The best of Juventus 2011/2012 season

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Crack, że byś fapał.

Neymar
16
8%
L. Damiao
2
1%
Cavani
53
28%
Lavezzi
1
1%
Robben
1
1%
Falcao
34
18%
Higuain
14
7%
Benzema
0
Brak głosów
Hulk
16
8%
Jovetić
14
7%
Villa
0
Brak głosów
van Persie
20
10%
Suarez
7
4%
Dzeko
3
2%
Tevez
1
1%
Drogba
0
Brak głosów
Huntelaar
1
1%
Soldado
0
Brak głosów
Lewandowski
3
2%
Wolski o_O
6
3%
 
Liczba głosów: 192
Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 25 maja 2012, 12:45

1.MVP - Andrea Pirlo

2.Klasa światowa: Buffon, Chiellini
3.nie zrobię lipy w LM: Barzagli, Vidal, Marchisio, Vucinic, Lichtsteiner
4.Za silni na ligę, za słabi na LM: bezsensowna kategoria.
5.Nie chcę dalej oglądać w Juve: - Grosso, Krasic, Esti.

6.Ulubiony piłkarz : Del Piero
7.Największy postęp : Vidal, zdecydowanie
8.Największe zaskoczenie na + : Bonucci, Caseres
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: Vucinic
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: De Ceglie
11.Największe zaskoczenie na - : Elia
12.Najrówniej grający piłkarz: Barzagli
13.Największe wahania formy: Bonucci
14.Kiedy uwierzyłeś, że może być scudetto? W mozliwosc zdobycia tytulu uwierzylem mniej wiecej pod koniec rudny jesiennej, w realna szanse po bramce Del Piero z Lazio
15.Jak duży wpływ na zdobycie scudetto miał szpital w Milanie? Na pewno mniejszy niz gol muntariego. 8)
16.Najlepszy mecz: 2:0 z Milanem, 2:0 z interem, 5:0 Viola
17.Najgorszy mecz: 0-2 Napoli w kwestii nastawienia i mobilizacji pilkarzy, 1:1 z Lecce w kwestii negatywnych przezyc
18.Najważniejszy moment sezonu : Wygrana z Cagliari i odejscie Del Piero
19.Trzy najchętniej widziane letnie zakupy ( obojętnie czy prawdopodobne) : Van Persie, Adebayor, Asamoah
20.Typy na przyszły sezon:
Serie A - podium
LM - 1/8 lub ćwierćfinał
CI - nie mam pojecia

21. Gdzie chciałbyś aby przeszedł Del Piero? USA
22. Luźne uwagi - rewelacyjny sezon :)


Make friends for life or make hardcore enemies!
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 25 maja 2012, 13:07

1. MVP: Pirlo!
2. Klasa światowa: Pirlo, Chiellini, Buffon, Barzagli.
3. Klasa: nie zrobię lipy w LM: Lichtsteiner, Marchisio, Vidal, Vucinic.
4. Klasa: Za silni na ligę, za słabi na LM: To znaczy, rozumiem, ze chodzi o tych pilkarzy, ktorzy poradza sobie w miare w Serie A, ale sa za slabi na LM? Jesli tak to: Giaccherini i Matri.
5. Nie chcę dalej oglądać w Juve: Grosso i Borriello.
6. Ulubiony piłkarz: Lubie Marchisio i Vidala. Po rowno mniej wiecej ; )
7. Największy postęp: De Ceglie.
8. Największe zaskoczenie na +: De Ceglie, Barzagli.
9. Najbardziej niedoceniany piłkarz: Marchisio.
10. Najbardziej przeceniany piłkarz: Caceres chyba. Jest dobry, ale nie az tak jak niektorzy sadza.
11. Największe zaskoczenie na -: Krasic.
12. Najrówniej grający piłkarz: Barzagli.
13. Największe wahania formy: Vucinic, Bonucci, Pepe.
14. Kiedy uwierzyłeś, że może być scudetto? Mialem cicha nadzieje juz tak mniej wiecej od polowy sezonu, a uwierzylem wtedy kiedy Milan stracil punkty z Viola.
15. Jak duży wpływ na zdobycie scudetto miał szpital w Milanie? Nie mam pojecia.
16. Najlepszy mecz: Z Parma na inauguracje. Z Milanem 2:0.
17. Najgorszy mecz: Final CI z Napoli.
18. Najważniejszy moment sezonu: 2:1 z Lazio.
19. Trzy najchętniej widziane letnie zakupy ( obojętnie czy prawdopodobne): Jovetic, Giovinco, Asamoah.
20. Typy na przyszły sezon:
Serie A - co najmniej podium.
LM - chyba damy rade wyjsc z grupy.
CI - nie mam pojecia.
21. Gdzie chciałbyś aby przeszedł Del Piero? USA.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2012, 13:14

