Cafe Futbol

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ

Cafe Futbol - Dobry program, czy szmira?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 23:10

alina pisze: Pol, kibic Juve, mój ulubiony dziennikarz sportowy? Ja go nie widziałem jeszcze w Cafe Futbol.
Pol jest kibicem każdej drużyny po trochu. Taki z niego kibic Juve, że kiedyś, w wypowiedzi dla TVP, mówił o Stefano Lippim - trenerze włoskiej kadry...
:lol:


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Ziółi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2009
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 23:34

Oglądam dla beki. Takie tam pierdu pierdu w tle przy niedzielnym poranku.
Alkoholik Kowalczyk tam robi raczej za statystę, 3x na program coś odburknie. No, a te jego wpisy na Weszło, to taka gimnazjada, że nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać.
Tylko zastanawia mnie to 'Cafe FUTBOL'. Na tym polega rozmawianie o futbolu, żeby wyliczać kiedy który i ile leśny dziadek wyciąga sosu pod stołem itp. itd. Okej, wszyscy kradną, ale w owym FUTBOLU tyle się dzieję, a oni do znudzenia siedzą w tym bagienku, nawet kiedy nic w nim się nie dzieje (bo jak już jest afera, to spoko, niech sobie po nich jadą, ale ile można).
Ogólnikowo szmira, ale oglądam. Phi.


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 23:42

pan Zambrotta pisze: jednak zaciekawiło mnie stwierdzenie o tych "najlepszych użytkownikach forum". Zapodajcie jakimiś nickami, bo do głowy przychodzi mi tylko trio stahoo, alina i Łukasz :think:
Personaliów nie podam, bo nie siedzę wystarczająco głęboko w branży JP, ale musisz prześledzic 3000 postów z tematu o mercato - w końcu ktoś je musiał napisac, a myślę jednak tam się robi najwięcej forumowego fejmu. No i w "polityce" ale to juz fejm typu Olejnik, Lis a nie Pol, Wojtek z Bródna- a to nie jest przedmiotem dyskusji. :D

Pola największy plus to taki, że się dużo uśmiecha i widac ze ma z tego co robi fun.


cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 23:43

Borek i Kołtoń robią bardzo dobrą robotę jeśli chodzi o przekręty PZPN-u. Poza tym ta dwójka jest zawsze świetnie merytorycznie przygotowana, o Kowalczyku szkoda gadać... Podobnie jak o tym, że jak wszędzie udaje się że liga włoska nie istnieje..


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 00:04

Dante93 pisze:sir Alex miał okazje sprawdzać sie w zupełnie różnych epokach, trenując mase najróżniejszych piłkarzy i grając na przestrzeni lat mając za rywali typowe zespoły z różnych okresów historii futbolu.
dokładnie a dodałbym jeszcze że sprzedawał takiego Ronaldo czy innego RvN i nadal wygrywał mistrzostwa (a Pep bez Messiego czy nawet Xaviego pewnie byłby nikim i dziś nikt by o nim nie mówił)

powiem szczerze że jeszcze na przełomie wieków średnio ceniłem sera, nie podzielałem ogólnego zachwytu nad jego osobą ale piłka się zmienia, zawodnicy się zmieniają, technika poszła do przodu, poziom rozpracowania taktycznego jest wyższy a on nadal utrzymuje drużynę w absolutnym topie, może mieć jeden sezon ciut gorszy ale i tak zawsze jest w walce o mistrza, szacun dla kolesia bo na prawdę nie mam nawet pojęcia z kim można go porównywać (może Capello lub Mourinho ale to inny typ trenerów - robiący sukces i zmiana klubu), na pewno nie z jakimiś młokosami co to w trenerce są od 4 lat i tak na prawdę w pupie byli i kał widzieli... różnica między nim a każdym innym jest taka, że jakby każdy inny nie wyszedł z grupy LM zostałby zwolniony a tu "wiadomo", że za sezon MU znów będzie w 1/4 albo i dalej, cały czas walcząc także o mistrza Anglii

co do poziomu CF to rzeczywiście jakby spadł w ostatnich latach, kiedyś wydawał mi się dużo lepszy, chociaż i tak spełnia wg mnie swoją rolę bo jest niepowtarzalny w Polsce, leci rano i ma klimat poranku, lepszy niż kawa czy herbata ;)
Ostatnio zmieniony 01 maja 2012, 00:09 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 00:09

yanquez pisze:Nie mogłem znaleźć odpowiednie go tematu, więc założyłem nowy.

