Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 16:47

Blah blah blah, będą chcieli, to Borriello wykupią, sad but true - gówno mamy do gadania... Matriego bym zostawił, bo grać chłopak potrafi. Dobrze było jak trafiał, co ? Teraz nieco go przystawiło i już dawaaj to Napoli, czy gdzieś tam, szok. Marco trafił za to z potęgami ! Novara i Cesena ! To powinien być zawodnik, od którego zaczynać będziemy ustalanie składu! Dajcie spokój.. nic do Borriello nie mam, ale albo nie kupować wcale, albo za jakieś drobniaki ( 1,5 mln max :lol: ).


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 16:59

kdzr pisze:Blah blah blah, będą chcieli, to Borriello wykupią, sad but true - ### mamy do gadania... Matriego bym zostawił, bo grać chłopak potrafi. Dobrze było jak trafiał, co ? Teraz nieco go przystawiło i już dawaaj to Napoli, czy gdzieś tam, szok. Marco trafił za to z potęgami ! Novara i Cesena ! To powinien być zawodnik, od którego zaczynać będziemy ustalanie składu! Dajcie spokój.. nic do Borriello nie mam, ale albo nie kupować wcale, albo za jakieś drobniaki ( 1,5 mln max :lol: ).
Z tą drużyną męczyliśmy się prawie 80min i Marco zdobył nam 3pkt.
W tej chwili nie przywiązuje znaczenia do to tego, który z naszych napastników wybiega w pierwszej jedenastce(bo niestety wszyscy są mizerni mam na myśli tych grających na szpicy).
Czepiacie się, panowie. Dwa mecze, dwa gole. Po tej bramce z Ceseną się odblokował i widać u niego większy spokój.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 17:07

pablo1503 pisze:
kdzr pisze:Blah blah blah, będą chcieli, to Borriello wykupią, sad but true - ### mamy do gadania... Matriego bym zostawił, bo grać chłopak potrafi. Dobrze było jak trafiał, co ? Teraz nieco go przystawiło i już dawaaj to Napoli, czy gdzieś tam, szok. Marco trafił za to z potęgami ! Novara i Cesena ! To powinien być zawodnik, od którego zaczynać będziemy ustalanie składu! Dajcie spokój.. nic do Borriello nie mam, ale albo nie kupować wcale, albo za jakieś drobniaki ( 1,5 mln max :lol: ).
Z tą drużyną męczyliśmy się prawie 80min i Marco zdobył nam 3pkt.
W tej chwili nie przywiązuje znaczenia do to tego, który z naszych napastników wybiega w pierwszej jedenastce(bo niestety wszyscy są mizerni mam na myśli tych grających na szpicy).
Czepiacie się, panowie. Dwa mecze, dwa gole. Po tej bramce z Ceseną się odblokował i widać u niego większy spokój.
I za te dwa gole mamy zapłacić osiem baniek, tak? Wyceniany przez transfermarkt na 12,5 mln Giovinco ma tych nramek 13. I teraz mi powiedz, że lepiej byłoby wykupić Boriello. Że to nim mielibyśmy straszyć w LM.

"widać u niego większy spokój" - za to Ty się ewidentnie grzejesz w blokach.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 17:11

Cena jaką mielibyśmy zapłacić za Boriello jest zawyżona o jakieś 40-50% w stosunku do tego ile jest obecnie wart. Wypalony, 30-letni napastnik bez formy za 8 mln? To sie w pale nie mieści.
Szczególnie, że alternatywy dla potencjalnej 'gwiazdy' mamy już dwie- Quagliarella i Matri. Nikt chyba nie wątpi, że jeżeli to któryś z nich zagrałby zamiast Boriello w tych 11-stu meczach które boski Marco rozegrał w barwach Juve, strzeliliby pewnie więcej niż 2 bramki. No tyle, że Romaństa to zdecydowanie ulubieniec Conte.


Astarot

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 marca 2007
Posty: 144
Rejestracja: 28 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 17:18

Panowie, nie ma co się o Boriello kłócić... jakim jest napastnikiem wiemy wszyscy. Zdarzały mu się w karierze chwile wzlotów (jednak zdecydowanie częściej chwile upadków :prochno: :prochno: :prochno:- i tu dosłownie i w przenośni...), jednak jak już pisałem należy najprawdopodobniej pogodzić się z tym ,że podczas Mercato w ataku nie wzmocni nas nikt... a nawet osłabi nas odejście Del Piero za to w jego miejsce przyjdzie przykurcz wykłócający się o miejsce w składzie. Takie są na tę chwilę realia - musimy przywyknąć.... ja liczę na to ,że wzmocnimy odpowiednio chociaż pozostałe formacje a w trakcie mercato 12/13 wzmocni nas golleador SerieA Immobile :lol: :lol: :lol:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 17:19

