Euro 12' // Grupa A (Polska, GRECJA, Rosja, CZECHY).

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2012, 19:55

Grecja słabiuteńka, w naszym wykonaniu znakomita pierwsza połowa. Obsrany Szczęsny, beznadziejny Smuda (zmiany!?). Coś czuję, że Tytoń wygrał rywalizację na długie miesiące.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2012, 19:56

Kompromitacja Dyzmy.

Mecz zremisowaliśmy przez gości, którzy powinni siedzieć na ławce. Natomiast na ich miejscu obowiązkowo trzeba było powołać Boruca i Żewłakowa. Nasza gra wygląda tragicznie poza triem z Borussii. Zero pomysłu na grę, długie rozgrywanie między obrońcami, żadnej walki o górne piłki w środku pola. Piłkarze oddychają rękawami, a Dyzma nie robi żadnej zmiany, ten facet się nadaję do tarcia chrzanu. Z grupy być może jakimś cudem wyjdziemy, ale to by było na tyle.

Łukasz pisze:Coś czuję, że Tytoń wygrał rywalizację na długie miesiące.
Na jakie miesiące? Czekam na zatrudnienie normalnego, obiektywnego trenera (takiego jakiego mają Włosi) i powrót Borubara do kadry.
Ostatnio zmieniony 08 czerwca 2012, 20:02 przez ewerthon, łącznie zmieniany 3 razy.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2012, 19:57

Bramka chyba na konto Wojtka, co myślicie? Na pewno brak zrozumienia, ale kiedy bramkarz decyduje się na wyjście...


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2012, 19:57

Idiota zarżnął mecz.

Po co robić zmiany? Jest najgorszy na placu Rybus, jest bezpłciowy Obraniak, ale po co wpuścić Grosickiego czy Mierzejewskiego?

Smuda jest... ograniczony.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2012, 19:58

Łukasz pisze: Coś czuję, że Tytoń wygrał rywalizację na długie miesiące.
Żebyś się nie zdziwił. Szczęsny to pupilek Smudy... Nie liczyłby na to, że siądzie na ławie. W trzecim meczu będzie grał Wojtuś.
Nie to, że nie lubię Szczęsnego, fajny z niego gość, ale bramkarzem jest średnim i jeszcze (mimo gry w PL) nie opieprzonym.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2361
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2012, 19:59

Szczęsny spaprał sprawę, ale całe szczęście Tytoń nam to uratował.

Szkoda, że nie ma Artura w kadrze, bo po tym co pokazał w tym sezonie zasługiwał na rolę drugiego bramkarza.


Ładna pierwsza połowa, ładna główka Lewandowskiego, ale po za tym golem nie grał nic specjalnego.

Wielka szkoda, że nie udało się wygrać. Mam nadzieje, że w następnych meczach będzie lepiej.


Argonessar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 188
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2012, 19:59

Kurcze szkoda meczu. Na plus Lewy i Tytoń.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2361
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2012, 20:01

A chciałbym jeszcze dodać, że ten śmieszny gwiazdor Szczęsny nie zasługuję na rolę pierwszego bramkarza, ale niestety jest pupilkiem naszego trenejro ...


minimav

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 czerwca 2007
Posty: 250
Rejestracja: 06 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2012, 20:02

deszczowy pisze:Idiota zarżnął mecz.

Po co robić zmiany? Jest najgorszy na placu Rybus, jest bezpłciowy Obraniak, ale po co wpuścić Grosickiego czy Mierzejewskiego?

Smuda jest... ograniczony.
Dokladnie to samo pomyslalem. Obraniak tracil pilke za pilka, Rybus nie zrobil z lewej strony nic. Ale po co wprowadzac Grosickiego i Mierzejewskiego. Na dodatek po koncowym gwizdku dyzma popatrzyl na zegarek z niedowierzaniem ze to juz koniec meczu :@


johnnybgoode

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2010
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2012, 20:02

yanquez pisze:Bramka chyba na konto Wojtka, co myślicie? Na pewno brak zrozumienia, ale kiedy bramkarz decyduje się na wyjście...
Bramkarz gdy decyduje się na wyjście to albo musi złapać piłkę albo ją wypiąstkować, w innym wypadku nie ma prawa się ruszać z bramki. Tytoń oprócz karnego niezbyt lepiej, widzieliście bramkę Greków z spalonego (co do którego mam wątpliwości)? Piłka powinna wylądować w rękach Tytonia


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2012, 20:04

yanquez pisze:Bramka chyba na konto Wojtka, co myślicie?
Pewnie, że na konto Wojtka. Od początku był masakrycznie spięty. Dziwne, biorąc pod uwagę, że on jednak międzynarodowym doświadczaniem w grze o stawkę może się na tle reszty chwalić. Obsrał się.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2012, 20:06

Przystopujcie trochę, trzeba cieszyć się z remisu. Szczęsny zawalił pierwszą bramkę, ale przy karnym można powiedzieć, że na swój sposób nas uratował, ewidentny bład obrony, a karny to nigdy nie jest pewna bramka.

Może i szkoda, że nie wszedł Grosicki za Obraniaka, ale nie jestem pewien czy tak dużo by to zmieniło. W takich okolicznościach remis jest pozytywny i nadal zostaje szansa na awans, Grecy równie dobrze mogą urwać punkty Rosji i Czechom. Wszyscy piszą o tragicznej grze Greków, co jest twierdzeniem z pupy, dokładnie takiej gry można było się spodziewać, a nie tylko Polska miała z nimi problemy.


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2012, 20:08

Pierwsze 30 minut super, a potem wszystko się... zepsuło.
Fajnie, że Smuda chciał grać na czas wprowadzając w 93 min Grosickiego.
Jedynie Lewy na plus za bramkę, szkoda, że nie miał z kim grać.
Szczęsny nieźle się zesrał w tym meczu, Boruc po mistrzostwach wraca do kadry.
''Kibice'' świetnie się spisali - atmosfera jak na pogrzebie.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2012, 20:08

Najbardziej szkoda mi tego, że zamiast postawić na remis jednak zdecydowałem się dać na poniżej 2,5 bramki, ale dzięki dla Tytonia, że mój kupon nie został schrzaniony po pierwszym meczu :ok:. Tak zwanej "reprezentacji Polski" jakoś mi nie żal. Jeszcze tylko porażka z Rosją, remis z Czechami i Obraniak, Perquis, Boenisch i Polanski będą wreszcie mogli pozwiedzać Polskę :lol:.

Man of the match: Przemysław Tytoń za uratowanie mojego kuponu :prochno:.

Flop of the match: Franciszek Smuda za przetrenowanie zawodników, którzy w drugiej połowie nie mieli już siły biegać i za brak zmian.


Obrazek
probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2012, 20:10

Jak to dobrze, że Tytoń się nie spalił :prochno:

Co do meczu, po czerwonej kartce dla Greków pomyślałem sobie: "tego spotkania nie można przegrać". Myliłem się, to, co się później wydarzyło, masakra. A ta kapitalna interwencja Szczęsnego, szkoda gadać. Smuda zapłacił za swoje błędy, Boruc na turniejach zawsze był jednym z najlepszych polskich zawodników. Trio Lewy - Kuba - Piszczek to zdecydowanie za mało żeby spokojnie wygrać mecz :/
Ostatnio zmieniony 08 czerwca 2012, 20:12 przez probeert, łącznie zmieniany 1 raz.


In Marotta I trust...
Zablokowany