Quiz - piłkarze

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 września 2014, 08:21

Tassano pisze:Vidar Riseth?
Nie znam człowieka, ale nie. Też taki bezwzględnie obunożny?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 11 września 2014, 22:56

Łukasz pisze:1. Obunożny do tego stopnia, że nawet stałe fragmenty bił raz lewą, raz prawą nogą.
2. W rodzimym kraju grał w trzech klubach. W tym, w którym wiodło mu się najlepiej, zakończył karierę.
3. W reprezentacji narodowej rozegrał 52 mecze.
Nie wiem czy on miał aż tak dobre "obie nogi", ale ja postawie na tego pana:

Kamil Kosowski


EDIT;
O tym piłkarzu mało słyszałem. Czy on jednak zakończył karierę i czy napewno grał w 3 zespołach ze swojego kraju?

Roman Pawluczenko


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 12 września 2014, 12:45

zbysioJuve pisze: Nie wiem czy on miał aż tak dobre "obie nogi", ale ja postawie na tego pana:

Kamil Kosowski
I dobrze postawiłeś. Sam mówił, że prawą ma techniczną, a lewą silną. Rożne bił z obu stron dochodzące :D — raz lewą, raz prawą. Zadajesz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 12 września 2014, 21:48

Łukasz pisze:
zbysioJuve pisze: Nie wiem czy on miał aż tak dobre "obie nogi", ale ja postawie na tego pana:

Kamil Kosowski
I dobrze postawiłeś. Sam mówił, że prawą ma techniczną, a lewą silną. Rożne bił z obu stron dochodzące :D — raz lewą, raz prawą. Zadajesz.
No tak jako sympatyk zespołu z Zabrza powinienem się trochę zawstydzić. Myślałem, że u niego ta lewa noga raczej tylko funkcjonowała.

_________________________________

Następny zawodnik to znane nazwisko w świecie piłkarskim.

1.W swojej karierze m.in. był zawodnikiem 6 klubów europejskich i były to znane zespoły.
2.Jeden sezon był szczególnie udany w jego karierze co skutkowało przyznaniem mu tytułu najlepszego Piłkarza Roku w klasyfikacji FIFA.
3.Znany jest z działalności humanitarnej, kandydował też na urząd prezydenta swojego kraju.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2014, 22:09

Weah?


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 12 września 2014, 22:19

Szikit pisze:Weah?
:ok: Mówiłem, że będzie łatwe. Możesz wymyślać kogoś następnego.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 00:22

Ok, nie mogę nic wymyślić, więc będzie... dziwnie :prochno: Ale na pewno kojarzycie.

1. Pomocnik pochodzący z Ameryki Południowej, póki co grał w dziewięciu klubach, głownie w kraju z którego nie pochodzi. Gwiazdą futbolu nigdy nie został.
2. Największym klubem w jego karierze była drużyna, która zdobyła najwięcej mistrzostw kraju (tego samego, o którym mowa punkcie 1.). Kariery w nim nie zrobił i był kilka razy wypożyczany.
3. W klubie tym, w tym samym okresie grał jego rodak (pochodzili nawet z jednego miasta), który nie był gwiazdą, ale zasłynął jako świetny joker.
4. Dla mnie wygląda jak czarna łysa wersja Andy'ego Roddicka :prochno: (ale nie wiem na ile możecie się sugerować moją opinią o wyglądzie :smile: ).

Jeśli nie będzie pomysłow, to dam dalsze podpowiedzi.


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 12:58

Ruben Olivera?


Obrazek
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 19 września 2014, 21:59

Wybaczcie, całkiem zapomniałem o zabawie. Oczywiście, to nasz Ruben.