1.MVP - Andrea Pirlo
2.Klasa światowa. - Pirlo, Buffon, Chiellini, Barzagli, Vidal
3.Klasa: nie zrobię lipy w LM - Caceres, Marchisio, Lichtsteiner, Wuczini, w obecnej formie Bonucci
4.Klasa: Za silni na ligę, za słabi na LM. - Cały atak, skrzydła i lewa obrona.
5.Nie chcę dalej oglądać w Juve: - najbardziej Borriello
6.Ulubiony piłkarz - Nedveda już nie ma więc... brak :wink:
7.Największy postęp - Bonucci, Marchisio
8.Największe zaskoczenie na + - Pirlo
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz - przez Conte - ADP, przez forumowiczów Elia
10.Najbardziej przeceniany piłkarz - Mirko
11.Największe zaskoczenie na - - cały atak
12.Najrówniej grający piłkarz. - Barzagli, Buffon
13.Największe wahania formy - Mirko, Pepe
14.Kiedy uwierzyłeś, że może być scudetto? - Początkowo dość wcześnie czyt. po udanej gonitwie za punktami w cholernym Neapolu, a ostatecznie po remisie Milanu z Violą
15.Jak duży wpływ na zdobycie scudetto miał szpital w Milanie? - w jakimś procencie to na pewno zaważyło na ich formie, ale nie oszukujmy się - w tym sezonie byliśmy po prostu najlepsi
16.Najlepszy mecz: - piękne otwarcie stadionu z Parmą, potem Juve - Milan + inter 2-0 kończąc na pogromach Romy i Violi
17.Najgorszy mecz - Juve - Napoli 0-2
18.Najważniejszy moment sezonu - wygrana z Lazio po bramce ADP
19.Trzy najchętniej widziane letnie zakupy ( obojętnie czy prawdopodobne) - Cavani/Igła/Suarez/Dzeko obojętnie, Verratti, Asamoah.
20.Typy na przyszły sezon - Przy odpowiednich transferach:
Liga - wygrana
LM - wygrana
PW - wygrana
a co! :D
21. Gdzie chciałbyś aby przeszedł Del Piero? - MLS
22. Luźne uwagi. ...


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2012, 13:36

1.MVP - Andrea Pirlo Nie mam wątpliwości: bez niego nie byłoby scudetto. Siła spokoju i doświadczenia u Pirlo, taka... "wielozadaniowość" u Marchisio i waleczność Vidala dała wspaniałe efekty.

2.Klasa światowa.
Buffon, nasze MVP, Vucinić.

3.Klasa: nie zrobię lipy w LM.
Z pewnością całe trio środkowych obrońców.

4.Klasa: Za silni na ligę, za słabi na LM.
Nie ma czegoś takiego...

5.Nie chcę dalej oglądać w Juve:
Kogoś z dwójki Q/Matri, Krasić, Elia, Grosso.

