Mats Hummels

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 14:57

Azrael pisze:Niemiec grając poza Bundesligą nie wygląda już tak dobrze.
No, Ballack grał straszną padakę z Chelsea, Klose nic nie znaczy w Lazio, Lehman nie ma prawie 150 meczów w Arsenalu na koncie, Matthäus nic nie grał w Interze a Rudi Völler w Romie... :roll:

Hummels nie przejdzie nigdzie zimą, ani przed ME. Nasi zachodni sąsiedzi mają ogromną szansę na wygranie turnieju i Borussia dobrze wie, że na Hummelsie po mistrzostwach dostanie tylko więcej, bo klapa tej reprezentacji jest mniej prawdopodobna niż Hiszpanii.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 16:30

Skibil pisze:
Azrael pisze:Niemiec grając poza Bundesligą nie wygląda już tak dobrze.
No, Ballack grał straszną padakę z Chelsea, Klose nic nie znaczy w Lazio, Lehman nie ma prawie 150 meczów w Arsenalu na koncie, Matthäus nic nie grał w Interze a Rudi Völler w Romie... :roll:
Podbijam. Ozil? Khedira? Bierhoff ? Klinsmann ?
czlowieku, nie rob sobie jaj :roll:

A co do Hummelsa, byloby super miec go w skladzie, acz w zimie za 15 nie przejdzie, a do lata pewnie jego cena wzrosnie do 20-25 mln euro. Nierealny, a szkoda.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 17:17

Panie Boże daj nam Hummelsa.


Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 20:46

Ciekawe, byłby to niesamowity transfer. Ale nie wierzę aby Zezol był w stanie to załatwić z jego propozycjami wymian, dopłat + zawodnicy i targowaniem się o każde euro to dostaniemy może Alexa z Chelsea a nie Hummelsa. Gdyby to był Moggi to może nawet bym wierzył w transfer w zimę.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 21:07

Loremaster pisze:Ciekawe, byłby to niesamowity transfer. Ale nie wierzę aby Zezol był w stanie to załatwić z jego propozycjami wymian, dopłat + zawodnicy i targowaniem się o każde euro to dostaniemy może Alexa z Chelsea a nie Hummelsa. Gdyby to był Moggi to może nawet bym wierzył w transfer w zimę.
A Ty dalej swoje. Zejdź proszę z dyrektora drużyny, która ku zaskoczeniu wszystkich jest liderem w lidze i jak na razie nawet nie przegrała meczu.

Jak Marotta załatwił Vidala to sądziłem, że niektórym to dało do myślenia i nieco zmienili swój punkt widzenia ale widzę, że się mylę.


Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 21:49

Dobry Mudżyn pisze:
Skibil pisze:
Azrael pisze:Niemiec grając poza Bundesligą nie wygląda już tak dobrze.
No, Ballack grał straszną padakę z Chelsea, Klose nic nie znaczy w Lazio, Lehman nie ma prawie 150 meczów w Arsenalu na koncie, Matthäus nic nie grał w Interze a Rudi Völler w Romie... :roll:
Podbijam. Ozil? Khedira? Bierhoff ? Klinsmann ?
czlowieku, nie rob sobie jaj :roll:
Wiem panowie, że być może moje wypowiedzi nie są jakimiś perełkami przejrzystości, ale warto też czasami samemu ruszyć głową i przeczytać coś ze zrozumieniem.
Dla ścisłości: ja nie pisałem o Niemcach i nie oceniałem jak piłkarze tej nacji radzą sobie w ligach innych niż ich rodzima, tylko o Niemcu Matsie Hummelsie, oceniając jego poczynania na arenie międzynarodowej choćby w meczach tegorocznej LM, gdzie - mówiąc delikatnie - w niektórych meczach nie błyszczał i robił błędy równie katastrofalne, jak Bonucci w meczu z Napoli.

Oczywiście nie oznacza to, że się sprzeciwiam zainteresowaniu Juventusu tym młodym obrońcą. Po prostu mam pewne wątpliwości i nie jestem aż tak wielkim hurraoptymistą co do skali talentów defensywnych Hummelsa jak co poniektórzy. Gdyby jednak do nas przyszedł za sensowne pieniądze, to byłbym zadowolony.


Pozdrawiam!
Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 23:46

Mietson pisze:
Loremaster pisze:Ciekawe, byłby to niesamowity transfer. Ale nie wierzę aby Zezol był w stanie to załatwić z jego propozycjami wymian, dopłat + zawodnicy i targowaniem się o każde euro to dostaniemy może Alexa z Chelsea a nie Hummelsa. Gdyby to był Moggi to może nawet bym wierzył w transfer w zimę.
A Ty dalej swoje. Zejdź proszę z dyrektora drużyny, która ku zaskoczeniu wszystkich jest liderem w lidze i jak na razie nawet nie przegrała meczu.

