Sebastian Giovinco vs Juventus

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 13:26

stahoo pisze:1. Conte może go chcieć, ale Giovinco tak czy siak musi skład wywalczyć. Jeśli jest tak jak mówisz to super i wszyscy będą zadowoleni. My, że mamy konkurencyjną ławkę, Seba, że ma szansę wywalczyć grę w pierwszym składzie.
Wolę pozostać optymistą niż wiecznie lamentować jak większość na forum ;)
stahoo pisze: 2. Wbrew powszechnej opinii w Juventusie Sebastian nie zagrał wcale bardzo mało meczów. W pierwszym sezonie za Ranieriego zagrał w 19 meczach, w drugim w 15, do tego dochodzi łącznie 12 meczów w pucharach (wiki). To aż tak bardzo mało nie jest.
Kiedyś też broniłem tej tezy. Ktoś wyliczył dokładnie minuty Seby na boiskui przestałem :smile:
stahoo pisze: 3. Wbrew drugiej powszechnej opinii, za Ranieriego, Seba wcale nie grał jakieś porywającej piłki. Już o tym pisałem - wszyscy pamiętają 3 dryblingi z Chelsea i 4-2-3-1 z Sampdorią za Ferrary. A było sporo meczów gdy Seba wchodził na cofniętego napastnika, albo za Nedveda na bok pomocy i nie błyszczał, przegrywał pojedynki, nie krył, nic mu nie wychodziło... Na dobrą sprawę dopiero w tym sezonie błyszczy w Parmie na tyle, żeby rozważać go jako "kolesia do wygryzienia Vucinicia".
Fakt, nie grał świetnie, ale było widać w nim duży potencjał. A ciężko żeby grał rewelacyjnie, skoro nie był w trybie meczowym. No ale kiedy grał w Juve, liczyłem po prostu że dostanie więcej szans i pokaże, czy warto go zostawiać. Niestety nikt tej szansy mu nie dał.
Teraz kiedy mu lepiej idzie, chciałbym żeby przyszedł na pierwszego zmiennika.

PS: Nie jestem jakimś wielki fanem Seby, po prostu uważam, że taniej wyjdzie nam wykupić go z Parmy niż szukać kogoś o podobnych umiejętnościach, a Sebę za półtora (konkurs kopert) sprzedać...


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 13:30

Ja się zgadzam, że jego sprowadzenie w chwili obecnej (czyt, latem) byłoby dobrym ruchem. Zyskujemy dobrego grajka, zyskujemy jakość i konkurencję w ataku. Ale oprócz tego potrzeba niestety cały czas jakiegoś kolesia, który w kryzysowych chwilach weźmie grę na siebie, kogoś kim jest dla Milanu Ibra, dla City Aguero, dla United Rooney czy dla Realu Krysia. Wiadomo, że tej klasy gracza nie sprowadzimy, ale wałkowani przeze mnie do znudzenia panowie J. i S. daliby radę.

A co do Giovinco, to z jednej strony ma już te 25 lat, więc nie spodziewam się, że może grać jeszcze dużo lepiej niż obecnie w Parmie. natomiast z drugiej strony to chyba lepiej grać nie musi by był z niego pożytek na ławce, bądź w pierwszym składzie.


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 13:45

Ten filmik też jakoś wybitnie nie pokazuje jaki to on nie jest wspaniały. 2 kiwki, tyle... Co do samego meczu i jego gry. Mi w pamięci zostanie praktycznie tylko to, że jego skuteczność podań wynosiła ze 30% :roll:

Giovinco płakał, że nie dostał szans to co ma Elia powiedzieć jak nawet 10 min nie dostaje, a w podstawie hasa żałosny Esti :prochno:


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 13:50

Skoro Vucnić tez nie błyszczy to jestem jak najbardziej za tym, żeby Seba przyszedł latem.