6.Ulubiony piłkarz : Vidal - uwielbiam walecznych piłkarzy.
7.Największy postęp : Vidal.
8.Największe zaskoczenie na + : Bonucci, De Ceglie - ogarnęli się, trzeba przyznać. No i Conte. Poukładał zespół, nauczył czym jest gra w Juventusie, nie bał się zmieniać taktyki, świetnie motywował piłkarzy. Widać, że trenerka to jego żywioł, piłkarze wypowiadają się w samych superlatywach... Czego chcieć więcej? ;)
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: Myślę, że Caceres - mógł dostać więcej szans.
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: Del Piero - to wielki piłkarz i osobowość, legenda klubu, ale wieku się nie oszuka.
11.Największe zaskoczenie na - : Q, Matri - ich gra była ŻA-ŁO-SNA.
12.Najrówniej grający piłkarz: Buffon - gdyby nie babol z Lecce nie byłoby się absolutnie do czego przyczepić.
13.Największe wachania formy: Może nie wahania, ale nie podobało mi się to, co ciało się z Lichtsteinerem pod koniec sezonu.

14.Kiedy uwierzyłeś, że może być scudetto?
Jako kibic, wierzyłem od początku. ;)

15.Jak duży wpływ na zdobycie scudetto miał szpital w Milanie?
Myślę, że niewielki. W zeszłym sezonie mieli podobną ilość pkt. Po prostu my byliśmy lepsi niż oni rok temu.

16.Najlepszy mecz: Wyjazdowe zwycięstwo z Interem sprawiło mi największą przyjemność, ale czy był najlepszy...
17.Najgorszy mecz oczywiście przegrana z Napoli.
18.Najważniejszy moment sezonu: Mecz z Lazio u siebie. Było groźnie.

19.Trzy najchętniej widziane letnie zakupy ( obojętnie czy prawdopodobne): 1. Cavani, 2. Cuadrado, 3. Jovetić.

20.Typy na przyszły sezon:
Serie A - 31 scudetto
LM - ćwierćfinał przynajmniej ;)
CI - liczę, że się uda w przyszłym sezonie.

21. Gdzie chciałbyś aby przeszedł Del Piero?
USA

22. Luźne uwagi.
Conte to skarb, którego nie wolno za nic w świecie wypuszczać. Wiele z nim wygramy przy odpowiednich wzmocnieniach.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 25 maja 2012, 14:15

