Wspólne kopanie piłki w Warszawie :)

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
negocjator

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 76
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2012, 20:32

Wspólne wypady na mecze i kibicowanie Juve wychodzą nam bardzo dobrze , podczas spotkań powstał pomysł abyśmy także razem pokopali trochę piłeczkę (podobno sport to zdrowie :) )
Wstępnie proponuje takie wypady 1 w tyg , albo 1 na 2 tyg w zależności jaka bedzie dyspozycyjność . "Stadion" na którym mielibyśmy sie spotykać to szkolny orlik nie wiem dokladnie gdzie on sie miesci ale zdeklarował sie za organzację boiska "Pau636 " takze o to martwić sie nie musimy .
& Wiadomo każdy z nas masz szkołę prace dlatego na wstępie proponował bym wybranie dnia w którym wszystkim bedzie odpowiadało i znajdą chwilę na trochę sportu.

Idzie powoli wiosna co za tym idzie również fajna pogoda dlatego zawsze możemy jakąś "kratę " po meczyku opędzlować .

Oczywiście propozycja jest dla wszystkich jak mamy dziewczyny które grają to nie bedzie żadnych sprzeciwów , chyba :)

Także czekam czy dalej sa chętni na takie spotkania .
I rzucamy propozucje . Mam nadzieje ze cos z tego bedzie .
Pozdro .

Forza Juve !!


wlochaty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2005
Posty: 54
Rejestracja: 17 listopada 2005

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2012, 21:02

ja jestem za. najbardziej pasuje mi czwartek lub poniedziałek w godzinach wieczornych (zwykle na orlikach jest oświetlenie)


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2012, 21:43

Jestem za oczywiście. Bardzo fajne boiska są na zoliborzu-taki własciwie orlik 5-5 i szkolne boisko z oświetleniem tuż zaraz na4-4lub 5-5. Nie są to tak popularne boiska jak w centrum więc duża szansa, że będą wolne. Są za free a dojazd łatwy-niedaleko ch arkadia.


ulin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2004
Posty: 101
Rejestracja: 31 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2012, 21:45

Ja też jestem za!, mi odpowiada każde boisko które będzie w pobliżu stacji metra:), no i najlepiej po 18


Futbol to taka piekna gra, w której 22 zawodników biega po boisku ai tak zawsze
wygrywa JUVENTUS
bociu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 604
Rejestracja: 07 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2012, 22:09

Ja też bardzo chętnie, nie mam jakichś bardziej szczegółowych wymagań co do boiska, oby nie było na Włochach czy Bemowie. No i w sumie dobrze gdyby był to Orlik, skoro mamy grać wieczorami (światło).


NOI VOGLIAMO LA VERA JUVE!
paul636

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 176
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 16:00

Zdaje się, że mogłem po paru głębszych rzucić trochę słów na wiatr :P Tzn wspomniałem negocjatorowi o orliku na madalinskiego (koło pola mokotowskiego), z tymże tam dopiero na maj można nowe rezerwacje robić, ewentualnie jest w okolicy syrenka bez oswietlenia na wawelskiej (tam też jest troszkę pozajmowane na razie, poza tą sobotą po południu).
Generalnie to bym się na razie skupił na tych boiskach, o których wspomniał Supersonic, jeśli jest szansa, że nie będzie problemów z rezerwacjami, chyba że ktoś ma coś pewnego od ręki.


LA LEGGENDA DEL CALCIO SIAMO NOI !
piter_b

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2006
Posty: 720
Rejestracja: 18 listopada 2006

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 16:04

ja chętnie tez bym się pisał na kopanie , tak wiec jak coś to mnie możecie liczyć. Najlepiej w godz wieczornych lub weekend


negocjator

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 76
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2012, 13:14

Mamy 7 osób chętnych :/ trochę mało albo cos skręcimy z tego co mamy plus ktos moze bedzie miał jakiegoś chętnego kolegę np jakiegoś milaniste to moze go zabrac postawimy ogórka na bramce i sama przyjemność ze strzelania bramek .

A tak na serio powtarzam się mało nas. :(


wlochaty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2005
Posty: 54
Rejestracja: 17 listopada 2005

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2012, 08:48

ja mógłbym przyprowadzić znajomego. tego milanistę też dawać, albo umówić sparing z kibicami milanu (oczywiście nie mam na myśli żadnych ustawek:P)


Marcello_88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2009
Posty: 11
Rejestracja: 09 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2012, 10:12

Ja też chętnie pokopie :)


Cuore BiancoNero
negocjator

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 76
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2012, 01:32

no to juz wstepna grupa 9 chetnych osób jest , mysle ze teraz trzeba zarzucic propozycję dnia którego moglibyśmy sie spotkac i pokopać ktos tam znajomego zabierze ze soba i moze nam sie uda .


ODPOWIEDZ