Coppa Italia (1/2): JUVENTUS 2-2 Milan (1-2, 2-2)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 21:38

gianbuffon pisze:dostałem kartkę za lenistwo. Przejrzałem teraz cały temat i nikt nie zadał takiego pytania, ani nie znalazłem odpowiedzi. Jesteście po prostu niesamowici!
Sprawdź zanim zapytasz o transmisję w tv/link w Internecie i ten.. nie pajacuj.

Dobry mecz w naszym wykonaniu, mamy więcej chęci i chociaż Milan sporo czasu jest przy piłce to nic z tego nie wynika. Nie wiem czy Del Piero nie pomógł sobie ręką przy tej bramce, ale bardzo się cieszę, że strzelił. Forza Juve!


johnnybgoode

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2010
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 21:39

Co nie zmienia faktu, że zagranie na Vuciniciu było czystym <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z strony Aquilaniego i niektórzy bez wahania by pokazali za to kartkę. Na razie jest dobrze, oby tak dalej i przy spokojnym prowadzeniu... Może zdjąć Pirlo? Niech w końcu odrobinę odpocznie


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 21:39

Mecz ciekawy i rozgrywany w szybkim tepie. Ladnie gra dzis Vucinic ale troche za bardzo pyskowal i doczekal sie zoltej kartki. Oby tak dalej i o wynik bedziemy mogli byc spokojni.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 21:40

Milan ma przewagę w posiadaniu ale niewiele z tego wynika. Bardzo się cieszę, że Del Piero strzelił i prowadzimy.
Chiellini powinien był dostać żółtą za faul przed polem karnym na Zlatanie, ale i Aquillani mógł spokojnie dostać czerwoną gdyby sędzia lepiej widział zajście. Mirko bardzo się wnerwił i obawiałem się że zrobi coś głupiego ale później się uspokoił i mam nadzieję, że tak już zostanie.
Gramy przyzwoity mecz - widać, że lepiej nam idzie z przeciwnikami którzy nie murują bramki, ale mimo wszystko sprawa awansu do finału jest nadal otwarta. Milan jest w niezłej dyspozycji i w każdej chwili mogą nam wpakować dwie bramy z niczego.


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 21:40

http://www.rojadirecta.me/goto/faffostr ... vista.org/

proszę - po włosku, z 'naszym' komentatorem, bardzo niezła jakość


no i już zamknęli, cholera :/


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 21:42

Alex :bravo: :bravo: :bravo: lata już nie te, ale techniki ma tyle ile Quag, Matri i Borriello razem wzięci do kwadratu. liczę że jeszcze chociaż raz coś strzeli dzisiaj, należy mu się. Vucinic denerwuje awanturowaniem się z arbitrem, ale wreszcie mamy napastników którzy mogą ze sobą pograć z klepki. no i bardzo ważne że ciężko im odebrać piłkę przez co wywalczamy wolne i jest szansa że kogoś wykartkujemy. podoba mi sie Giac dzisiaj, może z niego być niezły zawodnik w przyszłości.
strzelmy 2 bramkę a potem do końca kontrolujmy spotkanie


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 21:42

KondzioJuveFans pisze:ja się tylko zastanawiam dlaczego Del Piero nie jest naszym podstawowym napastnikiem :think:
Bez przesady! Co takiego zrobił Del Piero w pierwszej połowie oprócz strzelenia bramki? Raz spowolnił naszą kontre a drugi źle odegrał znowu kończąc nasz atak.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 21:43

Ładnie Del Piero zrobił to czego wymagam od napastnika - zdobył bramkę


nynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2010
Posty: 361
Rejestracja: 06 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 21:43

Milan trochę zbyt agresywnie i nieładnie kopie po nogach.
Del Piero radzi sobie lepiej niż Borriello i Matri.
Aquilani ewidentnie atakował nogi, a nie piłkę.
Giaccherini i Pepe chyba nie ogarnęli, że mecz już się zaczął.
Vucinic bardzo fajnie. Gdyby jednak w ostatniej akcji wyłożył wcześniej to byłoby po meczu. Tak w ogóle to swoim zachowaniem i często nieudolnym wymuszaniem fauli pracuje na czerwoną.


Piotr21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2010
Posty: 225
Rejestracja: 02 listopada 2010

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 21:43

Channel - 126568 kanał do SOPCast odbiera super.


Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 21:44

Cała drużyna gra bardzo dobry mecz. Piękna bramka Alexa. Mam nadzieję, że wejdzie po takiej grze w pierwszej 11 na Inter. Mecz stoi na dobrym poziomie. Na dobrą sprawę powinniśmy od 15 minuty grać w przewadze. Ewidentny brzydki faul Muntariego. Nawet komentatorzy na ESPN mówili, że powinna byuć za to czerwona kartka. Głupia kartka dla Mirko za kłótnie z arbitrem i do końca meczu musi uważać. Bardzo dobrze jak do tej pory prezentuje się Bonucci (już drugi mecz z rzędu). Tylko, żeby teraz w drugiej połowie nie zadowolili się tym prowadzeniem i nie odpuścili a będzie dobrze.


FORZA JUVE
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 21:44

Wojtek pisze:
KondzioJuveFans pisze:ja się tylko zastanawiam dlaczego Del Piero nie jest naszym podstawowym napastnikiem :think:
Bez przesady! Co takiego zrobił Del Piero w pierwszej połowie oprócz strzelenia bramki? Raz spowolnił naszą kontre a drugi źle odegrał znowu kończąc nasz atak.
A co takiego zrobił Matri?
Bądźmy szczerzy, Alex może zagrać w podstawowym składzie raz na jakiś czas, ale bez przesady, żeby grał jako piłkarz pierwszej 11.


Obrazek
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 21:44

Lypsky pisze:Vucinic mimo nie najgorszej gry, jest do zmiany, ewidentnie szuka czerwonej kartki.
Nie zgodzę się. Vucinic gra b. dobre zawody. Dużo wygranych pojedynków, mnóstwo zdrowia i walki w defensywie. Mam przy tym nadzieję, że zachowa zimną krew i czerwieni nie złapie.
Piękna piła Pirlo przy bramce. Lichy dzisiaj jakby żwawszy. Może to dobry znak, że wraca do formy. Alex gdyby dwa razy dokładniej podał przy wyprowadzaniu akcji to rówież bez zarzutu. Vidal dosyć niewidoczny. . Pepe jak dla mnie dośc słabo.
Dobrze byłoby wpakować jeszcze jednego gola, bo wciąż nic pewnego.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 21:45

Wojtek pisze:
KondzioJuveFans pisze:ja się tylko zastanawiam dlaczego Del Piero nie jest naszym podstawowym napastnikiem :think:
Bez przesady! Co takiego zrobił Del Piero w pierwszej połowie oprócz strzelenia bramki? Raz spowolnił naszą kontre a drugi źle odegrał znowu kończąc nasz atak.
oglądamy te same mecze ? Alex haruje z przodu a na dodatek wraca się do obrony a na dodatek strzelił gola , więc czego więcej chcieć od napastnika ?


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 21:46

Długa piłka Pirlo do Lichego :bravo:
Fajnie, że Alex strzelił, dobrze by było go zobaczyć z Interem na trochę dłużej niż 10-15min.

Vucinić, niech gra a nie pyskuje, bo coś czuje, że wyleci z boiska...


Zablokowany