1.MVP - Ciężki wybór... Zastanawiałem się nad Barzaglim, Vidalem i Pirlo, ale to ten ostatni najwięcej zmienił w naszej grze. Więc głos na Pirlo
2.Klasa światowa. Barzagli, Pirlo, Vidal, Buffon
3.Klasa: nie zrobię lipy w LM.Chiellini, Marchisio, Vucinic, Lichsteiner, De Ceglie, Bonucci, Caceres.
4.Klasa: Za silni na ligę, za słabi na LM.Pepe, Giaccherini, Quagliarella.
5.Nie chcę dalej oglądać w Juve:Elia, Krasic, Boriello, Matri.
6.Ulubiony piłkarz :Vidal
7.Największy postęp : De Ceglie i Bonucci. O ile w ogarnięcie Bonuca wierzyłem to Paolo dawno spisałem na straty... a ten grał chyba jeszcze pewniej niż Bonucci.
8.Największe zaskoczenie na + : Vidal
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: Hmm... patrząc na komentarze na JP to może Giacchierini. Ewentualnie Caceres i Marchisio. Ten drugi naprawdę świetnie asekurował, dobra gra taktyczna, wiecznie schowany, a na forum można było poczytać tylko kiepskie komentarze na temat ninji.
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: W pewnym momencie Lichsteiner. Ciągle wystawiany, mimo że pod formą, a na ławce Caceres. Ale w pierwszej części sezonu jeden z lepszych zawodników.
11.Największe zaskoczenie na - :Matri. Naprawdę wierzyłem, że poprzedni sezon to nie jest wyskok, że może dużo marnuje, ale łatwo znajduje się w polu karnym. Mam nadzieję, że jesli go nie sprzedamy, jeszcze zaskoczy.
12.Najrówniej grający piłkarz:Barzagli.
13.Największe wachania formy:Lichsteiner.
14.Kiedy uwierzyłeś, że może być scudetto?Porażka Milanu z Violą. Do tamtego momentu potrafiłem śmiać się z komentarzy na temat mistrzostwa... a tu proszę ;)
15.Jak duży wpływ na zdobycie scudetto miał szpital w Milanie?Patrząc na liczbę punktów w ostatnich dwóch sezonach to niby niewielką... ale było sporo meczów w których całą ich gra polegała na Zlatanie. Widać było brak Boatenga i Cassano. Więc szpital jakiś tam wpływ miał, ale cięzko oceniać jak duży.
16.Najlepszy mecz:Napoli - Juve 3-3. To pokazało, że naprawdę drużyna ma charakter, a to było bardzo ważne.
17.Najgorszy mecz Finał Pucharu Włoch. A jeśli chodzi o ligę to ciężko coś wybrać... Wygrany mecz z Lecce był jednym z gorszych. No i remis bodajże z Cagliari.
18.Najważniejszy moment sezonu: Wygrana z Lazio. Widać było poddenerwowanie piłkarzy w momencie straty bramki, bałem się, że piłkarze nie zdołają wygrać...
19.Trzy najchętniej widziane letnie zakupy ( obojętnie czy prawdopodobne): 1. Cavani, 2. Jovetic 3. Asamoah

20.Typy na przyszły sezon:
Serie A - pesymistycznie... ale walka do końca o mistrzostwo, być może przegrana.
LM - naprawdę wierzę w ćwierćfinał.
CI - szybkie odpadnięcie. Gramy na trzech frontach, po co nam CI?

21. Gdzie chciałbyś aby przeszedł Del Piero?
Wiem, że niektórym się to nie podoba, ale Anglia. Chciałbym, żeby dostał szansę gry w jakimś ogarniętym klubie i pokazał tam, że jeszcze wiele potrafi.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2012, 14:54

1.MVP - Andrea Pirlo
2.Klasa światowa. - Buffon, Barzagli, Vidal no i oczywiście Pirlo
3.Klasa: nie zrobię lipy w LM - Storari, Chiellini, Lichy, Caceres, Marchisio
4.Klasa: Za słabi na LM. - Jeśli chodzi o pierwszy skład w LM, to cała reszta.
5.Nie chcę dalej oglądać w Juve: Boriello, Elia, Amauri
6.Ulubiony piłkarz - Był Nedved. Teraz ulubionego nie mam, ale jak co to Gigi
7.Największy postęp - Bonucci
8.Największe zaskoczenie na + - Vidal
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz - Caceres, powinien częściej grać. Lichy często miewał beznadziejne mecze. Szczególnie przy 3-5-2
10.Najbardziej przeceniany piłkarz - Chyba Lichy - ponownie, odnośnie 3-5-2
11.Największe zaskoczenie na - - Krasić
12.Najrówniej grający piłkarz. - Barzagli
13.Największe wahania formy - Vucinić
14.Kiedy uwierzyłeś, że może być scudetto? - Nie wierzę do dziś :smile:
15.Jak duży wpływ na zdobycie scudetto miał szpital w Milanie? - Wydaję mi się, że duży... ale to tylko gdybanie.
17.Najgorszy mecz - Porażka z Napoli
18.Najważniejszy moment sezonu - Gol Del Piero przeciwko Lazio
19.Trzy najchętniej widziane letnie zakupy ( obojętnie czy prawdopodobne) - Higuain/Cavani, Armero, Lavezzi
20.Typy na przyszły sezon - 1/2 miejsce w Serie A
Przynajmniej 1/4 Coppa Italia
1/8-1/4 LM
21. Gdzie chciałbyś aby przeszedł Del Piero? Najchętniej na emeryturę, ale skoro wiadomo, że to niemożliwe to jednak niech będą Stany
22. Luźne uwagi. Zjadłem obiad


Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2012, 14:57

1.MVP: Pirlo

2.Klasa światowa:
Buffon, Barzagli, Chiellini, Vidal, Pirlo

3.Klasa - nie zrobię lipy w LM:
Storari, Licht, Marchisio, Vucinić

4.Klasa - Za silni na ligę, za słabi na LM:
Kategoria bez sensu. Może jakby ktoś miał więcej bramek niż występów to by się tutaj nadawał(i nie mówię tu o np. 2 bramkach w 1 występie), ale na razie nie widzę w Serie A kogoś takiego.

5.Nie chcę dalej oglądać w Juve:
Grosso, Estigarribia, Elia, Krasić, Boriello, Quagliarella i jeszcze Melo + reszta wyrzutków (nie mówię o oczywiście o Immobile czy Giovinco)

6.Ulubiony piłkarz : Z nadal grających, po odejściu Alexa - Buffon
7.Największy postęp : Marchisio, De Ceglie.
8.Największe zaskoczenie na + : Barzagli
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: Marchisio
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: ciężko powiedzieć, może Quagliarella?
11.Największe zaskoczenie na - : Matri
12.Najrówniej grający piłkarz: Buffon
13.Największe wahania formy: Vucinić

14.Kiedy uwierzyłeś, że może być scudetto?
Mniej więcej po meczu z Novarą

15.Jak duży wpływ na zdobycie scudetto miał szpital w Milanie?
Całkiem spory, szczególnie kontuzje Boatenga i Cassano. Przez brak Antonio męczyli się parę razy z drużynami z drugiej części tabeli.

16.Najlepszy mecz: Fiorentina 0:5 Juventus, Juventus 3:0 Napoli
17.Najgorszy mecz: Juventus 0:2 Napoli.
18.Najważniejszy moment sezonu: ciężko powiedzieć, chyba remis z Milanem i gol Del Piero z Lazio.

19.Trzy najchętniej widziane letnie zakupy ( obojętnie czy prawdopodobne):
Cavani, Falcao, Van Persie. Ktokolwiek z tej trójki, a do tego jakiś środkowy pomocnik i lewy obrońca.

20.Typy na przyszły sezon:
Serie A - 1. albo 2. miejsce po zaciętej walce z Milanem
LM - 1/4 finału
CI - 1/4 finału

21. Gdzie chciałbyś aby przeszedł Del Piero?
Jeśli nadal chce grać to do USA.

22. Luźne uwagi:
Fajnie jakby Marrone został jako 4/5 środkowy pomocnik i dostał więcej szans na grę.


Obrazek
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 25 maja 2012, 15:21

Fajnie, że tylu z Was się tu odezwało - można skonfrontować, co kto, o kim myśli w naszym ulubionym zespole. Niektórzy wciąż starają się szokować w stylu joli rutowicz, ale jakoś bez echa to przechodzi :D

Co do tego wahhhhhania.. no cóż- czujni jesteście, jak Łukasz się tu odezwie, powinien być Conte(nt). Jak kiedyś frajerem tygodnia zostanę to będzie akurat na live motive pojazdu. Na (nie) szczęście będę wtedy po 40-tce i będe miał ponad 4000 postów tutaj 8)

Kategoria: za słabi na LM, za mocni na ligę, rzeczywiście nazwana została mocno niefortunnie. Solidni ligowcy byłoby zdecydowanie lepiej, więc pozwolę sobie zmienić w pierwszym poście. Wahania też :prochno:

