Euro 12' // Grupa A (Polska, GRECJA, Rosja, CZECHY).

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Abradab

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2012
Posty: 22
Rejestracja: 22 lutego 2012

Nieprzeczytany post 31 maja 2012, 22:48

Pierwsze miejsce zajmą Czesi i myślę ze dojdą do najlepszej 4 Euro. Drugie miejsce zajmiemy my POLACY.
Ruskie zagrają tylko jeden dobry mecz z Grecja na pożegnanie.
Natomiast Grecja nic wielkiego nie pokaże na tym Euro. :D


dawniej zippo01
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2012, 00:52

Abradab pisze: Natomiast Grecja nic wielkiego nie pokaże na tym Euro. :D
Ta i sie doczłapie do strefy medalowej pewnie... Nawet jest podobienstwo z Euro 2004 . Tez w grupie A i tez grają mecz otwarcia z gospodarzem... I tez są ultradefenywna druzyną, tylko zamiast Charisteasa mamy Samarasa OO :whistle:

ale to tez dobry sygnał bo gospodarze po przegranej w 2004 roku z Grecja, zmierzyli sie ponownie z nią w finale :P


Obrazek
Abradab

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2012
Posty: 22
Rejestracja: 22 lutego 2012

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2012, 16:36

Cabrini_idol pisze:
Abradab pisze: Natomiast Grecja nic wielkiego nie pokaże na tym Euro. :D
Ta i sie doczłapie do strefy medalowej pewnie...
Bardziej obstawiał bym Czechów niż Greków jeśli chodzi o strefę medalową;)[/quote]


dawniej zippo01
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2012, 16:48

Abradab pisze:
Cabrini_idol pisze:
Abradab pisze: Natomiast Grecja nic wielkiego nie pokaże na tym Euro. :D
Ta i sie doczłapie do strefy medalowej pewnie...
Bardziej obstawiał bym Czechów niż Greków jeśli chodzi o strefę medalową;)
Szwajcaria, mówię wam, chłopcy :prochno:

Grecy... cholera ich wie. Z tego, co kojarzę ich ostatnie mecze, to graja całkiem radosne catenaccio. Z kim to oni ostatnio grali sparing? Z Armenią? Z tego co czytałem, to było to właśnie murowanie bramki. Oby nie było tak, jak osiem lat temu, że tym antyfutbolem coś wyszarpią... ale obawiam się, że mogą :? Obym się znowu mylił.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2012, 17:37

deszczowy pisze: Oby nie było tak, jak osiem lat temu, że tym antyfutbolem coś wyszarpią... ale obawiam się, że mogą :? Obym się znowu mylił.
No tak. Nie daj Boze, zeby ktos grajacy ten paskudny antyfutbol, ktos zabijajacy piekna pilke (taka jak gra barcelona) i broniacy sie osiagnal cokolwiek, kiedykolwiek!


