Suchy pojazd po frajerze - JEST JUŻ PIERWSZY WPIS!

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
Zablokowany
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 20:03

Wojt pisze:
LordJuve pisze:Czy Wam tez sie wydaje, ze koles ma 16 lat? xD
Nie.
Masz 15? xD Nie no srry, ja wiem, ze struktura socjometryczna grupy dziala, ale takie komentarze jak usera FalsoVero nie maja wiele wspolnego z rzeczywistoscia, sa stronnicze i przez to krzywdzace dla ludzi, ktorych nieudolnie ocenia...pytanie tylko po co to robi i kopiuje opinie innego usera sprzed kilku wypowiedzi? Jak myslicie?;)


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 20:11

Usilnie proszę moderację o usuwanie wypowiedzi lorda, bo nic nie wnoszą do tematu zabawy, a prowokuje innych i rozlewa szambo tu i tam. Dziękuję.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 20:16

Spadliście w moim rankingu fejmu. Straciłem na wasze wypociny te 5 minut. Szkoda, akurat po waszej dwójce spodziewałem się czegoś dużo lepszego.

EDIT: To tylko moje zdanie, OFC.
Ostatnio zmieniony 09 czerwca 2012, 20:22 przez Smok-u, łącznie zmieniany 2 razy.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 20:19

pan Zambrotta pisze:Usilnie proszę moderację o usuwanie wypowiedzi lorda, bo nic nie wnoszą do tematu zabawy, a prowokuje innych i rozlewa szambo tu i tam. Dziękuję.
Co za bzdura...koles uczepil sie mojej osoby i twierdzisz, ze nie mam prawa mu odpowiedziec w temacie, ktory jest - zgodnie ze slowami szczypka - przeznaczony do komentowania pojazdu, ktory takze dotyczy mojej osoby?

Niezle masz urojenia...wybujale ego przyslania ci juz percepcje rzeczywistosci. Trzeba bylo mnie nie gloryfikowac tekstem to bym nie musial prostowac wypowiedzi innych na moj temat.

Zrozumiano? xD


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 21:44

Elegancja-Francja!

Wyszło zupełnie inaczej niż sądziłem... Spodziewałem się mało śmiesznej lawiny wyzwisk, a dostaliśmy zabawną syntezę działalności forumowej LordaJuve :) Bardzo fajna jest też końcowa ocena wg trzech wskaźników :P


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 21:55

Gratulacje za wpis, dawno mnie tak nic nie rozwaliło na tym forum, przypominają mi się czasy, kiedy robiono konferencje złotych ust na pilka.pl Brawo.


Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 22:59

Niezbyt śmieszne, ale fajnie zbiera Lorda do kupy.


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 10:25

LordJuve pisze: Z pewnoscia mam wyzsze kwalifikacje w tych tematach od Ciebie. Ty tego nie wiesz i dlatego proponujesz im ze mogli skorzystac z mojej tworczosci w "tematach komputerowych". Powiedz mi, co takiego - wartego odnotowania w pojezdzie - tam popelnilem? BTW. Milo mi, ze tak wiernie obserwujesz moja kariere na forum i stwierdzasz, ze "napisali SAMA PRAWDE",pochlebiasz mi...
Nie śledzę Cię tak wnikliwie, ponieważ nie chcę tracić swojego czasu(ciekawiej będzie śledzić stadko szympansów w naturalnym środowisku) . Co do "wyższych kwalifikacji" to nie chce mi się wypisywać elaboratów tak jak to Ty masz w zwyczaju.


LordJuve pisze:Hahaha...copypasta. xD Ty masz w ogole wlase zdanie czy jestes konformistycznym ludkiem malpujacym od bardziej popularnych userow? Wyskoczyles jak dzik z lasu z tym sztampowym komentarzem (ktory nawet nie jest twoj) i udajesz znawce mojej osoby, osoby Vimesa i prasy polskiej. Lepiej wracaj do "tematow komputerowych"(cokolwiek to oznacza) i tam fanboyuj konsolki, ktore aktualnie posiadasz...

Czy Wam tez sie wydaje, ze koles ma 16 lat? xD
Wyobraź sobie, że napisałem to sam, nie kopiując, nie przeglądając wcześniejszych stron. Tak jak napisałem wyżej nie jestem znawcą Twojej osoby i nie chcę być, ponieważ nie dajesz przykładu. Co do "konsolek" nic nie będę fanboyował bo po co?
A teraz uciekam ponieważ pogoda piękna, ziemia sucha w sam raz na off-road.

PS. Przestań wrzucać "xD" bo zajeżdża gimbazą
PS2. Może Jezus mi wybaczy?


