Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 03:53

Szaq pisze:
Tacchinardi. pisze: BTW Suarez ustrzelił hat-trick przeciwko Norwich. Tak piszę, bo alternatywy nam się kończą.
Znajomy kibic Liverpoolu mówił ,że na pewno zostanie i do tego podobno mają kupić Ramireza.Urugwajska kolonia Suarez,Coates i Gaston jeśli przejdzie.
A ja sie pytam skad Liverpool ma kase, bo o ile pamietam to rok temu mieli dlugi i problem,ze sprzedaza klubu ? :>
Suarez nie chce odejść, Farfan podpisal kontrakt, Rossi się polamal, Jove i Lavezzi to nie ta strona, w takim razie - EDEN HAZARD!
Super,fajnie,ale bardziej nam potrzebny wysuniety napastnik, niz skrzydlowy :? Chodz tez by sie przydal, ale czy hazard nie preferuje badziej na lewej grac? (a tam jest Vuci!)





KLIK ==>www
postscriptum

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 marca 2012
Posty: 31
Rejestracja: 25 marca 2012

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 09:01

Paulo pisze:...warto też wzmocnić znacznie pomoc.
Kogo chciałbyś wymienić?
Pirlo? - najlpeszego, już troche wiekowego, ale dalej świetnego pomocnika... jednego z najlepszych w Serii A?
Vidala? - Który przyszedł za grosze jak popatrzyć na jego gre?
Marchisio? - Który właśnie się odnalazł w tym sezonie i idzie jak burza?

Przydała by się leciutka pomoc, ktoś tani na rezerwe...


Niedługo zaczniecie pisać, że bramkarza mamy słabego ;/

Podobno Juve i City się moocno interesuje van Persie w Arsenalu podobno grać nie chce... więc jak wierzyć w to co piszą to wystarczy, że Juve da dobrą oferte i mamy króla strzelców w zespole. Bo po 8 latach gry ciągle z tymi samymi klubami mu się już znudziło by iść do City. (mam nadzieje)


eXoN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2012
Posty: 169
Rejestracja: 10 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 09:13

@up

Wzmocnić pomoc trzeba i to kimś na poziomie. Wystarczy, że wyleci jeden z tej genialnej trójki i jest po ptokach. Wątpię, że piłkarze tacy jak Marrone, Padoin, Bouy, Appelt poradzą sobie w LM.


Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy!
Giampiero Boniperti
postscriptum

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 marca 2012
Posty: 31
Rejestracja: 25 marca 2012

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 09:24

No tak, ale nie mocno... nie potrzeba nam De Rossiego, van der Vaarta czy innego klasowego nazwiska... Tylko kogoś koło 30 lat z doświadczeniem, taniego w utrzymaniu. Takiego Turyńskiego Gattuso tylko tańszego w utrzymaniu, który był by tylko i wyłącznie w zastępstwie któregoś z naszej wielkej trójcy. Melo by się nadawał tylko on z Juventusem nie darzą się miłością ;d


Tacchinardi.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2012
Posty: 222
Rejestracja: 16 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 09:27

Co do pomocy to ja (jak pewnie wielu) jestem za Kwadwo Asamoah z Udinese. Rozgrywa bardzo dobry sezon, 23 lata, no i jest całkowicie do wyciągnięcia za przyzwoite pieniądze. A możemy kwotę zmniejszyć dodając niepotrzebnego nam, a grającego dobrze w Udine Pazienzne. Może 12 mln + Michele, takie były doniesienia. Jedyny minus to jego wyjazd na Puchar Narodów Afryki. Według Curvy i włoskich gazet skupiamy się na nim.

No i może skończą się żarty o rasizmie.

Co do innych nazwisk to raczej nic się nie powtarzało zbyt często: Izco, De Jong, Naingollan, Song. Stawiam, że to wszystko plotki.

Gdybyśmy dopięli deal z Verrattim, to powinniśmy wysłać go na wypożyczenie. Jak Pogba zdecyduje się na Juve to będzie większy problem, bo on chce grać. Chyba, że chodzi mu tylko o pieniądze.

Jeden zmiennik i jeden/dwóch młodych do pomocy i formacja gotowa. I to bez wydawania większych pieniędzy.


