Arturo Vidal | Celia Punk

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 23:28

Natknąłem się na Youtube na tą kompilacje, nie jest ona mojej roboty. Po prostu postanowiłem wrzucić bo jest naprawdę świetna. Dla jednych będzie miło obejrzeć, dla innych może będzie inspiracją.

Jakość do HD youtubowego. Może jedyne co mi nie odpowiada to ta piosenka, poza tym świetna kompilka.

Obrazek



Dawniej Virus[Mauro].
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 00:36

Hah też na to dzisiaj się natknąłem :D

Kompilacja fajna, koleś na niej też ;) Vidal - taki grajek za 10,5 melona, mam nadzieje że długo pozostanie w Juve. Nowy Davids.


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 11:39

Mogl jeszcze wybrac kilka fajnych zagran i wiecej celnych wslizgow ale jest ok :ok: Muzyka tez moze byc.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 11:50

kosciu88 pisze:Mogl jeszcze wybrac kilka fajnych zagran i wiecej celnych wslizgow ale jest ok :ok: Muzyka tez moze byc.
Kompila fajna, ale muzyka z odbytu... kurde, jest tyle fajnych rockowych kawałków, który pasowałby do tego rodzaju filmiku z takim grajkiem, a koleś wybiera jakieś pitu pitu, moim zdaniem to wszystko psuje.


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 12:16

Giovani pisze:
kosciu88 pisze:Mogl jeszcze wybrac kilka fajnych zagran i wiecej celnych wslizgow ale jest ok :ok: Muzyka tez moze byc.
Kompila fajna, ale muzyka z odbytu... kurde, jest tyle fajnych rockowych kawałków, który pasowałby do tego rodzaju filmiku z takim grajkiem, a koleś wybiera jakieś pitu pitu, moim zdaniem to wszystko psuje.
Jak najbardziej zgadzam się z przedmówcą. Muzyka powinna odzwierciedlać waleczny charakter tego piłkarza, a jakaś dyskotekowa melodyjka specjalnie nie pobudza, nie okazuje walecznych emocji..
Całość zmontowana nieźle, ale moim (zapewne lekko subiektywnym) zdaniem autor za bardzo chciał w każdym momencie użyć efektów specjalnych co momentami jest lekko kiczowate i zaśmieca obraz.

Nie mniej jednak fajnie, że ktoś się podjął zrobienia takiego filmiku z Vidalem, bo póki co nie ma tego zbyt wiele;)


Obrazek
AkuqJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2011
Posty: 105
Rejestracja: 26 listopada 2011

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 19:21

fragmenty fajne muzyka jak tu kolega wyżej napisał kompletnie nie pasuje do tego typu piłkarza( walczaka ) powinna być mocniejsza jakaś gitara itp.
ogólnie jak dla mnie to za dużo efektów ale niektórzy lubia takie filmiki dla mnie mniej widoczek są szczegóły fragmentów.

mam wrażenie że jakoś zawile to napisałem ale zrozumiale :)


juventusiak_94

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2007
Posty: 130
Rejestracja: 18 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 15:46

według mnie też miejscami za dużo efektów, nie można się było połapać.
Co do muzyki to bk, taki koleś i jego wślizgi w nogi piłkarzy interu z taką muzyką :) przyjemneee


http://www.youtube.com/user/buffi33

your life your freestyle ylyf !

* Juventus&Freestyle *
ODPOWIEDZ