Oglądam właśnie Cafe Futbol i jestem zażenowany poziomem merytorycznym. Jak to możliwe, że ludzie tak słabo przygotowani prowadzą specjalistyczny program?

Michniewicz - "Guardiola niepotrzebnie pozbył się Balotellego, który strzelał masę bramek" :shock: :shock: :shock:

Kowalczyk - "Tak naprawdę nie wiemy, czy Ferguson, to dobry trener, bo poza United nic nie osiągnął" :shock: :shock: :shock:

Tragedia...

Bez Borka ten program traci niemal całe zaplecze merytoryczne.
Sorry, stary, ale trochę popłynąłeś, wyciągając błędne wnioski.
Przede wszystkim, pamiętaj, że Michniewicz wystąpił tam jako gość, a nie jako prowadzący. Walnął głupotę, to fakt, ale natychmiast go poprawiono.

A co do Kowalczyka, to wyrwałeś zdanie z kontekstu, co jednak trochę wypaczyło sens tego, co powiedział. Dyskusja toczyła się na temat tego, czy Guardiola poradziłby sobie jako trener Chelsea. I Kołtoń stwierdził, że widzi argumenty na "tak i na "nie". A te argumenty na "nie" to było to, że Barcelona to tak naprawdę dom Pepa, bo on tam zna całe środowisko, atmosferę, miał świetne relacje z włodarzami Blaugrany i doskonale orientował się w sektorze młodzieżowym klubu, natomiast objęcie Chelsea oznaczałoby dla niego zupełnie nowe wyzwanie, pewną niewiadomą, bo musiałby zaczynać od zera, w nowym otoczeniu. I w odpowiedzi na to Kowalczyk stwierdził, raczej ironicznie, co można choćby z kontekstu wywnioskować, że idąc tym tokiem myślenia można by powątpiewać, czy Ferguson to dobry trener, bo niemal nigdy nie prowadził żadnej drużyny poza MU. Wniosek, który z tego wysnułeś, jest zdecydowanie zbyt daleko idący, bo tutaj Kowal tylko bronił kunsztu Guardioli, a w żaden sposób nie podważał kompetencji Fergusona.

Ja generalnie lubię ten program. W sam raz na wypicie kawy przed telewizorem, jak ktoś to wyżej trafnie określił, taki "program śniadaniowy". Dyskusje są często ciekawe i sporo się można dowiedzieć. Acz mój zarzut do panów prowadzących jest taki, że najłatwiej przychodzi im krytykowanie PZPN wówczas, kiedy wśród gości nie ma nikogo ze związku. Wtedy Borek z Kołtoniem przeskakują się nawzajem, który to jest bardziej zbulwersowany, który większy szok zaliczył i dyskusja na temat tego, co z ostatniego tygodnia zasługuje na miano największego kabaretu. Niestety tracą zapał, kiedy już jakiś przedstawiciel PZPN pofatyguje się do nich osobiście. Wówczas natychmiast łagodnieją, nie zadają nawet połowy pytań, które rzucają retorycznie w eter, kiedy nie ma nikogo, kto mógłby na nie odpowiedzieć, a kiedy już jakieś zadadzą, to zadowalają się nawet najgłupszą, najbardziej niezrozumiałą odpowiedzią. Można powiedzieć, że w decydującym momencie brakuje im dziennikarskiej ikry.


AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 00:41

Cyfrze+ brakuje czegoś podobnego w niedzielny poranek. Jest Sport+ Extra gdzie eksperci omawiają miniona kolejkę ale to we wtorek. Będę musiał się przyjrzeć Cafe Futbol trochę z boku. Chodź komentarze&opinie Pana Borka, Kołtonia i ich "ekspertów" powodują u mnie uśmiech na twarzy i czasami dobrą bekę:)
Sorek21 pisze:
pablo1503 pisze:
Sorek21 pisze:Po tym sezonie tracą LM i LE
Wiadomo kto kupił prawa?
Prawa kupiła Grupa ITI. Od nowego sezonu mecze otwarte będą na TVN / TVN7 / TVN Turbo lub na TVP2 jeśli odkupią sublicencje.