Tu naprawdę wszyscy chcą Cavaniego... Jak dla mnie w ankiecie jest lekko licząc 5-8 lepszych piłkarzy. Dowiemy się już niebawem :whistle:
Paulo pisze: Poza tym jakiego stylu by Conte nie miał, to joker na ławce jest potrzebny, ktoś kto zrobi różnicę. Alex takim zawodnikiem był. I nie zgadzam się, że Alex jest stary i dobrze zrobił że odszedł (czy może zostal do tego zmuszony?). W LM byłby nieoceniony, jak Drogba w tym sezonie dla Chelsea.
Jak zwykle w sedno. :ok:

Zastanawia mnie, że na tle JP tak nisko cenię Giaccheriniego :think: Nie mogę się przekonać, taki jeździec bez głowy dla mnie, wyrobnik. Krasić sezon wcześniej grał lepiej. W ogóle chciałbym kiedyś dowiedzieć się jak to było z nim naprawdę. Zastanawiający upadek.
Ale kto wie, może drugi Camor z niego (Giaka) wyrośnie :smile:

Dziwne, że tak niewielu chce, żeby Alex poszedł śladami Raula i poza domem udowodnił jeszcze w jakimś dobrej klasy ( najlepiej na miarę półfinału :prochno: LM ) miejscu, jak wspaniałym jest piłkarzem. W USA słuch po nim zaginie, tam nawet Kim Kardashian topless by mody na piłkę nie wprowadziła.
Btw. pożegnanie Raula w Schalke, fajniejsze niż ADP u nas.


strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2012, 17:01

1.MVP - Pirlo i Vidal
2.Klasa światowa: Buffon, Barzagli, Chiellini
3.nie zrobię lipy w LM: , Marchisio(chciałbym w to wierzyć), Lichy(mimo wszystko), Caceres, Giaccherini( oby) np.
4.Za silni na ligę, za słabi na LM: Dziwna trochę kategoria- Simone Padoin, Simone Pepe plus ktoś z napadu jednak(bo ktoś z dwójki Q, Boriello chyba zostanie)
5.Nie chcę dalej oglądać w Juve: Estigarribii, Boriello, Grosso, Iaquinty, Quaga(lubię go, ale kogoś z napadu trzeba odstrzelić, a Matri pod warunkiem odzyskania przyzwoitej formy mógłby się przydać, nawet na LM. Na zmiennika byłby dobry, chyba, że go opchniemy w imię wyższych celów), Elii, Krasicia.

6.Ulubiony piłkarz : Del Piero, z pozostałych-Chiellini.
7.Największy postęp : De Ceglie, Chiellini
8.Największe zaskoczenie na + : Conte i jeszcze raz Conte(mimo swoich "widzimisię"), a potem Barzagli
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: Niech już będzie, że Marchisio 8)
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: Vucinic
11.Największe zaskoczenie na - : Boriello, Elia
12.Najrówniej grający piłkarz: Barzagli
13.Największe wahania formy: Vucinic, Bonucci
14.Kiedy uwierzyłeś, że może być scudetto? Po bramce Amauriego z Milanem(serio-przeznaczenie, znak ot co), a ostatecznie po bramce Del Piero z Lazio
15.Jak duży wpływ na zdobycie scudetto miał szpital w Milanie? Jakiś miał, ale rok temu nie zdobyli więcej punktów, grając niby lepszym składem; przy ich grupie w LM, to powinni sobie pozwolić na nadprogramowe bunga-bunga, ale nie te lata...
16.Najlepszy mecz: 2:0 z Milanem w lidze, przełomowe 5:0 z Violą i rewanżowe 2:2 z Milanem w rewanżu CI.
17.Najgorszy mecz: Finał CI,
18.Najważniejszy moment sezonu : Wymienione w punkcie 14.
19.Trzy najchętniej widziane letnie zakupy: żeby Veratti został i miał okazję grać i sprawdził się, Asamoah, Cavani(Dzeko, Lewandowski-mogło być nierealne, nie?) Neymar-nieeee.
20.Typy na przyszły sezon:
Serie A - 1 miejsce, bo u rywali źle się dzieje, albo biadują, albo zarządzają w ofermiasty sposób. Chyba, że "łysy" coś(głupiego?) wymyśli.
LM - wyjście z grupy.
CI - olejemy to.
21. Gdzie chciałbyś aby przeszedł Del Piero? Może i mało prawdopodobne, ale do Anglii.
22. Luźne uwagi Marotta nie śpij, żebyśmy przy zwiększonej ilośći kontuzji/słabszej formie Pirlo/grze co trzy dni-nie skończyli poza jedynym słusznym miejscem, parafrazując jak Napoli w minionym sezonie w lidze.
_________________
Ostatnio zmieniony 25 maja 2012, 17:24 przez strong return, łącznie zmieniany 1 raz.


