Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 14:45

Jest ktoś chętny na wyjazd na mecz z Lecce 2 maja ?
Bilety lotnicze odpadają... koszt 300 zł ale wszystko do Mediolanu lata także kolejne 300 zł na przejezdy do/z centrum i z Mediolanu do Turynu.

Może ktoś organizuje wyjazd i ma wolne miejsca?

Filip pisze:Do Turynu najtaniej to chyba :
z Katowic do Bergamo za 69zł Wizzairem, potem Orio shuttle za 7EUR na Milano Centrale FS i w pociąg do Turynu za 12 EUR

Ceny na dzień dzisiejszy ;-)
masz jakieś potwierdzenie że za 12E kupisz bilet na pociąg? Z tego co sprawdzałem to 30 E


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
royal'ek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2012
Posty: 270
Rejestracja: 08 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 15:03

miszcz17 pisze:
Niestety serwis nie znalazł nam meczu. Nie ma tutaj obaw do paniki jak zakupiliśmy bilety lotnicze! Mecz jest w dosyć odległym czasie, więc bilety jeszcze nie są w sprzedaży.
Na mecz z Napoli niestety nie udało mi się kupić bilety a próbowałem co chwile począwszy od 10 (o tej zaczęła się sprzedaż biletów przez neta) do ok 13 a później w odstępach średnio co 1h aż do chwili kiedy wszystkie bilety zostały sprzedane :|
Dało się odczuć, że strona była bardzo przeciążona i nie radzi sobie z większym zainteresowaniem.

Tak czy inaczej lecę jutro do Turynu na 3dni, czy Waszym zdaniem jest jeszcze jakakolwiek szansa na nabycie biletu na mecz z Napoli ?
Np. w kasach biletowych zakładając, że jest opcja odbioru biletu przed meczem a ktoś mógłby niekoniecznie taki bilet odebrać?

Opcjonalnie czy możecie polecić jakieś dobre bary w samym Turynie gdzie będzie można obejrzeć mecz z Napoli ?
NIE

Co do baru to na Corso San Martino przy stacji PORTA SUSA jest cało dobowa restauracja.


PORADNIK - koszulki Juve (jak odróżnić oryginał od kopii!):
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=22931

Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO:
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=22322
miszcz17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 6
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 15:34

Dużą marżę sobie naliczają takowe koniki?
bo jeśli mam płacić za bilet 2x tyle to sobie daruje ;)


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 marca 2012, 18:19

A mam inne pytanie moze ktoś wie, obecnie mozna znaleźć wiele tanich połączeń do Bolonii i Bergamo, czy może kupic kibic z Polski bilet na taki mecz, ale na trybuny przyjezdne - (chodzi mi np. o mecze gdy Juve bedzie grało w tych miastach) czy sa ogarniczenia.


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 marca 2012, 19:58

Robaku pisze:A mam inne pytanie moze ktoś wie, obecnie mozna znaleźć wiele tanich połączeń do Bolonii i Bergamo, czy może kupic kibic z Polski bilet na taki mecz, ale na trybuny przyjezdne - (chodzi mi np. o mecze gdy Juve bedzie grało w tych miastach) czy sa ogarniczenia.
Na sektor gości nie kupisz bo nie masz karty kibica, uprzedzając pytanie nie wyrobisz jej, a czemu? odpowiedź kilka postów wyżej. Możesz kupić bilet na sektor np. Bologny taki bardziej piknikowy i to tyle.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 10:40

z biletem na napoli nie wyszło ale bilet na lazio udało mi się kupić. wylot we wtorek z Poznania , powrót w czwartek do Łodzi. pozostało tylko znalezienie noclegu, 1 noc w Mediolanie, 2 w Turynie. może możecie coś polecić? ważne by było niedrogo i w miarę łatwym dostępem na lotnisko/dworzec/stadion.


Filip

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 10:49

Nedved1983 pisze:z biletem na napoli nie wyszło ale bilet na lazio udało mi się kupić. wylot we wtorek z Poznania , powrót w czwartek do Łodzi. pozostało tylko znalezienie noclegu, 1 noc w Mediolanie, 2 w Turynie. może możecie coś polecić? ważne by było niedrogo i w miarę łatwym dostępem na lotnisko/dworzec/stadion.
Tak na szybko :

1. http://www.hostelsclub.com/cheap-hostel ... Turin.html

2.http://pl.hostelbookers.com/hostele/wlo ... rivate_asc


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 10:56

Nedved1983 pisze:pozostało tylko znalezienie noclegu, 1 noc w Mediolanie, 2 w Turynie. może możecie coś polecić? ważne by było niedrogo i w miarę łatwym dostępem na lotnisko/dworzec/stadion.
a może ta alternatywa?
http://www.couchsurfing.org/

:dance:


pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 12:19

witam, właśnie znalazłem wylot z Katowic do mediolanu 12 maja (mecz Juve - atalanta 13maj) za 200zł w OBIE strony z wizzair (wylot sobota, powrót wtorek) :) jakby ktoś był zainteresowany można by było się wybrać na ostatni mecz sezonu :)


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Włodar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 197
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 13:45

Buri pisze:
Filip pisze:Do Turynu najtaniej to chyba :
z Katowic do Bergamo za 69zł Wizzairem, potem Orio shuttle za 7EUR na Milano Centrale FS i w pociąg do Turynu za 12 EUR