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 11:36

pan Zambrotta pisze:Fajnie, że zabawa się przyjęła, nawet lordzio zadowolony.
No właśnie... i tu jest ukryty mały problem. Sama zabawa faktycznie fajna i sam pojazd po Lordzie również bardzo dobry :ok: ale...
Właśnie... szczerze mówiąc, było ciut za mało *hardkorowo. Liczyłem, że tekst będzie swoistym main party, a chwilę potem frustracje wyrzucane przez LJ'a z prędkością światła stworzą after party na poziomie, fun jakich mało. Tymczasem sam zainteresowany jest zadowolony i z tego powodu trochę wieje nudą. Chociaż... parę postów wyżej zaczęło się coś dziać :)

*hardkorowo, nie miałem na myśli obraźliwie, ale bardziej... hmmm....


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 12:27

FalsoVero pisze:
LordJuve pisze: Z pewnoscia mam wyzsze kwalifikacje w tych tematach od Ciebie. Ty tego nie wiesz i dlatego proponujesz im ze mogli skorzystac z mojej tworczosci w "tematach komputerowych". Powiedz mi, co takiego - wartego odnotowania w pojezdzie - tam popelnilem? BTW. Milo mi, ze tak wiernie obserwujesz moja kariere na forum i stwierdzasz, ze "napisali SAMA PRAWDE",pochlebiasz mi...
Nie śledzę Cię tak wnikliwie, ponieważ nie chcę tracić swojego czasu(ciekawiej będzie śledzić stadko szympansów w naturalnym środowisku) .
Kiepskie odbicie piłeczki, jeszcze bardziej uwidoczniłeś płytkość i hipokryzję tego twojego "SAMA PRAWDA". Porównanie mnie do szympansów iście w "zambrottowskim" stylu. Jesteś po prostu mięczakiem, który próbuje zaistnieć w kiepski sposób jadąc po kimś, ale nie potrafisz kompletnie obronić swojego stanowiska kiedy okazuje się, że ten "forumowy chłopiec do bicia" nie jest roślinką i odpowiedzieć potrafi.
FalsoVero pisze:Co do "wyższych kwalifikacji" to nie chce mi się wypisywać elaboratów tak jak to Ty masz w zwyczaju.
Błagam cię, co to za argument? Gadka w stylu: gram z wami w gałę, ale nie chce mi się biegać więc postoję sobie i poczekam aż mi podacie. xD Po cholerę w takim razie przesiadujesz na forum, skoro nie stać cię na konstruowanie poważniejszych wypowiedzi? Cóż, nie od dziś wiadomo, że skróty myślowe, generalizowanie i stereotypowe podejście to atuty osób o szalenie wysokim IQ - najprawdopodobniej z tobą jest podobnie co argument z "nie chce mi się" potwierdza.
FalsoVero pisze: Wyobraź sobie, że napisałem to sam, nie kopiując, nie przeglądając wcześniejszych stron.
Uhu, tym gorzej z tobą, masz już tak wryte w swoją biedną główkę stereotypy na temat mojej (i przy okazji Vimesa) osoby, że oceniasz nas bezrefleksyjnie, bez głębszego zastanowienia, kopiując opinie:
FalsoVero pisze:Tak jak napisałem wyżej nie jestem znawcą Twojej osoby i nie chcę być, ponieważ nie dajesz przykładu.
Userów, którzy dają "przykład". Dawaj, napisz, którzy to wg ciebie przykład dają (a może nie ma takich na tym forum?!)? Tylko błagam, nie przyznawaj się, że twoim idolem jest pan Zambrotta bo ten facet - a przynajmniej jego avatar - to sztuczna konstrukcja, wypadkowa najgorszych cech Andrzejka skonstruowana po to, by odreagować trudny życia codziennego. Chyba przestałeś już wzorować się na bohaterach z komiksów czy gier?
FalsoVero pisze:Co do "konsolek" nic nie będę fanboyował bo po co?
No właśnie to ja pytam dlaczego to robisz? Skoro ty sam tego nie wiesz...ciężko z tobą.
FalsoVero pisze:A teraz uciekam ponieważ pogoda piękna, ziemia sucha w sam raz na off-road.
Haha, chyba w dircie.xD Nie no, super, że masz taką pasję. Ja zaraz jadę skoczyć na spadochronie z wujkiem. Wiesz, taka weekendowa, rodzinna tradycja...proszę cię, takie teksty rzucało się w gimnazjum w momencie flajmewarow na forum Gothicka. Co to kogo obchodzi co pójdziesz robisz? Ofcoz usiłujesz tym chwytem retorycznym polepszyć swoją pozycję w naszej małej dyskusji, aczkolwiek jest to chwyt merytorycznie pusty: przygłup się na to złapie, osoba wprawiona w dyskusjach i spostrzegawcza buchnie śmiechem...
FalsoVero pisze:PS. Przestań wrzucać "xD" bo zajeżdża gimbazą
Kolejny tekst w stylu "pokażę ci usilnie, że mam 16 lat jestem fanem forum gry-online.pl" - już wiem dlaczego kazali mia tam pisać takie durne newsy: "mamy takich czytelników, jakich mamy i newsy piszemy pod nich"...
FalsoVero pisze:PS2. Może Jezus mi wybaczy?
WTF?! A co ja jestem, ksiądz czy po prostu głośno myślisz w tym fragmencie? Miło, że kwestie egzystencjalne są dla ciebie tak istotne, ciągle obecne w twojej głowie.
pumex pisze: Właśnie... szczerze mówiąc, było ciut za mało *hardkorowo. Liczyłem, że tekst będzie swoistym main party, a chwilę potem frustracje wyrzucane przez LJ'a z prędkością światła stworzą after party na poziomie, fun jakich mało. Tymczasem sam zainteresowany jest zadowolony i z tego powodu trochę wieje nudą. Chociaż... parę postów wyżej zaczęło się coś dziać :)
Mało hardkorowo? Po pierwsze to określ co rozumiesz przez pojęcie hardkorowo. Zarzekasz się, że nie chodzi o większą ilość łajna, aczkolwiek ciekawym jest - z tego powodu - co kryje się, w twoim mniemaniu, za tym słowem?

