GRUDZIĄDZ || Wspólne wypady na mecz

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2012, 12:01

Witam! Zakładam temat dla tifosich Juve z Grudziądza i okolic. Myślę, że chociaż wielu nas tu nie ma, to warto się nieco zorganizować i razem kibicować naszemu Juventusowi.

Już w niedzielę mamy finał Coppa Italia, a jednocześnie ostatni mecz Alessandro w koszulce Juventusu. Na ten mecz szczególnie warto przybyć razem i wspólnie przeżyć to wydarzenie.

Tak więc wszyscy Juventini z Grudziądza i okolic piszcie i dajcie znać, że jest nas paru tutaj.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2012, 22:23

Jakby was się nie zebrało zbyt wielu to zapraszamy do Torunia :)


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 16:08

No razem ze mną był by jeszcze kolega i koleżanka (oczywiście Juventini). Niestety raczej nie udzielają się tutaj na forum. Poza tym coś pustka w tym Grudziądzu...


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
ODPOWIEDZ