P tylko, ze głowa w wersji jedynie zdjęciowej ;)


tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 12:15

To może jako tarcza do Darta;p


ania89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2012
Posty: 10
Rejestracja: 29 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 12:17

z pewnością wszystko go ucieszy, to fakt. Tylko ciężko wybrać co jest najlepsze :) myślałam o dywaniku, ale tanhayi ma racje, chłopak podobnie by myślał na 99% :)
Stolik widzieliśmy kiedyś na fejsie, i bardzo nam się podobał. Tylko nie wiem zbytnio jak takowy stworzyć :) pisałam nawet wtedy wiadomość do chłopaka, który wrzucił jego zdjęcie ,ale niestety nie odpisał. No ale pomysł dobry,a zupełnie o tym zapomniałam... na całe szczęście czasu jeszcze zostało odpowiednio dużo by się zorientować gdzie można go zamówić :)


ania89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2012
Posty: 10
Rejestracja: 29 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 12:19

tanhayi pisze:To może jako tarcza do Darta;p
albo laleczka voodoo :P


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 12:19

Możesz kupić i to w Polsce:

Sztućce
Torba podróżna
Bluza na chłodniejsze dni
Kubek z dowolnym wzorem
Kosmetyczka
Inny kubas
Ramka na Wasze wspólne foto :)


Wszystko masz na allegro. Są praktyczne rzeczy, w ludzkiej cenie. Z Juvestore wysyłka tyle samo Ci wyjdzie albo nawet więcej niż sama rzecz, którą zamówisz. Zależy też od niej. Od wybpru do koloru masz.


ania89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2012
Posty: 10
Rejestracja: 29 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 12:21

CzarnyZkultury pisze:Najlepiej jakbyś kupiła koszulkę z tego sezonu(z tarczą Scudetto i 3ma gwiazdkami) i oprawiła ją w jakąś fajną ramę. Wtedy takie cudo Twój chłopak będzie mógł zawiesić sobie w pokoju ;)
[/URL]
ten pomysł też świetny, tylko on mówil,że chciałby coś praktycznego, bo akurat w okolicach jego urodzin czeka nas przeprowadzka i wiele rzeczy jest potrzebnych :) a koszulke to pewnie zaraz by wyjął z ramy :P musiała by być nie w jego rozmiarze by miała szanse tam pozostać ;)


ania89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2012
Posty: 10
Rejestracja: 29 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 12:23

Elo Vidal:) pisze:Możesz kupić i to w Polsce:

Sztućce
Torba podróżna
Bluza na chłodniejsze dni
Kubek z dowolnym wzorem
Kosmetyczka
Inny kubas
Ramka na Wasze wspólne foto :)


Wszystko masz na allegro. Są praktyczne rzeczy, w ludzkiej cenie. Z Juvestore wysyłka tyle samo Ci wyjdzie albo nawet więcej niż sama rzecz, którą zamówisz. Zależy też od niej. Od wybpru do koloru masz.
świetnie :) dziękuję bardzo :)
to pomyslow mam juz tyle,ze na jednej rzeczy sie raczej nie skonczy ;)


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 12:25

He he. Ja dostałem kiedyś kubek (którego używam do dziś).

Ogólnie możesz mu jakieś t-shirty kupić (nie chodzi mi o koszulki piłkarskie oczywiście). Poza tym, to też zależy czy chcesz mu coś bardziej praktycznego do domu kupić, czy żeby on tego sam używał.

Pomysł ze sztućcami bardzo średni, tak samo z dywanikiem, te koszulki w ramach jak najbardziej mi się podobają, no ale niezbyt to praktyczne.

Ogólnie to odzież : koszulki wyjściowe, jak gra w piłkę to może torbę/piłkę do grania, szalik na zimę.

Najlepszy prezent to i tak możliwość wyjazdu na mecz do Turynu :D


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 12:31

Widzę typowe pomysły kobiety - kubek, szalik i jeszcze krawatu brakuje. Oczywiste wydają się być inne rzeczy...
Ale szczerze te koszulki w ramkach fajnie wyglądają.


ODPOWIEDZ