Kto napisałby prośbe do TVP aby puścili mecz Juve-Napoli

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 maja 2012, 17:50

Sorek21 pisze:Proponuję uderzyć do Orange Sport z prosbą pokazania finału.
Buhehe, doprawdy, rozbawiacie mnie.
Jak nie mają praw do pokazywania Coppa Italia, to nie pokażą. Jakby mieli, to by pokazali. Przecież nikt nie wykupi praw do CI na tydzień przed finałem, byleby pokazać jeden mecz :roll:


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 12 maja 2012, 17:55

Dokładnie. Nie macie pojęcia ile takie prawa za wykup jednego meczu mogłyby teraz kosztować. A liczba ludzi oglądających finał i tak byłaby pewnie niewielka, nie zwróciłoby im się to.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2012, 17:56

Ja sie ciesze - ESPN pokazuje na zywo :) ESPN ma wykupione prawa na Serie A i Puchar Wloch rowniez :)


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 maja 2012, 17:57

Dlatego najlepszym sposobem byłoby zwrócenie się do TVP,bo Oni pare razy pokazali już finał Pucharu Włoch,ostatnio jak Totti kopnął Barwuaha.
Obawiam się,że może być już za późno :/
Zesztą Szpakowski i tak nie umiałby wymówić De Czelie,tak samo jak nie umiał poradzić sobie z Amaurim w meczu z Realem :D


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 maja 2012, 18:03

Piotr Juvefan pisze:Dlatego najlepszym sposobem byłoby zwrócenie się do TVP
Ja już nie wiem, od której strony mam tłumaczyć tak prostą rzecz :doh: Nie ważne, czy TVP, czy Orange Sport, czy Playboy TV... jak dana telewizja przed sezonem nie wykupi praw do nadawania jakiejś ligi/pucharu, to trudno, żeby tylko przez prośbę fanów uczyniła to tylko, żeby pokazać jeden, ostatni mecz. A może marzy się Wam, żeby ktoś transmitował Juve-Napoli bez nabycia praw do Coppa Italia, tylko dlatego, że kiedyś, kiedyś te prawa miał? :lol:


Obrazek
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 maja 2012, 18:08

pumex pisze:
Piotr Juvefan pisze:Dlatego najlepszym sposobem byłoby zwrócenie się do TVP
Ja już nie wiem, od której strony mam tłumaczyć tak prostą rzecz :doh: Nie ważne, czy TVP, czy Orange Sport, czy Playboy TV... jak dana telewizja przed sezonem nie wykupi praw do nadawania jakiejś ligi/pucharu, to trudno, żeby tylko przez prośbę fanów uczyniła to tylko, żeby pokazać jeden, ostatni mecz. A może marzy się Wam, żeby ktoś transmitował Juve-Napoli bez nabycia praw do Coppa Italia, tylko dlatego, że kiedyś, kiedyś te prawa miał? :lol:
Nie chodzi mi o kanał TVP Sport gdzie przykładowo pokazywaliby całe rozgrywki i oczywiście finał, a zwykły otwarty kanał TVP 2. Pare lat temu pokazali finał Pucharu Włoch a nie transmitowali rozgrywek na TVP Sport,tak mi sie wydaje...
Tak samo jak z Pucharem Króla,którego finał na pewno pokazali mimo tego,że całych rozgrywek nie transmitowali na sportowych kanałach TVP.


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 12 maja 2012, 18:12

Piotr Juvefan pisze: Nie chodzi mi o kanał TVP Sport gdzie przykładowo pokazywaliby całe rozgrywki i oczywiście finał, a zwykły otwarty kanał TVP 2. Pare lat temu pokazali finał Pucharu Włoch a nie transmitowali rozgrywek na TVP Sport,tak mi sie wydaje...
Chodzi Ci pewnie o sezon 2008/2009. Bo wtedy ostatni raz widziałem Puchar Włoch na TVP1. Wtedy właśnie pokazywali tam więcej niż finał. Wiem, bo sam oglądałem tam półfinał Juventus - Lazio. Oczywiście przegrany przez podopiecznych Ranieriego.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 maja 2012, 18:16