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 09:33

rufi8 pisze:http://www.transfermarkt.com/en/mariano ... 30853.html
Przyznam, że dla mnie to trochę anonim. Ale na pewno byłby sporo tańszy od Asamoaha.
Sporo tańszy, sporo starszy i pewnie sporo gorszy. Zależy czy Conte chce mieć kogoś kto będzie dobijał się do pierwszego składu czy po prostu zabezpieczenie na wypadek kontuzji.
rufi8 pisze:Mnie jednak bardziej odpowiadałby z Catanii ten zawodnik: http://www.transfermarkt.de/de/francesc ... _6033.html Idealny zastępca dla Pirlo, statystyki ma bardzo fajne jak na ''słabą'' Catanię ( 8 bramek i 6 asyst to naprawdę nieźle ). Do tego świetne wolne bite lewą nogą. Co Wy na to ?
No, te jego świetne wolne chyba większość z Nas kojarzy, jak Nam puknął rok temu prosto w okienko w 95 minucie :D Na pewno na zmiennika by się nadał.
Mi się jeszcze bardzo podobał rok temu Cossu z Cagliari, ale ten sezon ma słabiutki (chociaż Nam ładną bramkę wsadził w Turynie) i nie pasuje do tej trójki pomocników bo woli grać wyżej.

No a zarząd szuka wszędobylskiego box-to-boxa.
Szaq pisze:na Joveticia nie ma już większych szans.Zostaje Verratti i Seba.
Bez przesady, proszę nie siać paniki :) Jeszcze się mercato nie zaczęło, jeszcze na poważnie o Joveticiu pewnie nie gadali i zapewniam, że Juventus ma znacznie lepsze cele transferowe niż chłopak z drugiej ligi i gwiazdor Parmy.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 10:45

Ouh_yeah pisze:
rufi8 pisze:http://www.transfermarkt.com/en/mariano ... 30853.html
Przyznam, że dla mnie to trochę anonim. Ale na pewno byłby sporo tańszy od Asamoaha.
Sporo tańszy, sporo starszy i pewnie sporo gorszy. Zależy czy Conte chce mieć kogoś kto będzie dobijał się do pierwszego składu czy po prostu zabezpieczenie na wypadek kontuzji.
A Padoin to pies? Zresztą w przyszłym sezonie jeden z młodzików powinien zostać wdrożony do pierwszego składu i to własnie on powinien być tym gościem na "czarną godzinę". Nie miałbym nic przeciwko temu, aby zarząd postarał się o De Jonga. Gość jest psycholem, ale wolę, aby łamał nogi rywalom "Starek Damy", niż zawodnikom Conte. Holender z racji kończącego się kontraktu w 2013 nie powinien być szczególnie drogim piłkarzem. Myślę, że 8-10 mln euro wystarczyłoby do odkupienia jego karty zawodniczej


Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 11:05

Ouh_yeah pisze:
Szaq pisze:na Joveticia nie ma już większych szans.Zostaje Verratti i Seba.
Bez przesady, proszę nie siać paniki :) Jeszcze się mercato nie zaczęło, jeszcze na poważnie o Joveticiu pewnie nie gadali i zapewniam, że Juventus ma znacznie lepsze cele transferowe niż chłopak z drugiej ligi i gwiazdor Parmy.
Chodziło mi o to ,że nie mamy szans na graczy wymienionych przez filippo0.Mamy jeszcze 2 miesiące do mercato.W zeszłym roku w tym okresie nikt nie myślał o Vidalu.Może Beppe znowu sprowadzi kogoś z bundesligi tym razem na atak.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 11:10

Szaq pisze:
Ouh_yeah pisze:
Szaq pisze:na Joveticia nie ma już większych szans.Zostaje Verratti i Seba.
Bez przesady, proszę nie siać paniki :) Jeszcze się mercato nie zaczęło, jeszcze na poważnie o Joveticiu pewnie nie gadali i zapewniam, że Juventus ma znacznie lepsze cele transferowe niż chłopak z drugiej ligi i gwiazdor Parmy.
Chodziło mi o to ,że nie mamy szans na graczy wymienionych przez filippo0.Mamy jeszcze 2 miesiące do mercato.W zeszłym roku w tym okresie nikt nie myślał o Vidalu.Może Beppe znowu sprowadzi kogoś z bundesligi tym razem na atak.
Ciekawe kogo. Jedynymi sensownymi byliby Lewandowski - raczej przedluzy kontrakt. Gomez - nie do wyciagniecia. Pizarro i Raul - bardzo leciwi, Raul idzie do Arabów. Podolski - bardziej skrzydlowy, i nie bylo tematu jego przejscia do nas. Realnym jedynie jest moze Kiessling i Huntelaar, ktory jednak w lidze wloskiej sobie srednio radzil.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 11:28