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 13:28

Nie wiem czy był, najwyżej się powtórzy.
1. Jako profesjonalny piłkarz w swojej ojczyźnie zaliczył 5 klubów, w tym dwa kluby mocno ze sobą rywalizujące, za granicą - 3.
2. Praktycznie od początku kariery grywał regularnie w pierwszym składzie, będąc ważnym punktem drużyny.
3. W pierwszych 4 klubach nie wygrał nic. Z ostatnich 5 klubów w których występował, w 4 zdobywał trofea, wliczając w to między innymi puchar Ligi Mistrzów, 4 mistrzostwa kraju w 2 zespołach, 4 krajowe puchary w 4 zespołach.
4. Z reprezentacją nie wygrał nic, a nawet przyczynił się w niewielkim stopniu do porażki w półfinale dużego turnieju.
5. Po zakończeniu kariery, także z powodu kontuzji, zdecydował się na pracę w klubie w którym odnosił największe sukcesy.


Obrazek
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 13:51

Jaap Stam?


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 14:01

Wow, ekspresowo. :bravo: Aż tak łatwe ?


Obrazek
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 16:43

blackadder pisze:Wow, ekspresowo. :bravo: Aż tak łatwe ?
A tak jakoś od razu go skojarzyłem :D.

1. Zawodnik jest stosunkowo młodym graczem, który do tej pory nic wielkiego nie osiągnął w piłce zarówno klubowej jak i reprezentacyjnej.
2. Kilka lat temu przeniósł się z innego kontynentu do Europy gdzie przez 3 lata reprezentował barwy solidnego średniaka w jednej z topowych lig.
3. Jego dobra gra w/w drużynie spowodowała, że niedawno kupił go czołowy klub z tej samej ligi.
4. Piłkarz ten może grać na kilku pozycjach, na dzień dzisiejszy nie przebił się do pierwszego składu swojej drużyny ale jego występy pozwalają kibicom z optymizmem patrzeć w przyszłość.
zbysioJuve pisze:Tak na szybkiego skojarzyłem kogoś z serie a. Pierwsza myśl była, że to może być M. Iturbe, ale on gra już w pierwszym składzie. Może więc to będzie nasz nowy nabytek ROBERTO PEREYRA?
Tak jest, jedziesz :)
Ostatnio zmieniony 20 września 2014, 18:11 przez Smok-u, łącznie zmieniany 1 raz.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 17:09

Tak na szybkiego skojarzyłem kogoś z serie a. Pierwsza myśl była, że to może być M. Iturbe, ale on gra już w pierwszym składzie. Może więc to będzie nasz nowy nabytek ROBERTO PEREYRA?
Smoku pisze:Tak jest, jedziesz :)
Następną zagadkę zadam mniej więcej gdzieś po meczu Juve, ale już teraz zapowiadam, że będzie bardzo łatwa :wink: .

_____________________

Po emocjach związanych z meczem trzeba coś nasmarować :) , i tak jak już pisałem wcześniej powinno być bardzo łatwo.

1.Zarówno wychowywał się jak i w całej swojej karierze reprezentował barwy tylko jednego klubu.
2.O tym zawodniku można powiedzieć, ze jest spełniony jako piłkarz gdyż wygrał z klubem, w którym grał praktycznie wszystko co można było zdobyć zarówno w piłce klubowej jak i reprezentacyjnej.
3.Cechą charakterystyczna tego piłkarza była niezwykła zawziętość i determinacja w grze jak również charakterystyczna fryzura.
4. Piłkarz ten niedawno zakończył karierę piłkarską.


zahor_jr

Interista
Interista
Rejestracja: 07 maja 2012
Posty: 37
Rejestracja: 07 maja 2012

Nieprzeczytany post 21 września 2014, 02:54

Smoku pisze:
Po emocjach związanych z meczem trzeba coś nasmarować :) , i tak jak już pisałem wcześniej powinno być bardzo łatwo.

1.Zarówno wychowywał się jak i w całej swojej karierze reprezentował barwy tylko jednego klubu.
2.O tym zawodniku można powiedzieć, ze jest spełniony jako piłkarz gdyż wygrał z klubem, w którym grał praktycznie wszystko co można było zdobyć zarówno w piłce klubowej jak i reprezentacyjnej.
3.Cechą charakterystyczna tego piłkarza była niezwykła zawziętość i determinacja w grze jak również charakterystyczna fryzura.
4. Piłkarz ten niedawno zakończył karierę piłkarską.
Czy ten gracz to Czarls Puziol? :dance:


ODPOWIEDZ