Obrazek
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2012, 22:45

Ja bym obstawiał nasze szanse pół na pół i wydaje mi się to obiektywne. Ani nie jesteśmy faworytami, ani nikt inny zdecydowanie nie jest, no może minimalnie Ruscy na papierze (zwłaszcza po dzisiejszej wygranej-podobno 3 do jaja :doh: ) no i mały plusik bo Polska to jednak gospodarz. Tak więc 50 na 50 ze wskazaniem na to że wyjdziemy :D
Aczkolwiek nie rozumiem tych komentarzy że Polska ma najlepszy skład od lat :think: jest niby ilka czołowych zwodników Bundeskopanki, ale też bez przesady, całościowo nie wygląda to na jakiś mocny zespół, może sukcesem jest juz to, że wszyscy mają raczej miejsce w swoich zespołach? Nie wiem, patrząc na kluby wyglada to nieźle (jeszcze Arsenal czy Lille), ale to niewiele zmienia. Np. środek pomocy jakoś mnie nie powala, kiedyś lubiłem Murawskiego, za to co do Dudki nigdy nie byłem przekonany, poza tym boję się że za bardzo wszystko będzie oparte na Lewandowskim (byle mu podać jakkolwiek i niech się martwi). Tak czy siak, w Smudę jakoś tam wierzę, medialnie jest beznadziejny, ale na trenerce się zna.
deszczowy pisze:Grecy... cholera ich wie. Z tego, co kojarzę ich ostatnie mecze, to graja całkiem radosne catenaccio. Z kim to oni ostatnio grali sparing? Z Armenią? Z tego co czytałem, to było to właśnie murowanie bramki. Oby nie było tak, jak osiem lat temu, że tym antyfutbolem coś wyszarpią... ale obawiam się, że mogą :? Obym się znowu mylił.
Różne sa opinie o tamtej Grecji, niektórzy nawet mówią, że wygrali fuksem, przypadkiem. No nie do końca, przypadek mógł być raz, a oni 3 mecze wygrali w ten sam sposób w fazie pucharowej... Przypadku w tym nie było, raczej konsekwencja, dyscyplina taktyczna no i przygotowanie fizyczne.

Z tymi Szwajcarami to żeś tam nieźl dowalił gdzieś, ale zaskakująco troche przerżneli te eliminacje, inna rzecz, że Czarnogóra może bramke miała niewiele, ale długo szła równo z Anglią.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2012, 09:06

Tak na oko to na lepszą grupę nie mogliśmy trafić. Wszystkie 3 zespoły są w naszym zasięgu. Problem w tym, że każda z tych reprezentacji myśli tak samo i żadne rozstrzygnięcie w tej grupie nie będzie niespodzianką według mnie.

Osobiście szanse na nasz awans oceniłbym na 30 procent. Generalnie dałbym 25, ale że jesteśmy gospodarzem imprezy to traktuje to jako delikatny handicap na naszą korzyść.

Mecz z Grecją będzie kluczowy. Stawiałbym w nim na zwycięstwo naszej kadry. Wynik 1-0, 2-1. W drugim meczu stawiam na remis Rosji z Czechami.

Niepokojące głosy jednak docierają do nas ze zgrupowania. Piłkarze proszą trenera o jeden trening zamiast dwóch ponieważ są zmęczenie zgrupowaniem w Austrii. Takie rzeczy trener jednak powinien ogarnąć. Świeżość będzie kluczowym aspektem w pierwszym spotkaniu.


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2012, 09:18

steru pisze: Mecz z Grecją będzie kluczowy. Stawiałbym w nim na zwycięstwo naszej kadry. Wynik 1-0, 2-1. W drugim meczu stawiam na remis Rosji z Czechami.
A według mnie z Grecją wcale nie muszą wygrać. Równie realne, co ważne są punkty z Rosjanami i Czechami.
Też niepokoi mnie reakcja kadry na treningi. Mieli w tym tygodniu dokończyć "szybkość", a wychodzi na to, że będą raczej odpoczywać.

Spokojny jestem tylko o grę Piszczka, Polańskiego i Rybusa. Nie dałbym karnego strzelać Błaszczykowskiemu. W ogóle Kuba musi zacząć więcej biegać, bo ostatnio trochę na chodzonego. Wiem, że to nic nie znaczące sparingi, ale z takim trochę gwiazdorskim podejściem sam może się później niemiło zaskoczyć. Musi walczyć, a nie liczyć tylko na to, że Piszczu będzie mu wychodził do gry.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2012, 09:22

Polanski, Boenish, Perquis i Obraniak, czyli cztery powody, które odbierają mi jakąkolwiek radość z oglądania tzw. "reprezentacji Polski" i sprawiają, że jej wynik na EURO kompletnie mi wisi. W pierwszym meczu stawiam na remis lub poniżej 2,5 bramki.