Dobry Mudżyn pisze:
Szaq pisze:
Ouh_yeah pisze:
Bez przesady, proszę nie siać paniki :) Jeszcze się mercato nie zaczęło, jeszcze na poważnie o Joveticiu pewnie nie gadali i zapewniam, że Juventus ma znacznie lepsze cele transferowe niż chłopak z drugiej ligi i gwiazdor Parmy.
Chodziło mi o to ,że nie mamy szans na graczy wymienionych przez filippo0.Mamy jeszcze 2 miesiące do mercato.W zeszłym roku w tym okresie nikt nie myślał o Vidalu.Może Beppe znowu sprowadzi kogoś z bundesligi tym razem na atak.
Ciekawe kogo. Jedynymi sensownymi byliby Lewandowski - raczej przedluzy kontrakt.
Dla Lewandowskiego już teraz Kucharski chce kontrakt przynajmniej 4 mln euro kontraktu (propozycję na 3 mln odrzucił) a u nas nikt nie da takiej kasy zawodnikowi, który ma za sobą pierwszy dobry sezon w sensownej lidze.


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 12:22

postscriptum pisze:
Paulo pisze:...warto też wzmocnić znacznie pomoc.
Kogo chciałbyś wymienić?
Pirlo? - najlpeszego, już troche wiekowego, ale dalej świetnego pomocnika... jednego z najlepszych w Serii A?
Vidala? - Który przyszedł za grosze jak popatrzyć na jego gre?
Marchisio? - Który właśnie się odnalazł w tym sezonie i idzie jak burza?

Przydała by się leciutka pomoc, ktoś tani na rezerwe...


Niedługo zaczniecie pisać, że bramkarza mamy słabego ;/

Podobno Juve i City się moocno interesuje van Persie w Arsenalu podobno grać nie chce... więc jak wierzyć w to co piszą to wystarczy, że Juve da dobrą oferte i mamy króla strzelców w zespole. Bo po 8 latach gry ciągle z tymi samymi klubami mu się już znudziło by iść do City. (mam nadzieje)
Po pierwsze to napisałem wzmocnić, a nie wymienić, jakbyś nie zauważył. Trzeba czytać ze zrozumieniem. Taniego to możesz sobie kupić bełta w sklepie jako rezerwę na weekend majowy. Po drugie to grając na trzech frontach trzeba mieć silną i szeroką kadrę, a nie tylko podstawę jakbyś tego nie wiedział. To nie FIFA z ustawieniami, że nie ma zmęczenia i kontuzji. Nie wiem po co mi wymieniasz zalety naszych pomocników...trochę śmieszne. Marchisio bym się tak nie podniecał, bo z takimi niektórymi występami jak w tym sezonie kiedy był Ninją to w LM najlepsi pomocnicy zjadają Go na śniadanie.
Komentarz na temat Buffona komiczny :) widać Twoje niepotrzebne pieniactwo "kolego" więc myśl trochę perspektywicznie, bo jeszcze nawet mistrzostwa nie mamy a Ty już zrobiłeś w składzie samych super mistrzów.
Btw. co to jest ta "Seria A" ?


postscriptum

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 marca 2012
Posty: 31
Rejestracja: 25 marca 2012

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 13:05

No przydał by się... zawsze się ktoś przydaje... ale nawet te 80mln w marzeniach nie wystarczy by kupić 5 zawodników na każdą pozycje którzy kosztują po 15 mln i pograją po 2 mecze w sezonie
Paulo pisze: Btw. co to jest ta "Seria A" ?
To się teraz popisałeś ;) Seria A to jest pierwsza włoska liga w której gra np. Juventus


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 13:07

Seria A to jest liga, w której gra Marti.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 13:07

postscriptum pisze:No przydał by się... zawsze się ktoś przydaje... ale nawet te 80mln w marzeniach nie wystarczy by kupić 5 zawodników na każdą pozycje którzy kosztują po 15 mln i pograją po 2 mecze w sezonie
Paulo pisze: Btw. co to jest ta "Seria A" ?
To się teraz popisałeś ;) Seria A to jest pierwsza włoska liga w której gra np. Juventus

Kto się popisał ten się popisał kolego :) jak się w końcu zorientujesz jak w tej chwili się wykazałeś wiedzą o europejskiej piłce to wrócimy do dyskusji.
Masz lekturę tutaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Serie_A
i szukaj tej Twojej Serii A :) i nie obraź się, ale data Twojego przyłączenia do tego forum aż śmierdzi na odległośćsezonowcem...wiedza na temat pojęć to potwierdza.

@Łukasz rozwaliłeś mnie na cyce swoim komentarzem :)))
Ostatnio zmieniony 29 kwietnia 2012, 13:10 przez Paulo, łącznie zmieniany 1 raz.


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 13:09

Do usunięcia.


Zablokowany