deszczowy pisze:I za te dwa gole mamy zapłacić osiem baniek, tak?
Jasne, że nie. Zresztą nigdzie nie napisałem, że mamy go wykupywać.
deszczowy pisze:"widać u niego większy spokój" - za to Ty się ewidentnie grzejesz w blokach.
Porównując mecz z Novarą, a wszystkie inne w których grał, to tu zaprezentował się naprawdę przyzwoicie, ale Ty i kilku użytkowników nie widzicie, albo nie chcecie tego widzieć.
annihilator1988 pisze:Dziewczyny, nie kłóćcie się :D
:ok:
annihilator1988 pisze:Juve nie zapłaci Romie ani eurocenta za Boriello, bo zwyczajnie odda swoją połówkę Giovinco w ramach rozliczenia.
Mam nadzieje, że to tylko plotka :pray: Głupotą byłaby wymiana: dobry piłkarz, za... Borriello :angry:
Ostatnio zmieniony 30 kwietnia 2012, 17:54 przez pablo1503, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 17:45

pablo1503 pisze:
deszczowy pisze:I za te dwa gole mamy zapłacić osiem baniek, tak?
Jasne, że nie. Zresztą nigdzie nie napisałem, że mamy go wykupywać.
deszczowy pisze:"widać u niego większy spokój" - za to Ty się ewidentnie grzejesz w blokach.
Porównując mecz z Novarą, a wszystkie inne w których grał, to tu zaprezentował się naprawdę przyzwoicie, ale Ty i kilku użytkowników nie widzicie, albo nie chcecie tego widzieć.
Dziewczyny, nie kłóćcie się :D Juve nie zapłaci Romie ani eurocenta za Boriello, bo zwyczajnie odda swoją połówkę Giovinco w ramach rozliczenia. :prochno: O ile tak w ogóle można. Łeb mnie #### kiedy pomyślę, że taki Boriello najprawdopodobniej zostanie w Turynie, a Alex nie.


nynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2010
Posty: 361
Rejestracja: 06 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 18:22

Dante93 pisze:Cena jaką mielibyśmy zapłacić za Boriello jest zawyżona o jakieś 40-50% w stosunku do tego ile jest obecnie wart. Wypalony, 30-letni napastnik bez formy za 8 mln? To sie w pale nie mieści.
Szczególnie, że alternatywy dla potencjalnej 'gwiazdy' mamy już dwie- Quagliarella i Matri. Nikt chyba nie wątpi, że jeżeli to któryś z nich zagrałby zamiast Boriello w tych 11-stu meczach które boski Marco rozegrał w barwach Juve, strzeliliby pewnie więcej niż 2 bramki.
5x zaczynał w podstawie, a 6x zmieniał "boskie alternatywy", które marnowały wszystko co mogły zmarnować. Ciekawe ile bramek miałby Borriello, gdyby miał okazję zagrać tyle meczy co ci koledzy z ataku (od Quagliarelli na pewno więcej).

Jeśli Ruskie dają 18 mln za Matriego to nawet się nie zastanawiać. Wykupić w te miejsce Borriello i szukać kogoś, kto będzie wiedział gdzie powinno umieszczać się piłkę.

A to ciekawe...
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-w ... omosc.html
Ostatnio zmieniony 30 kwietnia 2012, 18:55 przez nynek, łącznie zmieniany 1 raz.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 18:22

Levsky pisze:Ja postarałbym się o Alabe na lewą obrone. Chłopak w meczu z Realem pokazał, że daje rade, a ma dopiero 19 lat (!). Szybki, pracuje w defensywie i dobre wrzutki ma.
Z Realem to chyba ładnego karnego wypracował 8) Ale poza tym to gościa nie kojarze, więc się nie wypowiadam
-10- pisze:Nie wiem jaką krzywdę zrobił wam Boriello, poza tym że przyszedł do Juventusu. Może nie ma fryzury jak ronaldo i "dziewiczy" wąsik, ale zjada naszego "golleadora" Matriego na śniadanie (no może jest tylko gorszy w poprawianiu włosów). Możemy mieć gościa tylko za 8 lmn euro, a nie za 2x więcej (Matri). Liczę, że będzie jakaś dobra oferta dla Juve za Matriego i pozbędziemy się go, bo leszczyk jest nam niepotrzebny.
Lepiej popatrz ile strzelają obaj ostatnio, bo to jest istotne. Potencjalnie Treze, Toni czy może Iaquinta są lepsi od Matriego, tylko co z tego? Ważna jest ich dyspozycja teraz. Dla mnie też liczy się to jak spisują się w Juve a tu mimo ostatnich dwóch goli, to Matri zjada Borriello póki co, choć faktycznie wiosną obniżył loty, ale i tak był przydatniejszy. Co mnie obchodzi ile ustrzelił w Genoi czy kiedyś w Milanie? Fajnie, może i potencjał ma, ale nie znaczy że teraz jest lepszy.
Ogólnie też nie rozumiem porównań Elia-Marco, jak dla mnie obaj coś tam umieją, ale żaden nie daje podstaw na pozostanie. Elia pozostaje niewypałem (przynajmniej taktycznym), Borriello spłacił może 0,5 mln, ale też bym go nie wykupował, na wypożyczeniu dał w mairę radę (też bez szału), ale to tyle.
Ogólnie to nie wiem skąd wam się wzięło, że Marco na 100 % zostaje. Bo jakieś domysły prasowe to żaden dowód. Z resztą ja tam się cieszę, że idziemy prosto po mistrza, z Borriello czy bez, to już mniejszy problem. Swoją drogą ciekawe co sobie pomyśleli Romaniści jeśli oglądali nasz mecz z Novarą.
Ouh_yeah pisze:Ja właśnie też go kurde polubiłem. To on powinien dostawać kolejne szanse grania na szpicy, ale Conte sobie upatrzył Borriello i teraz już nie odpuści (zwłaszcza, że zaczyna to funkcjonować).
Ja bym powiedział że rotuje nimi i tyle. Nie tak dawno przecież wydawało się, że Quagliarella stoi dużo niżej w hierachii niż Matri i Borriello...

