Wszystko o Milanie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 25 lipca 2017, 14:00

gpl88 pisze:Było nie ustawiać meczów to kary by nie było, ale lepiej mieć żal, że my dostaliśmy mniejszą. Widocznie mieliście więcej na sumieniu, tyle.
Jak rozpoczynasz jakiś temat najpierw się do niego merytorycznie przygotuj. A wychodzi na to, że masz marną wiedzę w temacie - kolejny z "pojęciem" o Calciopoli. Za takie pieprzenie głupot z miejsca bana powinieneś dostać.


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 25 lipca 2017, 14:25

CavAllano pisze:
gpl88 pisze:Było nie ustawiać meczów to kary by nie było, ale lepiej mieć żal, że my dostaliśmy mniejszą. Widocznie mieliście więcej na sumieniu, tyle.
Jak rozpoczynasz jakiś temat najpierw się do niego merytorycznie przygotuj. A wychodzi na to, że masz marną wiedzę w temacie - kolejny z "pojęciem" o Calciopoli. Za takie pieprzenie głupot z miejsca bana powinieneś dostać.
:ok:

Niestety żałosne to jest...
tak samo jak ocenianie po dacie rejestracji na forum od kiedy ktoś kibicuje danej drużynie...


Juve, storia di un grande amore
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 25 lipca 2017, 14:31

Pango1987 pisze:Zaczynam się zastanawiać który chinczyki są lepsze, chyba te w Milanie bardziej konkretniejsze niż te w Interze. Zobaczymy jak sie to wszystko jeszcze potoczy.

@Cabryni_Idol
Nie udawaj ze tak nienawidzisz Interu, nie urodziles sie w Turynie, nie masz tego wpojone od dziecka jak tamtejsi ludzie. Zaczales kibicowac Juve od 2012 z tego co widze a kurcze pieczone true Juventino zgrywasz.
Za to ciebie gnoją nawet na fcinter.pl i siedzisz tutaj przybłędo nikt cię tu nie chce. Od kiedy data rejestracji jest wyznacznikiem stażu kibicowania Juve? Jakbyś ruszył tym rybim mózgiem są ludzie, którzy odwiedzają stronę ale nie udzielają się na forum i po jakimś czasie rejestruja się? Idź sobie poczekać na oficjala Vecino.


gpl88

Milanista
Milanista
Rejestracja: 04 lipca 2017
Posty: 93
Rejestracja: 04 lipca 2017

Nieprzeczytany post 25 lipca 2017, 16:01

CavAllano pisze:
gpl88 pisze:Było nie ustawiać meczów to kary by nie było, ale lepiej mieć żal, że my dostaliśmy mniejszą. Widocznie mieliście więcej na sumieniu, tyle.
Jak rozpoczynasz jakiś temat najpierw się do niego merytorycznie przygotuj. A wychodzi na to, że masz marną wiedzę w temacie - kolejny z "pojęciem" o Calciopoli. Za takie pieprzenie głupot z miejsca bana powinieneś dostać.
To była odbitka za żale, że my zagraliśmy w LM a was zdegradowali. Widocznie kary były adekwatne do winy w tamtym momencie, wiem że niby większość zarzutów nie znalazła potwierdzenia i ustawiania meczów nie udowodniono, ale udowodnienie a zaistnienie faktu to 2 inne rzeczy. Mogli nie dać rady udowodnić a mecze ustawiano. Nie mam zamiaru dyskutować na temat kto bardziej czy mniej zasłużył na kary, wy nie jedyni zostaliście ukarani. A za uszami na pewno wiele klubów coś miało.
Tym bardziej śmieszy mnie ten lament bo paradoksalnie wyszło wam to na dobre bo jesteście w top 5 klubów w tej chwili. Więc nie wiem o co wam chodzi.

Ja tak samo na zaczepki mogę odpowiedzieć jak i wy i to była właśnie taka reakcja.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2017, 16:21

gpl88 pisze:To była odbitka za żale, że my zagraliśmy w LM a was zdegradowali. Widocznie kary były adekwatne do winy w tamtym momencie, wiem że niby większość zarzutów nie znalazła potwierdzenia i ustawiania meczów nie udowodniono, ale udowodnienie a zaistnienie faktu to 2 inne rzeczy. Mogli nie dać rady udowodnić a mecze ustawiano.
Wybacz, ale palnąłeś niezłą głupotę. Coś na zasadzie: "oskarżyć kogoś o morderstwo, nie znaleźć na to dowodów, ale profilaktycznie skazać na dożywocie". :facepalm:

