Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Filip

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 23 marca 2012, 13:59

Do Turynu najtaniej to chyba :
z Katowic do Bergamo za 69zł Wizzairem, potem Orio shuttle za 7EUR na Milano Centrale FS i w pociąg do Turynu za 12 EUR

Ceny na dzień dzisiejszy ;-)


Filip

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 23 marca 2012, 14:05

Robaku pisze:tabo to i tak sie malo opłaca czas/pieniadze, bo jesli mam znaleźć malpensa - mediolan za ok. 5-7 euro, plus pociag mediolan turyn za 11 to wychodzi ok. 20 euro, a pewnie zajelo by to ok. 3h, a za 20 euro z malpensa do turynu bus 20euro, wiec czekam, aż ktoś powie, że sprawdził BEZPOSREDNIE polaczenie malpensa - turyn. za mniej niz 20 euro.
Poszukaj połączeń - http://www.trenitalia.com/cms/v/index.j ... a3e90aRCRD

Nic więcej tutaj nie zrobisz, nikt Ci nie wymyśli biletu za 5 euro przez pół Włoch ;-) pozostaje autostop ;0


pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 marca 2012, 14:26

jakby ktoś z Was wybierał się na meczyk to proszę o kontakt ze mną, jestem zainteresowany takowym wyjazdem najlepiej z wrocławia :)


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Włodar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 197
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 marca 2012, 17:52

Nedved1983 pisze:
Włodar pisze:
Nedved1983 pisze:właśnie próbuje kupić bilet na mecz z napoli, ale pojawia się tylko opcja dla posiadacza karty kibica. to jakiś mecz podwyższonego ryzyka czy może błąd na stronie?
Finał, z racji rozgrywania w Rzymie, jest zapewne traktowany jak mecz wyjazdowy, tak więc karta kibica jest najpewniej wymagana.
nie wyraziłem się jasno, myślałem o meczu ligowym z napoli. bilety są w sprzedaży, niestety wymagają karty kibica.
Sprzedaż otwarta jeszcze nie ruszyła, teraz możesz kupić bilet tylko jeśli posiadasz kartę Premium Member, tak jak mówi Winner.
Robaku pisze:a jak dojechac najlepiej - i najtaniej z malpensy do turynu?
bo opcja tak jak napisał autor tego tematu bus 20euro to jednak dużo, wolalbym pociag za 11, a czy jest jakis pociag bezposrednio z malpensa do turynu?

no i od 22.07 będą loty z modlina do bergamo, a bergamo to chyba jednak najtansze lotnisko mediolanskie, wiec jesli ktos ma wiedze jak bezposrednio dojechac z bergamo do turynu to tez prosze o info.
Malpensa jest drogim lotniskiem, według mnie bardziej opłaca się do Bergamo, zapłacić 15 euro za busa w obie strony, i pociągiem z Milano Centrale na Porta Susa albo Porta Nuova, jak tam chcesz, za 11 euro. Nie sądzę, żeby były tańsze połączenia ;)
Abi pisze:
Włodar pisze:zdrożały bilety komunikacji miejskiej do 1,50
Komunikacja miejska we Włoszech jest za darmo - promocja DPL 2011/12 8)
hahah :D a do tego w niektórych tramwajach jest rozpiska z godzinami pracy kontrolerów - pon-pt 8:00-20:00 hahhaa :D weekendy i wieczory za free ;p no ale w koszulce DPL to inna bajka :D


dzonek16

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2007
Posty: 5
Rejestracja: 09 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 24 marca 2012, 21:53

Bardzo chciałbym jechać na mecz Juventusu to jest moje marzenie pewnie wielu kibiców ma podobne:) Chciałbym się dowiedzieć czy wyszedłby ktoś z inicjatywą zorganizowania wyjazdy na mecz?


wlochaty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2005
Posty: 54
Rejestracja: 17 listopada 2005

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 11:18

29 kwietnia Juventus gra na wyjeździe z Novarą, a następnie 2 maja u siebie z Lecce.
wiem, wiem, rywale nie są super atrakcyjni, ale to długi weekend, więc proponuję wspólną podróż na oba mecze samochodem. są już dwie osoby (ja i mój znajomy). w aucie mam jeszcze dwa lub trochę mniej komfortowo, ale taniej, trzy miejsca.
jeśli byliby jacyś chętni, to zapraszam do kontaktu na priv. im szybciej tym lepiej.


juventusiak_94

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2007
Posty: 130
Rejestracja: 18 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 18:59

czy na stadion na mecz mozna wnosic lustrzanki ? nie chcialbym sytuacji ze juz mam wchodic a tu mnie nie przepuszcza. a roznie to bywa z takimi rzeczami


http://www.youtube.com/user/buffi33

your life your freestyle ylyf !

