Najbardziej poryty pomysł pierwszej połowy mercato

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Twoim zdaniem najbardziej poryty pomysł to:

Czas głosowania minął 15 sierpnia 2012, 21:30

Giovinco jako box-to-box (Bartek88)
105
65%
De Ceglie na środku obrony (annihilator1988)
27
17%
Krasić w ataku (Jacky/francois)
10
6%
Gaston Ramirez jako wingback (Robaku)
8
5%
Mauricio Isla na prawym ataku
11
7%
 
Liczba głosów: 161
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2012, 01:30

Wojtek pisze:grał Giaccherini, który (przynajmniej mi) przypomina stylem gry Sebe (mały,szybki itp.) Czekam... :prochno:
Przybywam z odsieczą! Otóż nasz Gacek ma unikalnego skilla w postaci czucia pozycji defensywnej, też o wiele lepiej radzi sobie w samym odbiorze od małego Gio. To pierwsze wywołuje efekt analogiczny do Cannavaro (tylko że w przestrzeni horyzontalnej)- Fabio był niski, ale skakał niesamowicie wysoko, więc wygrywał pojedynki główkowe z kolosami w napadzie. Emmanuele nadrabia boiskową inteligencją braki fizyczne, czego nie robi Seba. Też nie ma AŻ takich braków, jak Mrówa, bo jest kilka centymetrów większy i kilka kilosów cięższy.

Taki przykładzik- Asamoah ma zaledwie 173 centymetrów wzrostu, tylko 9 więcej od Gio. Ale to na boisku jest niewidoczne, właśnie z względów powyższych. Wyglądają jakby ich różniło 2 razy tyle.


Człowiek ze mnie o takiej wyobraźni, że może zainteresowałbym czymś Daliego, z Mon Rayem i Bunuelem. Wszak jestem tym, który zastanawiał się, czy Giaccha nie zrobić półlewego już w listopadzie, na 10 miesięcy przed wybiegnięciem tego w meczu otwierającym włoskie Euro, z urzędującym i przyszłym Mistrzem Europy :smile:
I jestem w stanie sobie wyobrazić Ramireza grającego na wingbacku z takimi wytycznymi jak miał Esti w tym sezonie. Jestem w stanie sobie wyobrazić Islę na prawym ataku z takimi, jak miał tam Pepe w tym sezonie. Krasić na ataku? Przynajmniej jego strata to nie 80% bramka dla przeciwnika, może też minie raz czy dwa w meczu rywala na tej swojej szybkości i rozwiąże "bliższe" mecze. De Ceglie na środku obrony? Może wypalić, w tym sezonie z tyłu bezbłędny, z przodu nieco bezproduktywny.
Ale nawet z moją surrealistyczną wyobraźnią, na pomysł Bartka88 jestem w stanie tylko zareagować analogicznie do popularnego mema z Jackie Chanem.
Brawo Bartek
Ostatnio zmieniony 06 sierpnia 2012, 12:55 przez SKAr7, łącznie zmieniany 1 raz.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2012, 08:38

Ej ej, dziewczyny - czy za wygranie ankiety jest jakaś nagroda? Po co głosujemy?
proponuję za 1. miejsce tydzień w stonodze 8)
Za 2. miejsce tydzień
A dla odmiany za 3 miejsce siedem dni w stonodze.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2012, 08:45

pan Zambrotta pisze:Ej ej, dziewczyny - czy za wygranie ankiety jest jakaś nagroda? Po co głosujemy?
proponuję za 1. miejsce tydzień w stonodze 8)
Za 2. miejsce tydzień
A dla odmiany za 3 miejsce siedem dni w stonodze.
Dla ciebie roczny karnet, za całokształt


paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2012, 08:46

głos na Krasić w ataku (Jacky/francois)


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2012, 09:00

A gdzie pomysł sprowadzenia Pazziniego?
Imo es numero uno :prochno:


Z tych dostępnych to...oscar goes to Bartka za Giovinco b2b :smile:


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2012, 09:22

Moim zdaniem, brakuje tutaj pomysłu Fabio Cannavaro, który chciał zostać trenerskim słupem na ławce Juventusu.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2012, 09:38

Bartek na propsie, nie ma to tamto 8)


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2012, 10:38

pan Zambrotta pisze:Ej ej, dziewczyny - czy za wygranie ankiety jest jakaś nagroda? Po co głosujemy?
proponuję za 1. miejsce tydzień w stonodze 8)
Za 2. miejsce tydzień
A dla odmiany za 3 miejsce siedem dni w stonodze.
Stonoga zajęta przynajmniej do ogłoszenia wyroku mój Ty rubaszny kalafiorku... 8)

Mam jednak nadzieję, że wynik ankiety zostanie gdzieś uwieczniony. W ogóle można by co jakiś czas takie zawody przeprowadzać, bośmy bogaci (jako forum) w takie smakołyki...