Hmm, podobno jeśli Guardiola przyjdzie do Milanu to Zlatan odchodzi. Jak myślicie, będą znowu plotki o powrocie Ibry do Juve? :lol:
Giovinco? Jeśli tylko Conte go chce, to ja też jestem za.
Lewandowski? Sam nie wiem.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 19:01

nynek pisze:[

Jeśli Ruskie dają 18 mln za Matriego to nawet się nie zastanawiać. Wykupić w te miejsce Borriello i szukać kogoś, kto będzie wiedział gdzie powinno umieszczać się piłkę.
Dokładnie o tym samym pisałem wczoraj. W ostatnim czasie wszystko zaczyna wskazywać na to, że Borriello bardziej pasuję Conte, niż Matri. Dlatego jeśli Antonio stwierdzi, że były napastnik Cagliari na nic mu się już nie przyda, to sprzedałbym go przy najbliższej okazji, natomiast te 8 mln za Borriello to nadal trochę za dużo. Przy takiej wymianie tylko byśmy zyskali, bo w ostatnim czasie pomiędzy dwoma napastnikami nie widać większej różnicy. Ostatnio podpisany kontrakt z Matrim to może być tylko zmykła i oby na to wyszło.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 20:01

ewerthon pisze:
nynek pisze:[

Jeśli Ruskie dają 18 mln za Matriego to nawet się nie zastanawiać. Wykupić w te miejsce Borriello i szukać kogoś, kto będzie wiedział gdzie powinno umieszczać się piłkę.
Dokładnie o tym samym pisałem wczoraj. W ostatnim czasie wszystko zaczyna wskazywać na to, że Borriello bardziej pasuję Conte, niż Matri. Dlatego jeśli Antonio stwierdzi, że były napastnik Cagliari na nic mu się już nie przyda, to sprzedałbym go przy najbliższej okazji, natomiast te 8 mln za Borriello to nadal trochę za dużo. Przy takiej wymianie tylko byśmy zyskali, bo w ostatnim czasie pomiędzy dwoma napastnikami nie widać większej różnicy. Ostatnio podpisany kontrakt z Matrim to może być tylko zmykła i oby na to wyszło.
NIe, Boriello gra bo Matri juz pokazal, ze potrafi nic, a Barilla moze daje mu jakąś nadzieje, ze sie polepszy. :D Wybieranie mniejszego zla. :roll:
Zreszta wystarczy popatrzec, procz Vucinica zaden napastnik w miare regularnie nie oddaje strzalow na bramke. Wiekszosc goli,ktore nie byly przypadkowe jest albo Vidala albo Marchisio.
Chociaz co do Matriego zauwazylem, ze jak gra to raczej jako ktos z przodu, odgrywajacy pilki, ktore sa do niego posylane, tworzace sytuacje bramkowe i to trzeba przyznac - mu wychodzi.
Ostatnio zmieniony 30 kwietnia 2012, 20:34 przez Bartek88, łącznie zmieniany 2 razy.