Od Cafe Futbol wolę Ligę+Extra.
ITI ma prawa do LM od kilku lat. Do 2015 mają wykupione LM/LE. Skąd masz info o spotkaniach na TVN/7/Turbo?
Na TVP2 raczej nie ma co liczyć z LM. Ja liczę na Cyfrę i fuzje z "N" i w końcu platformę, która pozwoli oglądać piłkę ligową jaki i rozgrywki europejskie.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 08:50

ITI przedłużyło swoje prawa a także kupiło pakiet dla nadawcy otwartego ktòry posiadał Polsat.Muszą więc dać mecz na jednym z ww. kanałów


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 10:17

B@rt pisze:
yanquez pisze: Michniewicz - "Guardiola niepotrzebnie pozbył się Balotellego, który strzelał masę bramek" :shock: :shock: :shock:

Kowalczyk - "Tak naprawdę nie wiemy, czy Ferguson, to dobry trener, bo poza United nic nie osiągnął" :shock: :shock: :shock:
Sorry, stary, ale trochę popłynąłeś, wyciągając błędne wnioski.
Przede wszystkim, pamiętaj, że Michniewicz wystąpił tam jako gość, a nie jako prowadzący. Walnął głupotę, to fakt, ale natychmiast go poprawiono.
Walnął babola. Zwróciłem na to to uwagę. Co z tego, że go poprawiono? Przygotowanie merytoryczne gościa mierne.
B@rt pisze: A co do Kowalczyka,(...) idąc tym tokiem myślenia można by powątpiewać, czy Ferguson to dobry trener, bo niemal nigdy nie prowadził żadnej drużyny poza MU.
Jestem schlany jeszcze i tylko dlatego nie lądujesz w cytatach. Poczytaj o Aberdeen i Fergusonie.
B@rt pisze: Ja generalnie lubię ten program.
Zaznacz opcję 1.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 18:12

yanquez pisze: Jestem schlany jeszcze i tylko dlatego nie lądujesz w cytatach. Poczytaj o Aberdeen i Fergusonie.
Właśnie ze względu na Aberdeen było to "niemal". Poza tym przecież podkreślałem, że to cytat Kowalczyka, a nie moje słowa. Wytrzeźwiej porządnie, zanim coś znowu napiszesz.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 03 maja 2012, 15:48

O, umknął mi ten temat. Co te grille robią z ludźmi.

Cafe Futbol oceniam jako niezły program. Oglądam dość regularnie chociaż jakimś wielkim fanem nie jestem. Czasami jest naprawdę mocno irytujący ale śledzę bo w polskiej telewizji zbyt wielkiego wyboru takich programów nie ma.
Wiadomo, że to taki talk show z cyklu "Borek i przyjaciele". Nawet Kowalczyk tam siedzi od samego początku, mimo że on nigdy nic ciekawego nie ma do powiedzenia a często wygląda tak jakby mu jeszcze bomba z soboty schodziła.
Czasem można się czegoś ciekawego dowiedzieć, głównie o funkcjonowaniu PZPNu, ogólnie jest dużo śmiechu. Podzielam również zdanie B@rta - jak wpadnie jakaś persona z PZPNu to od razu nie ma już takich pojazdów po związkowcach, padnie może jedno/dwa trudniejsze pytanka, na które Pan Wiceprezes albo członek zarządu odpowie ładnie brzmiącymi hasłami nie mającymi nic wspólnego z rzeczywistością i wszystko skwituje uśmieszkiem.

Podobał mi się na przykład ten program po odwołaniu Superpucharu Polski, kiedy był Pan Rusko i Pan Prezes NCSu i człowiek mógł się dowiedzieć jak to wszystko wyglądało naprawdę od ludzi, którzy się tym zajmowali przez ostatnie tygodnie.
No Panu Prezesowi chyba nie najlepiej wyszła wtedy rundka po wszystkich telewizjach bo następnego dnia złożył rezygnację.

No i nigdy nie zapomnę tego epickiego materiału na temat włoskiej kadry, w której Pirlo został przesunięty do przodu i gra trequartistę.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 września 2012, 15:03

Kto oglądał dziś Cafe Futbol? :prochno: Mocne rzeczy się działy. Boniek stwierdził, że PPV jest uzasadnione bo kibice żeby wejść na stadion muszą płacić za bilety a kibice przed telewizorami oglądają za darmo. Kowalczyk jako głos prostego ludu powiedział, że jak ktoś nie chce płacić to niech idzie do pubu.

Dziś zdecydowanie bliżej szmiry. TVP zła bo nie kupiła, Polsat dobry bo zaoferował ludziom PPV.


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2012, 17:00

dobrze na ten temat wypowiedzialo sie weszlo, warto przeczytac


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2012, 19:46

Dokładnie dzisiejszy odcinek to było istne groteskowe przedstawienie. Co do weszło, nie ma do końca racji, a dlaczego? Do boju mógł startować tylko Polsat i TVP, TVN nie zapewnia zasięgu w całym kraju, więc odpada.


ODPOWIEDZ