Marco Borriello

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jareckijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2008
Posty: 105
Rejestracja: 26 lipca 2008

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2012, 16:33

pablo1503 pisze:Być może tylko jeden, ale w tamtym występie zagrał tak, jak obecnie gra nasz najlepszy strzelec, a to nie świadczy najlepiej o Matrim :doh:
Matri jest zawodnikiem, który strzela bramki wypracowane przez kolegów.

Na tym filmiku 80% strzelonych przez niego bramek to jedno dotknięcie piłki, więc wielki technik z niego nie jest, ale nam brakuje właśnie kogoś takiego w ataku.


Z Juventusem od 2004 roku!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 20:47

"Borriello expects Juve stay" - tytuł właściwie mówi już wszystko, a fakt, że Conte ciągle go wystawia jest bardzo niepokojący, w końcu okaże się on zostanie.


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 22:00

Vimes pisze:"Borriello expects Juve stay" - tytuł właściwie mówi już wszystko, a fakt, że Conte ciągle go wystawia jest bardzo niepokojący, w końcu okaże się on zostanie.
Nie-eeee, nie zostanie ; )

Borriello odchodzi (no chyba, ze w ostatnich 5 meczach strzeli 10 bramek, to mozeeee... :prochno:), tak samo jak Alex... Potrzebujemy 2 napastnikow, chyba, ze Matri/Quag (ale na te chwile ten pierwszy) sie pozegna z druzyna. To wtedy nie wiem, ale logicznym byloby powiedziec, ze trzech :D


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 22:08

Vimes pisze:w końcu okaże się on zostanie.
Teraz przeczytałem wywiad z nim na SJ i jedno mi się rzuciło w oczy.
Conte mówił jakiś czas temu, że gdyby Borriello przepracował z drużyną okres przygotowawczy to by grał znacznie lepiej a tak to ma pewne zaległości.
Teraz Borriello mówi, że liczy na pre-sezon w Juve i powrót do formy.

Przypadek? :think:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 22:16

Ouh_yeah pisze:Przypadek? :think:
Mam nadzieję. Przypomnijcie mi, ile musielibyśmy zapłacić za kartę Marco? 8mln? Szczerze, to nawet za darmo bym go nie chciał. Jestem pewien, że niejeden z nas lepiej by sobie poradził na boisku niż on.


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 22:19

Od choroby, wojny i Boriello ustrzeż nas Panie :pray: Mam nadzieje, że jeżeli pomysł ewentualnego wykupu Marco z Romy pojawił się w głowach zarządu, to równie szybko zginie. Co to za napastnik, który nie strzela bramek? Jedyną opcją, choć dla mnie nieracjonalną, byłoby przedłużenie wypożyczenia Włocha, ale za mniej niż 500 tysięcy euro. Ponadto Roma musiałaby się zoobowiązać do pokrycia conajmniej połowy kontrakt swojego zawodnika. Wciąż liczę, że po tym sezonie Marco ostatecznie opuści Turyn. Chociaż pierun wie :/


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 22:22

Widzieliście jak wczoraj grał? Chciał przeciąć piłkę po ziemi, wywrócił się niefortunnie (lub po prostu źle zrobił wślizg) jeszcze wczoraj dwa razy pod polem karnym zaliczył glebę, ten gość jest tak słaby, że nie ma sił nawet na nogach stać, żałosne jest poświęcanie na niego czasu trenera.


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 22:34

wykupienie tej niezdary byloby zapewne nasza najwieksza glupota podczas letniego mercato...


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1278
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2012, 00:25

Nie chciałbym go nawet za darmo, ponieważ nawet wtedy trzeba mu płacić jakiś kontrakt. Zresztą jak patrzę jaka ma minę podczas gry na boisku to nie mogę się pozbyć wrażenia, że on ma mentalność przegranego.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2012, 20:05

jareckijuve pisze:Matri jest zawodnikiem, który strzela bramki wypracowane przez kolegów.

Na tym filmiku 80% strzelonych przez niego bramek to jedno dotknięcie piłki, więc wielki technik z niego nie jest, ale nam brakuje właśnie kogoś takiego w ataku.
... jak ktos pisze że napastnik dotyka raz piłki i strzela gola, to znaczy że umie się znaleść w takim wlasnie miejscu gdzie piłka ląduje :whistle:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2012, 20:23

wagner pisze:
jareckijuve pisze:Matri jest zawodnikiem, który strzela bramki wypracowane przez kolegów.

Na tym filmiku 80% strzelonych przez niego bramek to jedno dotknięcie piłki, więc wielki technik z niego nie jest, ale nam brakuje właśnie kogoś takiego w ataku.
... jak ktos pisze że napastnik dotyka raz piłki i strzela gola, to znaczy że umie się znaleść w takim wlasnie miejscu gdzie piłka ląduje :whistle:
Racja, ale jak ma w sezonie kilkanaście goli i wykorzystuje większość sytuacji.


Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1278
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2012, 22:50

Oby nie było tak, że wykupimy Boriello, a później zabraknie nam kasy na porządnego zawodnika.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1278
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 21:11

To co teraz po bramce Boriello czas na wykupienie? :prochno: Nadal go nie chcę, ale muszę przyznać, że jeśli zdobędziemy mistrzostwo to dla tej jednej bramki warto było go wypożyczyć.
Ostatnio zmieniony 25 kwietnia 2012, 21:54 przez Tony Montana, łącznie zmieniany 1 raz.


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 21:22

Teraz na pewno zostanie. :płaczę: Conte na niego leci i pewnie idą z Giaccherinim w threesome'a. :płaczę:

No ale okej, niech już będzie. Dwóch porządnych snajperów i tak byśmy nie kupili, a Borielol chociaż będzie tani.


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 21:46

Tony Montana pisze:To co teraz po bramce Boriello czas na wykupienie? :E Nadal go nie chcę, ale muszę przyznać, że jeśli zdobędziemy mistrzostwo to dla tej jednej bramki warto było go wypożyczyć.
evilboy pisze: No ale okej, niech już będzie. Dwóch porządnych snajperów i tak byśmy nie kupili, a Borielol chociaż będzie tani.
.. nie no przestańcie :roll: 3ptk i juz taki zaslużony sie zrobi ? . to co powiedziec o zasługach Del Piero :prochno: hehe :) dajcie spokoj. żegnamy Marco, i niech on sie z nami godnie pożegna


Zablokowany