Jak Marotta załatwił Vidala to sądziłem, że niektórym to dało do myślenia i nieco zmienili swój punkt widzenia ale widzę, że się mylę.
Ja nie wiem Ty Castro jesteś czy co ? Nie mogę mieć własnego zdania czy co ? Wiem że jesteś fanboyem Maortty ale mi możesz dać spokój z Twoją miłością do Zezolka.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2011, 00:00

Loremaster pisze:Ja nie wiem Ty Castro jesteś czy co ? Nie mogę mieć własnego zdania czy co ? Wiem że jesteś fanboyem Maortty ale mi możesz dać spokój z Twoją miłością do Zezolka.
Ty akurat nie możesz mieć swojego zdania. Reszty wypowiedzi nie skomentuję bo nie trzyma poziomu.

Żeby nie było offtopa - na środku obrony widziałbym pewnego zawodnika Udinese, Mehdi Benatia się zwie. Ale w środku sezonu raczej go nie sprzedadzą bo dopiero co pozbyli się Zapaty.


Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2011, 01:50

Mietson pisze:
Loremaster pisze:Ja nie wiem Ty Castro jesteś czy co ? Nie mogę mieć własnego zdania czy co ? Wiem że jesteś fanboyem Maortty ale mi możesz dać spokój z Twoją miłością do Zezolka.
Ty akurat nie możesz mieć swojego zdania. Reszty wypowiedzi nie skomentuję bo nie trzyma poziomu.

Żeby nie było offtopa - na środku obrony widziałbym pewnego zawodnika Udinese, Mehdi Benatia się zwie. Ale w środku sezonu raczej go nie sprzedadzą bo dopiero co pozbyli się Zapaty.
Ja nie wiem Mietson masz jakiś problem w życiu że się tak czepiasz bo chyba tak. Najpierw komentujesz moje wypowiedzi (dziwne skoro Cię nie obchodzą) a potem mówisz że moje zdanie się nie liczy. Zaoszędziłbyś sobie i mnie czasu w takim razie , gdybyś je ignorował. Nie wiem kto Ci w szkole dokucza ale są inne sposoby na zwrócenie na siebie uwagi.

Co do kościa z Udine jedno ( a nawet pół) sezonowym wynalazkom dziękujemy! Można się o solidnych już sprawdzonych stoperów postarać, jeden dobry sezon to i Bonucci miał.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2011, 02:07

Loremaster pisze: Co do kościa z Udine jedno ( a nawet pół) sezonowym wynalazkom dziękujemy! Można się o solidnych już sprawdzonych stoperów postarać, jeden dobry sezon to i Bonucci miał.
Ja wiem czy taki dobry...? 6 goli w 13 meczach to jest świetny wynik. Udinese imponuje i chyba sami siebie zaskakują. Oprócz Benatii chętnie zobaczyłbym w Juve Isle i więcej mi do szczęścia nie trzeba.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2011, 08:31

Loremaster pisze:Ja nie wiem Mietson masz jakiś problem w życiu że się tak czepiasz bo chyba tak. Najpierw komentujesz moje wypowiedzi (dziwne skoro Cię nie obchodzą) a potem mówisz że moje zdanie się nie liczy. Zaoszędziłbyś sobie i mnie czasu w takim razie , gdybyś je ignorował. Nie wiem kto Ci w szkole dokucza ale są inne sposoby na zwrócenie na siebie uwagi.
Nie chodzę do szkoły, to po pierwsze. Po drugie, po prostu denerwują mnie tacy ludzie jak Ty, którzy komentują rzeczy o których nie mają pojęcia i jeżdżą po Marotcie non stop. Zadam jeszcze raz pytanie - jak kiepski może być Marotta skoro jego drużyna jest liderem?
Loremaster pisze:Co do kościa z Udine jedno ( a nawet pół) sezonowym wynalazkom dziękujemy! Można się o solidnych już sprawdzonych stoperów postarać, jeden dobry sezon to i Bonucci miał.
Kpisz sobie? Udinese jest mistrzem skautingu, akurat tak się składa, że Sanchez czy Zapata tak samo mieli za sobą 1-2 dobre sezony. To jak dobry był sezon Bonucciego to jest rzecz względna, a Benatia trafił do niejednej jedenastki sezonu 2010/11 także nie da się ukryć, że to bardzo dobry zawodnik.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2011, 09:25

Mietson pisze:
Loremaster pisze:Co do kościa z Udine jedno ( a nawet pół) sezonowym wynalazkom dziękujemy! Można się o solidnych już sprawdzonych stoperów postarać, jeden dobry sezon to i Bonucci miał.
Kpisz sobie? Udinese jest mistrzem skautingu, akurat tak się składa, że Sanchez czy Zapata tak samo mieli za sobą 1-2 dobre sezony. To jak dobry był sezon Bonucciego to jest rzecz względna, a Benatia trafił do niejednej jedenastki sezonu 2010/11 także nie da się ukryć, że to bardzo dobry zawodnik.
Po za tym TRZEBA RYZYKOWAĆ na rynku transferowym! Co z tego, że nie wyszedł Elia, czy Bonucci, skoro ściągnęliśmy Pirlo, Lichtsteinera, Matriego, Vidala?

