Ostateczne rozwiązanie kwestii składu Juventusu.

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 04 marca 2012, 13:19

Supersonic pisze:temat zdecydowanie dla najlepszych ekspertów ever.
Yeah 8)
Supersonic pisze:a poza tym to nie jest temat do jeżdżenia po Bonuccim.
Uuu :(

W związku z tym, że uważam niektórych wymienionych piłkarzy za niegodnych choćby kliknięcia w przycisk klawiatury podczas pisania ich nazwiska, zmodyfikuję trochę reguły tego zacnego konkursu, sam dla siebie.

Napastnicy:
-Del Piero, Vucinic, Matri, Q (chociaż są różnego typu zawodnikami stawiam ich na równi)
-Immobile

...

-Cała reszta tych plugawych pseudo grajków, przez których często mam zawroty głowy


Pomocnicy:
-Giaccherini, Pepe, Giovinco
-Padoin
-Marcelo "umiem tylko biegać i mieszkam w Tipi" Estigarribia
-reszta młotków

Uzasadnienie zbędne


Obrazek
dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 04 marca 2012, 13:20

Czy tylko mi nazwa tematu skojarzyła się z powiedzonkiem Hitlera? :C

atak:

1.Alessandro Matri
2.Fabio Quagliarella
3.Mirko Vucinić
4.Alessandro Del Piero
5.Ciro Immobile
6.Marco Boriello
7.Vincenzo Iaquinta
8.Amauri

skrzydło:

1.Pepe
2.Emanuele Giaccherini
3. Sebastian Giovinco
4.Marcelo Estigarribia
5. Simone Padoin
6. Eljero Elia
7. Milos Krasic
8. Jorge Martinez


topboxing.pl zapraszam :)
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 marca 2012, 13:39

Napastnicy:
1. Alessandro Matri
2. Fabio Quagliarella
3. Alessandro Del Piero
4. Iaquinta
5. Vucinic
6. Amauri
7. Boriello
8. Immobile

Dlaczego Matri pierwszy? A, dlatego, że drugi sezon z rzędu jest jedynym naszym napastnikiem, który strzela dość przyzwoitą ilość bramek w sezonie.

Dlaczego Vucinic tak nisko? Nie ukrywam, że nie trawie jego stylu gry, ale to nie główny powód. W tym sezonie nie pokazał nic. Dno. 15 mln wywalone w błoto. Amauri na początku swojej przygody z Juve dawał nam znacznie więcej niż Mirko "nie lubię biegać" Vucinic.

Boczni pomocnicy:
1. Simone Pepe
2. Giacherini
3. Giovinco(ten do nie do końca boczny pomocnik)
4. Milos Krasic
5. Padoin
6. Elia
7. Estigaribia
8. Martinez

Uzasadnienie zbędne. Tylko Pepe i Giach trzymają poziom, a Giovinco gra obecnie w Parmie.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 04 marca 2012, 20:49

Człowiek cały dzień na uczelni, wraca, a Wam tak się nudzi w niedzielę ? :(
... Ołkej, 30 ton - lista, lista przebojów :D

Napadziory
1) Del Piero
2) Quagiarella
3) Matri
4) Vucinic
5) Immobile
przestrzeń
6) Iaquinta
7) Amauri
8) Boriello

Wytłumaczenie
Wiem, pewnie jestem naiwnym frajerem. Żyję przeszłością, nie jestem racjonalny. Nie mniej jednak... do ostatniej sekundy na boisku, Alessandro Del Piero będzie dla mnie najlepszym napastnikiem Juventusu. O jego geniusz nigdy nie otrze się Quag, Matri czy Vucinic. Te teksty o "zmienianiu losów spotkań jednym, genialnym zagraniem" powstały właśnie dzięki Il Fenomeno Vero. Pamiętacie jakiś mecz "wygrany" przez Matriego czy Vucinicia ? Quag miał w tamtym sezonie ekstra początek, ale niestety kontuzja pokrzyżowała mu szyki. Nie mniej jednak jest mu najbliżej do charakterystyki Del Piero, dlatego ląduje za Alexem.

Boczni pomocnicy
1) Giovinco
2) Pepe
3) Krasic
4) Giaccherini
5) Elia
6) Esti
7) Padoin
8) Martinez

Wytłumaczenie
Giovinco pierwszy. On parę razy źle wypowiedział się o Juve, my wypożyczyliśmy go jak jakiegoś leszcza. Na szczęście nie jest leszczem, a My mamy nadal 50 % praw do tego wychowanka. Po sezonie oczywistym jest dla mnie wykupienie 100 %. Skoro w drużynie jest miejsce dla nieporównywalnie gorszych zawodników jak Padoin czy Dżiak, Seba musi wrócić. Drugie miejsce Pepe, za systematyczny wzrost umiejętności i pracowitość na boisku. Trzecie dla Milosa za poprzedni sezon, zrobił więcej niż reszta miejsc razem wzięta. Szkoda, że tak się potoczyły losy Serba. Niepoprawny optymizm w kwestii Juventinich pozwala mi jednak liczyć na wielki kombek Kudłatego.
------------------
EDIT !!!!!!!!!!!
yanquez pisze:
Supersonic pisze: Jeżeli ktoś jest wybitnym ekspertem proszę na wstępie to powiedzieć, jego punkty będę liczył podwójnie.

