Jaki prezent dla fana Juventusu

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 12:37

Koszulki w ramach ładne, Pomyśl o takich malutkich dodatkach które dostaniesz w Tesco jak chusteczki z Juve, szampon, żel pod prysznic;)


ania89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2012
Posty: 10
Rejestracja: 29 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 12:42

Castiel pisze:Widzę typowe pomysły kobiety - kubek, szalik i jeszcze krawatu brakuje. Oczywiste wydają się być inne rzeczy...
Ale szczerze te koszulki w ramkach fajnie wyglądają.
Nie chce kupować ani kubka ani szalika, a krawat to sam juz sobie kiedys tutaj kupił :P szalik zresztą tez.
Koszulki w ramach wygladają genialnie, ucieszylby sie, ale nie wiem czy teraz tak w 100% bo prosil mnie o cos praktycznego. Bardziej myslalabym o tym stoliku, ewentualnie posciel dla niego (bo posciel i tak musimy pokupowac).
Wiadomo,ze te wszystkie gadżety z kategorii dekoracyjnej w wiekszosci są fajniejsze niż te użytkowe, ale chce się dostosować do jego prośby, ale zamiast np. odkurzacza czy mikrofali wole kupić mu pościel z logo Juventusu lub stolik do salonu :)
W pilke nie gra, a silownie ma wlasna w garazu wiec torba nie jest mu potrzebna, ewentualnie jako weekendowa jak jezdzi do Wrocławia, ale ta jego jest jeszcze w dobrym stanie wiec to raczej pomysł na przyszłość, jak obecna się wysłuży.
Pomyślałam teraz jeszcze o budziku, cos wspominal,ze chcialby taki tradycyjny budzik koło łóżka, a takie z motywem Juventusu widzę, że też są.


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 12:42

Jak masz 25 milionów euro, to możesz mu kupić Llorente.

Osobiście proponowałbym jakąś koszulkę zwyczajną jednobarwną z wybranym nadrukiem. Chociażby okładka Tuttosportu z Del Piero podnoszącym puchar ligi, czy zdjęcie Pirlo strzelającego karnego a'la Panenka ;)


tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 12:50

Jak masz 25 milionów euro, to możesz mu kupić Llorente.
:ok: :ok:

kobita mi mówiła że przystojny;p więc nie wiem czy jej partnerowi spodobałby się "Torres" w domu;p


rolek86

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2005
Posty: 31
Rejestracja: 13 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 14:05

A może kup koszulkę, załóż ją na siebie (tylko sama koszulkę) i poczekaj na swojego chłopaka pod kołdrą 8)


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 14:25

rolek86 pisze:A może kup koszulkę, załóż ją na siebie (tylko sama koszulkę) i poczekaj na swojego chłopaka pod kołdrą 8)
kupić fajną koszulkę i ukryć się pod kołdrą :roll: jeszcze chłop się wkurzy, kiedy wróci do domu i zobaczy niepościelone łóżko


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 14:25

rolek86 pisze:A może kup koszulkę, załóż ją na siebie (tylko sama koszulkę) i poczekaj na swojego chłopaka pod kołdrą 8)
I może niech wyłoży jeszcze drogę do łóżka plastrami pomidora. Bracie, taka akcja jest romantyczna/podniecająca jak wspólne lepienie pierogów :D (takie a'la lepienie garnka z Patrickiem Swayze)


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 14:26

Elo Vidal:) pisze: Inny kubas
Mam taki i jest bardzo fajny, codziennie z niego pije.
rolek86 pisze:A może kup koszulkę, załóż ją na siebie (tylko sama koszulkę) i poczekaj na swojego chłopaka pod kołdrą
To jest świetny pomysł :smile: :bravo:


Forza Juve!
Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 16:32

Tak naprawdę jeśli to ma być użyteczne to za bardzo wyboru nie ma: kubek, pościel, poduszka, ręcznik a jak ktoś ma dużo kasy to zegarek( nie chodzi mi o te badziewie z Reala). Jeśli coś do powieszenia na ścianie to może być flaga, proporczyk albo tak jak koledzy wspominali koszulka w antyramie.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
ania89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2012
Posty: 10
Rejestracja: 29 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 18:02

Na chwile obecna z rzeczy praktycznych to najbardziej myślę o: stoliku, pościeli i budziku

a z rzeczy mniej potrzebnych ,ale fajnych koszulka, która może najpierw trafić na mnie a później do antyramy :) o ile nie zgarnie jej wcześniej do szafy :) (podesłalibyście linka do tej najnowszej koszulki? bo ja znam się niestety bardzo powierzchownie i mam obawy czy znajdę właściwą)
Podoba mi się też bardzo pomysł Alfy i Omegi - z koszulką z mniej typowym nadrukiem ;) jeśli się na to zdecyduje podeślę tu wcześniej grafikę byście mi powiedzieli czy dobrze wybrałam, żeby nie czuł niedosytu, że mogła być nieco lepsza ;)

i jeszcze oglądając te wszystkie rzeczy wymyśliłam taki anty-zestaw: misiu i ramka :P


tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 18:43

Obrazek

;) pasiak oczywiście;)


ania89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2012
Posty: 10
Rejestracja: 29 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 14 września 2012, 17:34

Mam prośbę, bo chcę kupić m.in. budzik, niestety nie mogę znaleźć go dostępnego w żadnym polskim sklepie internetowym, wysłałam zapytania do kilku sklepów oferujących gadżety z motywem Juve - niestety albo nie odpisują, albo nie przewidują dostawy, albo piszę, że będzie - a jednak nie ma. Może ktoś z Was widział gdzieś jeden z tych wzorów:

Obrazek
Obrazek
Proszę bardzo o inf. jeśli byście gdzieś się z nimi spotkali :)


darex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2004
Posty: 89
Rejestracja: 24 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 14 września 2012, 20:29



baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 14 września 2012, 21:51

Na prezent według mnie wiadomo , że koszulka najlepsza. Ja tam dostałem szalik i flagę i jestem bardzo zadowolony :D


io_sono_Juventina

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2012
Posty: 65
Rejestracja: 05 września 2012

Nieprzeczytany post 14 września 2012, 23:50

ania89 pisze:Cześć chłopaki,
Potrzebuję porady :) Chciałabym kupić prezent dla chłopaka, oczywiście fana Juventusu :) pytanie brzmi co i gdzie kupić.
Niebawem zamieszkamy razem i on chciałby dostać coś praktycznego, a ja postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym i kupić mu coś do wyposażenia domu, jednak właśnie z motywem juventusowym :).
Orientujecie się jak z zamawianiem z Juvestore.com ? A jeśli się zdecyduje na zakup tam (bo tylko tam widzę duży wybór) to czy ktoś byłby chętny na wspólny zakup (mieszkam we Wrocławiu).

Co Was by najbardziej ucieszyło? Myślałam o dywaniku w kształcie herbu Juventusu, pościeli, poduszkach na sofe, reczniku do lazienki...
Ktoś na forum pisał tez o makiecie stadionu - jesli gdzies sie taka pojawila tez bylabym chetna na to do jakiejs gablotki w domu.
Bardzo licze na Wasze rady na temat tego co najlepiej kupic ;)

Szkoda, ze nie napisałaś wcześniej...byłam w Turynie i w Juve Store na Via Garibaldi...chętnie bym pomogłą...


ODPOWIEDZ