Cafe Futbol

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ

Cafe Futbol - Dobry program, czy szmira?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 września 2012, 00:39

mozna sciagnac jak podal kolega wyzej, mozna tez obejrzec na polsacie sport news dzis po 23


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
darex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2004
Posty: 89
Rejestracja: 24 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 września 2012, 10:49

Dzisiaj jest jeszcze trzy razy szansa na zobaczenie programu i w inne dni też.
http://www.teleman.pl/tv/Cafe-Futbol-707421


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 10 września 2012, 12:42

Obejrzę dzisiaj powtórkę na Polsacie Sport News, ewentualnie skuszę się na Iplę. Jestem ciekawy, co ludzie Polsatu powiedzieli o PPV.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2013, 08:32

Myślę, że sporo osób się ucieszy. Polsat ponoć wylał Wojtka Kowalczyka bo zbyt często w niedzielę rano alkomaty w jego pobliżu się przegrzewały.
Szef Polsatu Sport Marian Kmita udzielił Interii uroczego komentarza do całej sprawy:
- Prawdą jest, że Wojtek się nie stawił, zaginął, nie odbiera naszych telefonów, ale jeszcze go nie przekreślamy. Jak się już okaże, z której gawry wyszedł, to się będziemy zastanawiać co dalej. Być może istnieją ważne powody, które uzasadniają jego nieobecność. Na razie nie możemy z Wojtka zrezygnować, bo my nikogo zaocznie nie zwalniamy. Poza tym, zdarzały się już takie historie, że Wojtek gdzieś zaginął; pojechał na grzyby i nie wracał przez miesiąc ( :lol: )


T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2013, 10:00

Na fejsie ekipa z weszlo.com zaprzeczyla ze Kowala zwolnili, w sumie szkoda gdyby juz nie pracowal w cafe futbol. Zawsze rano przepita morda i swiecace oczka :lol:


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 marca 2013, 13:14

To jak dzisiaj Piotr Stokowiec pocisnął Kołtoniowi .. Bezcenne :) w końcu ktoś powiedział temu "Nostradamusowi" dziennikarskiemu, że ma własne kretki i nijak ma się to do rzeczywistości. :bravo:
T-Bar pisze:Na fejsie ekipa z weszlo.com zaprzeczyla ze Kowala zwolnili, w sumie szkoda gdyby juz nie pracowal w cafe futbol
gdy zaczynał sam sobie zaprzeczał co spowodowało, że nie był zbyt kompetentny. Teraz, gdy go słucham .. chyba najbardziej z dobrą analizą danej sytuacji (no oprócz oczywiście prowadzącego Borka, którego darze dużą sympatią). Ja tam gościa z czasem polubiłem vel teraz go trawie, nie to co kiedyś.


Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 10 marca 2013, 13:24

@up

link or didn't happend :wink:


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
ODPOWIEDZ