ewerthon pisze:
Piotr Juvefan pisze: Nie chodzi mi o kanał TVP Sport gdzie przykładowo pokazywaliby całe rozgrywki i oczywiście finał, a zwykły otwarty kanał TVP 2. Pare lat temu pokazali finał Pucharu Włoch a nie transmitowali rozgrywek na TVP Sport,tak mi sie wydaje...
Chodzi Ci pewnie o sezon 2008/2009. Bo wtedy ostatni raz widziałem Puchar Włoch na TVP1. Wtedy właśnie pokazywali tam więcej niż finał. Wiem, bo sam oglądałem tam półfinał Juventus - Lazio. Oczywiście przegrany przez podopiecznych Ranieriego.
Czyli jednak,ale jeśli chodzi o Puchar Króla to pokazali tylko i wyłącznie finał tych rozgrywek i nie zdziwiłbym się jak w tym roku znowu go pokarzą.
Widać są równi i równiejsi.


Obrazek
ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 12 maja 2012, 18:31

fajna inicjatywa, podpisuje się pod nią


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 maja 2012, 19:05

pumex pisze:
Sorek21 pisze:Proponuję uderzyć do Orange Sport z prosbą pokazania finału.
Buhehe, doprawdy, rozbawiacie mnie.
Jak nie mają praw do pokazywania Coppa Italia, to nie pokażą. Jakby mieli, to by pokazali. Przecież nikt nie wykupi praw do CI na tydzień przed finałem, byleby pokazać jeden mecz :roll:
Jakbyście zrobili jakąś akcję to z chęcią podpiszę czy poprę. A tak poza tym mogę się z Was tylko głośno śmiać. Mecz będzie na Rai 1 lub 2 a ja mam pewność 100% że nie będę miał czarnego obrazu. Wystarczytrochę poczytać i klucze wklepać.W przypadku kodowania RAI jest to banał.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 12 maja 2012, 19:08

Sorek21 pisze:
pumex pisze:
Sorek21 pisze:Proponuję uderzyć do Orange Sport z prosbą pokazania finału.
Buhehe, doprawdy, rozbawiacie mnie.
Jak nie mają praw do pokazywania Coppa Italia, to nie pokażą. Jakby mieli, to by pokazali. Przecież nikt nie wykupi praw do CI na tydzień przed finałem, byleby pokazać jeden mecz :roll:
Jakbyście zrobili jakąś akcję to z chęcią podpiszę czy poprę. A tak poza tym mogę się z Was tylko głośno śmiać. Mecz będzie na Rai 1 lub 2 a ja mam pewność 100% że nie będę miał czarnego obrazu. Wystarczytrochę poczytać i klucze wklepać.W przypadku kodowania RAI jest to banał.
No widzisz, jaki ty jestes cool . Zazdroszcze ci tej <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Pewnie wrodzona. :twisted:

Dobrze, ze leci na ESPN. Bo jakbym mial Szpakowskiego sluchac jak on wymawia wloskie nazwiska to chyba bym sie pochlastał.


Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 12 maja 2012, 22:29

ESPN które będzie ? To w Cyfrze +?


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 12 maja 2012, 22:32

wloski pisze:ESPN które będzie ? To w Cyfrze +?
Nieee... Ten w Cyfrze pokazuje tylko klasyki, zresztą tak wskazuje nazwa.


Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 12 maja 2012, 22:33

Nie wiem jakie jest w Cyfrze, rozumiem, że ESPN Classic, ja mam N to tam jest America, którą w ogóle nie oglądam :/.


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 13 maja 2012, 01:09

Sorek21 pisze:
Jakbyście zrobili jakąś akcję to z chęcią podpiszę czy poprę. A tak poza tym mogę się z Was tylko głośno śmiać. Mecz będzie na Rai 1 lub 2 a ja mam pewność 100% że nie będę miał czarnego obrazu. Wystarczytrochę poczytać i klucze wklepać.W przypadku kodowania RAI jest to banał.
No to może tak byś podpowiedział jak ? Ja mam rai sport 1 i 2 no ale jak mówisz ,że zakodują to wiesz co zrobić to chętnie dowiem się co zrobić .

To na 100 % nie bd w polskiej telewizji finału CI ?


ODPOWIEDZ