Liga Mistrzów 2012/13

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2012, 13:42

Barcelona, City, Juventus, PSG i mamy hit w każdej kolejce :D. Osobiście liczę na to, że teoria Malego się potwierdzi i z pierwszego koszyka dostaniemy Anglików. Najchętniej Manchester United, bo przywodzi na myśl fajne pojedynki z przeszłości.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 maja 2012, 21:16

moja teoria nie zakładała losowania anglików w grupach
Supersonic pisze:
pan Zambrotta pisze: Można kibicować Chelsea w finale CL, wtedy odpada nam jeden poważny rywal, omijamy City i bez szwanku stajemy się faworytami do awansu, tyle.
To prawda. Drugi koszyk będzie prawdopodobnie wyglądał:
Valencia,Benfica,Shakhtar, CSKA, Zenit, Schalke,Tottenham, City, Olympiacos.
Bez Valencii jeśli Chelsea przegra ( tak będzie) bez Tottenhamu jeśli wygra.
coś tu się kupy nie trzyma... gdzie to omijanie City, żeby to co napisał pan Zambrotta było prawdą?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
vero1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 92
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 15 maja 2012, 21:58

Maly pisze:coś tu się kupy nie trzyma... gdzie to omijanie City, żeby to co napisał pan Zambrotta było prawdą?
Nie ma stuprocentowej pewności że ich ominiemy.Na City teoretycznie trafić możemy, tutaj trzeba po prostu liczyć na to, że nam wylosują kogoś innego.


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 maja 2012, 22:21

najlepiej żebyśmy trafili z koszyka 1 Arsenal, wtedy już nie możemy wylosowac z drugiego koszyka City albo Tottenham i możemy spokojnie myśleć nawet o wyjściu z 1 miejsca !!!

Niech EUROPA znowu nas usłyszy !!!! POKAŻMY tym barcelonom realom chelseom ze jest nowa SIŁA !!! FORZA JUVE


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 15 maja 2012, 22:47

Na upartego może być grupa mistrzów czterech najlepszych lig (Real, MC, Juve, Borussia), ale może niekoniecznie bym tak chciał.

@up - racja, jak trafiać na Anglików to z pierwszego koszyka.


scooby1964

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2011
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 19:57

a ja chce żeby śląsk wrocław zaszedł na tyle daleko zeby zagrał z Juve i se do wrocka na mecz pojade hehe


jareckijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2008
Posty: 105
Rejestracja: 26 lipca 2008

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 22:33

scooby1964 pisze:a ja chce żeby śląsk wrocław zaszedł na tyle daleko zeby zagrał z Juve i se do wrocka na mecz pojade hehe
też bym mógł się poświęcić :) w sumie do wrocka tak daleko nie mam :)


Z Juventusem od 2004 roku!
yamakasi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 sierpnia 2009
Posty: 208
Rejestracja: 17 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 22:43

Hiszpanie leżą Juventusowi, Niemcy średnio a Anglicy prawie w ogóle. Ja bym chciał Barcelonę w grupie bo to już nie będzie ta maszynka co obecnie za Guardioli, z drugiego koszyka może być CSKA Moskwa, a z czwartego jakiś Anderlecht albo coś takiego. Zresztą nawet Borussia może nie być taka mocna jak sie znowu rozsprzeda jak w zeszłym sezonie.


To My Jesteśmy JUVENTUSEM :)
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 22:48

Mozna powiedizec, ze Anglicy nie leżeli. Teraz gramy zupelnie inna pilke, przypominajaca wlasnie wyspiarski futbol i bardzo chcialbym zobaczyc jak wypadniemy na tle druzyny z Premier League. Szczegolnie rewanz na Arsenalu bylby bardzo przyjemny :pray:.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 22:51

Wyspiarski football? Zawsze kojarzyłem ich grę z wymiana ciosów, opieraniu gry na skrzydłach i szybkich akcjach, które bardzo często nadziewaja się na kontry.

Nie sądzę, że gramy Wyspiarski football.


Steryd01

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lutego 2010
Posty: 12
Rejestracja: 06 lutego 2010

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 23:20

a mi tam obojętnie kogo trafimy byle pokazać światu, że wygrana liga bez porażki to nie przypadek.
No ale grupa mistrzowska typu Real, City Juve i Montperlie or Borussia byłoby ciekawie

czekam na pojedynki z Realem, Barca, MU, Bayernem
zawsze elektryzowały


stelminator

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2010
Posty: 15
Rejestracja: 10 listopada 2010

Nieprzeczytany post 18 maja 2012, 17:46

znając życie transmisję Ligi Mistrzów będzie prowadził Polsat i N, czyli znów będą pokazywać wyłącznie mecze Barcy, Borussi i Arsenalu.
A co do Juve to liczę tylko, że występy w Champions League nie odbiją się na grę w Serie A. Milan i Napoli gubiły w lidze punkty głównie w meczach sąsiadujących z Ligą Mistrzów.
Poza tym gra Juve co 3 dni wyglądała słabo, nawet ze średniakami. Jednak jeśli chłopcy będą grac z taką ambicją i przygotowaniem motorycznym powinni wyjsc z grupy, moze nawet powalczyc o półfinał.


yamakasi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 sierpnia 2009
Posty: 208
Rejestracja: 17 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2012, 18:04

Napewno będzie jakiś plan minimum na sezon, jeśli chodzi o serie A to będzie to walka o tytuł natomiast jeśli chodzi o lige mistrzów to nie sądzę że samo wyjście z grupy kogoś zadowoli. To w końcu mistrz Włoch więc ćwierćfinał to conajmniej a potem to już zależy od losowania i sytuacji w drużynie (przemeczenie, kartki, kontuzje itd)


To My Jesteśmy JUVENTUSEM :)
mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2012, 18:54

Ja nie chcę tylko Ruskich. Ewentualna gra na sztucznej murawie w mróz dawałaby mi podstawy do bania się o wynik. Już wolałbym City wylosować.


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 18 maja 2012, 19:06

stahoo pisze:Wyspiarski football? Zawsze kojarzyłem ich grę z wymiana ciosów, opieraniu gry na skrzydłach i szybkich akcjach, które bardzo często nadziewaja się na kontry.

Nie sądzę, że gramy Wyspiarski football.
Dokładnie, mi tam nasza gra przypomina typowo włoski futbol, fizyczny i poukładany taktycznie.


Zablokowany