BERLIN || sobota 28.07.12 || hertha - JUVENTUS ZBIÓRKA 13:30

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
radioland

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 grudnia 2003
Posty: 64
Rejestracja: 02 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 lipca 2012, 00:25

Wyjeżdżam autem w sobotę około 10:00 z Legnicy i wracam po meczu.
Jeżeli są chętni, info na priv do piątku południa.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2012, 00:32

Antek666 pisze:
juveluck pisze: Dlatego na mecz w Berlinie wszyscy zjawiają się w białych koszulkach(nawet nich nikt nie myśli o pisaniu, że takiej nie ma).
z tym,że ja naprawdę takiej nie mam :whistle:
Kup. W big starze i podobnych koszulki są od 15 zł. Jak twierdzisz, że nie masz tyle kasy to zajrzyj na bazar albo do przypadkowego szmateksu, ewentualnie sobie uszyj z prześcieradła.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 26 lipca 2012, 00:42

Push3k pisze:
Antek666 pisze:
juveluck pisze: Dlatego na mecz w Berlinie wszyscy zjawiają się w białych koszulkach(nawet nich nikt nie myśli o pisaniu, że takiej nie ma).
z tym,że ja naprawdę takiej nie mam :whistle:
Kup. W big starze i podobnych koszulki są od 15 zł. Jak twierdzisz, że nie masz tyle kasy to zajrzyj na bazar albo do przypadkowego szmateksu, ewentualnie sobie uszyj z prześcieradła.
nie,nie kupię i nie mów mi co mam robić.Jak twierdzisz,że jeśli ktoś nie ma białej koszulki to na pewno dlatego,że go na nią nie stać to gratuluję braku inteligencji.


radioland

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 grudnia 2003
Posty: 64
Rejestracja: 02 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 lipca 2012, 01:32

Antek bez obrazy,
Biały kolor koszulki jest po to, abyśmy mogli być bardziej identyfikowalni konkretnie na tym meczu jako jedna grupa. To forum, to forum ludzi związanych z byłym JUVEPOLAND, a obecnym DRUGHI POLSKA, jeżeli nie chcesz identyfikować się z nami, przymusu nie ma, ale zasady są zasadami.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2012, 01:47

Antek666 pisze:
Push3k pisze:
Antek666 pisze: z tym,że ja naprawdę takiej nie mam :whistle:
Kup. W big starze i podobnych koszulki są od 15 zł. Jak twierdzisz, że nie masz tyle kasy to zajrzyj na bazar albo do przypadkowego szmateksu, ewentualnie sobie uszyj z prześcieradła.
Jak twierdzisz,że jeśli ktoś nie ma białej koszulki to na pewno dlatego,że go na nią nie stać to gratuluję braku inteligencji.
Mogło spokojnie zostać samo 'kup', ale... Opis tanich wariantów, nie był sugestią, że Cię nie stać, tylko zabezpieczeniem na wypadek, jakby ktoś chciał właśnie napisać, że nie ma kasy.
Antek666 pisze:nie mów mi co mam robić.
Stwierdziłeś, że nie masz koszulki, to znalazłem rozwiązanie. Miała być luźna rada, odczytałeś atak. Zapewne nie ja powinienem takie rzeczy pisać, ale tak jak DPL daje możliwości, to tak samo wymaga. Dodatkowo jestem zdania, że warto się stosować do ich zaleceń.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 26 lipca 2012, 04:02

radioland pisze:Antek bez obrazy,
Biały kolor koszulki jest po to, abyśmy mogli być bardziej identyfikowalni konkretnie na tym meczu jako jedna grupa. To forum, to forum ludzi związanych z byłym JUVEPOLAND, a obecnym DRUGHI POLSKA, jeżeli nie chcesz identyfikować się z nami, przymusu nie ma, ale zasady są zasadami.
wiem i rozumiem ideę jednolitego koloru,ale dzięki za ładne wytłumaczenie :wink:
Push3k pisze:Mogło spokojnie zostać samo 'kup', ale... Opis tanich wariantów, nie był sugestią, że Cię nie stać, tylko zabezpieczeniem na wypadek, jakby ktoś chciał właśnie napisać, że nie ma kasy.
Antek666 pisze:nie mów mi co mam robić.
Stwierdziłeś, że nie masz koszulki, to znalazłem rozwiązanie. Miała być luźna rada, odczytałeś atak. Zapewne nie ja powinienem takie rzeczy pisać, ale tak jak DPL daje możliwości, to tak samo wymaga. Dodatkowo jestem zdania, że warto się stosować do ich zaleceń.
aha spoko,mi to wyglądało tak,że Ty stosujesz ograniczoną ścieżkę rozumowania i myślisz od razu "nie ma=nie stać go" :lol: Fakt,odczytałem i zrozumiałem tamtą Twoją wypowiedź jako "atak" ,więc jak widać gdy ma się trochę gorszy dzień to nawet i do luźnych rad można się przyczepiać i je opacznie rozumieć :wink: sorry zatem.