Powyższa definicja jest ważna bo oczekiwałeś, że autorzy wyprowadzą mnie z równowagi swoim "pojazdem". Okazało się, że tak nie jest, ba, jestem nawet zadowolony co ewidentnie oznacza, że jest nudnawo.

Srry, ale mimo tego co myślą o mnie forumowi ignoranci, ja mam sporo dystansu do siebie i pojazd NA POZIOMIE nie mógł doprowadzić do tego, czego ewidentnie oczekiwałeś: nie wpadłem w szał, dlatego "after party" jest takie sobie.

Ewidentnie liczyłeś na jatkę z dużą liczbą łajna przerzucanego w obie strony. Ładnie się uśmiechasz i opisowo piszesz, ale skończ te eufemizmy i napisz, jak facet, że chodziło ci o flamewar, którego nie ma...
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2012, 12:39 przez LordJuve, łącznie zmieniany 2 razy.


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 12:32

szczypek pisze: Fajnie, że się podoba. No i Supersłonik nie będzie już trąbił, że tylko on robi dobre zabawy.
Ja jeszcze nie robiłem " społecznych" eventów :prochno:

Panowie twórcy. Pierwsze śliwki robaczywki, że tak powiem. Oczywiście od początku propsuję ten pomysł i pierwsza odsłona misie :prochno: podobała, natomiast mnie nie powaliła na cyce, a jednak pretendujecie do miana naczelnych zgrywusów, oczekuję od Was majstersztyków.

Część graficzna :ok: lepsza od pisanej. Za mało odniesień, do starszych czasów, miałem wrażenie, że zdecydowane gro komentarzy do lordowych wypowiedzi, dotyczy tych, z ostatnich 2-3 miesięcy. Wiem, że wertowanie 2000 postów jest żmudne, ale spróbujcie sięgać głębiej, dalej.

Mieliście swoje live motiv'y jego osoby, których zbyt mocno się trzymaliście, niejako płynąc po powierzchni jego twórczości. Wchodźcie w userów głęboko - wiem, że to potraficie :twisted:

Mimo wszystko zabrakło mi odniesień do jego hardcorowych wypowiedzi. Tzn. ok były - i linki do archiwalnych wypowiedzi + grafiki powinny stanowić główną oś pojazdów. Tutaj miałem jednak niedosyt.
Np. Lorda troska o rodzinę Cabriniego. Ok, ciekawe, ale można znaleźć x większych trosk Lorda, np. kiedy nauczał i nawoływał do zmiany nas samych itd. Odnosiłem wrażenie, że czasem szukaliście postów, do Waszyc teorii, a spójniej byłoby najpierw wyszukać ekstra smaczki i mając je, tworzyć profil. ofc. nie jestem ekspertem od tego typu zabaw, natomiast trochę tam zabawiam, to tak daję pod rozwagę. 8) Więcej hardcoru!
( oczywiście nie rozumianego jako kopanie stewardów w ramach obrony Zawiercia)

Mam nadzieję, że następne śliwki, to już będą dorodne węgierki. Bywalcy red tube'a wiedzą, o które mi chodzi.

