Kontrakt Del Piero

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 27 lutego 2011, 10:48

mambooocha pisze:nie moglem znalezc odpowiedniego tematu wiec wypowiem sie w tym. narazie nic sie o tym nie mowi - ale mam nadzieje ze dyszka jak Alex odejdzie bedzie zastrzezona? jesli by jej Agnelli nie zastrzegl to jedziemy mu nawsadzać bo to by był po prostu skandal. przynajmniej ja po prostu sobie nie wyobrażam żeby jakiś zawodnik, który nie jest godny (po całej karierze Alexa to uważam że nawet Messi nie byłby godny...) nosił dyszkę po Alexie
Wątpię, że będzie zastrzeżona. Pewnie dostanie ją ktokolwiek, tak, jak 11 po Nedvedzie dostał Amauri, a Traore 17 po Trezeguecie.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2011, 10:48

mambooocha pisze:nie moglem znalezc odpowiedniego tematu wiec wypowiem sie w tym. narazie nic sie o tym nie mowi - ale mam nadzieje ze dyszka jak Alex odejdzie bedzie zastrzezona? jesli by jej Agnelli nie zastrzegl to jedziemy mu nawsadzać bo to by był po prostu skandal. przynajmniej ja po prostu sobie nie wyobrażam żeby jakiś zawodnik, który nie jest godny (po całej karierze Alexa to uważam że nawet Messi nie byłby godny...) nosił dyszkę po Alexie
Też miałem taką nadzieję po odejściu Pavla, no może nie na zastrzeżenia całkowicie, ale myślałem o jakimś młodym i zdolnym a 11 dostał Amauri :evil:


^Slim^

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 123
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 27 lutego 2011, 11:05

To tylko pokazuje jak nisko upadł ten klub. Nawet numery na koszulkach po największy gwiazdach przejmują jakieś szma... patałachy. Wielkie Juve? Klub z tradycjami? Pff... tego już dawno nie ma.


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 lutego 2011, 14:41

Antichrist pisze:
mambooocha pisze:nie moglem znalezc odpowiedniego tematu wiec wypowiem sie w tym. narazie nic sie o tym nie mowi - ale mam nadzieje ze dyszka jak Alex odejdzie bedzie zastrzezona? jesli by jej Agnelli nie zastrzegl to jedziemy mu nawsadzać bo to by był po prostu skandal. przynajmniej ja po prostu sobie nie wyobrażam żeby jakiś zawodnik, który nie jest godny (po całej karierze Alexa to uważam że nawet Messi nie byłby godny...) nosił dyszkę po Alexie
Wątpię, że będzie zastrzeżona. Pewnie dostanie ją ktokolwiek, tak, jak 11 po Nedvedzie dostał Amauri, a Traore 17 po Trezeguecie.
Nie no, bez przesady. To, że nie zastrzegli 11 i 17 mnie nie dziwi. Jest różnica między bardzo zasłużonymi dla klubu zawodnikami a (być może?) najwybitniejszym Juventino wszech czasów. 3 Maldiniego jest zaklepana i może ją nosić tylko jego syn (jeśli zostanie piłkarzem), u nas powinno być podobnie.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 27 lutego 2011, 14:49

Mietson pisze:Nie no, bez przesady. To, że nie zastrzegli 11 i 17 mnie nie dziwi. Jest różnica między bardzo zasłużonymi dla klubu zawodnikami a (być może?) najwybitniejszym Juventino wszech czasów. 3 Maldiniego jest zaklepana i może ją nosić tylko jego syn (jeśli zostanie piłkarzem), u nas powinno być podobnie.
Ale oddali te numery byle komu, więc nie liczyłbym, że w przypadku Del Piero będzie inaczej.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2011, 15:33

zwłaszcza, ze '10', to numer jednak przypisywany liderowi zespołu, najlepszemu zawodnikowi (rzadziej zdarza się, żeby główną postacią w zespole był piłkarz z trójką, jedenastką czy siedemnastką). Raczej ciężko będzie zaklepać dychę tylko dla nazwiska Del Piero