No i raczej kupno czegoś białego mi pozostaje,jakiejś jednorazówki,bo kompletnie nie lubie nosic czegos bialego na sobie i juz nie noszę jakies 8 lat,ostatni raz pewnie na jakimś WFie :D

jeszcze jedna sprawa co do Berlina-zaplanujcie sobie lepiej jakieś korki,czy inne utrudnienia ruchu.Polecam minimum godzinkę dodać sobie w zapas do czasu podróży,jeśli chcecie zdążyć na czas.Nie patrzcie na to,że to sobota i w teorii powinien być mniejszy ruch,nie w tym mieście.No i robót drogowych i wahadłówek lub pozamykanych ulic też jest trochę ogólnie.

Na początku mojego udzielania się tutaj pisałem coś o sektorach itp. Jednak jak ostatnio czytalem ich regulaminy to dobór miejsc w sektorze gości jest na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy" ,więc problemów z rozstawieniem się razem być nie powinno żadnych.Kasy otwierają w teorii na 1,5 h przed meczem,czyli powinni zacząć wydawać bilety najpóźniej o 13:45.


radioland

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 grudnia 2003
Posty: 64
Rejestracja: 02 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 lipca 2012, 11:25

Na oficjalnej stronie JUVE nie znalazłem nic nt. treningu w Berlinie. jest tylko w piątek na 10:00 i 14:30 a Vinovo. Następnie sobota 15:15 Juventus-Herta w Berlinie.


robbie29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 224
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2012, 11:50

siema! są jakieś wolne miejsca w aucie/autach w grupie kujawsko-pomorskiej?


Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 26 lipca 2012, 14:18

chce ktoś z was 2bilety na mecz? Bo znajomi odpadli. Do odebrania w Berlinie.


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 26 lipca 2012, 22:25

Buri pisze:chce ktoś z was 2bilety na mecz? Bo znajomi odpadli. Do odebrania w Berlinie.
sektor cena?


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Ale_10+

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 lipca 2012
Posty: 1
Rejestracja: 16 lipca 2012

Nieprzeczytany post 26 lipca 2012, 22:26

Witam wszystkich
Up@
ja bardzo chentnie odkupie jeden bilet , bo z ta karta kredytowa nie zabardzo sobie radze, wiec taka opcja spadla by mi z nieba :D
Przepraszam ze nie pisze z polskimi znakami , ale pisze z telefonu.


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 lipca 2012, 23:03

ok no to nach Berlin !!

do soboty :) mam nadzieje ze wyjazd wypali :))


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2012, 08:50

charles pisze:
Buri pisze:chce ktoś z was 2bilety na mecz? Bo znajomi odpadli. Do odebrania w Berlinie.
sektor cena?
Sektor G3, cena 40zł.
Tylko przed meczem musielibyśmy się spotkać przy kasach.
Ale_10+ pisze:Witam wszystkich
Up@
ja bardzo chentnie odkupie jeden bilet , bo z ta karta kredytowa nie zabardzo sobie radze, wiec taka opcja spadla by mi z nieba :D
Przepraszam ze nie pisze z polskimi znakami , ale pisze z telefonu.
nie ma problemu to jeden dla Ciebie rezerwuje.
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2012, 08:50 przez Buri, łącznie zmieniany 1 raz.


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 27 lipca 2012, 08:50

Ale_10+ pisze:Witam wszystkich
Up@
ja bardzo chentnie odkupie jeden bilet , bo z ta karta kredytowa nie zabardzo sobie radze, wiec taka opcja spadla by mi z nieba :D
Przepraszam ze nie pisze z polskimi znakami , ale pisze z telefonu.
Jak ktoś chce to mogę mu odstąpić nocleg. Wybieram się z ekipą poznańską, ale wracam jeszcze w sobotę. Nocleg wykupiony już tydzień temu, więc ciężko odwołać.
Jak coś to kontakt na maila martin@juvepoland.com.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveninio

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 czerwca 2010
Posty: 4
Rejestracja: 14 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2012, 15:21

Ktoś miałby wolne miejsce z okolic wrocławia? I drugie pytanie czy dostane jeszcze bilet jutro przy kasach


ODPOWIEDZ