Radja Nainggolan

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
15Kowal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 155
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 18:02

zahor pisze: Gościa, który może tej sztuki dokonywać przez najbliższe pół roku można wyciągnąć z pięć razy taniej niż Belga. Jeżeli już inwestować w niego, to tylko z nadzieją że zostanie u nas dłużej i wypali.
To niech zostanie na dłużej, nie mówię, nie. Tylko, że prędzej czy później ktoś będzie musiał zluzować Pirlo. Jak Radja wypali to spoko ale trzeba sie liczyć z tym, że może nie wypalić...


Obrazek
pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 18:03

60 meczy wliczajac LM , PW , Serie A :)


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7391
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 18:10

Zawidowianin pisze: Statystyki whoscored.com Veloso i Nainggolana:

http://www.whoscored.com/Players/22182
http://www.whoscored.com/Players/52380
Dla mnie staty i charakterystyka pokazują ewidentnie, że Radja to Melo z (podobno) lepszym dryblingiem. Z kolei Miquel to hybryda naszego tria MVP, który musiałby poprawić odbiór piłki. Wybór jest oczywisty, jeżeli nie brać pod uwagę ważnego czynnika jakim jest obecna forma obu graczy. Nie można też zapominać, że Veloso zasmakował już gry na szczeblu europejskim, zarówno w pucharach jak i reprezentacji Portugalii.
pakman pisze:60 meczy wliczajac LM , PW , Serie A :)
SERIE A 38 + LM 6/10 + PW 5 = ~52 Na pewno nie rozegramy w przyszłym sezonie 60 spotkań.
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2012, 18:16 przez jackop, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 18:10

jareckik pisze:Do obrony Hummels jest zdecydowanie do wyciągnięcia.
Wątpię, Borussia to szybko rozwijająca się marka w dodatku chyba wbijająca się do czołówki na stałe a na dodatek obiło mi się o uszy że Mats jest szykowany na kapitana BVB więc :roll: A z tymi 18 mln. to chyba żartowałeś, to jest obecnie chyba najlepszy Niemiecki obrońca, zarząd BVB nie jest głupi i nie powtórzy się sytuacja z Sahinem, moim zdaniem trza by sięgnąć do portfela i wyłożyć już co najmniej 25-30 patyków na niego.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 18:23

jackop pisze: Dla mnie staty i charakterystyka pokazują ewidentnie, że Radja to Melo z (podobno) lepszym dryblingiem. Z kolei Miquel to hybryda naszego tria MVP, który musiałby poprawić odbiór piłki. Wybór jest oczywisty, jeżeli nie brać pod uwagę ważnego czynnika jakim jest obecna forma obu graczy. Nie można też zapominać, że Veloso zasmakował już gry na szczeblu europejskim, zarówno w pucharach jak i reprezentacji Portugalii.
Poza tym Veloso w FIFIE ma mocne pieprznięcie z lewej nogi :-D
jackop pisze: SERIE A 38 + LM 6/10 + PW 5 = ~52 Na pewno nie rozegramy w przyszłym sezonie 60 spotkań.
Może on liczył LM 15 meczów (od eliminacji do finału), Superpuchar Włoch i Superpuchar Europy - akurat by było 60.
remortus pisze: To niech zostanie na dłużej, nie mówię, nie. Tylko, że prędzej czy później ktoś będzie musiał zluzować Pirlo. Jak Radja wypali to spoko ale trzeba sie liczyć z tym, że może nie wypalić...
Tyle że to nie jest zawodnik o charakterystyce Pirlo - to przecinak z co najwyżej przyzwoitym rozegraniem, a nie wszechwidzący playmaker. Następcy Andrei trzeba szukać gdzieś indziej, niestety nie za bardzo wiem gdzie :think:
DiaVolO pisze: Wątpię, Borussia to szybko rozwijająca się marka w dodatku chyba wbijająca się do czołówki na stałe a na dodatek obiło mi się o uszy że Mats jest szykowany na kapitana BVB więc :roll: A z tymi 18 mln. to chyba żartowałeś, to jest obecnie chyba najlepszy Niemiecki obrońca, zarząd BVB nie jest głupi i nie powtórzy się sytuacja z Sahinem, moim zdaniem trza by sięgnąć do portfela i wyłożyć już co najmniej 25-30 patyków na niego.
Tego akurat nie byłbym taki pewien. W Niemczech poza Bayernem Monachium właściwie w każdym klubie można kupić prawie każdego zawodnika i to niekoniecznie drogo. Sahin, Oezil, Khedira, Vidal - odchodzili z naprawdę poważnych zespołów za niewielkie pieniądze. A Neuer, którego Schalke oddało do największego rywala za dwadzieścia baniek? Myślę że jedyna opcja żeby Hummelsa nie dało się wyciągnąć za 20 baniek to taka, że pojawi się inny klub i da więcej. Mogę się mylić, ale odrzucenie takiej oferty byłby czymś, jak na Niemcy, niespotykanym.
Zawidowianin pisze:Sahin :) . Mam jednak niestety wrażenie, że Milan się mocno koło niego zakręci w lecie.
Nie wiem, wygląda na to że ich magiczne Milan Lab się zepsuło, stąd nie jestem przekonany czy będą ryzykować kolejnego piłkarza z bogatą kartoteką medyczną.
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2012, 18:32 przez zahor, łącznie zmieniany 3 razy.


Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 18:28

Sahin :) . Mam jednak niestety wrażenie, że Milan się mocno koło niego zakręci w lecie.


onliforpipul
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 18:28

15 mln pomnożyć przez 2 i mamy Hazarda.
Koniec z kupowaniem przeciętnych graczy, średniaków, zapchajdziur.
Żeby wrócić na szczyt i pokazać się z dobrej strony w LM trzeba zainwestować w kupno 2-3 piłkarzy z wysokiej półki. Na tę chwile ważniejsza była obrona dlatego kupiliśmy Cecaresa. Zresztą sami wiecie co wyprawia w obronie Bonucci. W meczach LM to będzie latał z kupą w majtach :rotfl:. Pressing ze strony rywala i już popełnia błąd.


Obrazek
pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 18:43

Zahorze - 60 to taka liczba umowna :) czepiacie sie i tyle :) Tak czy inaczej moj typ to Veloso a nie Nainggolan :)


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 18:48

Arcadio Morello pisze:15 mln pomnożyć przez 2 i mamy Hazarda.
Jeżeli marzysz o hazardzie to idź do kasyna, bo na Hazarda czają się szejkowie z PSG i proponują za niego 40 mln euro.

Jeżeli Conte chce Radzia to go bierzmy.


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 19:01

Arcadio Morello albo sobie robisz jaja, albo masz 12 lat. Jest jeszcze trzecia możliwość - mentalnie jesteś na poziomie 12 latka. Jak myślisz, że jesteś taki genialny ze swoim pomysłem "kupmy Hazarda" to się mylisz.

Lepiej kupić Nainggolana niż Veloso.


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 19:12

Vimes pisze:
Arcadio Morello pisze:15 mln pomnożyć przez 2 i mamy Hazarda.
Jeżeli marzysz o hazardzie to idź do kasyna, bo na Hazarda czają się szejkowie z PSG i proponują za niego 40 mln euro.

Jeżeli Conte chce Radzia to go bierzmy.
Tak..., najlepiej kupować przeciętnych/średnich piłkarzy...

Mietson pisze:Arcadio Morello albo sobie robisz jaja, albo masz 12 lat. Jest jeszcze trzecia możliwość - mentalnie jesteś na poziomie 12 latka. Jak myślisz, że jesteś taki genialny ze swoim pomysłem "kupmy Hazarda" to się mylisz.

Lepiej kupić Nainggolana niż Veloso.
O co Ci chodzi? Wyraziłem tylko swoje zdanie. Nie podoba mi się, że Juventus zadowala się średnimi/przeciętnymi piłkarzami... Jeszcze kilka lat temu to by było nie do pomyślenia. Komentarze typu, że jestem mentalnie na poziomie 12 latka albo mam 12 lat zostaw dla siebie. Nie potrafisz uszanować zdania innej osoby bez obrażania jej. Brak Ci kultury i dobrego wychowania.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 19:18

Mietson pisze:Arcadio Morello albo sobie robisz jaja, albo masz 12 lat. Jest jeszcze trzecia możliwość - mentalnie jesteś na poziomie 12 latka. Jak myślisz, że jesteś taki genialny ze swoim pomysłem "kupmy Hazarda" to się mylisz.
Już i tak stan jego psychiki się polepszył. Parę dni temu pisał: "wypożyczmy Hazarda" :lol:

