Suchy pojazd po frajerze - JEST JUŻ PIERWSZY WPIS!

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
Zablokowany
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 13:35

badecki, to się chwali. Przez chwilę zapomniałem, że jesteś z Kołbaskowa :ok: .

mietku, to był tylko taki żarcik z mojej strony. Jesteś całkiem znaną osobistością JP, nie gniewaj się.

Skilbil, mnie najbardziej urzekł Bartek88 i jego głębokie siedzenie w IT. Serio. pisze to koleś, który uważał, że oglądając na megavideo filmy, działał zgodnie z prawem. Wygrał wszystko.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 13:38



pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 13:47



prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 13:57

Hhaha...tata mi nie pozwoli pracowac w MAcu a mama, jak w kazdej, przykladej katolickiej rodzinie nie ma wiele do gadania, takze srry, nie tym razem misq...

BTW.Skad masz takie info? Od roja?! Nie gadaj...


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 14:22

pan Zambrotta pisze: Skilbil, mnie najbardziej urzekł Bartek88 i jego głębokie siedzenie w IT. Serio. pisze to koleś, który uważał, że oglądając na megavideo filmy, działał zgodnie z prawem. Wygrał wszystko.
Zwykle nie udzielam się w tym temacie, ze wzgl na syf jaki tu panuje, ale juz nie moglem :lol:
Panie Geniuszu Zambrotto Vel viva la Real's Champions League victory wypowiadający się w każdym możliwym temacie, mający już 4638 postów z czego tylko 1025 ostatnich wniosło do tematu tyle co wnosi każdy chinczyk do schroniska dla psów, za co jesteśmy wraz z wierną publicznością familiady niezmiernie wdzięczni - które paragrafy z prawa łamałem oglądając filmy na megavideo? ;] :prochno:

//EDIT:1
@down:

Pisalem, ze myslalem, iż maja podpisane jakieś umowy ponieważ na każdym serialu były wyswietlane reklamy, było konto premium, za które się wnosiło opłaty, serwis był tak skontruowany,że wszystko wyglądało,iż jest to na legalu - konta tam nie rejestrowałem, wiec regulaminu nie czytalem, ale oglądając filmy nie zlamalem zadnego prawa ani paragrafu- ponieważ ściąganie, oglądanie filmów jest jak najbardziej legalne dla siebie, karane jest jedynie ich udostępnianie - co innego już jesli chodzi o zwyklą ludzką moralność i uczciwość .
Ostatnio zmieniony 11 czerwca 2012, 14:42 przez Bartek88, łącznie zmieniany 3 razy.





KLIK ==>www
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 14:24

Pisałeś, że megavideo mają podpisane umowy z wytwórniami filmowymi i wszystko jest zgodne z prawem. Nie wykręcisz już się, grubasku:

"Co do MegaVideo to zeby byc obiektywnym: Caly czas myslalem, ze ten serwis nie robi nic nielegalnego, placilo sie tam za konta premium, byly limity, klikalo w reklamy wszystko to generowalo zysk, przychod megavideo. A koncem koncow sie okazuje, ze nie mieli zadnej umowy, porozumienia z wytworniami filmowymi, RIAA, whatever, tylko po prostu sprzedawali ukradziony towar."

Obrazek


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 16:44

Widzisz Lordzik... i jest after party. Wystarczyło poczekać dwie strony tematu i nie było potrzebne większe łajno wylane na Twoją osobę. Frustru, frustru było niemal pewne bez tego. Wyszło na to, że znowu gadałeś sam ze sobą (a nie ze mną) udowadniając swoją tezę, jak się okazało błędną.
Aha, broń Boże nie dogryzam Ci bo tak nakazuje modny ostatnio trend na forum (a takie już były zarzuty). Po prostu stwierdzam fakt.
3maj się bro!


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 21:49

Chcialbym zglosic Dzieciola do jednej nastepnych ankiet, facet mnie zadziwia. Napisalem, ze w meczu z grecja okazje zmarnowal Murawski, ten naskoczyl na mnie i podnioslraban, jakbym zgwalcil mu matke... w kazdym poscie wali teksty, jaki to onnie jest wychowany i usilnie chce nam przekazac, co wyniosl z domu. No i zmienil prace, teraz ma wiecej czasu do pisania na forum. Tak malo ma postow, a tyle ciekawego do przekazania. moglby pisac esej o mnie i o murawskim. ciekawy mem.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 22:22

Andrzejku ogarnij porty, bardzo Cię proszę. Najpierw znajdujesz sobie dziwnego koalicjanta w osobie szczypka, później (albo wcześniej?) ciśniesz biednego madmo jakby był jednym z forumowych gamoni, a teraz znalazłeś sobie dziwne miejsce (ten temat) do wylewania łez.

