Radja Nainggolan

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 07:46

pakman pisze:Nie jest wart nawet 5 mln :/ wczoraj w meczu z Milanem nie istanial :/ media go promuja , prezes Cagliari podobnie . Za slaby na Juve i tyle !! Za te pieniadze , ktore chca ... ---> Guarin ! albo lepiej Veloso z Genoi.
Zgadza się. Kreują go na wielką gwiazdę, a tak naprawdę to przeciętny piłkarz. Na lato Juve powinno się zająć szukaniem klasowych piłkarzy na pozycję: napastnika, pomocnika i obrońcy, a nie wydawać bez sensownie pieniądze na przeciętnego gracza.


Obrazek
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 08:54

pakman pisze:Nie jest wart nawet 5 mln :/ wczoraj w meczu z Milanem nie istanial :/ media go promuja , prezes Cagliari podobnie . Za slaby na Juve i tyle !! Za te pieniadze , ktore chca ... ---> Guarin ! albo lepiej Veloso z Genoi.
A Guarin to niby klasowy piłkarz? W temacie o jego transferze ktoś podawał statystyki Kolumbijczyka i też wcale nie błyszczy...

I powiedzmy sobie szczerze - ani Ty ani ja nie oglądamy na co dzień ich poczynań, statystyki wszystkiego nie mówią, w nowym FMie lepiej wypada Belg, w starym Guarin. Osobiście mi bez różnicy którego z nich sprowadzimy, ale fajnie gdyby któryś przyszedł, bo potrzebujemy wzmocnienia środka pola.


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 11:03

To ja też dorzucę cegiełkę. Dla mnie w ogóle zainteresowanie graczej pokroju tego Naigongagigogu czy jak mu tam to kpina :lol:
Po co nam kolejny gracz do zamiatania tyłkiem krzesełek na ławce rezerwowych? Myślimy o odbudowie tego klubu to interesujmy się graczami z topu, a nie jakimiś wynalazkami jak w tym przypadku krzyżówką Belga z Indonezyjczykiem :roll: Słabizna...


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 11:10

evilboy pisze:
pakman pisze:Nie jest wart nawet 5 mln :/ wczoraj w meczu z Milanem nie istanial :/ media go promuja , prezes Cagliari podobnie . Za slaby na Juve i tyle !! Za te pieniadze , ktore chca ... ---> Guarin ! albo lepiej Veloso z Genoi.
A Guarin to niby klasowy piłkarz? W temacie o jego transferze ktoś podawał statystyki Kolumbijczyka i też wcale nie błyszczy...
A kogo byś wolał? Noname'a ze średniaka Serie A, czy zdobywcę LE i dwukrotnego (mimo wszystko) mistrza Portugalii?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Alexis93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 171
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 11:10

W tej chwili to wygląda jak operacja "Martinez bis". Samo zainteresowanie jakimś przeciętniakiem to jakaś kpina. Guarin byłby lepszy ale Caceres był zdecydowanie lepszym wyborem patrząc na obecną kadrę. Jeśli Marotta wpląta w transakcję młodych, obiecujących wychowanków to zrobi duży błąd nawet jeśli ten zawodnik Cagliari okaże się dobry.

@down
No fakt, niby Antek go chce ale dla mnie jest to po prostu duże ryzyko a 15 milionów piechotą nie chodzi. 5 mln: można by pomyśleć ale 3 razy tyle?
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2012, 13:59 przez Alexis93, łącznie zmieniany 1 raz.


Juventus na zawsze!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 11:14

Alexis93 pisze:W tej chwili to wygląda jak operacja "Martinez bis".
Tylko różnica w tym że to Conte go chce a Marotta robi to o co go prosi Antek, a jemu akurat ufam. Jednak mam nadzieje że TO okaże się prawdą.


15Kowal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 155
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 15:26

Na Giaccherini'ego też wielu narzekało, a okazało się, że jest w lepszej dyspozycji niż kupiony za 6 mln więcej Elia. Jeżeli nasz trener uważa, że może nam się przydać taki zawodnik to myślę, że wie co mówi, szczególnie, że nie wiemy dokładnie co stanie się z Pazienzą w tym okienku, bądź letnim.


