Cafe Futbol

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ

Cafe Futbol - Dobry program, czy szmira?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 11:19

Nie mogłem znaleźć odpowiednie go tematu, więc założyłem nowy.

Oglądam właśnie Cafe Futbol i jestem zażenowany poziomem merytorycznym. Jak to możliwe, że ludzie tak słabo przygotowani prowadzą specjalistyczny program?

Michniewicz - "Guardiola niepotrzebnie pozbył się Balotellego, który strzelał masę bramek" :shock: :shock: :shock:

Kowalczyk - "Tak naprawdę nie wiemy, czy Ferguson, to dobry trener, bo poza United nic nie osiągnął" :shock: :shock: :shock:

Tragedia...

Bez Borka ten program traci niemal całe zaplecze merytoryczne.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 11:24

Kowalczyk to akurat pieprzy takie glupoty, bo jest fanboyem barcy, a dyskusja byla o Guardioli. Tak samo jego felietony dla weszlo :doh:

Ja Cafe Futbol staram sie ogladac w miare regularnie. Ot, taka tam telewizja sniadaniowa, czasami sie z czegos mozna zasmiac, czasami czegos rzeczywiscie dowiedziec.


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 11:24

Szmira. Co oglądam to jestem zawiedziony.


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 19:10

Najlepsi userzy u nas na forum zjadają merytorycznie tych pseudoznawców. Taka prawda.
No ale jak w 40 milionowym kraju pozwala się za retorykę brać wannabe erudycie, który ukończył 6 (?) 7 (?) klas szkoły podstawowej, to o czym rozmowa. Do tego drażnie mnie fakt, iż oni się nie jarają futbolem, a przynajmniej (nie wiem konwenanse społeczne nie pozwalają pokazać ludzkiej kibicowskiej duszy? To jest sport a nie rozmowa o reformie służby zdrowia). Gdzie im do włoskich znawców, gdzie do amerykanów opowiadających o NBA..


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 19:18

A ja nawet lubię ten program, ale raczej w ramach "telewizji śniadaniowej" (jak ktoś wyżej napisał), sobie pogadają, pomarudzą, coś tam w miarę sensownego o reprezentacji i polskiej lidze powiedzą i tyle. Ale przyznaję ze chwilami niesamowite bzdury wygadują...

BTW w kwestii bzdur

Po meczu Juve włączyłem na końcówkę jakiegoś meczu celebrytów Polska - Ukraina. Ogólnie Szpakowski zachwycony że pierwszą polską bramkę na Narodowym strzelił Mariusz Czerkawski i podzielił się swoją zabójczą przepowiednią, która brzmiała mniej więcej tak " Mam przeczucie że kolejną polską bramkę na Stadionie Narodowym też strzeli Mariusz... ale Lewandowski :rotfl: "
Studia i komentarz w czasie Euro szykuje się nieziemski :angry:


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
YaSq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 19:26

yanquez pisze: Kowalczyk - "Tak naprawdę nie wiemy, czy Ferguson, to dobry trener, bo poza United nic nie osiągnął" :shock: :shock: :shock:
yanquez pisze: Kowalczyk to akurat pieprzy takie glupoty, bo jest fanboyem barcy, a dyskusja byla o Guardioli. Tak samo jego felietony dla weszlo :doh:
Jezeli dyskusja toczyla sie o Guardioli, to ten text Kowalczyka nie jest, az taki glupi. Poprostu nawiazuje do sytuacji Pepa ktory zmienil oblicze futbolu, stworzyl druzyne grajaca "idealna". I ciagle slyszy, ze jest slabym trenerem i umiejetnosci zweryfikuje dopiero inny zepsol.

I faktycznie jak ktos uwaza ze Pep jest slabym trenerem bo wygrywal wszystko z Barca, to analogicznie powinien uwazac Fergusona za rownie slabego bo ten glowne sukcesy odnosil w Man United.


"Gwizdy z trybun? Jeszcze trochę i będą nam bić brawo" L. Del Neri
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 19:58

Tylko różnica jest taka że Pep z Barcą na szczycie był 4 lata a Sir Alex utrzymuje tam swój Manchester od 20 a może i więcej lat.

Co do Cafe Futbol - Polsat nie posiada w swojej ofercie żadnych interesujących praw piłkarskich.Po tym sezonie tracą LM i LE, pozostają im ochłapy Ekstrsklasy oraz liga holenderska.

O czym mają więc robić program publicystyczny? Cafe Futbol nie ma najmniejszego sensu.Wałkują temat PZPN a i tak nie mają na to najmniejszego wpływu.Rząd nie dał rady ich obalić więc co pomoże ciągłe gadanie o tym samym?