Jeżeli mamy grać w przyszłym roku w Europie, to konieczne są transfery takich graczy jak Hummels (potencjalna gwiazda), ale również i Barzagli (gwarantujący stabilny - dobry poziom). Środek obrony 2xdoświadczony-2xmłody gwiazdor, to jest to, do czego powinniśmy dążyć moim skromnym zdaniem.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2011, 09:44

yanquez pisze:Środek obrony 2xdoświadczony-2xmłody gwiazdor, to jest to, do czego powinniśmy dążyć moim skromnym zdaniem.
To byś musiał posadzić tych doświadczonych a zapowiada się, że Barzagli będzie nie do ruszenia przez dłuższy czas.
Benatia byłby dobrym zakupem, tylko że tak samo jak z Zapatą, dla Nas cena będzie dwukrotnie wyższa.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2011, 21:52

yanquez pisze:TRZEBA RYZYKOWAĆ na rynku transferowym! Co z tego, że nie wyszedł Elia, czy Bonucci, skoro ściągnęliśmy Pirlo, Lichtsteinera, Matriego, Vidala?
:stop: dajmy spokój frazesom. Jakie niby ryzyko niósł transfer Lichta? Albo Pirlo za darmo? Wypożyczenie Matriego też nie było zagraniem va banque.

Gdzie tu ryzyko? To przemyślane decyzje. Z twojej wypowiedzi bardziej można odczytać chęć kupowania wielu zawodników (co z tego, ze bedzie duzo niewypałów, skoro klika nabytkow stanie się gwiazdami) - też bym sobie darowal kupowanie na prawo i lewo.
yanquez pisze:Jeżeli mamy grać w przyszłym roku w Europie, to konieczne są transfery takich graczy jak Hummels (potencjalna gwiazda), ale również i Barzagli (gwarantujący stabilny - dobry poziom). Środek obrony 2xdoświadczony-2xmłody gwiazdor, to jest to, do czego powinniśmy dążyć moim skromnym zdaniem.
Wychodzeniu do przodu o więcej niż jedno mercato z naszą forumowo/internetową wiedzą też powinnismy zostawić Marotcie. Wszyscy chcieli obrońcę w lecie, a wyskoczył Barzagli. Wspomnieć można też o niedawnym wymarzonym duecie terzinich: Rafinha-Taiwo.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2011, 22:38

alina pisze:
yanquez pisze:TRZEBA RYZYKOWAĆ na rynku transferowym! Co z tego, że nie wyszedł Elia, czy Bonucci, skoro ściągnęliśmy Pirlo, Lichtsteinera, Matriego, Vidala?
:stop: dajmy spokój frazesom. Jakie niby ryzyko niósł transfer Lichta? Albo Pirlo za darmo? Wypożyczenie Matriego też nie było zagraniem va banque.
Gdzie tu ryzyko? To przemyślane decyzje.
Zupełnie nie o to mi chodzi. Tych piłkarzy wymieniłem, aby pokazać, że Marotta potrafi kupować zawodników stanowiących o sile naszej drużyny. Elia i Bonucci to niewypały (oby tylko na razie), ale są one częścią tej pracy. Każdemu sportowemu na świecie zdarzają się pudła i tyle.
alina pisze: Z twojej wypowiedzi bardziej można odczytać chęć kupowania wielu zawodników (co z tego, ze bedzie duzo niewypałów, skoro klika nabytkow stanie się gwiazdami) - też bym sobie darowal kupowanie na prawo i lewo.
:shock: ciekawa interpretacja... spoko podam Ci rękę :wink:
Z mojej wypowiedzi można odczytać, że nawet transfer gwiazdy Bundesligi nie daje stuprocentowej gwarancji świetnej gry w Juventusie. Sam świetnie wiesz, że przykładów jest mnóstwo.

Przeczytaj sobie reakcje na naszym forum po zakontraktowaniu Pirlo. "miała być gwiazda, a jest dziadek Pirlo", "przyszedł na emeryturę" itp. Obecna forma Andrei to dla wielu zaskoczenie.

Przy kupowaniu Hummelsa (za Bonuca) załatwmy "Melberga". To nie jest kupowanie na lewo i prawo.
alina pisze: Wypożyczenie Matriego też nie było zagraniem va banque.
:angry:
Właśnie DOKŁADNIE o tym piszę! Przyszedł Matri, ale i Toni!


Zablokowany