Kto napisałby prośbe do TVP aby puścili mecz Juve-Napoli

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 12:58

Sam list to betka. Potrzebna byłaby duża grupa ludzi, którzy podpisaliby ankietę, żeby było widoczne poparcie dla tego pomysłu.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 14:10

Dzień prędzej jest finał LM. Coś mi się nie wydaje, żeby któraś stacja paliła się do pokazania tego meczu :|


Izi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2011
Posty: 150
Rejestracja: 13 września 2011

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 23:07

Ouh_yeah pisze:Dzień prędzej jest finał LM. Coś mi się nie wydaje, żeby któraś stacja paliła się do pokazania tego meczu :|
Na pewno nie TVP ;]


Franciszek I wydaje się być uroczo pokorny.
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 23:18

deszczowy pisze:Sam list to betka. Potrzebna byłaby duża grupa ludzi, którzy podpisaliby ankietę, żeby było widoczne poparcie dla tego pomysłu.
To zbiórka fanów drużyn Włoskich. Nie widzę przeszkód, aby jakąś inicjatywę z forum interu czy milanu, romy etc. zrobić


olga.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2009
Posty: 39
Rejestracja: 05 lutego 2009

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 23:36

Izi pisze:
Ouh_yeah pisze:Dzień prędzej jest finał LM. Coś mi się nie wydaje, żeby któraś stacja paliła się do pokazania tego meczu :|
Na pewno nie TVP ;]
Tym bardziej, że TVP jest sporo pod kreską w związku z wydatkami na Euro. A może faktycznie Basałaj i Orange Sport? Może potraktowaliby to jako przypomnienie o swojej obecności na rynku;)


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 23:39

Ein pisze:
deszczowy pisze:Sam list to betka. Potrzebna byłaby duża grupa ludzi, którzy podpisaliby ankietę, żeby było widoczne poparcie dla tego pomysłu.
To zbiórka fanów drużyn Włoskich. Nie widzę przeszkód, aby jakąś inicjatywę z forum interu czy milanu, romy etc. zrobić
JP jako stowarzyszenie mogłoby trochę pomęczyć bułę. Pytanie czy ktoś by się tego podjął? Ja tam mogę spróbować tekst napisać..


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 23:57

Zanim taka inicjatywa by się przewaliła przez wszystkie strony i fora włoskich klubów i z podpisami trafiła do redakcji telewizji... to na tydzień przed finałem musieliby kupić prawa do transmisji.
Ostatnio zmieniony 13 kwietnia 2012, 23:57 przez Ouh_yeah, łącznie zmieniany 1 raz.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 23:57

deszczowy pisze:
Ein pisze:
deszczowy pisze:Sam list to betka. Potrzebna byłaby duża grupa ludzi, którzy podpisaliby ankietę, żeby było widoczne poparcie dla tego pomysłu.
To zbiórka fanów drużyn Włoskich. Nie widzę przeszkód, aby jakąś inicjatywę z forum interu czy milanu, romy etc. zrobić
JP jako stowarzyszenie mogłoby trochę pomęczyć bułę. Pytanie czy ktoś by się tego podjął? Ja tam mogę spróbować tekst napisać..
Najpierw by trzeba by popytać na innych forach, bo tu (przynajmniej dla mnie) nie chodzi o konkretny mecz, ale o to, że Serie A jest upośledzona w polskich mediach ogólnie.


Marianb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2004
Posty: 246
Rejestracja: 11 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 10:49

Ein pisze:...ale o to, że Serie A jest upośledzona w polskich mediach ogólnie.
No bo tak jest. TVP czasem coś wspomnie raz na ruski rok o Serie A we wiadomościach sportowych. Poza tym jak czasem pokazują skróty spodziewam się że pokażą coś we wiadomościach, a tu...
- o derbach D'Italia - nic,
- o tym, że drużyna Artura Boruca zatrzymała Milan, a Juventus na czele tabeli też nic :/


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 10:52

Marianb pisze:
Ein pisze:...ale o to, że Serie A jest upośledzona w polskich mediach ogólnie.
No bo tak jest. TVP czasem coś wspomnie raz na ruski rok o Serie A we wiadomościach sportowych. Poza tym jak czasem pokazują skróty spodziewam się że pokażą coś we wiadomościach, a tu...
- o derbach D'Italia - nic,
- o tym, że drużyna Artura Boruca zatrzymała Milan, a Juventus na czele tabeli też nic :/
A to ze Farca goni Real to juz wszedzie pełno szumu ......... Żałosne sie robi z ta Farcą juz ..... licze po cichu ze w nowym sezonie nasze Juve sie spotka z Farcą i im dowali ;)


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 maja 2012, 16:04

Ktoś jakiś czas temu rozpuścił plotę, jakoby Finał Coppa Italia miał pokazać polski kanał Orange Sport. Dziś na oficjalnej stronie stacji ukazał się już program tv na niedzielę 20-go maja i według planu o 21:00 pokazują spotkanie 38-ej kolejki Ligue1.
Także... :roll: Który to? Lenor?


Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 12 maja 2012, 16:19

Co ciekawe puszczają finał Pucharu Niemiec, więc może coś urodzi się za tydzień jeśli chodzi o Puchar Włoch. Mam taką nadzieję, jeśli nie zobaczę to na necie proste :)


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 12 maja 2012, 16:23

Orange sport puści finał pucharu Niemiec. C+ puścić finał z pucharów Anglii i Francji. W Sportklub też leciał FA Cup. Czy naprawdę nie ma nigdzie miejsca dla Coppa Italia?! :angry:


Obrazek
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 maja 2012, 16:26

wloski pisze:Co ciekawe puszczają finał Pucharu Niemiec, więc może coś urodzi się za tydzień jeśli chodzi o Puchar Włoch. Mam taką nadzieję, jeśli nie zobaczę to na necie proste :)
z tym,że Orange Sport pokazuje Puchar Niemiec w miarę regularnie i finał nie jest jednorazowym pokazem,także naszego finału chyba na polskich stacjach nie zobaczymy a szkoda;//


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 maja 2012, 17:46

Proponuję uderzyć do Orange Sport z prosbą pokazania finału.


ODPOWIEDZ