Ceny na dzień dzisiejszy ;-)
masz jakieś potwierdzenie że za 12E kupisz bilet na pociąg? Z tego co sprawdzałem to 30 E
Ja mam potwierdzenie z doświadczenia ;) dokładnie za 11,10 euro (treno regionale, druga klasa), kursują w miarę często, trasa to: Milano Centrale, Rho, Magenta, Novara, Vercelli, Santhia, Chivasso, Torino Porta Susa, Torino Porta Nuova. Bilet można kupić w automacie, nie trzeba odstawać w kolejce do okienka, pamiętaj żeby go skasować na peronie ;) więcej chyba o pociągach powiedzieć się nie da ;P


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 14:04

Włodar pisze:
Buri pisze:
Filip pisze:Do Turynu najtaniej to chyba :
z Katowic do Bergamo za 69zł Wizzairem, potem Orio shuttle za 7EUR na Milano Centrale FS i w pociąg do Turynu za 12 EUR

Ceny na dzień dzisiejszy ;-)
masz jakieś potwierdzenie że za 12E kupisz bilet na pociąg? Z tego co sprawdzałem to 30 E
Ja mam potwierdzenie z doświadczenia ;) dokładnie za 11,10 euro (treno regionale, druga klasa), kursują w miarę często, trasa to: Milano Centrale, Rho, Magenta, Novara, Vercelli, Santhia, Chivasso, Torino Porta Susa, Torino Porta Nuova. Bilet można kupić w automacie, nie trzeba odstawać w kolejce do okienka, pamiętaj żeby go skasować na peronie ;) więcej chyba o pociągach powiedzieć się nie da ;P
Ostatnio z ciekawości też szukałem i na stronie włoskich kolei jest wyszukiwarka, bilet kosztuje właśnie 11,10 Euro a pociągi praktycznie co godzinę. Są też droższe wersje za 24 euro chyba( zapewne inna klasa pociągu)


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
Włodar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 197
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 14:25

Winner pisze:
Włodar pisze:
Buri pisze:

masz jakieś potwierdzenie że za 12E kupisz bilet na pociąg? Z tego co sprawdzałem to 30 E
Ja mam potwierdzenie z doświadczenia ;) dokładnie za 11,10 euro (treno regionale, druga klasa), kursują w miarę często, trasa to: Milano Centrale, Rho, Magenta, Novara, Vercelli, Santhia, Chivasso, Torino Porta Susa, Torino Porta Nuova. Bilet można kupić w automacie, nie trzeba odstawać w kolejce do okienka, pamiętaj żeby go skasować na peronie ;) więcej chyba o pociągach powiedzieć się nie da ;P
Ostatnio z ciekawości też szukałem i na stronie włoskich kolei jest wyszukiwarka, bilet kosztuje właśnie 11,10 Euro a pociągi praktycznie co godzinę. Są też droższe wersje za 24 euro chyba( zapewne inna klasa pociągu)
Tak, oprócz różnic klas (czyli róznież cen) w pociągach "zwykłych", możemy też trafić na różnego rodzaju pospieszne i inne superszybkie czerwone strzały ;) całe szczęście, że nawet te najtańsze pociągi w drugiej klasie oferują zupełnie przyjemne warunki (a w przypadku trasy Milano-Torino, nawet jak jest tłok, to sporo ludzi wysiada w Novarze :P)


neotrance

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2005
Posty: 74
Rejestracja: 13 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 22:45

hej, bardzo przydatny poradnik! Miło z Twojej strony że podzieliłeś się nim z forumowiczami ;) Mam tylko jeden problem, zarejestrowałem się na listicket.it ( musiałem podac miejsce urodzenia, bo mnie nie puściło dalej).
Po czym wyswietlilo mi się że poszedł mail na skrzynke gmail.
Nie było w nim tak jak się spodziewałem rzadnego linka z potwierdzeniem rejestracji (tak jak się spodziewałem i tak jak to zwykle bywa), a jedynie Login i hasło po którego wpisaniu wyskakuje mi tekst:

Utente non trovato (coś nie udane z tego co mi się wydaje :P)

Torna all'homepage (przejdz na stronę główną)

NIe mam pojęcia dlaczego tak jest i co z tym zrobić, wydaje mi się, że jednak jakoś nie ukończyłem rejestracji.
Miałbyś może dla mnie jakieś sugestie ?

Edit:
Próbowałem wcześniej na różne sposoby i teraz ponownie ale niestety wciąż wyświetla się to samo :cry:
Czy mogłoby to mieć jakikolwiek związek z tym że zostawiłem narodowość 'italy' ? :?

Edit#2:
Jutro spróbuję zarejestrować się jako Polak, mam nadzieję że problem zniknie...
Ostatnio zmieniony 03 kwietnia 2012, 00:01 przez neotrance, łącznie zmieniany 2 razy.


royal'ek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2012
Posty: 270
Rejestracja: 08 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 23:11

Spróbuj jeszcze raz :)


PORADNIK - koszulki Juve (jak odróżnić oryginał od kopii!):
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=22931

Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO:
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=22322
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6206
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2012, 20:25

Jest ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem na mecz z Lecce 2 maja? Zaznaczam, że preferowana opcja to samolot (chyba do Mediolanu). Gdyby ktoś miał ochotę pisać PW.


ODPOWIEDZ