Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 10:45

Jest kilka plotek z roznych zrodel (glownie z prasy):

1) Ostatnimi dniami padla propozycja wymiany Isli na Ranocchie. Nie wiem za bardzo czy sa to wymysly medialne, czy tez faktycznie cos moze byc na rzeczy, ale zdrowy rozsadek podpowiada mi, ze takie rozwiazanie nie jest wcale wykluczone.
2) Wbrew pozorom Fiorentina zgadza sie na wlaczenie niektorych pilkarzy Juventusu w deal dotyczacy Joveticia. Co wiecej, dzisiajesza La Stampa cytuje slowa agenta pilkarza, ktory wyraznie przyznaje, ze Czarnogorzec ma zamiar zostac we Wloszech i w zwiazku z tym odrzucil od razu propozycje Arsenalu. Jesli chodzi zas o mozliwosc wlaczenia naszych pilkarzy w cala transakcje to przewijaja sie takie nazwiska jak: Marrone, Qagliarella, Matri, Leali oraz Isla. Ile w tym prawdy? Nie wiem.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 10:57

Isla za Ranocchie oraz wmieszanie Q + połówki Marrone za Joveticia? Wyłoby wyśmienicie, choć mało to realne.


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 11:19

Chyba najlepiej dla wszystkich będzie, jak Jo-Jo pójdzie za 30 do Arsenalu i część tych pieniędzy znajdzie się na naszym koncie w rozliczeniu za Quaga/Matriego 8)


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 11:37

jareckik pisze:Chyba najlepiej dla wszystkich będzie, jak Jo-Jo pójdzie za 30 do Arsenalu i część tych pieniędzy znajdzie się na naszym koncie w rozliczeniu za Quaga/Matriego 8)
To byłoby chyba najlepsze wyjście. Jovetić mnie nie zachwyca. Statystyki chociażby Diamantiego wyglądają lepiej.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 11:39

blackadder pisze:
jareckik pisze:Chyba najlepiej dla wszystkich będzie, jak Jo-Jo pójdzie za 30 do Arsenalu i część tych pieniędzy znajdzie się na naszym koncie w rozliczeniu za Quaga/Matriego 8)
To byłoby chyba najlepsze wyjście. Jovetić mnie nie zachwyca. Statystyki chociażby Diamantiego wyglądają lepiej.
Jak przyjdzie, dostanie kompa ambicjonalnego i szlif Conte to jeszcze bedziesz przepraszal za te slowa ;)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 11:51

Jovetić chciał odejść już sezon temu, ale zatrzymali go, prosząc o pomoc bla bla bla... został, trochę na siłę. Koleś potrzebuje zmian po prostu, stąd zapewne jego lekka zniżka formy w tym sezonie.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 12:13

Na razie pierwszy krok do pozyskania TOP-a wypadł przeciętnie. Mimo, że nasi dyrektorzy porozumieli się w sprawie indywidualnego kontraktu z zawodnikiem, to nadal występują rozbieżności w sprawie odstępnego dla klubu zawodnika. Przypominam, że w tym samym Madrycie porozumieliśmy się ws. gaży w kontrakcie Aguero, lecz cena wywindowana przez drugi madrycki klub okazała się zaporowa.

Wiele też wskazuje na to, że Real nie traktuje sprzedaży Higuaina jako wyprzedaży. W trakcie negocjacji ponoć mieli nawet chrapkę na Vidala. Potwierdza to również cena ustalona za Argentyńczyka na poziomie 30 mln euro, z której nie bardzo są chętni zejść. W trakcie „wyprzedaży” z Realu takich zawodników jak Robben, Sneijder, Huntelaar najwyższa cena za zawodnika nie przekroczyła 24 mln euro (za Robbena). Cena ustalona za Higuaina świadczy zatem o tym, że jest to cena rynkowa, a nie cena promocyjna w ramach wyprzedaży. Mam wrażenie, że nie mieści się ona w ramach "marottowego"pojęcia OKAZJA, które tak chętnie sobie upodobał. :wink:

Jeśli negocjacje o transferach tej klasy zawodników co Higuain będą się przedłużać, to nasze asy w osobach Matriego i Quaga mogą nabrać przekonania, że są w stanie rywalizować o miejsce w pierwszym składzie, tym bardziej jeżeli perspektywy pozyskania piłkarza o klasę od nich lepszego będą się oddalały, a będzie rosło prawdopodobieństwo sprowadzenia napastnika "Osvaldo-podobnego". Konsekwencją tego może być to, że nasi dwaj napastnicy mogą stawać okoniem i za wszelką cenę będą chcieli "udowodnić swoją wartość", ale koniecznie w projekcie Juventus, a nie np. w projekcie Fiorentina czy Sampdoria.

BTW. Fiorentina w sprawie Joveticia będzie chciała nas pogrillować tak długo jak się tylko da (być może odpuszczą dopiero, gdy nie będzie innej możliwości sprzedaży, kiedy twarde reguły ekonomiczne będą wręcz nakazywały sprzedaż. Miejmy świadomość, że pewnie każdy inny klub będzie miał przed nami pierwszeństwo, dlatego początkowe stanowisko Violi będzie skrajnie agresywne - vide dzisiejszy news Corriere dello Sport)


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 15:06

hejtujecie bezustannie Jovetica ale nikt nie wpadl na pomysl, ze on chcial juz odejsc w zeszlym roku ale władze trzymały go na siłe? moze obnizyl loty bo nie czuje juz motywacji? Koles est jeszcze mlody, pokazal juz swoj kunszt a to ze ma znizke formy byc moze z powodu trzymania go na siłe nie czyni go jakims marnym pilkarzem tym bardziej ze ma dopiero 24 lata.


Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 15:35

Jak dla mnie Jovetić to gracz przereklamowany. Wieczny talent, niczym Giovincio. Wolałbym Igłę, ale z drugiej strony mamy już Llorente. Ciężkie życie.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 15:45

Pokolei co do Jojo. Świetnie byłoby go pozyskać za oddanie np. Matriego i Quaga, Chłopak jest od nich lepszy. I tu nie ma co gadać. Jesli chodzi o jego słabą dyspozycję to jednak ja bym kładł to na karb po prostu braku motywacji do gry. I po tym okienku widać jak się podpalił na Juve, jesli mówi chce zostać we Włoszech, ale odejść z Florencji. Przeciez wiadomo jest, że raczej nie myśli tutaj o Catanii czy Bergamo. Co do jego szklaności to nawet Rafał Wolski po ciężkiej kontuzji przechodząc do Fiory i nie grając złapał coś na 40 dni, wiec widać jak FioraLAB działa.
Jestem pewien, że jeśli przyjdzie do Juve ( tylko ufam, że jego głowna motywacja to nie jest Miras) to będzie zapieprzał jak miło i nigdy nie będzie chciał dopuścić, żeby naśladować innego Czarnogórca. A pozbycie sie przy tym dealu naszych asów Fabio, Matriego czy Gio to wyjdzie nam tylko na dobre.
Co do Gonzalo i Realu to myślę, ze nic się nie wyjasni dopóki nie przyjdzie nowy trener. Przyjdzie Carlo to i przyjdzie Cavani i wtedy mamy Gonzalo. Przyjdzie ktoś inny powie ze chce Gonzalo i wtedy możemy się z nim pożegnać i szukać innych zawodników. Myślę, ze Marotta też może powalczyć o zminimalizowanie ceny przez wrzucenie ew. do tegu deali Lichego ( bo z tego co pamietam Ancelotti chce go bardzo).


Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 15:46

Bazyliszek pisze:hejtujecie bezustannie Jovetica ale nikt nie wpadl na pomysl, ze on chcial juz odejsc w zeszlym roku ale władze trzymały go na siłe? moze obnizyl loty bo nie czuje juz motywacji? Koles est jeszcze mlody, pokazal juz swoj kunszt a to ze ma znizke formy byc moze z powodu trzymania go na siłe nie czyni go jakims marnym pilkarzem tym bardziej ze ma dopiero 24 lata.
Bez przesady. 24 lata mają już piłkarze w pełni ukształtowani, a nie rodzące się talenty. Del Piero mając tyle lat co Jovetic wymiatał aż miło. Gdzie np Goetze, a gdzie Jovetic? Gadanie, że ma czas i jest młody jest nie na miejscu.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 15:47

Bazyliszek pisze:hejtujecie bezustannie Jovetica ale nikt nie wpadl na pomysl, ze on chcial juz odejsc w zeszlym roku ale władze trzymały go na siłe? moze obnizyl loty bo nie czuje juz motywacji? Koles est jeszcze mlody, pokazal juz swoj kunszt a to ze ma znizke formy byc moze z powodu trzymania go na siłe nie czyni go jakims marnym pilkarzem tym bardziej ze ma dopiero 24 lata.
Przecież nie od dziś wiadomo, że każdy gracz bez formy uważany jest przez gro forumowiczów za słabeusza. Dobrym przykładem jest Chicharito, który rok temu uważany był za lamę stulecia, a teraz to młody i sprytny snajper, który ma zbyt silną konkurencję w klubie i może być okazją na rynku transferowym. Normalne.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 15:54

Ivory pisze:Przypominam, że w tym samym Madrycie porozumieliśmy się ws. gaży w kontrakcie Aguero, lecz cena wywindowana przez drugi madrycki klub okazała się zaporowa.
Ciekawe rzeczy opowiadasz, Di Marzio poinformował Cię o tym? :lol: Widzę, że niektórzy nigdy nie dorosną.

Rok temu 3/4 z wastrzepało się nad Joveticiem, teraz chłopak jest przereklamowany :ok:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 15:57

Rzadko pisuję w tym temacie, ale jak widzę, że ktoś pisze, że Diamanti jest lepszy od Joveticia, to aż klepnę posta. Powinienem klepnąć drugi pod spodem z dedykacją dla kogoś, kto porównuje do Czarnogórca Giovinco.

Jezu. Jovetić w nowym zespole, pod wodzami dobrego trenera i z omijaniem kontuzji będzie jednym z najlepszych napastników w kraju, a może i Europie. Naprawdę, coś bardzo złego musiałoby się stać, żeby tak nie było.

Zdecydowanie bardziej wolałbym jego niż Higuaina.


bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 16:15

Bez problemu można znaleźć posty gdzie rok temu połowa użytkowników hejtowało Suareza że prze reklamowany, słaby, himeryczny. Teraz ta połowa by trzepała cały tydzień jakby do nas przyszedł


Zablokowany