Na wstępie zaznaczam: jestem wybitnym ekpertem!
O rety, zapomniałem, ja też !!!!!!!!!!!111
Ostatnio zmieniony 04 marca 2012, 23:05 przez Brutalo, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 04 marca 2012, 20:51

Widzę nie tylko mnie skojarzyło się z tym 8)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Endl%C3%B6sung

1.Matri
2.Quagliarella
3.Vucinić
4.Del Piero
5.Immobile(?)
6.Borrielo

1.Giovinco(?)
2.Giaccherini
3.Pepe
4.Elia
5.Krasic
6.Padoin
7.Estigarribia


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 04 marca 2012, 21:41

Supersonic pisze: Jeżeli ktoś jest wybitnym ekspertem proszę na wstępie to powiedzieć, jego punkty będę liczył podwójnie.

Na wstępie zaznaczam: jestem wybitnym ekpertem!

napad:
1-Del Piero
2-Vucinić
3-Quagiarella
4-Iaquinta
5-Matri
6-Immobile
7-Boriello
8-Amauri

(z)boki:
1-Pepe
2-Giaccherini
3-Giovinco
4-Krasić
5-Elia
reszta po zero

Uzasadnienie: Napisałeś ulubieni, to masz ;) Gdyby chodziło o przydatność, to pewnie Alex byłby niżej, a Matri wyżej. Bardzo lubię pierwszą dwójkę pomocników, zaś trzeci mnie irytuje, ale jest pewnie najlepszym z tej bandy.


Izi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2011
Posty: 150
Rejestracja: 13 września 2011

Nieprzeczytany post 05 marca 2012, 12:20

Wyjaśnienia pisane nie do końca szczerze i w zgodzie z prawdziwymi przemyśleniami.

Naad:
1-Del Piero - He is the best, ale Conte się uwziął, by pomóc mu w wyborze drogi życiowej, poza Juventusem.
2-Vucinić - Mało walki, ale jedyny coś tam potrafi.
3-Quagiarella - Gdyby nie kontuzja, pewnie byłby częściej na boisku i mógłby więcej zdziałać.
4-Matri - 10 bramek przy 40 dogodnych sytuacjach, to zdecydowanie za mało.
5-Iaquinta - Udało już mu się strzelić w serie A, Boriello chyba nawet dobrego strzału nie oddał.
6-Immobile - Król strzelców serie B, mimo wszystko jego bramki nie przekonują, że strzelałby i w wyższej lidze.
7-Boriello - Narazie widziałem tylko cwaniactwo na boisku, które dawałoby wymierne korzyści gdyby szły za tym też umiejętności , a tak jest jak jest.
8-Amauri - :))))

boki:
1-Pepe - Za prace i postęp, zdecydowanie p. Simone kojarzy mi się z jesiennym Juventusem, który napawał dumą.
2-Giaccherini - Tani, wartościowy )o dziwo( gracz.
3-Giovinco - Potrafi grać, ma wyszkolenie techniczne i odpowiednią motywację. W małym klubie bez presji się sprawdza, a u nas?
4-Krasić - Za zeszły rok i jedyną chyba bramkę z poza pola karnego w tym sezonie.
5-Elia - Za asystę w meczu z Bologną w CI xD
6 - Padoin - W ostatnim meczu sam powinien był poprosić w przerwie o zmianę.
7- Estigarribia - Nie wiem kto to jest ale większość go wstawiała na ogonach, więc się nie wyrwę z szeregu.
8- Martinez - Kiepski transfer, kiepski gracz, trochę też było w tym osobistego pecha p. Martineza.


Franciszek I wydaje się być uroczo pokorny.
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 05 marca 2012, 12:40

Ocenię tylko tych których widziałem na boisku w barwach Juve.
Ocenianie Giovinco jest co najmniej śmieszne, koleś u nas nie gra, nie wiadomo czy zagra a i nawet jakby był u nas w składzie nie wiadomo czy by grał te wasze wymarzone "pierwsze skrzypce".
Mimo to gratuluję wpisującym go na listę ( w większości na 1wszym miejscu) wyobraźni i oceny co by było gdyby.