Nie tego Cię uczyłem, nie tak Cię chowałem.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 22:27

@Pan Zambrotta
Jesteś niewątpliwie inteligentnym użytkownikiem i często piszesz z sensem, Twoje riposty nawet mnie bawią wielokrotnie, ale proszę i nie tyczy się to tylko Ciebie ale jesteś w czołówce takiego działania, które dla mnie bywa osobiście absurdalne. W Waszych przepychankach na forum przewija się tak, że pozwolę sobie zacytować " ja odpowiadam Ci merytorycznie, a moje argumenty, które przytoczyłem są lepsze od Twojego bełkotu, który nie zawiera treści merytorycznej w odpowiedzi na mój post, w którym jasno wyraziłem i pobiłem Twoje racje merytorycznie ... bla bla bla itd." Zero prawdziwej treści, ciekawej dyskusji tylko zarzucanie sobie wzajemnie głupoty, braku argumentów itd. Naprawdę czytam to forum wiele lat i większość z Was potrafi wypowiadać się ciekawie, logicznie i toczycie fajne dyskusje, z których można się również wiele dowiedzieć. Także proszę przestańmy się wzajemnie czepiać i rozmawiajmy jak ludzie, bez spinki o każde słowo czy wyrażenie zawarte w tekście kogoś innego, bo zaczyna to wyglądać absurdalnie.

Do całej zabawy, nieźle wyszło, spodziewałem się bardziej hamskiego pojazdu, a jestem pozytywnie zaskoczony + dla Was Panowie i fajnie że Lord wziął to na klatę i z dużym dystansem.
Pozdrawiam wszystkich :)


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 22:44

LordRahl pisze: Do całej zabawy, nieźle wyszło, spodziewałem się bardziej hamskiego pojazdu, a jestem pozytywnie zaskoczony + dla Was Panowie i fajnie że Lord wziął to na klatę i z dużym dystansem.
Pozdrawiam wszystkich :)
Co ciekawe, przyjął to dzielnie. Przynajmniej na początku się trzymał. Później było już tylko gorzej. Teraz to już pojazd po socjologii i IT. Ogólnie...


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 23:10

pan Zambrotta pisze:Chcialbym zglosic Dzieciola do jednej nastepnych ankiet, facet mnie zadziwia.
Jest tu wieeelu ciekawszych zawodników do "analizy" niż jakiś przybłęda z gimnazjum...


Dzięcioł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 292
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 23:38

Skibil pisze:
Jest tu wieeelu ciekawszych zawodników do "analizy" niż jakiś przybłęda z gimnazjum...
Jeżeli piszesz o mnie jako o przybłędzie z gimnazjum to jesteś chłopczyku żałosny. Jak czytam coś takiego, to zaczynam powątpiewać w wolność słowa i w demokrację. Sprawdź mnie i później oceń.

@Mr Z.: masz tu posłuch, swoistą sektę własnych wyznawców. W jakiś sposób musiałeś zasłużyć. Masz też swój mega temat, w którym możesz popisywać się swoim kunsztem w dziedzinie dowodzenia swojej wszechwiedzy i perfekcji. Zaskakuje mnie, że użytkownik jak ja, który podjął się próby wykazania niedoskonałości twej inteligencji, zalazł Ci tak za skórę, żeby wrzucać go od razu do "zabawy" będącej dziełem Twojego dotychczasowego życia. Ze swojej strony uważam, że nie zasługuję by mierzyć się z wielkością legend aspirujących do tej pory w tej sondzie do zaszczytu bycia pojechanym, ale może niedługo zasłużę. Może przeskocze miszcza prowokacji, jak sam napisałeś teraz mam czas. Tymczasem oglądaj jutro naszych, będzie flaga z wiadomością do Ciebie.


Żywot studenta prawa, żywotem lirycznym jest...
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 23:51

Robi się coraz większy chlew w związku z czym temat zostaje przeniesiony do innego działu forum, przez co nowe posty nie będą już widoczne na stronie głównej JP.

Póki co tyle. Co będzie dalej zależy od tego jaką dalszą formę będzie obierała ta "zabawa".


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2012, 00:55

Siewier pisze:Póki co tyle. Co będzie dalej zależy od tego jaką dalszą formę będzie obierała ta "zabawa".
kiedy prosiłem o skasowanie paru postów lorda, które ewidentnie nie były o jego "dziele", tylko zaczął się stawiać do userów, w gronie moderatorskim panowała grobowa cisza. A teraz jak każdy do każdego startuje, zaczynacie dobierać się do tego z tyłka strony.

Nie mówię, że jestem święty, czy coś, po prostu kolejne nielogiczne posunięcie z waszej strony, lub wasze celowe zagranie.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Zablokowany