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 25 maja 2012, 17:19

Supersonic - możemy spodziewać się z twojej strony jakiegoś podsumowania? :)


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 25 maja 2012, 18:15

Of course, jak to się mawia w wielki świecie.

Tylko jeszcze trochę próbki statystycznej potrzeba. Wielu zacnych, lub chociaż znanych userów jeszcze tu nie widziałem... pewnie wszyscy w mercato siedzą :think:
Jak temat siądzie całkowicie i spadnie głębiej do archiwum niż "pojazd po frajerze", to przyjdzie czas podsumowań :smile:


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2012, 18:19

1.MVP: Arturo Vidal - Pirlo był genialny, ale taka jego gra nie byłaby możliwa bez absolutnej dominacji Juventusu w środku pola którą zawdzięczaliśmy chyba jednak w głównej mierze Chilijczykowi.
2.Klasa światowa:
Buffon, Pirlo, Lichtsteiner jako obrońca

3.Klasa - nie zrobię lipy w LM:
Chiellini, Marchisio, Storari, Caceres

4.Klasa - Za silni na ligę, za słabi na LM:
Za silni na ligę to może nie, ale odpowiedni - Bonucci, Vucinić, Matri w formie z zimy, Giaccherini i Pepe jako zmiennicy, De Ceglie jeżeli jego rekonwalescencja nie potrwa dwa lata.

5.Nie chcę dalej oglądać w Juve:
Tych, których nie oglądam bo nie grają + Estigarribia, Borriello, Quagliarella.

6.Ulubiony piłkarz : Arturo Vidal - po odejściu Del Piero mój nowy idol, być może najlepszy defensywny pomocnik na świecie. Po Melo, rzecz jasna.
7.Największy postęp : Nie widziałem jak grali inni w innych klubach. Z naszych - od poprzedniego sezonu Marchisio, w trakcie sezonu Vidal.
8.Największe zaskoczenie na + : Barzagli
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: Na Lichtsteinera spadła ostatnio duża krytyka, moim zdaniem głównie dlatego że nie gra tam gdzie powinien. Co nie zmienia faktu że gole po akcjach rywali prawą stroną można chyba policzyć na palcach jednej ręki.
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: Nie wiem z jakiego powodu Quagliarella cieszy się opinią "solidnego rezerwowego".
11.Największe zaskoczenie na - : Elia albo Quagliarella
12.Najrówniej grający piłkarz: Borriello gra cały czas na porównywalnym poziomie.
13.Największe wahania formy: Vucinić bez dwóch zdań - potrafi grać jak jak w CI z Milanem, a potrafi wypaść słabo na tle metroseksualnego Hitlera. Niestety meczów świetnych miał raptem parę a tych, w których był jałowy - z kilkanaście jak nie dwadzieścia.

14.Kiedy uwierzyłeś, że może być scudetto?
Kluczowym momentem był chyba gol jednego z najlepiej opłacanych we Włoszech napastników.