Najnowsze informacje są takie, że Cellino twardo stoi przy swoim i nie chce puścić Nainggolana. Natomiast Marotta załatwia transfer Parolo, który ma być kartą przetargową w sprawie Belga.
Klarują się dwie, niebezpieczne opcje:
1) Nainggolan może być sporo przepłacony
2) Najlepszy wał wyjdzie, jak Beppe sprowadzi Parolo i nie uda mu się go wypchnąć do Cagliari. Wtedy zostaniemy z jakimś ogórem... :|


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 19:19

Vimes pisze: Jeżeli Conte chce Radzia to go bierzmy.
Taki sam wynalazek, jak Giaccherini, tylko droższy. Strzeli jedną, dwie bramki i wszyscy będą kląć, że Marotta sprowadza przeciętniaków.
Mietson pisze: Lepiej kupić Nainggolana niż Veloso.
Bo ja wiem? Veloso ponoć zaczyna ogarniać w Genoi. Wcześniej był jednym z lepszych na swojej pozycji w Europie. Poza tym jest raptem dwa lata starszy od tego Soggotha, czy jak mu tam, i byłby sporo tańszy. A jeśli mamy kupić piłkarza, który będzie uzupełnieniem składu, to już lepiej wydać o te 7-8 baniek mniej.

Mówcie co chcecie, mnie się ten pomysł z udawanym Belgiem po prostu nie podoba.
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2012, 19:22 przez deszczowy, łącznie zmieniany 1 raz.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Tacchinardi.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2012
Posty: 222
Rejestracja: 16 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 19:20

Oceny Who Scored:

Radja Nainggolan - 7.06

Miguel Veloso - 6.99

Widać, że różnica jest dość niewielka (szczególnie jak na oceny na WS). Prawda jest taka, że wobec zainteresowania Juve Belgiem prasa i kibice zaczęła go chyba zbytnio przeceniać. Już na forum słychać jęki: "Veloso? Średniak! Radja da nam super jakość!" Może obaj to średniaki, może obaj mają dobry sezon, to już jak kto woli. Nic nie mam do Nainggolana , ale jego cena jest nadal póki co zbyt wysoka jak dla mnie :stop:

Edit: Nie zauważyłem wstawienia wcześniej linków do ocen, ale chodzi mi tylko o ogólną ocenę.
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2012, 19:26 przez Tacchinardi., łącznie zmieniany 1 raz.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 19:22

Arcadio Morello pisze: O co Ci chodzi? Wyraziłem tylko swoje zdanie. Nie podoba mi się, że Juventus zadowala się średnimi/przeciętnymi piłkarzami... Jeszcze kilka lat temu to by było nie do pomyślenia.
Mi też to się nie podoba, ale od tych czasów o których mówisz sporo się zmieniło, we włoskiej piłce nie ma takich pieniędzy jak kiedyś i obecnie kluby z Italii nie mogą się licytować z największymi potęgami. Nawet kluby z Mediolanu jak chcą gwiazdę, to muszą szukać gracza w topowym klubie niechcianego typu Sneijder, Ibra czy Robinho.
Jeżeli PSG i kilka innych najbogatszych zespołów na świecie chce Hazarda, to ani Galliani, ani Branca, ani tym bardziej Marotta nie są w stanie go wyciągnąć, tak jak nie było szans na sprowadzenie Aguero. Nawet gdyby nasz dyrektor wspiął się na wyżyny cwaniactwa, to i tak nic w tym temacie nie wskóra jak przyjdą szejki i bez gadania dadzą na stół czterdzieści baniek.
Też bym chciał wielkie gwiazdy w Turynie, ale stąpajmy twardo po ziemi, musimy szukać okazji (typu Tevez) a nie wybierać sobie najmodniejsze nazwiska.
pumex pisze: 2) Najlepszy wał wyjdzie, jak Beppe sprowadzi Parolo i nie uda mu się go wypchnąć do Cagliari. Wtedy zostaniemy z jakimś ogórem... :|
Jak z Mottą? A może jego byśmy wymienili na kogokolwiek? Na nowego stróża nocnego na przykład?


Zablokowany