Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Dolce Vita

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2011
Posty: 533
Rejestracja: 28 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 16:22

Alfa i Omega pisze:Jezu. Jovetić w nowym zespole, pod wodzami dobrego trenera i z omijaniem kontuzji będzie jednym z najlepszych napastników w kraju, a może i Europie. Naprawdę, coś bardzo złego musiałoby się stać, żeby tak nie było.
Skąd ta pewność? Hm? Zdolności jasnowidzenia? A skąd wiesz czy nie będzie łapał kontuzji? Wielu twierdzi zgodnie, że JoJo już teraz jest lepszy od Quaga. Ja jakoś tego nie widzę na tę chwilę przynajmniej. Quag chociaż strzela coś w LM, Stevan póki co nie ma w tych rozgrywkach żadnego doświadczenia, a i w SerieA nie strzela specjalnie więcej bramek. Sam wiek to nie wszystko, niestety.


:plflag: :juveflag: :plflag:
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 16:33

Stevan póki co nie ma w tych rozgrywkach żadnego doświadczenia
Ta, nie ma.



Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 16:39

Orkos pisze:
Bazyliszek pisze:hejtujecie bezustannie Jovetica ale nikt nie wpadl na pomysl, ze on chcial juz odejsc w zeszlym roku ale władze trzymały go na siłe? moze obnizyl loty bo nie czuje juz motywacji? Koles est jeszcze mlody, pokazal juz swoj kunszt a to ze ma znizke formy byc moze z powodu trzymania go na siłe nie czyni go jakims marnym pilkarzem tym bardziej ze ma dopiero 24 lata.
Bez przesady. 24 lata mają już piłkarze w pełni ukształtowani, a nie rodzące się talenty. Del Piero mając tyle lat co Jovetic wymiatał aż miło. Gdzie np Goetze, a gdzie Jovetic? Gadanie, że ma czas i jest młody jest nie na miejscu.
a kto mowi ze to jakis nieoszlifowany talent? on juz od jakis 2 lat jest uksztaltowany i koksi na boiskach serie A u nas moglby stac sie jedyne jeszcze lepszy.
Marat87 pisze:
Stevan póki co nie ma w tych rozgrywkach żadnego doświadczenia
Ta, nie ma.
daj spokoj, z hejterami nie wygrasz 8)
Ostatnio zmieniony 23 maja 2013, 16:42 przez Piti, łącznie zmieniany 1 raz.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 16:51

Marat87 pisze:
Stevan póki co nie ma w tych rozgrywkach żadnego doświadczenia
Ta, nie ma.

Dodajac ze Bayern doszedl do Finału tamtych rozgrywek ;))

A sam Jo-Jo strzelil 4 w 4 meczach.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 16:53

W sumie oglądając ten filmik nie dziwię się, że Jovetić stracił motywację do gry we Florencji. Zaczął z wysokiego pułapu, robił wielkie rzeczy w LM, a potem środek tabeli, walka o utrzymanie, początek tego sezonu miał dobry, ale po kontuzji jakoś mu się odechciało wracać do najwyższej formy. Zresztą nie ma co ukrywać, że pomimo zapowiedzi szefów Violi, że nowy projekt będzie budowany wokół Czarnogórca, to jeśli miałbym wyjąć jakiegoś zawodnika z ich systemu, tak żeby nie zachwiać całości, to byłby to właśnie Stevan (i to zanim eksplodowała forma Ljajicia). On sam też to wie, Mihajlović o tym mówił jakiś czas temu w wywiadzie, że napastnik nie czuje się gwiazdą Fiorentiny, kluczową postacią i to mu również doskwiera.


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 16:58

Ok, skoro jest gorszy od Quagliarelli to kolejny post muszę napisać.
Dolce Vita pisze:
Alfa i Omega pisze:Jezu. Jovetić w nowym zespole, pod wodzami dobrego trenera i z omijaniem kontuzji będzie jednym z najlepszych napastników w kraju, a może i Europie. Naprawdę, coś bardzo złego musiałoby się stać, żeby tak nie było.
Skąd ta pewność? Hm? Zdolności jasnowidzenia?
Brak zdolności jasnowidzenia, suma wszystkich faktów po prostu. Jeśli jesteś nadgorliwy w tej kwestii, pooglądaj sobie najlepsze spotkania Joveticia z tego i poprzednich sezonów.
Dolce Vita pisze: A skąd wiesz czy nie będzie łapał kontuzji?
Borze, napisałem chyba słowo czy dwa w tym poście o kontuzjach.

Dolce Vita pisze:Wielu twierdzi zgodnie, że JoJo już teraz jest lepszy od Quaga. Ja jakoś tego nie widzę na tę chwilę przynajmniej. Quag chociaż strzela coś w LM, Stevan póki co nie ma w tych rozgrywkach żadnego doświadczenia
W sezonie 2009/10 strzelił 5 bramek w 6 spotkaniach Ligi Mistrzów. Że nie wspomnę o pamiętnym meczu z Bayernem. Także już raz się tam nie spalił.