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 14:32

Vucinicowi przyda sie konkurencja w postaci Seby i ja jestem jak najbardziej za tym transferem, tym bardzeij ze 50% jego karty posiadamy.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
juventusiak_94

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2007
Posty: 130
Rejestracja: 18 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 15:53

jeeejku, oddać piłkarza, on niech powie coś czego może nie powinien, a komentarzy typu 'nic nie pokazał' po prostu jest aż masa ... Nie oszukujmy się. Koleś jest niesamowity, daliśmy ciała wypuszczając go, to teraz trzeba robić wszystko żeby tu wrócił ! forza Gio !


http://www.youtube.com/user/buffi33

your life your freestyle ylyf !

* Juventus&Freestyle *
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 16:12

juventusiak_94 pisze:... Koleś jest niesamowity,...
:|

Niesamowity to jest ale nie Giovinco.
Wasz zbawiciel jest piłkarzem bardzo dobrym który błyszczał w średniej parmie. Mnie to osobiście grzeje gdzie zagra Giovinco w następnym sezonie, przyjdzie do nas ok, pójdzie do Interu też ok - nie upatruje w nim zbawcy Turynu, nowego DP czy czegokolwiek innego co widzi w nim rzesza jego fanboyów - i to że typa nie lubię nie lubię nie ma tutaj znaczenia.
Szanuję go za to że potrafi grac w piłkę ale nie mam zamiaru się nad nim spuszczać i obchodzić się z nim jak z jajkiem ( choćby przez pryzmat jego wcześniejszych wypowiedzi) tylko dlatego żeby się Sebuś czasem nie obraził bo wtedy nie będzie chciał wrócić.

I po stokroć na lewym ataku wolę leniwego, jak sądzą fanboye Gio :prochno: , Mirko.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 16:19

Łoles pisze:
juventusiak_94 pisze:... Koleś jest niesamowity,...
:|

Niesamowity to jest ale nie Giovinco.
Wasz zbawiciel jest piłkarzem bardzo dobrym który błyszczał w średniej parmie. Mnie to osobiście grzeje gdzie zagra Giovinco w następnym sezonie, przyjdzie do nas ok, pójdzie do Interu też ok - nie upatruje w nim zbawcy Turynu, nowego DP czy czegokolwiek innego co widzi w nim rzesza jego fanboyów - i to że typa nie lubię nie lubię nie ma tutaj znaczenia.
Szanuję go za to że potrafi grac w piłkę ale nie mam zamiaru się nad nim spuszczać i obchodzić się z nim jak z jajkiem ( choćby przez pryzmat jego wcześniejszych wypowiedzi) tylko dlatego żeby się Sebuś czasem nie obraził bo wtedy nie będzie chciał wrócić.

I po stokroć na lewym ataku wolę leniwego, jak sądzą fanboye Gio :prochno: , Mirko.
+1

Jeszcze żeby mi ktoś wyjasnił, z jakiego to niby powodu Dźiowinko jest niesamowity, a Miras nie...


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 16:19

juventusiak_94 pisze:jeeejku, oddać piłkarza, on niech powie coś czego może nie powinien, a komentarzy typu 'nic nie pokazał' po prostu jest aż masa ... Nie oszukujmy się. Koleś jest niesamowity, daliśmy ciała wypuszczając go, to teraz trzeba robić wszystko żeby tu wrócił ! forza Gio !
Odkopałeś temat sprzed pół roku żeby napisać że jest niesamowity w dzień po meczu, w którym Giovinco wszedł, zagrał trzy wrzutki do swojego niewidzialnego przyjaciela, popisał się przyjęciem piłki na pięć metrów, popełnił dwa faule, raz dał się faulować .... i tyle? Osobliwe.
Wojt pisze: Jeszcze żeby mi ktoś wyjasnił, z jakiego to niby powodu Dźiowinko jest niesamowity, a Miras nie...
Dla mnie na przykład niesamowity jest z tego względu, że jakby mu założyć czapeczkę ze śmigiełkiem i dać watę cukrową do łapy to można by go wpuścić w tłum jedenastolatków i nikt by go nie wyłowił. Ale to nie powód żeby od razu miał grać w Juventusie.
Ostatnio zmieniony 15 czerwca 2012, 16:22 przez zahor, łącznie zmieniany 1 raz.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 16:20