Obrazek
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 15:42

remortus pisze:Na Giaccherini'ego też wielu narzekało, a okazało się, że jest w lepszej dyspozycji niż kupiony za 6 mln więcej Elia. Jeżeli nasz trener uważa, że może nam się przydać taki zawodnik to myślę, że wie co mówi, szczególnie, że nie wiemy dokładnie co stanie się z Pazienzą w tym okienku, bądź letnim.
Akurat przykład z Giaccherinim taki średnio trafiony - to nie on wybitnie błysnął, tylko Elia gra (a raczej nie gra) jakby zapłacona za niego kwota była w rublach, a nie w euro. Natomiast bardzo chciałbym wiedzieć czyim pomysłem było sprowadzenie Holendra, bo słyszałem przynajmniej dwie różne wersje. Jedna to taka, że Conte się uparł że nie chce Vargasa, Bastosa tylko właśnie jego. Druga to taka, że Marotta miał dość tego antkowego wybrzydzania i stwierdził że kupi Afroholendra mimo tego, że on też trenerowi nie pasował.


15Kowal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 155
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 16:06

zahor pisze:
remortus pisze:Na Giaccherini'ego też wielu narzekało, a okazało się, że jest w lepszej dyspozycji niż kupiony za 6 mln więcej Elia. Jeżeli nasz trener uważa, że może nam się przydać taki zawodnik to myślę, że wie co mówi, szczególnie, że nie wiemy dokładnie co stanie się z Pazienzą w tym okienku, bądź letnim.
Akurat przykład z Giaccherinim taki średnio trafiony - to nie on wybitnie błysnął, tylko Elia gra (a raczej nie gra) jakby zapłacona za niego kwota była w rublach, a nie w euro. Natomiast bardzo chciałbym wiedzieć czyim pomysłem było sprowadzenie Holendra, bo słyszałem przynajmniej dwie różne wersje. Jedna to taka, że Conte się uparł że nie chce Vargasa, Bastosa tylko właśnie jego. Druga to taka, że Marotta miał dość tego antkowego wybrzydzania i stwierdził że kupi Afroholendra mimo tego, że on też trenerowi nie pasował.
No ale nie można powiedzieć że Giaccherini "nie gra". Parę razy błysnął, co nie powiem, nawet mnie zdziwiło i uważam, że nie jest to piłkarz do wyjściowej 11 ale niezły rezerwowy, który za kilka lat moze być dobrym zawodnikiem. Nainggolan na chwile obecną również nadaje się na rezerwę i w letnim okienku transferowym konieczny jest transfer jakiegoś rozgrywającego, bo Pirlo ma już swoje lata. Nie wyobrażam sobie by nasz zarząd popełni błąd sprzed kilku lat gdy wymknął się nam Xabi Alonso i sprowadziliśmy Poulsena ( tak to chyba było, nie? jak nie to proszę mnie poprawić :wink: ). Dlatego podsumowując: Radja na ławkę, zobaczymy co z niego wyjdzie, nie skreślajmy go od razu.


Obrazek
Nedved4life

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 lipca 2011
Posty: 140
Rejestracja: 30 lipca 2011

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 16:15

Co do Elii to ponoć Nedved chciał w ramach tej pozycji kupić Xherdana Shaqiri, młodzika z Szwajcarii co jego cena teraz wzrozła o 10 mln, ale Marotta wybrał Elie i to jest powód waśni na linii Pavel-Beppe.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 16:29