* Juventus&Freestyle *
Bianconero92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2007
Posty: 251
Rejestracja: 07 września 2007

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 19:42

juventusiak_94 pisze:czy na stadion na mecz mozna wnosic lustrzanki ? nie chcialbym sytuacji ze juz mam wchodic a tu mnie nie przepuszcza. a roznie to bywa z takimi rzeczami
Z tego co ja się orientuję wpuszczają do jakiś określonych rozmiarów, ale to się chyba tyczy obiektywu. Pamiętam jak byłem na meczu Polski w Chorzowie na Śląskim to kolesia nie chcieli wpuścić bo miał lustrzankę z większym obiektywem i zaliczali go do fotoreportera, który musi mieć odpowiednią zgodę. Tak mi się przynajmniej wydaje. Ręki sobie nie dam uciąć :)


Welcome to my world,
the world of JUVENTUS !
royal'ek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2012
Posty: 270
Rejestracja: 08 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 19:58

Wpuszczają, sam miałem Kanona 550D :)


PORADNIK - koszulki Juve (jak odróżnić oryginał od kopii!):
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=22931

Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO:
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=22322
juventusiak_94

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2007
Posty: 130
Rejestracja: 18 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 20:15

no wlasnie moj znajomy byl we Wroclawiu na Pl Wlochy i mowil ze nie wpuszczali, do tego mozna bylo wiele przeczytac w internecie o meczu otwarcia narodowego, tez byly nieprzyjemne akcje. a ktos jeszcze moze sie orientuje jak to jest w Turynie ?


http://www.youtube.com/user/buffi33

your life your freestyle ylyf !

* Juventus&Freestyle *
royal'ek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2012
Posty: 270
Rejestracja: 08 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 22:17

Z tego co wiem to Wrocław i Turyn to inne miejscowości jak Polska i Włochy to inne państwa. W Polsce to byłe "gówna" się czepiają. We Włoszech jest bardziej kolorowo ;)


PORADNIK - koszulki Juve (jak odróżnić oryginał od kopii!):
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=22931

Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO:
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=22322
treft

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 marca 2012
Posty: 1
Rejestracja: 26 marca 2012

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 22:55

a jak wyrobic sobie karte kibica?


Filip

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 23:10

treft pisze:a jak wyrobic sobie karte kibica?
Karta kibica jest dostępna tylko dla obywateli Włoch z tego co mi wiadomo ;-)

Chyba że chodzi Ci o kartę kibica T-Mobile Ekstraklasy ;E


miszcz17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 6
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 12:19

Niestety serwis nie znalazł nam meczu. Nie ma tutaj obaw do paniki jak zakupiliśmy bilety lotnicze! Mecz jest w dosyć odległym czasie, więc bilety jeszcze nie są w sprzedaży.
Na mecz z Napoli niestety nie udało mi się kupić bilety a próbowałem co chwile począwszy od 10 (o tej zaczęła się sprzedaż biletów przez neta) do ok 13 a później w odstępach średnio co 1h aż do chwili kiedy wszystkie bilety zostały sprzedane :|
Dało się odczuć, że strona była bardzo przeciążona i nie radzi sobie z większym zainteresowaniem.

Tak czy inaczej lecę jutro do Turynu na 3dni, czy Waszym zdaniem jest jeszcze jakakolwiek szansa na nabycie biletu na mecz z Napoli ?
Np. w kasach biletowych zakładając, że jest opcja odbioru biletu przed meczem a ktoś mógłby niekoniecznie taki bilet odebrać?

Opcjonalnie czy możecie polecić jakieś dobre bary w samym Turynie gdzie będzie można obejrzeć mecz z Napoli ?


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 14:26

U konikow pod stadionemszukaj ;-)


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
ODPOWIEDZ