Łoles pisze: Niesamowity to jest ale nie Giovinco.
Wasz zbawiciel jest piłkarzem bardzo dobrym który błyszczał w średniej parmie. Mnie to osobiście grzeje gdzie zagra Giovinco w następnym sezonie, przyjdzie do nas ok, pójdzie do Interu też ok - nie upatruje w nim zbawcy Turynu, nowego DP czy czegokolwiek innego co widzi w nim rzesza jego fanboyów - i to że typa nie lubię nie lubię nie ma tutaj znaczenia.
Szanuję go za to że potrafi grac w piłkę ale nie mam zamiaru się nad nim spuszczać i obchodzić się z nim jak z jajkiem ( choćby przez pryzmat jego wcześniejszych wypowiedzi) tylko dlatego żeby się Sebuś czasem nie obraził bo wtedy nie będzie chciał wrócić.

I po stokroć na lewym ataku wolę leniwego, jak sądzą fanboye Gio :prochno: , Mirko.
Hajfajf ;)

Ja uważam, że to niezły grajek, ale nic ponadto. Dobry na coś trochę lepszego niż Parma, ale choćby doświadczeniem Miras bije go na głowę. Co nie zmienia faktu, że konkurencja naszemu turyńskiemu Hankowi Moody'emu się przyda.

Wojt pisze: Jeszcze żeby mi ktoś wyjasnił, z jakiego to niby powodu Dźiowinko jest niesamowity, a Miras nie...
Bo jest niski (jak Del Piero), niezły jako LW/SS (jak Del Piero), i jest naszym wychowankiem (prawie jak Del Piero). No i wiesz...


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 16:29

deszczowy pisze: Bo jest niski (jak Del Piero), niezły jako LW/SS (jak Del Piero), i jest naszym wychowankiem (prawie jak Del Piero). No i wiesz...
To już wiem czemu fanboye Giovinco nie lubią Mirka, bo jest wyższy, ma brodę i nie wygląda jak gimnazjalista , he he he.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
juventusiak_94

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2007
Posty: 130
Rejestracja: 18 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2012, 22:37

zahor pisze:
juventusiak_94 pisze:jeeejku, oddać piłkarza, on niech powie coś czego może nie powinien, a komentarzy typu 'nic nie pokazał' po prostu jest aż masa ... Nie oszukujmy się. Koleś jest niesamowity, daliśmy ciała wypuszczając go, to teraz trzeba robić wszystko żeby tu wrócił ! forza Gio !
Odkopałeś temat sprzed pół roku żeby napisać że jest niesamowity w dzień po meczu, w którym Giovinco wszedł, zagrał trzy wrzutki do swojego niewidzialnego przyjaciela, popisał się przyjęciem piłki na pięć metrów, popełnił dwa faule, raz dał się faulować .... i tyle? Osobliwe.
Wojt pisze:
Nie, po tym jak zrobiło się we włoskich mediach głośniej o tym, że ma do nas wrócić i jak się teraz okazało, słusznie bo wraca. Z tego co widzę to Ty zapamiętałeś co on zrobił w meczu, nie ja. :prochno:


http://www.youtube.com/user/buffi33

your life your freestyle ylyf !

* Juventus&Freestyle *
dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 21:48

a ja szukam filmiku o Giovinco, który kiedyś był tutaj wrzucony na JP, pamiętam, że soundtrackiem była Contradanza od Vanessy Mae, dysponuje ktoś może linkiem, albo lepiej szuka ode mnie?
zakiii pisze:
dr.DeV pisze:a ja szukam filmiku o Giovinco, który kiedyś był tutaj wrzucony na JP, pamiętam, że soundtrackiem była Contradanza od Vanessy Mae, dysponuje ktoś może linkiem, albo lepiej szuka ode mnie?
http://www.youtube.com/watch?v=7_6cTsuX-XY
O to chodzi ?
Wielkie dzięki :)
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2012, 23:31 przez dr.DeV, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 22:42

dr.DeV pisze:a ja szukam filmiku o Giovinco, który kiedyś był tutaj wrzucony na JP, pamiętam, że soundtrackiem była Contradanza od Vanessy Mae, dysponuje ktoś może linkiem, albo lepiej szuka ode mnie?
http://www.youtube.com/watch?v=7_6cTsuX-XY
O to chodzi ?


ODPOWIEDZ