Euro 12' // Reprezentacja Włoch w Polsce - tutaj wszystko

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2012, 17:07

Humory napastnikom dopisują :smile:


Obrazek
kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2012, 17:36

Jeśli ktoś chciałby spotkać zawodników Italii lub po prostu poczuć klimat Włoch to radzę zaczaić się na imprezy organizowane w Casa Azzurri. Wczoraj udało mi się załapać na jedną z nich - poprzez zaproszenie z 'twarzoksiążki'. Dodatkowo dostałem informację, że w ramach niespodzianki mają się pojawić Azzurri. Po uzyskaniu takiej informacji nie zastanawiałem się tylko wsiadłem w auto i w długą do Krakowa!
Po 20 byłem na miejscu, urocze hostessy skreślają nazwisko z listy, na łapie ląduje błękitna bransoletka i ruszam po obiekcie. I muszę powiedzieć, że Casa Azzurri robi na prawdę duże wrażenie. Zarówno wystrój, jak i organizatorzy tworzą wspaniały, Włoski klimat.
Niestety tego wieczoru nie pojawił się żaden z gwiazdorów ale myślę, że w Casa Azzurri spodoba się każdemu sympatykowi Italii i Juve.. ;)


Kaczor_9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2006
Posty: 40
Rejestracja: 26 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2012, 18:54

Czy ktoś posiada jakieś informacje dotyczące przylotu włoskiej kadry do Warszawy? Może jest jeszcze szansa na małe przywitanie Juventinich przed meczem półfinałowym?


MoreLL_FTL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 244
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2012, 08:38

Kumpel widział wczoraj w Krakowie autokar z Włochami, widział waszego Barwuaha w koszulce z dużym napisem POLSKA... ale tak jak wiecie, on nie umie zakładać koszulek, więc pewnie ktoś mu ją założył, a on biedny nawet nie wie co ma na sobie :)



edit: znajomy ponoć był wczoraj POD Casa Azzurri i przybił "V" z Pirlo :shock: :shock: :shock:


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2012, 11:10

Kaczor_9 pisze:Czy ktoś posiada jakieś informacje dotyczące przylotu włoskiej kadry do Warszawy? Może jest jeszcze szansa na małe przywitanie Juventinich przed meczem półfinałowym?
Ja jestem bardziej ciekawy jakie plany mają w piątek, po meczu. Od razu lecą, czy jakaś konferencja, mini trening? Pewnie okaże się wkrótce. W Warszawie będę w piątek, ale jutro chyba nie dam rady :/


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2012, 11:13

W telewizji mówili, że koło dwunastej (12:20?) mają wylatywać z Krakowa. To pewnie u nas będą troszkę przed pierwszą. Gdyby nie egzamin :doh:

co do piątku, to nic nie wiem


olga.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2009
Posty: 39
Rejestracja: 05 lutego 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2012, 17:25

@D@$ pisze:
Kaczor_9 pisze:Czy ktoś posiada jakieś informacje dotyczące przylotu włoskiej kadry do Warszawy? Może jest jeszcze szansa na małe przywitanie Juventinich przed meczem półfinałowym?
Ja jestem bardziej ciekawy jakie plany mają w piątek, po meczu. Od razu lecą, czy jakaś konferencja, mini trening? Pewnie okaże się wkrótce. W Warszawie będę w piątek, ale jutro chyba nie dam rady :/
Wylatują czarterem z powrotem do Krakowa od razu po pomeczowej konferencji prasowej. Co do dzisiaj to nie było opcji spotkania się z nimi na lotnisku, bo jechali bezpośrednio z płyty lotniska autokarem do hotelu. Dziś o 19.15 konferencja na Narodowym Prandellego i De Rossiego, o 20:00 trening otwarty przez 15min. dla prasy i wolontariuszy, jeśli ktoś nim jest:)


Zablokowany