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2012, 09:22

Z Grecją muszą wygrać głównie patrząc na psychologiczny aspekt. Po porażce czy remisie zejdzie z nich powietrze, kibice zaczną biadolić i dopadnie ich deprecha. Ten psycholog w kadrze bardzo się wtedy przyda, dobrze że to PIŁKARZE o niego poprosili, w końcu Smuda stwierdził, że w kadrze nie ma wariatów więc po co on...

Co do Błaszczykowskiego to wydaje mi się, że jest zajechany. Długi sezon w Bundeslidze, Pucharze Niemiec i obóz w Austrii zrobiły swoje. Część kadry na gwałt potrzebuje odpoczynku. Szkoda tylko, że to wszystko na 3 dni przed Euro.
Vimes pisze:Polanski, Boenish, Perquis i Obraniak, czyli cztery powody, które odbierają mi jakąkolwiek radość z oglądania tzw. "reprezentacji Polski" i sprawiają, że jej wynik na EURO kompletnie mi wisi. W pierwszym meczu stawiam na remis lub poniżej 2,5 bramki.
Dajże spokój, też mi przeszkadzają te powołania i miejsce tych piłkarzy w pierwszym składzie, ale nie zabierze mi to przyjemności z choćby oglądania meczu otwarcia mistrzostw w Polsce... Kibicować przecież nie musisz. A nasze farbowane lisy to pewnie po Euro rozliczymy na wszystkie możliwe sposoby. Słusznie zresztą...


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2012, 09:38

steru pisze:Dajże spokój, też mi przeszkadzają te powołania i miejsce tych piłkarzy w pierwszym składzie, ale nie zabierze mi to przyjemności z choćby oglądania meczu otwarcia mistrzostw w Polsce... Kibicować przecież nie musisz. A nasze farbowane lisy to pewnie po Euro rozliczymy na wszystkie możliwe sposoby. Słusznie zresztą...
W przypadku całej tej czwórki koniunkturalizm wprost wali po oczach. O Polsce przypomnieli sobie dopiero wtedy jak Francja i Niemcy postawili na nich krzyżyk. Jak dla mnie to po prostu całkowicie wypacza sens rywalizacji na gruncie reprezentacyjnym. W przeszłości patrzenie na reprezentantów kopiących się po czołach wywoływało frustrację, ale przynajmniej było jakieś poczucie wspólnoty. Teraz jest to dla mnie po prostu jedna z 16 drużyn biorących udział w turnieju.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2012, 09:40

Patrząc na to jak Rosjanie objechali Włochów, to obawiam się, że wcale nie będzie łatwo wyrwać im punkty. Ogranie Greków to nasz obowiązek. Czesi też są do objechania. Natomiast Rosja zdecydowanie wyrasta po rozgromieniu Włochów na faworyta grupy.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2012, 09:55

Tak a propos prognoz, wybieracie się do bukmachera? Z jednej strony nie lubię stawiać na mecze reprezentacji, bo tutaj chyba czynnik losowy jest zdecydowanie większy niż w przypadku klubów, ale z drugiej strony kursy wyglądają zachęcająco.


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2012, 10:09

Zastanawiałem się nad stawianiem na 'poniżej 2,5 bramki' ;)

Na takich imprezach 'z reguły' nie pada dużo goli, ale pewnie ostatecznie nie będę obstawiać :prochno:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2012, 23:23

Ciekawe zagrywki Czechów przed Euro, info sprawdzone z pierwszej ręki.
Reprezentacja Czech miala dziś otwarty trening dla mediów - 15 minutowy. ustawiły sie pismaki do zdjęć, rozstawiły aparaty, mikrofony i zaczęli nagrywać. Ktoś do nich podszedł, powiedział żeby przeszli na drugą stronę boiska, więc ci grzecznie spakowali sprzęt, obeszli boisko dookoła, rozstawili się, po czym gdy chcieli kamerować, wyproszono ich ze stadionu, bo 15 minut minęło :prochno:

troll level : Czesi


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Zablokowany