Jak mówiłem: pooglądajcie sobie najlepsze spotkania Joveticia, a potem najlepsze Diamantiego, Quagliarelli i Giovinco.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 17:01

A z obecnego, słabszego sezonu Jojo tylko się cieszyć, jest to jakiś argument do zbijania ceny :) Ja od 3 sezonów czekam na niego w Juve.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 17:16

Marat87 pisze:
Stevan póki co nie ma w tych rozgrywkach żadnego doświadczenia
Ta, nie ma.



Jovetić nie lepszy od Quagliarelli :lol: , już wiem czemu Dolce Vita ma taki avatar - faktycznie jest z k-paxa.


ObrazekObrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 17:25

Alfa i Omega pisze:Jak mówiłem: pooglądajcie sobie najlepsze spotkania Joveticia, a potem najlepsze Diamantiego, Quagliarelli i Giovinco.
:ok: Dzięki, że Ci się chce jeszcze walczyć z takimi dennymi tekstami o wyższości Diamantiego, Quaga i... o zgrozo, Giovinco nad Joveticiem. Ja już wymiękłem.

Nie wiem, co tu jeszcze napisać? Chyba nic, bo co mogę rzec do osób pieprzących takie farmazony..?

edit:
De Rossi pisze:już wiem czemu Dolce Vita ma taki avatar - faktycznie jest z k-paxa.
eee, kurna... 8)


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 17:28

De Rossi pisze:
Marat87 pisze:
Stevan póki co nie ma w tych rozgrywkach żadnego doświadczenia
Ta, nie ma.



Jovetić nie lepszy od Quagliarelli :lol: , już wiem czemu Dolce Vita ma taki avatar - faktycznie jest z k-paxa.
Może coś ćpa, dajcie mu spokój :prochno: Lipa będzie jak się już dogadamy z Violą na $$$ + np. Matri, a sam Matri się nie zgodzi na wyprowadzkę.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 18:03

fazzi pisze:Lipa będzie jak się już dogadamy z Violą na $$$ + np. Matri, a sam Matri się nie zgodzi na wyprowadzkę.
Właśnie dlatego żałuje, że Viola nie dała rady zająć 3go miejsca. Wtedy łatwiej byłoby przekonać takiego Matriego czy Quaga do przeprowadzki, bo mogliby zapewne liczyć na identyczne zarobki jak u nas + więcej występów w Serie A i LM (i być może powołania do kadry).


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 18:06

meda11 pisze:
fazzi pisze:Lipa będzie jak się już dogadamy z Violą na $$$ + np. Matri, a sam Matri się nie zgodzi na wyprowadzkę.
Właśnie dlatego żałuje, że Viola nie dała rady zająć 3go miejsca. Wtedy łatwiej byłoby przekonać takiego Matriego czy Quaga do przeprowadzki, bo mogliby zapewne liczyć na identyczne zarobki jak u nas + więcej występów w Serie A i LM (i być może powołania do kadry).
Licze że Fabio i Mitra nie sa aż tak głupi żeby sie sprzeciwić publicznie odejsciu, co tylko rozjuszy kibiców.

Conte im powie ze nie maja miejsca w składzie,a oni beda twardo odmawiac? Nie wierze : )


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 18:16

iltalismano pisze:Conte im powie ze nie maja miejsca w składzie,a oni beda twardo odmawiac? Nie wierze : )
Grosso, Amauri, Iaquinta. Oby Conte potrafił przekonać Quaga/Matriego. Oby...


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 18:16

iltalismano pisze: Conte im powie ze nie maja miejsca w składzie,a oni beda twardo odmawiac? Nie wierze : )
- Siedzisz na ławce za cztery bańki rocznie w Juventusie vs grasz w LE za dwie i pół we Violi. Tu się nie przemęczasz a kasa wpada, tam grasz z jakimiś ogórami za mniejszy becel.
- ???
- PROFIT!


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 18:16

iltalismano pisze:Licze że Fabio i Mitra nie sa aż tak głupi żeby sie sprzeciwić publicznie odejsciu, co tylko rozjuszy kibiców.

Conte im powie ze nie maja miejsca w składzie,a oni beda twardo odmawiac? Nie wierze : )
Szanujmy się, i Matri i Quag całkiem sporo zrobili dla klubu i wyrzucanie ich w bezczelny sposób poprostu nie przystoi. Mają ważne kontrakty które i oni i klub muszą respektować. Szczerze to się im zupełnie nie będę dziwił, jeżeli nie będą chcieli odejść do jakiejś Parmy czy innej Sampdorii skoro mają z Juventusem aktualne i całkiem świeże kontrakty. W dodatku nie jest przecież tak, że oni nic sobą nie reprezentują (chociaż tutaj panuje inny pogląd), myśle że spokojnie są w stanie walczyć o pozycje pierwszego rezerwowego w takim klubie jak Juventus więc tym bardziej nie widze powodu dla którego mają dobrowolnie poddawać się degradacji do poziomu przeciętnych ligowych kopaczy skoro grają jeszcze na tyle dobrze, że mimo nieregularnych występów są w stanie ubijać 10 bramek w sezonie ligowym. Ich sytuacja to nie jest sytuacja analogiczna chociażby do Iaquinty który już w pewnym momencie, głównie przez kontuzje, spadł na tak mierny poziom, że nawet w Cesenie rady nie dawał.
Jeśli mają odejśc to tylko wtedy gdy i klub będzie zadowolony z oferty i oni będą chcieli odejść.


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
Zablokowany