Swoją drogą, dziwi mnie to psioczenie na kontrakt 'in blanco'...zażądałby miliona, byłoby źle, bo to za dużo kasy jak dla 'dziadka', pokazał, że ma kasę gdzieś, to znowu jest gadanie, że szuka poklasku, no ludzie, to co on ma zrobić? Pokroić się, wtedy będą niektórzy zadowoleni? Oczywiście, nie ulega wątpliwości, ze Alex nie odgrywa już w zespole tak ważnej roli co kiedyś, ale mimo wszystko zasługuje na szacunek.
Dziwi mnie, że Alex ma wśród kibiców tak wielu wrogów, czym sobie na to zasłużył? Co roku krzyczą, żeby już dał spokój, żeby się nie ośmieszał ( :shock: ) i nie przeszkadzał klubowi, bo niby byśmy mieli wtedy znaleźć młodszego lidera (że niby Alex blokuje mu miejsce pfff). Bzdura. Jakbyśmy mieli kupić nowego lidera, to i tak i tak byśmy go kupili, nie zważając na Del Piero...
Tymczasem Alex co roku pokazuje, że jest naprawdę wielkim zawodnikiem, ale nadal znajdują się ludzie, którzy wysyłają go Bóg wie gdzie...


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 lutego 2011, 16:28

Alex chce grać i zgadza się na wszystkie warunki jakie przedstawił mu klub, moim zdaniem z jego strony widać sporo zniechęcenia, być może wskutek takiej a nie innej postawy zarząd. Dla mnie taka dyskusja, ze strony Marotty i kogokolwiek jest kompletnie zbędna- wydajemy krótkie oświadczenie, mamy kontrakt i koniec rozmów. Wiadome jest, że są pewne reguły biznesowe, Marotta musi się trochę potargować, ale po wnosząc po zachowaniu Alexa, ktoś musiał przegiąć podczas tych negocjacji (zarząd ?, prasa ?). Jeżeli tak jest- to tutaj nawet Secco potrafił się zdecydować o wiele wcześniej i załatwić sprawę bez większego rozgłosu. Koniec końców, sytuacja klubu jest taka a nie inna- w przyszłym sezonie bez LM nie ma co liczyć na jakieś owocne zakupy, zresztą przód jak widać nie wymaga tak wzmocnień jak obrona i pomoc. Jasne jest, że rola Del Piero musi być definiowana na nowo, raczej powinien być graczem szerokiej rotacji. Również się przyłączam do opinii, że wysoce niepoprawne jest uznawanie, że Alex komuś zabiera miejsce.. Tak, Inzhaghi niby też, a jednak Galiani tradycyjnie proponuje przedłużenie kontraktu, i to bynajmniej nie kosztem Zlatana, Pato czy Cassano. W naszej sytuacji Alex bez wątpienia będzie graczem ważnym, może nie już tak kluczowym, powinien jednak skupiać się ponownie na stałych fragmentach i być gotowym na 20-30 min gry w każdym meczu, w pewnych okolicznościach też ew. występ w podstawce. ADP powinien być naszym Di Natale - gracz Udinese na 100 % motoryki obecnie od Il Capitano lepszej nie ma, wręcz powiedziałbym, że przy nim DP to wręcz biegacz. To dlaczego Di Natale jest nadzwyczaj skutecznym graczem od kilku sezonu ? Z powodu świetnych partnerów i doskonałych podań - w ten sposób skupia się na najważniejszej kwestii - strzelaniu bramek. Taka rola ADP mi się marzy, ale wątpie czy Juve dorośnie do takiego poziomu. Jest przykro, że wciąż nie ma żadnego wsparcia od kolegów - wczoraj jako jedyny kreował jakieś akcję.. a żaden piłkarz w wieku 37 lat, nie może rozgrywać jako rozgrywający meczu za meczem po 90 min. I bynajmniej dobrze teraz ADP nie gra, ale daleko mu do poziomu padaki niektórych jego dużo młodszych kolegów.

Osobiście mam nadzieję, że następny sezon dla ADP ostatnim nie będzie, ale to zależy głównie od Juventusu. Jeżeli będzie dalej tak ekspolatowany - bez wątpienia karierę zakończy. Jeżeli natomiast Juve znajdzie jakiś złoty środek i zwolni Del Piero od pewnych ról na boisku - nie mam nic przeciwko by mógł grać do kiedy chce.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 17 maja 2011, 22:26

Goal.com podaje, że po zakończeniu kontraktu z Juve w 2012 roku, mógłby zagrać w Stanach. Ja nie miałbym jemu tego za złe. Co Wy o tym sądzicie?