KLIK ==>www
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 20:10

1. Di Marzio oswiadczyl, ze Pogba powiedzial "TAK" Juve. Wiadomo, to tylko Di Marzio, ale moze chociaz raz mial informacje z dobrego zrodla.
2. W sprawie Robbena Bild faktycznie napisal, ze Holender czuje sie w Monachium w tej chwili tak srednio. Przypuszczam, ze wplyw na to miala ta bojka w trakcie przerwy meczu LM, ale mimo wszystko malo prawdopodobne jest, ze Holender trafi do nas. Curva pisal jakis czas temu, ze Robben najpewniej przedluzy kontrakt i dalej wydaje mi sie to najpewniejsza opcja. A jesli nawet nie, to ciezko sobie wyobazic negocjacje z Bayernem, ktory nasz klub uwaza niemal za mafie. Moim zdaniem, Robben nigdzie sie nie ruszy, ale w trakcie mercato zdarzaja sie rozne cuda i cholera wie.
3. Jest coraz bardziej prawdopodobne, ze wykupimy polowe karty Giovinco z Parmy, ale byc moze tylko po to, aby go oddac do innego klubu. Pisalem juz o tym zreszta ; ) Jesli mialbym okreslac przyszlosc Seby za pomoca procentow, to napisalby tak: 33% - zostanie u nas po wykupieniu z Parmy, 33% - zostanie przez nas wykupiony a potem sprzedany za granice, 33% - zostanie przez nas wykupiony a potem wlaczony w transakcje jakiegos lepszego gracza, 1% - zostanie w Parmie.
4. Wszyscy, ktorzy widzieli co dzisiaj powiedzial Verratti, nie maja chyba watpliwosci gdzie ten chlopak zagra w przyszlym sezonie? ; ) Mysle, ze teraz trzeba czekac na jakas oficjalna wiadomosc bo to juz jest bez sensu ciagle informowac, ze jestesmy blisko albo, ze negocjujemy.
5. Elia jest mocno laczony z klubami portugalskimi, ale zrodlo tej wiesci jest mi nieznane, chociaz wyglada powaznie. Szkoda chlopaka, ale jego los juz od jakiegos czasu jest przesadzony. Nie ogarnal - trudno.
6. Ostatnio nie ma zbyt wielu newsow jesli chodzi o rynek. Skupilismy sie na walce w lidze bo to jest w tej chwili najwazniejsze, stad moze mniej przeciekow.
Ostatnio zmieniony 30 kwietnia 2012, 20:15 przez jakku1, łącznie zmieniany 1 raz.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 20:12

Bartek88 pisze:
ewerthon pisze:
nynek pisze:[

Jeśli Ruskie dają 18 mln za Matriego to nawet się nie zastanawiać. Wykupić w te miejsce Borriello i szukać kogoś, kto będzie wiedział gdzie powinno umieszczać się piłkę.
Dokładnie o tym samym pisałem wczoraj. W ostatnim czasie wszystko zaczyna wskazywać na to, że Borriello bardziej pasuję Conte, niż Matri. Dlatego jeśli Antonio stwierdzi, że były napastnik Cagliari na nic mu się już nie przyda, to sprzedałbym go przy najbliższej okazji, natomiast te 8 mln za Borriello to nadal trochę za dużo. Przy takiej wymianie tylko byśmy zyskali, bo w ostatnim czasie pomiędzy dwoma napastnikami nie widać większej różnicy. Ostatnio podpisany kontrakt z Matrim to może być tylko zmykła i oby na to wyszło.
NIe, Boriello gra bo Matri juz pokazal, ze potrafi nic, a Barilla moze daje mu jakąś nadzieje, ze sie polepszy. :D Wybieranie mniejszego zla. :roll:
Dla mnie liczy się tylko dobro drużyny i klubu, nie los poszczególnych zawodników, dlatego każdą, nawet najbardziej absurdalną opcję należy przemyśleć, zwłaszcza wtedy, kiedy wiele wskazuję na to, że wypali.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
15Kowal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 155
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 20:26

jakku1 pisze: 2. W sprawie Robbena Bild faktycznie napisal, ze Holender czuje sie w Monachium w tej chwili tak srednio. Przypuszczam, ze wplyw na to miala ta bojka w trakcie przerwy meczu LM, ale mimo wszystko malo prawdopodobne jest, ze Holender trafi do nas. Curva pisal jakis czas temu, ze Robben najpewniej przedluzy kontrakt i dalej wydaje mi sie to najpewniejsza opcja. A jesli nawet nie, to ciezko sobie wyobazic negocjacje z Bayernem, ktory nasz klub uwaza niemal za mafie. Moim zdaniem, Robben nigdzie sie nie ruszy, ale w trakcie mercato zdarzaja sie rozne cuda i cholera wie.
Eurosport.pl pisze o zerwaniu negocjacji ale tak jak mówisz może być ciężko ze sprowadzeniem go do Turynu...
Ostatnio zmieniony 30 kwietnia 2012, 21:03 przez 15Kowal, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 20:32

Robben - trzeba o niego powalczyc !! To nie jest byle jaki Martinez czy inny Candreva - to world class i takiego nam wlasnie teraz potrzeba :) !!! Marotta juz powinien do Monachium pociskac .


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
Zablokowany