15.Jak duży wpływ na zdobycie scudetto miał szpital w Milanie?
Kluczowy, bo ciężko mi sobie wyobrazić że gdyby Cassano, Pato i Boateng grali cały sezon to nie zapewniliby po drodze pięciu punktów swojej drużynie. Inna sprawa że kontuzje nie brały się z sufitu tylko ktoś nie wywiązał się ze swoich obowiązków i powinien za to polecieć - nie wiem tylko czy Allegri czy ktoś inny. Gdyby stosowali reżim treningowy Conte to byłoby im znacznie łatwiej obronić scudetto.

16.Najlepszy mecz:
4:0 z Romą. Właśnie tak grający w lidze Juventus chciałbym oglądać. W pierwszej połowie szybko pokazać rywalowi miejsce w szeregu, w drugiej grać sobie w dziada i regenerować siły przed kolejnym spotkaniem, nie forsować się, ewentualnie dać pograć rezerwowym.

17.Najgorszy mecz: Z Lecce, to był pokaz lekceważenia rywala który mógł kosztować scudetto. Nie mówię nawet o zagraniu Buffona, ale ogólnie o tym jak drużyna już czuła się zwycięzcą meczu przy prowadzeniu 1:0 i przewadze jednego gracza.

18.Najważniejszy moment sezonu: gol Del Piero z Lazio.

19.Trzy najchętniej widziane letnie zakupy ( obojętnie czy prawdopodobne):
Messi, Thiago Silva, Ronaldo. A z realnych - Cavani, Ramirez i ... jakiś lewy obrońca.

20.Typy na przyszły sezon:
Serie A - 1. albo 2. miejsce - zależy od tego jak poradzimy sobie z grą na trzech frontach (albo dwóch i pół, bo CI pewnie potraktujemy ulgowo), a także od tego co zrobi latem szalony wujek Silvio.
LM - dużo zależy od losowania. Jeżeli wyjdziemy z grupy z pierwszego miejsca to może nawet półfinał. Jak z drugiego, to może się zdarzyć tak że nawet 1/4 nie powąchamy.
CI - nieistotne.

21. Gdzie chciałbyś aby przeszedł Del Piero?
Do Szwajcarii - miałby blisko do domu, kibice mogliby jeździć na jego mecze, do tego mógłby coś jeszcze pokazać w europejskich pucharach.

22. Luźne uwagi:
Wymieniając kluczowych piłkarzy nie zapominajmy o roli Conte, bo bez niego być może graliby dwie półki niżej.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 26 maja 2012, 09:50

zahor pisze:15.Jak duży wpływ na zdobycie scudetto miał szpital w Milanie?
Kluczowy, bo (...)
:dance:

ja pisałem swoje odpowiedzi dla czystej satysfakcji tego, że Supersłoik ochrzcił mnie pierwszym antyfanem Del Piero na forum. Jednak mam przeczucia, że nasz kochany zahor nie pisał tego dla polewki :lol: ktoś jeszcze nie wierzy, że jest milanistą?


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2012, 09:57

zahor pisze:15.Jak duży wpływ na zdobycie scudetto miał szpital w Milanie?
Kluczowy, bo ciężko mi sobie wyobrazić że gdyby Cassano, Pato i Boateng grali cały sezon to nie zapewniliby po drodze pięciu punktów swojej drużynie. Inna sprawa że kontuzje nie brały się z sufitu tylko ktoś nie wywiązał się ze swoich obowiązków i powinien za to polecieć - nie wiem tylko czy Allegri czy ktoś inny. Gdyby stosowali reżim treningowy Conte to byłoby im znacznie łatwiej obronić scudetto.
Ale <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Mistrzostwo zdobywa się nie tylko zawodnikami, ale też trenerem i całym sztabem technicznym, więc takie gadanie jest bezsensowne.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 maja 2012, 11:18

a co wg was kontuzje rok i dwa lata temu nie miały wpływu na to, że zajęliśmy dopiero 7 miejsce?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