Suchy pojazd po frajerze - JEST JUŻ PIERWSZY WPIS!

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 11:49

Witamy. My = ja i pan Zambrotta.

Brzmi groźnie i zarówno forumowe szaraczki jak i ci, którym wydaje się, że cokolwiek na tym forum znaczą powinni zatrząść portkami. Przed Wami nowa zabawa JuvePoland - "Suchy pojazd po frajerze".

W zacny sposób stworzymy profile wybranych użytkowników forum.

Więc tak:
1) Tworzymy ankietę, która początkowo trwa trzy dni (później będzie trwać tydzień lub dwa tydzienie, w zależności od czasu tworzenia profilów). W ankiecie biorą udział wybrani przez nas użytkownicy JuvePoland. Propozycje kolejnych możecie zgłaszać w tym temacie.
2) Zwycięzca ankiety zostanie poddany głębokiej analizie połączonej z chorymi przemyśleniami i ostatecznie wyląduje w księdze "Suchych pojazdów po frajerach" (będzie stworzony odpowiedni temat na forum do tego przeznaczony).
3) Biorący udział w ankiecie mogą walczyć o głosy, zgłaszać ewentualnych zastrzeżeń co do swojego udziału nie mogą. Głosujący mogą uzasadniać swoje wybory.
4) Zasady mogą zmienić się w trakcie trwania zabawy.
5) Wydaje się to wszystko dość skomplikowane, ale myślę, że dacie(my) radę. Jeśli kogoś przerasta zrozumienie powyższych treści prosimy o kontakt.
6) Komentarze i sugestie mile widziane.

Jeśli chodzi o formę tych profilów to sami zobaczycie, wtedy też pewnie będzie większe wzięcie.

Uprzejmie prosi się administrację o przyklejenie tematu.

/Oskar8
JuvePoland nie firmuje swoja nazwą tej zabawy.
Dlatego nie jest to nowa zabawa JuvePoland.


---

Edit.

TIME TO FAP!!!!

Chłopaki, długo oczekiwany pierwszy wpis do księgi suchych pojazdów. Cała prawda o LordzieJuve TUTAJ.

Zapraszamy do komentowania. Ale tutaj - w tym temacie, tamten temat służy wyłącznie do wpisów.
Ostatnio zmieniony 08 czerwca 2012, 12:14 przez szczypek, łącznie zmieniany 1 raz.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 11:58

tak jak kiedyś Diego i mnowo, tak teraz ja ze szczypkiem zapraszamy Was, drodzy użytkownicy do największej forumowej zabawy, od czasów gdy wloski udzielał się na tym forum.

Chodzi o ukazanie Was w krzywym (?) zwierciadle, bo za dużo pompowania fejmu i sztywniactwa zawiewa na forum. Po co to? Trzeba się trochę wyluzować, dla wspólnego dobra.
Alfabety były fajne, ale każdy pisał o sobie, najczęściej peany pochwalne.
Czyli nudne.

Jak macie jakieś skargi, to zostawcie je lepiej dla siebie. uwagi i pochwały można pisać tu i teraz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 12:19

szczypek pisze:Witamy. My = ja i pan Zambrotta.
To Wy się lubicie? o_O
szczypek pisze: W zacny sposób stworzymy profile wybranych użytkowników forum.
Czy w tych profilach będą też obrazki i youtuby? Jestem wielkim fanem obrazków Pana Zambrotty :twisted:
szczypek pisze: Więc tak:
1) Tworzymy ankietę, która początkowo trwa trzy dni (później będzie trwać tydzień lub dwa tydzienie, w zależności od czasu tworzenia profilów). W ankiecie biorą udział wybrani przez nas użytkownicy JuvePoland. Propozycje kolejnych możecie zgłaszać w tym temacie.
miejsca 2,3,4 odpadają i new kids on the block, czy 2gi zostaje na następną czy jak?
szczypek pisze:
2) Zwycięzca ankiety zostanie poddany głębokiej analizie połączonej z chorymi przemyśleniami
Chodzi o analizę Waszej dwójki w zaciszu pw/gg/fb/ fotki 8) ? Czy Nas wszystkich- narodu?

Chciałbym do następnej ankiety nominować Szczypka a do następnej po następnej Pana Zambrottę. Wiem, że z Waszej strony challenge accepted także 8)
Tymczasem:
Głosuję na jedynego człowieka, który w trakcie pierwszych 3 minut rozmowy z nieznajomą, zapytałby ją czy przypadkiem nie jest ona lewakiem :prochno:

Czy będzie wielkie zakończenie zabawy/ sezonu- po np. 20 profilach i wybierzemy np. największego trolla ever albo zmienimy w podpisach kilku użytkownikom rangę na najlepiej opisującą delikwenta?
Kiedyś były banany było śmiesznie- a dziś strasznie sztywnoooo.

p.s, czy można tu przeklinać lub chociaż total luz?


