Fernando Llorente

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 04 października 2012, 22:30

grusio pisze:Meczu nie oglądałem, ale widzę, że Llorente wszedł w 64. minucie, lecz cudów nie zdziałał
Nic w tym dziwnego, skoro raczej nigdy nie był zawodnikiem tworzącym coś z niczego. Drużyna stworzy mu akcje, to być może gola ustrzeli. Suarez to to nie jest


Obrazek
Kacper

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2003
Posty: 12
Rejestracja: 04 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2012, 17:30

ja uwazam ze to dobry zawodnik, majac taka pomoc jak my, przyda sie ktos wykanczajacy akcje - pokroju trezeguet, ktory tez nie byl wirtuozem pilki. prawda jest taka, ze jest o niebo lepszy od obecnych napastnikow Juve, ktorzy regularnie marnuja pare sytuacji w meczu, ktorych w konfrontacjach z mocnymi zespolami moze nie byc za duzo... pozdro


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 14 listopada 2012, 19:58

Kacper pisze:ja uwazam ze to dobry zawodnik, majac taka pomoc jak my, przyda sie ktos wykanczajacy akcje - pokroju trezeguet, ktory tez nie byl wirtuozem pilki. prawda jest taka, ze jest o niebo lepszy od obecnych napastnikow Juve, ktorzy regularnie marnuja pare sytuacji w meczu, ktorych w konfrontacjach z mocnymi zespolami moze nie byc za duzo... pozdro
Ja Treze nie lubiłem jakoś specjalnie, ale chyba zestawienie z nim tego baskijskiego kołka jest trochę... nieprzemyślane. Trez miał niezłą technikę użytkową i fenomenalny instynkt strzelecki. To był po prostu kapitalny snajper. A LL? Ot - napastnik jakich wielu. Tyle, że w miarę tani. To już naprawdę wolałbym Drogbę.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 listopada 2012, 20:43

deszczowy pisze:A LL? Ot - napastnik jakich wielu. Tyle, że w miarę tani. To już naprawdę wolałbym Drogbę.
Jak Cię lubię, Deszczu...
...naprawdę wolałbyś Drogbę od Llorente? Sam jestem sceptycznie nastawiony do tematu Hiszpana, ale jednak wolałbym jego niż Drogbę. Czy muszę tłumaczyć dlaczego? :wink:
Jeśli natomiast naprawdę mielibyśmy bawić się w aż do bólu doraźne i krótkotrwałe leczenie, to na pierwszym miejscu stawiałbym Treze. Treze, Treze, w takiej sytuacji tylko Treze, nie Drogba


Obrazek
baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 14 listopada 2012, 20:50

Kacper pisze:pokroju trezeguet
Dobrze , że napisałeś pokroju bo sam Treze by się obraził. To mój ulubiony piłkarz i nie pozwolę go tak bezkarnie obrażać.:prochno: A teraz tak serio to wszystko jest zależne od tego za ile go kupimy bo jeśli za pięć patyków i nawet jeśli damy mu wysoki kontrakt na trzy lata to nie będzie to jakaś wielka strata jakby okazał się niewypałem. I obyśmy skończyli z Llorente bo jeszcze przyjdzie Pazzini i będziemy mieli :angry: :angry: :angry:


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 14 listopada 2012, 21:35

Tak się rozmażyłem oglądając naszą reprezentacje, co by w naszym ataku był i Cavani i Suarez...


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 14 listopada 2012, 21:57

jareckik pisze:Tak się rozmażyłem oglądając naszą reprezentacje, co by w naszym ataku był i Cavani i Suarez...
wygralibysmy LM, powaznie.


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 14 listopada 2012, 22:25

Bazyliszek pisze:
jareckik pisze:Tak się rozmażyłem oglądając naszą reprezentacje, co by w naszym ataku był i Cavani i Suarez...
wygralibysmy LM, powaznie.
Poważnie ?


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 14 listopada 2012, 23:41

jareckik pisze:Tak się rozmażyłem oglądając naszą reprezentacje, co by w naszym ataku był i Cavani i Suarez...
mialem to samo...


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 15 listopada 2012, 00:00

squinter pisze:
jareckik pisze:Tak się rozmażyłem oglądając naszą reprezentacje, co by w naszym ataku był i Cavani i Suarez...
mialem to samo...
Ja tylko jednego z nich bym chciał. AŻ jednego.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 listopada 2012, 17:11

Prezes Athleticu Bilbao twierdzi, że ostatnie pogłoski o możliwym transferze Llorente w styczniu to bzdury: "Llorente not leaving Bilbao", a biorąc pod uwagę specyfikę tego klubu wcale bym się nie zdziwił jakby przytrzymali go dla przykładu do końca kontraktu.


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 15 listopada 2012, 17:26

Vimes pisze:a biorąc pod uwagę specyfikę tego klubu wcale bym się nie zdziwił jakby przytrzymali go dla przykładu do końca kontraktu.
Jo tyz. W lecie nie chcieli slyszec o okolicach 15-18 mln, a po paru miesiacach puszcza go za grosze? No chyba, zeby im robil kwas w szatni i obarczali go przez to wina za slabe wyniki druzyny. Ale ta wypowiedz Urrutii o tym nie swiadczy.

Jak bumerang wraca temat Drogby... Mowcie co chcecie, ale ja bym go widzial na pol roku - rok. Moze akurat przez ten czas pojawi sie na rynku napadziorow jakas okazja do wykorzystania.


Obrazek
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 15 listopada 2012, 17:33

O ile latem byłem sceptycznie nastawiony do sprowadzenia Llorente, tak teraz zaczynam myśleć, że... Nie mamy innego wyjścia :płaczę: Jeżeli Marotta naprawdę nie jest w stanie wyłożyć dużej kwoty na napastnika, to zostaje szukanie takich przypadków jak LL. Rewelacją nie jest, ale przy poziomie prezentowanym przez nasz atak, naprawdę niewiele trzeba, żeby cokolwiek poprawić. A skoro Hiszpan miałby być za stosunkowo niewielkie pieniądze (tudzież nawet za darmo), to może i jest wart wypróbowania.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 16 listopada 2012, 17:39

bendzamin pisze:
Vimes pisze:a biorąc pod uwagę specyfikę tego klubu wcale bym się nie zdziwił jakby przytrzymali go dla przykładu do końca kontraktu.
Jo tyz. W lecie nie chcieli slyszec o okolicach 15-18 mln, a po paru miesiacach puszcza go za grosze? No chyba, zeby im robil kwas w szatni i obarczali go przez to wina za slabe wyniki druzyny. Ale ta wypowiedz Urrutii o tym nie swiadczy.

Jak bumerang wraca temat Drogby... Mowcie co chcecie, ale ja bym go widzial na pol roku - rok. Moze akurat przez ten czas pojawi sie na rynku napadziorow jakas okazja do wykorzystania.
Llorente zimą na pewno nie przyjdzie co najwyżej możemy go sobie zaklepać na lato.
A Drogba? Proszę was skończcie już z nim. Ci, którzy chcą jego transferu to oceniają go chyba przez pryzmat meczów w europejskich pucharach - bo tam akurat kilka spotkań mu wyszło. W lidze cieniował. No i nie wierzę, że przyjdzie grać do nas za jakieś 2 mln skoro teraz pewnie wyciąga lekko 10. On już jest na piłkarskiej emeryturze i potrzebuje zarabiać.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 listopada 2012, 12:01

Dziś Llorente ma dostać szansę od pierwszej minuty w meczu przeciwko Deportivo bo Aduriz pauzuje za kartki.


Zablokowany