Do rzeczy.
Napastnicy:
1) Matri
2) Vucinic
3) Quagiarella
4) Boriello
5) Del Piero

Matri bo strzela bramki. Owszem nie za dużo ale zawsze - ****** mnie czasem to że zanim coś trafi zmarnuje kilka okazji ale cóż poradzić.
Vucinic mnie irytuje, ostatnio jakby przestało mu się chcieć, środkowym napastnikiem to on nie jest a z bocznych imo prezentuje najwyższe umiejętności.
Q się stara co widać i to doceniam, ale czas najwyższy żeby jego starania zaczęły przynosić wymierne efekty w innym przypadku niestety out bo na samej woli walki i staraniu nie dojedziemy za daleko.
Marco "mam <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> grzywkę" Boriello - o nim nie będe nic pisał bo mam juz 2 kartki. Chociaż w skrócie - nie wiem po jaką cholerę został on ściągnięty.
Del Piero - gra za krótko i za mało żebym mógł go obiektywnie ocenić.

Pomocnicy:
1) Giaccherini
2) Pepe
3) Estigarribia
Krasic
Padoin
Elia

Giacch nieźle jak na noname'a zakupionego z kiepskiego klubu za grosze.
Pepe normalnie byłby wyżej niż Giacch ale kontuzja go zastopowała, jak wróci do formy z początku sezonu wróci na szczyt mojej listy.
Esti - oceniony przeze mnie bo grał dosyć dużo (mam tez nadzieję że nei będzie grał dopóki się nie nauczy czegoś ponad bieganie przy linii o kiepskich dośrodkowaniach i z tyłka wziętych strzałach nie wspomnę).
Pozostałą trójkę klasyfikuję na równi bo:
- Padoin grał za mało abym mógł go ocenić z czystym sumieniem
- Krasic miał swoja szanse, spieprzył ją i nie zanosi się na to żeby dostał jeszcze poważna okazję aby się wykazać
- Elia tutaj trochę mi szkoda że nei mogę go ocenić za postawe na boisku, stąd też pozostaje bez oceny.

W kwestii bocznych pomocników to było by tyle, nie oceniam DC i Foresta bo to nominalni boczni obrońcy, co prawda przy 352 grają na bokach ale to 352 do którego swoją droga nie chce wracac bo mam dzisiaj dobry dzień - nie chcę sobie psuć humoru.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 marca 2012, 13:19

Izi pisze:5-Iaquinta - Udało już mu się strzelić w serie A, Boriello chyba nawet dobrego strzału nie oddał.
Tak, to była wyborna bramka. Z karnego. No ale też jestem pełen uznania, że udało mu się strzelić.


Tacchinardi.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2012
Posty: 222
Rejestracja: 16 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 05 marca 2012, 13:20

No to jedziemy:

Napastnicy:
1. Matri
2. Vucinic
3. Quagiarella
4. Del Piero
5. Boriello
6. Immobile
7. Iaquinta
8. Amauri

Matri potrafi ustrzelić najwięcej i jest aktywniejszy od leniwego Mirko. Quag też jest aktywny, ale szału nie robi. Del Piero przewyższa wszystkich techniką, ale jest zdecydowanie za wolny (niestety, latka lecą). Boriello, Vicek i Amauri są siebie warci (nie ma co wchodzić w szczegóły), a w Ciro wierzę ,że poradziłby sobie.


Boczni pomocnicy:
1. Giovinco
2. Pepe
3. Giaccherini
4. Padoin
5. Estigarribia
6. Elia
7. Krasic
8. Martinez

Mrówka rozgrywa świetny sezon, ale w sumie nie wiem czy można go zaliczyć do pomocników, skoro gra najwięcej jako cofnięty napastnik (no cóż, systemu nie zmienię). Pepe gra dobrze, zdecydowanie sie rozwinal. Emanuele pokazuje, ze jego transfer nie byl pomylka, a Padoin tragedi nie gra, ba w ostatnim meczu zamknal buzie niektorym, co skreslali go przed gwizdkiem. Prawda jest taka, ze ci trzej graja dobrze/przyzwoicie, ale nie swietnie. Estigarribia gra bezmyslne, umiejetnosci Elii sa legendarne, bo malo kto ja widzial. Krasic i Martinez bez komentarza.

PS. Po co w ogóle Amauri jest w tym rankingu?


Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 05 marca 2012, 13:45

kategoria nr. 1 Napadziory:

Alessandro Matr
Alessandro Del Piero
Mirko Vučinić
Fabio Quagliarella
Marco Borriello
Vincenzo Iaquinta
Amauri
Ciro Immobile

kategoria nr. 2 dla uproszczenia nazywanaboczni pomocnicy wiadomo, że tu są różni pozycjami piłkarze, ale chodzi o prostotę:

Emanuele Giaccherini
Simone Pepe
Sebastian Giovinco
Miloš Krasić
Marcelo Estigarribia
Eljero Elia
Simone Padoin
Jorge Andrés Martínez


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Izi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2011
Posty: 150
Rejestracja: 13 września 2011

Nieprzeczytany post 05 marca 2012, 14:02

szczypek pisze:
Izi pisze:5-Iaquinta - Udało już mu się strzelić w serie A, Boriello chyba nawet dobrego strzału nie oddał.
Tak, to była wyborna bramka. Z karnego. No ale też jestem pełen uznania, że udało mu się strzelić.
Czepiasz się. Asystę chyba też już ma :)


Franciszek I wydaje się być uroczo pokorny.
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 marca 2012, 19:53

Napastnicy:
1. Alessandro Matri
2. Mirko Vucinić
3. Alessandro Del Piero
4. Fabio Quagliarella
5. Ciro Immobile
6. Vincenzo Iaquinta
7. Marco Borriello
8. Amauri

Napastnicy są od zdobywania bramek ewentualnie od tworzenia tych sytuacji kolegom, dlatego też na pierwszych dwóch miejscach ląduje Matri i Vucnić. Obaj są dla mnie zawodnikami, których chętnie bym zostawił w podwalinach zespołu na miarę Europy. Naturalnie mamy jeszcze kilka lat do tego aż będzie to konieczne, więc miejsce znalazło by się i dla Del Piero i Immobile. Jednego jako alfę, drugiego jako omegę. Gracza doświadczonego, serwującego ducha, oraz ewentualne ogony i powiew młodości, która ma szansę wypalić. Quagliarelle bym pożegnał, nadal znajduje się dosyć wysoko, ale nie jest to ten sam zawodnik co na początku przygody z Juventusem. Pozostała trójka to zawodnicy całkowicie przeznaczeni do lamusa, starzy i wypaleni, nadzieje pokładałem jeszcze w Borriello, ale ten systematycznie mnie ich pozbawia.

Pomocnicy:
1. Simone Pepe
2. Emanuele Giaccherini
3. Simone Padoin
4. Sebastian Giovinco
5. Marcelo Estigarribia
6. Milos Krasić
7. Eljero Elia
8. Jorge Andres Martinez

Pepe zaliczył świetne pierwsze półrocze, zgaszone niefortunną kontuzją, która leczona jest do dziś. Jest on dosyć uniwersalny, waleczny i mający "to coś". Miejmy nadzieje że się wyliże, bo bardzo dobrze mieć takiego gracza pod ręką. W zespole przy okazji urazu Simone, bardzo się odnalazł "człowiek znikąd". Dla mnie historia jego kariery jest abstrakcyjna, a biorąc pod uwagę formę w Starej Damie, wręcz śmieszna. Stał się on jednak dzięki temu moim ulubieńcem, bo moim zdaniem udowodnił że ma jaja. A przy tym nawet nie zdjął spodni. Później Padoin. Wierzę w chłopaka i serio spodobał mi się w tych meczach w których wystąpił. Naturalnie bez szaleństw, ale nie spodziewałem się takiego spokoju po takim przeskoku jakościowym, a i nie gwiazdorzy. W przeciwieństwie do Sebastiana. Może okazać się jeszcze bardzo dobrym piłkarzem, ale musi to udowodnić. I to chyba w trochę lepszym zespole niż Parma, ale kto wie, może dorósł? Pozostała trójka to gracze kopiący się w czoło, jedynie Krasić może liczyć na jakąkolwiek przychylność (początek w Juve miał bardzo dobry), pozostała dwójka do rynsztoku! :prochno:

Szkoda że moje punkty nie liczą się podwójnie, ale nie jestem najlepszym futbolowym ekspertem ever :(.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 05 marca 2012, 20:05

Alessandro Del Piero
Alessandro Matri
Fabio Quagliarella
Mirko Vučinić
Vincenzo Iaquinta
Ciro Immobile
Marco Borriello

^^^

Sebastian Giovinco
Emanuele Giaccherini
Simone Pepe
Miloš Krasić
Marcelo Estigarribia
Simone Padoin
Eljero Elia
Jorge Andrés Martínez


Obrazek
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 05 marca 2012, 20:16

Napad:
1.Alessandro Matri
2.Mirko Vučinić
3.Fabio Quagliarella
4.Alessandro Del Piero
5.Ciro Immobile
6.Marco Borriello
7.Amauri
8.Vincenzo Iaquinta

Skrzydłowi:
1.Emanuele Giaccherini
2.Simone Pepe
3.Sebastian Giovinco
4.Eljero Elia
5.Marcelo Estigarribia
6.Simone Padoin
7.Miloš Krasić
8.Jorge Andrés Martínez


ODPOWIEDZ