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 12:25

Supersonic pisze:
szczypek pisze:Witamy. My = ja i pan Zambrotta.
To Wy się lubicie? o_O
od czasów gdy szczypek nasikał na mój nick, lubimy się najbardziej.
Supersłoik pisze:Czy w tych profilach będą też obrazki i youtuby? Jestem wielkim fanem obrazków Pana Zambrotty :twisted:
wiadomo, że tak :*
Super-eS pisze: miejsca 2,3,4 odpadają i new kids on the block, czy 2gi zostaje na następną czy jak?
Myślę, że drugi zostaje, ew. trzeci jeśli uzyskał dość dużą liczbę głosów, tak to było w alfabetach

co do reszty, to coś tam napisałeś, ale zasadniczo nie chciało mi się czytać. Może szczypcio będzie łaskawy odpisać :think:.

czy możesz przeklinać - tak, nawet dwa razy. Nie masz żadnej kartki.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 12:30

szczypek pisze:Głosujący mogą uzasadniać swoje wybory.
nieskromnie bo nieskromnie ale zagłosowałem na siebie, tylko jedna osoba będzie otwierała tą księgę, będzie pierwsza... a jako, że dla mnie zawsze drugie miejsce jest porażką cieszę się, że zostałem nominowany i mam możliwość o to pierwsze miejsce w tym tworze powalczyć, liczę na zwycięstwo ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 12:31

:ok:
Supersonic pisze:Chodzi o analizę Waszej dwójki w zaciszu pw/gg/fb/ fotki 8) ? Czy Nas wszystkich- narodu?
Naszej dwójki, nie jest wykluczone krótkoterminowe nawiązanie współpracy z kimś innym.
Supersonic pisze:Chciałbym do następnej ankiety nominować Szczypka a do następnej po następnej Pana Zambrottę. Wiem, że z Waszej strony challenge accepted także 8)
Suchy pojazd po frajerze, bitch please.
Supersonic pisze:Czy będzie wielkie zakończenie zabawy/ sezonu- po np. 20 profilach i wybierzemy np. największego trolla ever albo zmienimy w podpisach kilku użytkownikom rangę na najlepiej opisującą delikwenta?
Kiedyś były banany było śmiesznie- a dziś strasznie sztywnoooo.
Pomyślimy o tym za jakiś czas, ale niewykluczone, byłoby to "coś nowego" i na pewno krok do przodu.
Ostatnio zmieniony 29 marca 2012, 12:33 przez szczypek, łącznie zmieniany 2 razy.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 12:31

Maly pisze:
szczypek pisze:Głosujący mogą uzasadniać swoje wybory.
nieskromnie bo nieskromnie ale zagłosowałem na siebie, tylko jedna osoba będzie otwierała tą księgę, będzie pierwsza... a jako, że dla mnie zawsze drugie miejsce jest porażką cieszę się, że zostałem nominowany i mam możliwość o to pierwsze miejsce w tym tworze powalczyć, liczę na zwycięstwo ;)
narazie jesteś ostatni, ale spoko, może "podgrzejemy kuleczki" i przepchniemy Cię dalej.


zagłosowałem na jedyną słuszną opcję. nick zaczyna się na "L". :think:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 12:32

a czemu Pana Zet nie ma w ankiecie? :D On zawsze chce być we wszystkim najlepszy ,to i pewnie ten prestiżowy plebiscyt chciałby wygrać :smile:


topboxing.pl zapraszam :)
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 12:34

pan Zambrotta pisze:może "podgrzejemy kuleczki" i przepchniemy Cię dalej.
liczy się tylko zwycięstwo


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 12:42

Czemu mnie nie dziwi, ze LordJuve prowadzi w ankiecie :lol:


Obrazek
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 12:46

szczypek pisze:
Supersonic pisze:Chciałbym do następnej ankiety nominować Szczypka a do następnej po następnej Pana Zambrottę. Wiem, że z Waszej strony challenge accepted także 8)
Suchy pojazd po frajerze, bitch please.
pfff Pussies. I am rozczarowany.
Nie było w regulaminie ( zawsze czytam ulotki), że Was nie można. Czyli można.
Czyli moje propozycje to Szczypek first, Pan Zbłotta next. I dare you :twisted:


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 13:01

Komentarze i sugestie mile widziane.
k
Brakuje opcji 'Was chyba potrzaskało'.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 13:03

Supersonic pisze:Nie było w regulaminie ( zawsze czytam ulotki), że Was nie można. Czyli można.
4) Zasady mogą zmienić się w trakcie trwania zabawy 8)
Push3k pisze:
Komentarze i sugestie mile widziane.
k
Brakuje opcji 'Was chyba potrzaskało'.
Hę?


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 13:37

Oddałem głos na LJ'a, ale obawiam się, że on nie doceni waszego poczucia humoru. A do nastepnej ankiety pragnę zgłasić Vimesa :D


EDYTA:
Tylko czekam, aż któryś hejter zgłosi mnie :D
Ostatnio zmieniony 29 marca 2012, 13:48 przez deszczowy, łącznie zmieniany 1 raz.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 13:40

Czyżby forum wracało do stanu gdzie można było napisać dupa bez otrzymania kartki ? :prochno:

Co do ankiety :

maly- kompletnie nie kojarzę
stahoo- frajerem nie jest, poza tym z tych samych okolic pochodzimy więc sztama
LordJuve- to klasa sama w sobie i mój faworyt
zahor- tutaj fenomenu kolesia nie ogarniam. Czasami jak mam więcej czasu to poczytać posty mogę, ale za dużo w tym pierdół, co przy dłuższym czasie użytkowania na forum męczy.


W kolejnej ankiecie liczę na pana Z. !


btw.
Maly pisze:
szczypek pisze:Głosujący mogą uzasadniać swoje wybory.
nieskromnie bo nieskromnie ale zagłosowałem na siebie, tylko jedna osoba będzie otwierała tą księgę, będzie pierwsza... a jako, że dla mnie zawsze drugie miejsce jest porażką cieszę się, że zostałem nominowany i mam możliwość o to pierwsze miejsce w tym tworze powalczyć, liczę na zwycięstwo ;)
Maly 13% [ 5 ]
LordJuve 39% [ 15 ]
stahoo 18% [ 7 ]
zahor 28% [ 11 ]

:prochno: :prochno:


Zablokowany