Plusy za grafikę, continuum przyczynowo- skutkowe i za wyjaśnienie mi dlaczego daremny temat mercato ma 3200 daremnych postów ( i 8 fajnych). Reszta taka jak pozycja Giggsa, w czołówce jest, ale jednak do Drogby mu daleko :twisted:

edit:
@ Pan MarcoMotta
Hardcorowo- nie w rozumieniu curvami. Okej powiedzmy, w takim razie: bardziej kontrowersyjnie. Żeby kogoś pojechać, nie trzeba go wyzywać od tępych ch przecież. Można go spytać, jak to jest być z Kołbaskowa. Znaleźć najbardziej skrajne/ śmeiszne/ żałosne/ kontrowersyjne wypowiedzi. Przejaskrawić, wykpić i voila. Myślę, że teraz jaśniej się wyraziłem. 8)
Jak teksty dorównają grafikom będzie bardzo :ok: Nie będźcie jak Elia, nie bójcie się wyjść z cienia :prochno:
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2012, 12:53 przez Supersonic, łącznie zmieniany 2 razy.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 12:42

panowie, którzy oczekiwali rzucania curvami - nie jesteśmy jakku1 z tematu "Mercato", poza tym jakby było bardziej hardcorowo, to by przecież Martin posprzątał majdanek :ok:

ja robiłem wszystkie grafiki. szczypek robił wszystkie suchary. Dzieki za propsy, Supersłoiku.

Lordzio w którymś z tematów nazwał siebie forumowym Rejtanem. Bardzo słusznie - robi cyrk, a i tak kazdy na niego ma wylane i robi co chce.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 12:48

pan Zambrotta pisze: Lordzio w którymś z tematów nazwał siebie forumowym Rejtanem. Bardzo słusznie - robi cyrk, a i tak kazdy na niego ma wylane i robi co chce.
W moim wypadku to była autoironia...ty nadal żyjesz w urojeniu, że w twoim wypadku jest inaczej? Po prostu, skroiłeś się na ich miarę, dajesz im fun to korzystają...z twojego punktu widzenia niby obustronnie bo zarzekasz się, że cała twoja działalność to super zabawa...


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 12:51

LordJuve pisze:
pan Zambrotta pisze: Lordzio w którymś z tematów nazwał siebie forumowym Rejtanem. Bardzo słusznie - robi cyrk, a i tak kazdy na niego ma wylane i robi co chce.
W moim wypadku to była autoironia...ty nadal żyjesz w urojeniu, że w twoim wypadku jest inaczej? Po prostu, skroiłeś się na ich miarę, dajesz im fun to korzystają...z twojego punktu widzenia niby obustronnie bo zarzekasz się, że cała twoja działalność to super zabawa...
Powiedziałbym, LJ, że on jest bliżej prawdy ale ten forumowy Rabin Hood zaraz mnie zjedzie. A twoje wywody w temacie są serio całkiem zabawne. Panczujecie się z FalsoVero krzepko, jest całkiem śmiesznie.

Oj, nie masz Ty chłopaku dystansu do siebie, nie masz :prochno:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 12:57

deszczowy pisze: Powiedziałbym, LJ, że on jest bliżej prawdy ale ten forumowy Rabin Hood zaraz mnie zjedzie. A twoje wywody w temacie są serio całkiem zabawne. Panczujecie się z FalsoVero krzepko, jest całkiem śmiesznie.

Oj, nie masz Ty chłopaku dystansu do siebie, nie masz :prochno:
Absolutnie, że jest w sensie takim, że dobrze robi za forumowego błazna. Srry, ale ja nie leczę kompleksów z reala na forum, nie bawię się w misterne konstrukcje wirtualnych awatarów (pojazd po Miśq byłby świetny: pokazalibyśmy przemianę jaką ten user przeszedł od forumowego siusiumajtka do forumowego rekina): w dużej mierze jestem sobą, aczkolwiek pozwalam sobie na więcej, bo to rzeczywistość wirtualna (i tak robi chyba większość userów Sieci), nie znaczy to, że jestem nieautentyczny.

Działa to jednak w obie strony co udowodniła moja reakcja na "pojazd" - mam dystans do siebie a ty nie "panczuj" mnie, tylko prowokujesz... :smile:

PS.
Do FalsoVero nic nie mam i nigdy nic nie miałem (jak do każdego na forum, no, może poza 2 userami, nie jestem jak pan Zambrotta: pełen fobii, lubujący się w gnębieniu pewnych userów, ale jak to napisałem, on tutaj leczy kompleksy), jak reaguje to bardzo doraźnie, staram się to robić merytorycznie, dlatego często - w sposób dla Was irytujący - piszę "elaboraty" dyskutując z Wami. Po prostu mnie zirytowała wypowiedź FalsoVero, płytka, nieprawdziwa, oczerniająca...zwróciłem mu na to uwagę a on zaczął sypać hipokryzją co mnie jeszcze bardziej zdenerwowało. Srry, emocjonalny jestem bardzo... :wink:
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2012, 13:01 przez LordJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany