Fernando Llorente

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
incubus7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2012
Posty: 34
Rejestracja: 27 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 16:44

da radę chłopak u nas! poza świetna gra głową, jest dobry technicznie, poradzi sobie z prostopadłymi Pirlo!


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 21:20

PrzemasJuve pisze:2 mln euro...jakby w 2 strone szlo JUVE juz dawno by puscil zawodnika... oby udalo sie go zalatwic, bo mecz z parma coraz blizej
Nawet jakby przyszedł w tej sekundzie to z Parmą nie zagra, chyba, że ostatni kwadrans.


Osmium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2012
Posty: 17
Rejestracja: 15 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2012, 16:26

No i co z tego ale bedzie Juventino. :lol:


"Vincere non e importante e l’unica cosa che conta"
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2012, 21:41

I ktoś wie coś w końcu w związku z Llorente ? ponoć miał dzisiaj ogłosić całemu światu informację na temat swojej przyszłości. Ja jakoś takiej informacji nigdzie nie widziałem...


ObrazekObrazekObrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2012, 22:44

@Maras@ pisze:I ktoś wie coś w końcu w związku z Llorente ? ponoć miał dzisiaj ogłosić całemu światu informację na temat swojej przyszłości. Ja jakoś takiej informacji nigdzie nie widziałem...
wiadomo, że na jutrzejszy mecz z HJK Helsink nie został powołany... chyba, że ma kontuzje, o której nie wiem ;)


czarny93

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2009
Posty: 146
Rejestracja: 25 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2012, 23:49

Moim zdaniem o ten transfer będzie ciężko, ale jeśli przejdzie pod sam koniec okienka. Miejmy nadzieję, że będziemy mieli niespodziankę :)


DejW
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2012, 10:19

Llorente już był niby prawie nasz, a teraz z każdym dniem, zamiast coraz bliżej to jest coraz dalej :/
Ponoć znowu zaczeliśmy negocjować sprawę transferu Dżeko (ale na pewno nic nie wskuramy jeśli Man. City nie kupi jakiegos nowego napastnika - np. Jovetica)...


ObrazekObrazekObrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2012, 10:36

@Maras@ pisze:Llorente już był niby prawie nasz, a teraz z każdym dniem, zamiast coraz bliżej to jest coraz dalej :/
Ponoć znowu zaczeliśmy negocjować sprawę transferu Dżeko (ale na pewno nic nie wskuramy jeśli Man. City nie kupi jakiegos nowego napastnika - np. Jovetica)...
City na pewno kogoś kupi (jak nie dwóch napastników bo o tym też się pisze) martw się o nas :C


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2012, 11:23

wagner pisze:
@Maras@ pisze:Llorente już był niby prawie nasz, a teraz z każdym dniem, zamiast coraz bliżej to jest coraz dalej :/
Ponoć znowu zaczeliśmy negocjować sprawę transferu Dżeko (ale na pewno nic nie wskuramy jeśli Man. City nie kupi jakiegos nowego napastnika - np. Jovetica)...
City na pewno kogoś kupi (jak nie dwóch napastników bo o tym też się pisze) martw się o nas :C
Ale przecież nie martwię się o nas, piszę jedynie, że jeśli oni nikogo nie kupia to my nie mamy nawet iluzorycznych szans na Dżeko ;)
Najgorsze jest to, że nawet jeśli kupią napastnika to może się okazać, że my nie wciągniemy Edina, bo krzykną za niego ze 30 baniek :/


ObrazekObrazekObrazek
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2012, 11:49

[quote="Najgorsze jest to, że nawet jeśli kupią napastnika to może się okazać, że my nie wciągniemy Edina, bo krzykną za niego ze 30 baniek :/ [/quote]
I tak krzykną.
Llorente za 18 nie więcej. Bez przesady taki top topów to on nie jest.


baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2012, 00:39

Spokojnie Marotta wie co robi. Lepiej nie przepłacać i później nie płakać. Nie oszukujmy się Llorente nie daje pewności stu procentowej tych 20 bramek w sezonie.


pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2012, 00:54

lepszy FL niż nic taka prawda, nie daj boże berbatova :O z tego co nam zostało na rynku fernando to najlepsza opcja, mam nadzieje że kobrooki się spręży :)


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Osmium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2012
Posty: 17
Rejestracja: 15 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 07 września 2012, 18:56

Juventus Turyn w dalszym ciągu przejawia zainteresowanie pozyskaniem Fernando Llorente. Do transakcji miałoby dojść w styczniowym oknie transferowym o ile Bask wcześniej nie podpisze nowej umowy.

Giuseppe Marotta rozmawiał z dziennikarzami Tuttosport na temat przyszłości 27-letniego napastnika. Na początku odniósł się do komentarza Jose Mourinho, który widzi reprezentanta Hiszpanii w Turynie od nowego roku. - Mourinho zawsze jest dobrze poinformowany...

- Llorente w styczniu w Juventusie? Jeżeli będzie dostępny na rynku transferowym, będziemy zainteresowani. Sytuację ocenimy na początku 2013 roku.

Tymczasem prezydent Athleticu Bilbao wciąż ma nadzieję na zatrzymanie rosłego napastnika. - Nikt nie wie co stanie się w trakcie sezonu. Być może uda nam się przekonać go do pozostania w klubie.

Przy okazji Marotta został zapytany o starania Juventusu względem Robina van Persie. - To nie byłby dobry wybór dla takiego klubu jak Juventus. 30 milionów to bardzo dużo za zawodnika, któremu kończy się kontrakt.

Llorente w trakcie okienka transferowego został odsunięty od treningów po tym, jak wyraził chęć odejścia do innego klubu. Napastnik Athleticu nie myśli o przedłużeniu umowy z klubem.

żródło: ESPN


"Vincere non e importante e l’unica cosa che conta"
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 07 września 2012, 19:52

Mam nadzieję, że Marotta da sobie spokój z tym zawodnikiem. Jeśli oczywiście stanie się jakaś katastrofa w ataku, to ostatecznie można go sprowadzić, jednak na dzień dzisiejszy powinniśmy się skupić na kimś młodszym, bardziej bramkostrzelnym i nie oczekującym tak wysokiego kontraktu. A Hiszpan wiedząc o zainteresowaniu nim innych czołowych klubów na pewno będzie chciał sporej kasy, w końcu to dla niego ostatnia szansa w karierze na podwyżkę pensji.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
szycha21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2009
Posty: 212
Rejestracja: 03 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 07 września 2012, 20:02

ewerthon pisze:Mam nadzieję, że Marotta da sobie spokój z tym zawodnikiem. Jeśli oczywiście stanie się jakaś katastrofa w ataku, to ostatecznie można go sprowadzić, jednak na dzień dzisiejszy powinniśmy się skupić na kimś młodszym, bardziej bramkostrzelnym i nie oczekującym tak wysokiego kontraktu. A Hiszpan wiedząc o zainteresowaniu nim innych czołowych klubów na pewno będzie chciał sporej kasy, w końcu to dla niego ostatnia szansa w karierze na podwyżkę pensji.
Dokładnie... Mnie osobiscie LLorente nigdy jakoś nie przekonywał. Taki... średni grajek. Uważam że stać nas na kogoś lepszego....dużo lepszego. Tak więc podobnie jak ewethon ja również wolałbym kogoś innego.


Zablokowany