Dzięcioł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 292
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2012, 10:47

Vimes pisze:Moim zdaniem, brakuje tutaj pomysłu Fabio Cannavaro, który chciał zostać trenerskim słupem na ławce Juventusu.
:ok: Pełna zgoda.
Ein pisze:boję się nawet zapytać, kto ma I miejsce, ale zaryzykuję... kto jest na podium ?
Nie odpisał ci z uwagi na swoją wrodzoną skromność. Oczywiście, że najwyższe miejsce na podium zajmuje on sam, przynajmniej w jego mniemaniu.
annihilator1988 pisze:
pan Zambrotta pisze:Ej ej, dziewczyny - czy za wygranie ankiety jest jakaś nagroda? Po co głosujemy?
proponuję za 1. miejsce tydzień w stonodze 8)
Za 2. miejsce tydzień
A dla odmiany za 3 miejsce siedem dni w stonodze.
Dla ciebie roczny karnet, za całokształt
Mógłbym się nawet zrzucić na taki prezent dla Zambrosia.


Żywot studenta prawa, żywotem lirycznym jest...
ravanevialli2

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 czerwca 2010
Posty: 11
Rejestracja: 08 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2012, 11:38

Wahałem się między Giovinco a Gastonem, zdecydowałem się jednak na tego pierwszego.

Natomiast Krasić w ataku czy Isla jako prawoskrzydłowy napastnik to nie są ani trochę poryte pomysły, a wręcz bardzo dobre. Krasić nie potrafi bronić, więc w systemie Conte nie nadaje się na żadną inną pozycję niż atak, gdzie gra także nie broniący Vucinić czy teraz Giovinco. Tylko że Krasić jest od nich słabszy, więc byłby dopiero trzecim wyborem.

Natomiast uważam, że Isla byłby bardzo dobrym skrzydłowym napastnikiem w 4-3-3, podobnie jak Pepe.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2012, 11:43

Ein pisze:boję się nawet zapytać, kto ma I miejsce, ale zaryzykuję... kto jest na podium ?
przecież napisałem, ranking kosmitów wygląda następująco:
1. Bartek88
2. Pluto
3. Castiel
4. zahor coelho

dzięcioł, na twoje jady mogę odpowiedzieć tylko tym postem. Na nic więcej nie chce mi się pisać.

@ravanevialli2, ty tak serio ? :shock:
nasz krasić walnął dwie bramy w sparingu, w tym jedną wbijając penisem z 20 cm, a wy go przymierzaliście na atak ? :shock:
Bycie skrzydłowym w 3-5-2, a bycie skrzydłowym w 4-3-3 to zbyt znaczące różnice dla Isli.
IMHO oba pomysły mocno absurdalne.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ravanevialli2

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 czerwca 2010
Posty: 11
Rejestracja: 08 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2012, 11:51

Jeśli Pepe grał kogoś w rodzaju trequartisty przeciwko Udinese w pierwszym meczu, to Krasić też by mógł;) Tym bardziej, że nie potrafiąc bronić, nie nadaje się na żadną inną pozycję u Conte. Moja opinia nie ma związku z ostatnimi meczami sparingowymi, gdyż ich nie oglądałem.

Isla moim zdaniem rewelacyjnie radzi sobie w ofensywie. W ostatnim sezonie albo grał jako box-to-box, albo był kontuzjowany w drugiej połowie, ale jeśli Pepe będzie zawieszony na dłużej, a Conte będzie chciał wystawić drużynę w ustawieniu 4-3-3, myślę że zobaczymy w niej właśnie Islę na prawym skrzydle. Jeśli ktoś uważa, że będziemy grać z Vuciniciem i jednocześnie Giovinco na skrzydłach - to to jest dopiero poryte.

De Ceglie też w razie jakiegoś kryzysu mógłby zagrać w trójce środkowych obrońców, ale oczywiście nie jako ten centralny.

Oczywiście pisząc że "mogliby", nie znaczy, że byliby w tym dobrzy. Osobiście ani Krasicia ani De Ceglie nie wystawiłbym na takich pozycjach, gdybym nie był przyparty do muru. Ale nawet przyparty do muru nie wystawiłbym Giovinco ani Ramireza w opisanych pozycjach.
Natomiast Isla jako prawoskrzydłowy napastnik pokaże się z bardzo dobrej strony, zobaczycie;)
Ostatnio zmieniony 06 sierpnia 2012, 11:58 przez ravanevialli2, łącznie zmieniany 1 raz.


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2012, 11:54

Krasica już nie ma więc nie wiem o czym Wy w ogóle gadacie - pomijam już sam fakt że Krasic w ataku to jedna wielka pomyłka.
Jak Pepe będzie zawieszony na dłużej to Conte nie będzie chciał ustawiać drużyny 433 - pewne info.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2012, 11:58

Giovinco jako box-to-box :rotfl:


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2012, 12:10

ravanevialli2 to Ty? ze 4 lata Cie nie było :shock:

Co do Isli - widziałem tylko kilka spotkań z jego udziałem i (abstrahując od pozycji na boisku) określiłbym go jako niezłego technicznie walczaka, z fajnie ułożoną nogą (głównie prostopadłe piłki na Di Natale - zarówno ze środka, jak i prawej strony).

Moim zdaniem - skrzydło w trzyosobowej formacji ataku, to ostateczność... Za Pepe, Sebą (?!) i Giachiem.
Virgil pisze:Giovinco jako box-to-box :rotfl:
Pewniak do złota ;)


ODPOWIEDZ