Boks

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 18 lutego 2012, 12:06

Odnośnie jeszcze tych zamieszek na ważeniu- na pewno chodziło o podbicie oglądalności i zwrócenie na siebie uwagi. Ale daleko szukać podobnych przypadków nie musimy. Weźmy pierwszy z brzegu- naszego Artura Szpilkę ,który na wadze przed walkami z Hadziaganovicem i Beckiem nie wytrzymywał ciśnienia i 'dobierał' się do swoich rywali. Czym tłumaczył swoje zachowanie? Nerwami, ogromnym ciśnieniem i adrenaliną. Myślę że Chisora to podobny typ zawodnika. Młody , narwany chcący pokazać swój zadziorny charakter i stąd to uderzenie.


topboxing.pl zapraszam :)
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2012, 11:02

Żadnych komentarzy po walce?
Chisora naprawdę zaskoczył, może poza ringiem jest idiotą, ale na ringu pokazał się z bardzo dobrej strony. I teraz pytanie czy Kliczko sobie lekko zlekceważył rywala czy Chisora jest aż taki dobry. Jesli dojdzie do konfrontacji z Władimirem może być jeszcze bardziej ciekawie :wink:
yanquez pisze: Po takiej walce mam pytanie: kto nam wmawiał, że Adamek zasługiwał na walkę z Witalijem? Chisora to pięściarz o niebo lepszy...
Niestety, oby Adamkowi nie przyszło do głowy bić się z Chisora.
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2012, 11:09 przez jarmel, łącznie zmieniany 1 raz.


#AllegriOut
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2012, 11:07

Chłopaki, widzieliście co się stało na konferencji po walce?????
http://www.bokser.org/content/2012/02/1 ... /index.jsp
Normalne dwie małpy się pobiły o to, która lepiej wygryza Kliczkom rodzyny z tyłka...

Sama walka nieco rozczarowała. Spodziewałem się mordobica i Knockdownów. Szczególnie po tej akcji z opluciem wodą Władymira. Chisora zaskoczył pozytywnie pod względem sportowym. Miał niezły plan (kilkadziesiąt czystych ciosów pod lewy łokieć), ale zabrakło mu siły ciosu.
Jako człowiek natomiast pokazał, że wcale nie jest czarnoskóry, tylko przezroczysty i wypełniony kupą.

Po takiej walce mam pytanie: kto nam wmawiał, że Adamek zasługiwał na walkę z Witalijem? Chisora to pięściarz o niebo lepszy...


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2012, 12:35

yanquez pisze:Chłopaki, widzieliście co się stało na konferencji po walce?????
http://www.bokser.org/content/2012/02/1 ... /index.jsp
Normalne dwie małpy się pobiły o to, która lepiej wygryza Kliczkom rodzyny z tyłka...
Widziałem te zajście przed chwilką, szczyt..Kim On w ogóle jest ten Chisora,co osiągnął??? O ile Haye może mieć jakieś pretensje do Kliczki i twierdzić,że ten nie chce z nim walczyć,bo jest już za stary i nie da mu rady,w końcu był przez chwile mistrzem świata w boksie,to zupełnie nie rozumiem tego drugiego Murzyna,na konferencji przed walką policzuje Witalija po walce opluwa jego brata...co ten bez mózg sobie myśli? Co z tego,że ma talent i dobrze się zaprezentował w walce,jak jest zwykłą gnidą,która nie szanuje autorytetów boksu mało tego jeszcze je hańbi...Co do tej bijatyki to bez komentarza dwa Brytyjskie Murzyny chciały udowodnić który jest lepszy,albo raczej który bardziej potrafi dowalić Braciom Kliczko...ŻENADA!!!! Witalij tylko stał i śmiał się z tej bandy niedorozwojów :)

:) :)


Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 19 lutego 2012, 13:09

Piotr Juvefan pisze: Widziałem te zajście przed chwilką, szczyt..Kim On w ogóle jest ten Chisora,co osiągnął??? O ile Haye może mieć jakieś pretensje do Kliczki i twierdzić,że ten nie chce z nim walczyć,bo jest już za stary i nie da mu rady,w końcu był przez chwile mistrzem świata w boksie
Widziałeś w jakich okolicznościach odebrał pas Wałujewowi ? Widziałeś jego walkę z Władimirem ? Taki z niego mistrz świata, że po walce usprawiedliwiał się kontuzją palca jako przyczyny porażki z młodszym Kliczką... To ma być były mistrz świata? Chisora chociaż jest wieśniakiem nieziemskim to na ringu pokazał więcej przeciw Vitalijowi w jednej rundzie niż pseudo-mistrz Haye w całej walce z Władimirem. Chisora przegrał, zrobił straszny syf, ale na ringu zaprezentował się naprawdę dobrze. A co do walki Haye - starszy Kliczko to Anglik odrzucił ofertę walki, nie Vitalij. Dla mnie David Haye to kompletne ZERO zarówno na polu sportowym jak i osobistym. Nie wiem czego on tam szukał na konferencji, a rozcięcie głowy menedżera Chisory przepełniło czarę goryczy.


Sapere Aude!
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2012, 13:15

Obrazek
Zgoda. Haye to kapeć. Mimo wszystko jednak fajnie byłoby zobaczyć starcie dwóch Brytyjczyków na Wembley.


Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 19 lutego 2012, 13:20

yanquez pisze: Zgoda. Haye to kapeć. Mimo wszystko jednak fajnie byłoby zobaczyć starcie dwóch Brytyjczyków na Wembley.
That's right. Mogłaby być naprawdę niezła walka. 2 takich <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> bardzo rzadko wychodzi na ring jednocześnie. Skoro na konferencji prasowej działy się takie cuda to co działoby się w ringu. Jakaś miła odmiana po tych do tej pory niezwykle przewidywalnych walkach z udziałem Braci (no może nie licząc tego wczorajszego). Tylko jak ich tutaj na ważeniu obok siebie ustawić, na smyczy trzymać, żeby sobie nic nie zrobili przed samą walką? :think:


Sapere Aude!
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 19 lutego 2012, 13:23

Nigdy nie widziałem takiej walki. I to zarówno jeśli chodzi o poziom sportowy, jak i o całą oprawę zarówno przed, jak i po walce. Co by nie mówić, przynajmniej Haye i Chisora zrobili niezły... show. Nie udajcie, że Was to mimo wszystko nie intryguje :whistle:


Tak w ogóle to dlaczego po ogłoszenie wyniku sędziów zrobiło się zamieszanie na ringu :?:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2012, 13:29

francois pisze:
Tak w ogóle to dlaczego po ogłoszenie wyniku sędziów zrobiło się zamieszanie na ringu :?:
Chisora o dziwo bił brawo Kliczce zaraz po ogłoszeniu wyniku, ale kiedy mieli się ścisnąć murzyn tego nie zrobił i zaczął się dym :wink:
Ogólnie to z Władymirem miał więcej do pogadania.
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2012, 13:30 przez jarmel, łącznie zmieniany 1 raz.


#AllegriOut
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2012, 13:29

no tam wladymir mial jeszcze do pogadania z chisora co nieco, wydaje mi sie , ze za jakis czas oni tez spotkaja sie na ringu


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 19 lutego 2012, 13:29

francois pisze: Tak w ogóle to dlaczego po ogłoszenie wyniku sędziów zrobiło się zamieszanie na ringu :?:
Chisora miał jakieś halo ciągle do Vitka (chyba się nie uścisnęli jak bokser z bokserem po walce) i Władimir chyba poszedł wyjaśnić sobie ten prysznic, który Chisora mu zafundował przed walką :smile: Zrobiła się lekka pyskówka z trenerem, ale dość sprawnie to załagodzono.


Sapere Aude!
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2012, 13:51

Amarillo pisze:
Piotr Juvefan pisze: Widziałem te zajście przed chwilką, szczyt..Kim On w ogóle jest ten Chisora,co osiągnął??? O ile Haye może mieć jakieś pretensje do Kliczki i twierdzić,że ten nie chce z nim walczyć,bo jest już za stary i nie da mu rady,w końcu był przez chwile mistrzem świata w boksie
Widziałeś w jakich okolicznościach odebrał pas Wałujewowi ? Widziałeś jego walkę z Władimirem ? Taki z niego mistrz świata, że po walce usprawiedliwiał się kontuzją palca jako przyczyny porażki z młodszym Kliczką... To ma być były mistrz świata? Chisora chociaż jest wieśniakiem nieziemskim to na ringu pokazał więcej przeciw Vitalijowi w jednej rundzie niż pseudo-mistrz Haye w całej walce z Władimirem. Chisora przegrał, zrobił straszny syf, ale na ringu zaprezentował się naprawdę dobrze. A co do walki Haye - starszy Kliczko to Anglik odrzucił ofertę walki, nie Vitalij. Dla mnie David Haye to kompletne ZERO zarówno na polu sportowym jak i osobistym. Nie wiem czego on tam szukał na konferencji, a rozcięcie głowy menedżera Chisory przepełniło czarę goryczy.
Ja w żaden sposób nie chce bronić Haye'a dla mnie to pajac,ale jednak z tym wyjątkiem,że z poważnym osiągnięciem,już mniejsza w jakich okolicznościach to zdobył.


Copiczenkowiczenko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 255
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2012, 14:02

Amarillo pisze: Nie wiem czego on tam szukał na konferencji, a rozcięcie głowy menedżera Chisory przepełniło czarę goryczy.

Najlepsze jest to że Haye rozbił głowę Bootha swojego trenera, a nie menedżera Chisory.
Przyznam że po porażce Brytyjczyka z Tysonem Furym już go skreśliłem a tu wczoraj Dereck daje taką walkę. Chisora jest wariat, jego zachowanie przed walką chamskie, ale w końcu to boks a nie szachy.


Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 19 lutego 2012, 14:12

Copiczenkowiczenko pisze:
Amarillo pisze: Nie wiem czego on tam szukał na konferencji, a rozcięcie głowy menedżera Chisory przepełniło czarę goryczy.

Najlepsze jest to że Haye rozbił głowę Bootha swojego trenera, a nie menedżera Chisory.
"Zaczęła się szarpanina, w którą włączyli się trener "Del Boya" i jego menedżer Adam Booth. Haye wymachiwał statywem od jednej z kamer i uderzył nią Bootha. Z okolic lewego oka agenta Chisory popłynęła krew." źródło wp.pl.

Wybacz, to wynikło bardziej z kiepskiego źródła informacji, niż z mojej niewiedzy, która też tutaj mimo wszystko dała się we znaki ;)


Sapere Aude!
couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 19 lutego 2012, 14:17

Od odejścia na emeryturę Lenoxa, nie oglądałem walki o tytuł czempiona w ciężkiej i żałuje tych 5 obejrzanych rund w nocy. To była anty reklama zawodowego boksu, HW jest w głębokim kryzysie i nic nie wskazuje na to odmianę w najbliższym czasie. A te całe szopki przed i po walce, to zagrania czysto marketingowe, skoro sam poziom walk nie jest wysoki to trzeba sprzedać publice temat zastępczy.

Aby odbudować swoją sympatię do boksu zzekam teraz do 5 maja na walkę Mayweather Jr vs Cotto.


ODPOWIEDZ