remortus pisze: No ale nie można powiedzieć że Giaccherini "nie gra".
No nie można, dlatego napisałem to o Elii. True story.
remortus pisze:Parę razy błysnął, co nie powiem, nawet mnie zdziwiło uważam, że nie jest to piłkarz do wyjściowej 11 ale niezły rezerwowy, który za kilka lat moze być dobrym zawodnikiem.
Eee, za parę lat? Skrzydłowy, który za cztery miesiące skończy 27 wiosen będzie za kilka lat grał lepiej niż teraz? Jak przekroczy trzydziestkę? Już nie przesadzajmy.
remortus pisze:Nainggolan na chwile obecną również nadaje się na rezerwę i w letnim okienku transferowym konieczny jest transfer jakiegoś rozgrywającego, bo Pirlo ma już swoje lata.
Nie jestem tylko pewien czy po Krasiciu, Bonuccim czy Quagliarelli stać nas na kolejnego rezerwowego za piętnaście baniek.
remortus pisze:Nie wyobrażam sobie by nasz zarząd popełni błąd sprzed kilku lat gdy wymknął się nam Xabi Alonso i sprowadziliśmy Poulsena ( tak to chyba było, nie? jak nie to proszę mnie poprawić :wink: ). Dlatego podsumowując: Radja na ławkę, zobaczymy co z niego wyjdzie, nie skreślajmy go od razu.
Idąc tym tropem to powinniśmy sprowadzać każdego zawodnika, o którym ktoś napisze że jest obiecującym talentem, bo tylko wtedy będziemy mieli pewność że nam się nie wymknie żadna okazja. Ale na to na pewno nas nie stać. Z Xabim Alonso to było co innego, bo to był gość o wyrobionej renomie, którą Radja się na chwilę obecną pochwalić nie może.
Nedved4life pisze:Co do Elii to ponoć Nedved chciał w ramach tej pozycji kupić Xherdana Shaqiri, młodzika z Szwajcarii co jego cena teraz wzrozła o 10 mln, ale Marotta wybrał Elie i to jest powód waśni na linii Pavel-Beppe.
Też słyszałem taką wersją, ciekaw jestem na ile to prawda i co na to powiedział Conte, bo chyba musiał o tym pomyśle słyszeć i wyrazić swoją opinię. Ależ by się nam teraz młody Szwajcar przydał :angry:


pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 16:59

Ja osobiscie wole miec w skladzie Gurina niz Maharadze Pukadżi !! a zamias tej dwojki - Miguel Veloso !! to moj typ do wzmocnienia Juventusu !! dostepny od reki , utalentowany i doswiadczony !! zadnych NON-EU i innych glupich regul .... prosze o Veloso tak samo jak prosilem o Vidala - i sie udalo :)


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 17:02

deszczowy pisze:
evilboy pisze:
pakman pisze:Nie jest wart nawet 5 mln :/ wczoraj w meczu z Milanem nie istanial :/ media go promuja , prezes Cagliari podobnie . Za slaby na Juve i tyle !! Za te pieniadze , ktore chca ... ---> Guarin ! albo lepiej Veloso z Genoi.
A Guarin to niby klasowy piłkarz? W temacie o jego transferze ktoś podawał statystyki Kolumbijczyka i też wcale nie błyszczy...
A kogo byś wolał? Noname'a ze średniaka Serie A, czy zdobywcę LE i dwukrotnego (mimo wszystko) mistrza Portugalii?
A moze by tak goscia ktory przez ostatnie 3 sezony zdobyl dwa mistrzostwa francji, 1 premier league, i pare mniejszych trofeow, do tego slynie z swietnych podan i niezlego strzalu z dystansu?* Nie, portugalczycy (poza Figo i pierwszymi meczami Andrade) sie nie sprawdzaja w serie a. Jak juz mamy kupowac kogoz na lawe (nie ukrywajmy sie, ani jeden ani drugi nie maja szans na wejscie w pierwszy sklad, kiedy mamy tam MVP), to lepiej juz kogos kto gra w tym serie a.

* - bo taki byl Tiago kiedy do nas przechodzil


pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 17:11

Jak sie nie sprawdzaja ?? RUI COSTA , PAULO SOUSA mowi to cos ?? Veloso > Maharadza i tyle. za 15 mln kupic kogos kto nic nie gra ?? Bo w FM jest dobry ???????? Na milosc boska !!! Ile razy widziales Naiggocostam grajacego ?? 1 czy 2 ? czy filmiki na Youtube gdzie nawet Amauri byl superstrzelcem itp ? Pazienza przy Belgu to mistrz swiata i zdania nie zmienie ! prosze Was pomyslcie logicznie i nie dajce sie zmanewrowac glupim plotkom z netu :/ NAINGOLAAN nie dla Juve :angry:
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2012, 17:14 przez pakman, łącznie zmieniany 1 raz.


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1600
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 17:13

veloso lepszy od nainggolana, nigdy


Zablokowany