Kowalczyk jest śmieszny.Jak Barca wygrywała to wypisywał na weszło! swoje mądrości.Przegrali z Realem to zasłaniał się meczem z Chelsea.Przegrali z Chelsea,nie napisał nic.Nie wzioł tego na klatę.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 20:00

Sorek21 pisze:Po tym sezonie tracą LM i LE
Wiadomo kto kupił prawa?


Obrazek
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 20:07

Dokładnie, sir Alex miał okazje sprawdzać sie w zupełnie różnych epokach, trenując mase najróżniejszych piłkarzy i grając na przestrzeni lat mając za rywali typowe zespoły z różnych okresów historii futbolu.
Pep jak narazie trafił tylko do Barcy gdzie dostał świetnych zawodników, trzeba mu oddać, że wygrał z nimi co sie dało, no ale nie wiadomo czy potrafiłby utrzymać swój w zespół w czołówce za np 15 lat gdy Messiego, Iniestety, Xaviego już by nie miał. A o Fergussonie można zdecydowanie powiedzieć, że sam kreaował gwiazdy i sam stwarzał wielkie zespoły. Sytuacja zgoła odmienna.

Zeby OT nie był, Cafe Futbol nie oglądam, z racji tego, że cała ta 'śmietanka towarzyska' którą tworzą Kowalczyk, Kołtoń, Borek i reszta towarzystwa działa na mnie jak czerwona płachta na byka :smile: Kierując sie tym, zaznaczyłem w ankiecie, że to jednak musi być szmira :prochno:


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 20:14

pablo1503 pisze:
Sorek21 pisze:Po tym sezonie tracą LM i LE
Wiadomo kto kupił prawa?
Prawa kupiła Grupa ITI. Od nowego sezonu mecze otwarte będą na TVN / TVN7 / TVN Turbo lub na TVP2 jeśli odkupią sublicencje.

Od Cafe Futbol wolę Ligę+Extra.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 20:33

Może wyjdę na takiego prowincjonalnego widza o małych wymaganiach, ale Cafe Futbol bardzo mi się podoba :ok:

Borek i Kołtoń naprawdę mają ogromną wiedzę na temat piłki i widać, że nią żyją, podobnie jak Iwanow czy Kowalski.

Najwięcej kontrowersji budzi zapewne Kowalczyk, który do ludzi renesansu nie należy i niektóre jego wypowiedzi budzą wręcz śmiech, ale poznał smak wielkiej (a przynajmniej dużej) piłki.

Plusem programu są też goście, a także przegląd wydarzeń tygodnia z ironią.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 20:37

Na Kowalczyka szkoda w ogóle poświęcać czas - fanboy Barcy, był tak struty w środę w studiu na Polsacie, że szok. Obrażony na cały świat. Takich ludzi w ogóle nie powinno się zapraszać. Do tego te kilka klas podstawówki...dla mnie Cafe Futbol jest bardziej kabaretem, a nie programem merytorycznym i prezentującym wiedzę ekspertów. Pod tym względem lideruje Liga Plus Ekstra. Zawsze ciekawi goście, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia a nie pseudoznawcy. Zresztą już wielokrotnie chwaliłem ekipę Canalu Plus za dobór komentatorów czy ekspertów. Tacy Panowie jak Rudzki, Dembiński, Smokowski, Nahorny czy Rosłoń biją resztę na głowę. Zresztą ktoś słusznie zauważył, że najlepsi userzy tego forum są o niebo lepsi niż tacy jak np. Pol mieniący się ekspertem ligi włoskiej. Facet nie ma pojęcia o Calcio, a udaje eksperta w studiu.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 20:46

Paulo pisze:Zresztą ktoś słusznie zauważył, że najlepsi userzy tego forum są o niebo lepsi niż tacy jak np. Pol mieniący się ekspertem ligi włoskiej. Facet nie ma pojęcia o Calcio, a udaje eksperta w studiu.
Pol, kibic Juve, mój ulubiony dziennikarz sportowy? Ja go nie widziałem jeszcze w Cafe Futbol.


mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 19:04

Cafe Futbol oglądałem raz, po tym jak cały czas wałkowali barce i Lewandowskiego odpuściłem ten program.

A Liga + extra to jak dla mnie ciekawa pozycja, zawsze się człowiek czegoś dowie. Co tu ukrywać, Canal + nie ma sobie równych w Polsce, chociaż mogli by kogoś dokooptować do ligi włoskiej - takiego który by miał trochę wiedzy i nie popełniał głupich błędów.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 22:37

co do CafeFutbol sie nie wypowiem, bo z reguły nie oglądam telewizji, gdyż uważam ją za rozrywkę dla ludzi o niskich standardach umysłowych i życiowych, jednak zaciekawiło mnie stwierdzenie o tych "najlepszych użytkownikach forum". Zapodajcie jakimiś nickami, bo do głowy przychodzi mi tylko trio stahoo, alina i Łukasz :think:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ODPOWIEDZ