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2011, 22:29

A jabym chcial zeby jeszcze 2 sezony pogral..... Nalezy mu sie zeby jeszcze LM posmakowac w Juve....


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2011, 22:32

Osobiście wolałbym, żeby zakończył karierę w Juve, po tylu świetnych latach, wzlotach i upadkach, na dobre i na złe zawsze blisko klubu. Ale jak chce na starość pograć na niższym poziomie to życze mu powodzenia w nowym klubie.

PS: Wyobrażacie sobie Alexa w innych barwach niż czarno-białe, bo ja nie???


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2011, 22:42

Nie będę miał nic przeciwko. Sam Alex wielokrotnie dawał do zrozumienia, że kierunek USA jest jak najbardziej możliwy. Facet czuje się jeszcze na siłach żeby pograć do tej 40ki jednocześnie zdaje sobie sprawę, że w Juve/Serie A będzie z tym ciężko - mam na myśli odgrywanie kluczowej roli. W MLS będzie spokojnie mógł popykać jeszcze ze 2 lata po zakończeniu przygody z Italią. Amerykańce będą sikać ze szczęścia oglądając DEL PIERO, a replaye po jego rzutach wolnych będą gościły w tamtejszych stacjach bardzo często. Jak dodamy do tego uwielbienie Alexa dla tamtejszej kultury i Lakersów to pewnikiem za rok będziemy oglądać Il Capitano w barwach LA Galaxy.


Obrazek
fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 maja 2011, 23:05

Myślę, że nie tak szybko. Będzie grać w Juve jak najdłużej, będzie walczył o przedłużenie kontraktu na następny sezon. Owszem, nie będę miał mu za złe jeśli pójdzie pokopać piłkę na Zachodnim Wybrzeżu, ale to człowiek który lubi sobie stawiać wyzwania - a takim niewątpliwie jest w miarę regularna gra w Juve do 40 ( marzy mi się by z naszego Alexa, stał się taki drugi Inzhaghi).


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2011, 23:43

Ja mam nadzieje ze zakonczy kariere w Juve. :pray: ale jesli postanowilby pograc jeszcze w MLS to sie z tym pogodze, chociaz pozostanie maly "niedosyt"


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 18 maja 2011, 01:01

Bardzo chciałbym żeby Il Capitano zakończył karierę w Juve. On jest ikoną i legendą tego klubu. Był i jest z Juve na dobre i na złe, nawet podczas nie słusznej degradacji do Serie B, a inni piłkarze po prostu spierdzielili z tonącego statku. Nawet jak dobrze pamiętam to został królem strzelców Serie B. Piłkarz jako jedyny na świecie dostał owacje na stojąco od kibiców przeciwnej drużyny czyli Realu Madryt na Santiago Bernabeu i kibiców Man Utd na Old Traford. Poza tym nie wyobrażam sobię Del Piero w innym klubie niż Juve. Juve to Del Piero. Del Piero to Juve. Fragment wypowiedzi Del Piero po przedłużeniu kontraktu do 2012 roku "Mój pierwszy kontrakt taki był i ostatni też może taki być - zadeklarował, podkreślając, że przywiązania do barw klubowych nie da się zmierzyć pieniędzmi."
Marzy mi się żeby Il Capitano razem z Juve w sezonie 2012/2013 wygrał Lige Mistrzów. To było by piękne zakończenie kariery Del Piero :-D.


Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2011, 07:12

Arcadio Morello pisze: Marzy mi się żeby Il Capitano razem z Juve w sezonie 2012/2013 wygrał Lige Mistrzów. To było by piękne zakończenie kariery Del Piero :-D.
:rotfl: Chłopie Del Piero prędzej zostanie dziadkiem niż my wygramy LM, zapamiętaj.

Co do jego gry w USA-jak najbardziej. Nie traktuję tego poważnie, tak samo jak Arabie Saudyjską itp.
Odpocznie, zarobi, na luzie popyka w piłkę, a prawdziwym symbolem Juve zostanie już na zawsze.


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Zablokowany