Zazwyczaj jestem mega otwarty na dyskusję z kibicami zza barykady, ale przeraża mnie, jak chętnie ludzie poruszają temat farsopoli, ale wiedzą o rzeczy tylko tyle, że gdzieś dzwoni, ale gdzie - to już ich niewiele obchodzi. Naturalnie prym w tym wiodą Interiści.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3969
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 25 lipca 2017, 16:25

gpl88 pisze:
CavAllano pisze:
gpl88 pisze:Było nie ustawiać meczów to kary by nie było, ale lepiej mieć żal, że my dostaliśmy mniejszą. Widocznie mieliście więcej na sumieniu, tyle.
Jak rozpoczynasz jakiś temat najpierw się do niego merytorycznie przygotuj. A wychodzi na to, że masz marną wiedzę w temacie - kolejny z "pojęciem" o Calciopoli. Za takie pieprzenie głupot z miejsca bana powinieneś dostać.
To była odbitka za żale, że my zagraliśmy w LM a was zdegradowali. Widocznie kary były adekwatne do winy w tamtym momencie, wiem że niby większość zarzutów nie znalazła potwierdzenia i ustawiania meczów nie udowodniono, ale udowodnienie a zaistnienie faktu to 2 inne rzeczy. Mogli nie dać rady udowodnić a mecze ustawiano. Nie mam zamiaru dyskutować na temat kto bardziej czy mniej zasłużył na kary, wy nie jedyni zostaliście ukarani. A za uszami na pewno wiele klubów coś miało.
Tym bardziej śmieszy mnie ten lament bo paradoksalnie wyszło wam to na dobre bo jesteście w top 5 klubów w tej chwili. Więc nie wiem o co wam chodzi.

Ja tak samo na zaczepki mogę odpowiedzieć jak i wy i to była właśnie taka reakcja.
Sportowo Juventus wrócił tam gdzie jego miejsce,ale co farsopoli zabrało pod względem marketingowym tego się nie odzyska w normalny sposób. Przecież wtedy Juventus obok Realu i United zbierał najwięcej kasy, komercyjnie dopiero teraz jest to poziom sprzed farsopolli. Stwierdzenie "paradoksalnie wyszło wam to na dobre" przemilczę bo nie chce kartki.
Co do samej afery to był cyrk wywołany przez tych,którzy nie mogli przebić się sportowo by uwalić inne kluby a przy tym ligę, przecież rok później Violę oczyszczono ze wszystkich zarzutów nawet bez zwrotu zabranych pkt. W 2010 wyszło na jaw,ze Galliani,Moratti i inni robili to samo co Moggi, rzekomych kart sim Moggiego nigdy nie udowodniono. Sam Bergamo stwierdził,że najczęściej dzwoniono do niego z niebieskiej części Mediolanu. Dla Interu oczywiście sprawa wyszła na jaw wtedy gdy już się przedawniła. Wszystkie kluby zamieszane w tą aferę padły ofiarą jakiejś wąskiej wpływowej grupy ludzi,która nie mogła znieść ówczesnego porządku na scenie włoskiej piłki.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 25 lipca 2017, 17:08

gpl88 pisze:
CavAllano pisze:
gpl88 pisze:Było nie ustawiać meczów to kary by nie było, ale lepiej mieć żal, że my dostaliśmy mniejszą. Widocznie mieliście więcej na sumieniu, tyle.
Jak rozpoczynasz jakiś temat najpierw się do niego merytorycznie przygotuj. A wychodzi na to, że masz marną wiedzę w temacie - kolejny z "pojęciem" o Calciopoli. Za takie pieprzenie głupot z miejsca bana powinieneś dostać.
To była odbitka za żale, że my zagraliśmy w LM a was zdegradowali. Widocznie kary były adekwatne do winy w tamtym momencie, wiem że niby większość zarzutów nie znalazła potwierdzenia i ustawiania meczów nie udowodniono, ale udowodnienie a zaistnienie faktu to 2 inne rzeczy. Mogli nie dać rady udowodnić a mecze ustawiano. Nie mam zamiaru dyskutować na temat kto bardziej czy mniej zasłużył na kary, wy nie jedyni zostaliście ukarani. A za uszami na pewno wiele klubów coś miało.
Tym bardziej śmieszy mnie ten lament bo paradoksalnie wyszło wam to na dobre bo jesteście w top 5 klubów w tej chwili. Więc nie wiem o co wam chodzi.

Ja tak samo na zaczepki mogę odpowiedzieć jak i wy i to była właśnie taka reakcja.
Wrzucajcie to w podpis. :rotfl: Ośmieszasz się gościu. "Co tam, napiszę sobie, że ustawili mecze, potem w idiotyczny sposób to wyjaśnię." Z kim my tutaj dyskutujemy... :facepalm:


gpl88

Milanista
Milanista
Rejestracja: 04 lipca 2017
Posty: 93
Rejestracja: 04 lipca 2017

Nieprzeczytany post 25 lipca 2017, 17:33

To nie ja rozpocząłem temat calciopoli bo to juz historia, krótko skwitowałem wywołanie tego tematu a wy go ciągnięcie. Jakiś czuły punkt, że człowiek najlepiej powinien przemilczeć bo zaraz skomasowany atak :) Nigdzie nie napisałem, że kary były słuszne czy nie, ktoś podjął takie decyzje i tyle, nie ma co rozgrzebywać. Generalnie wjazdy personalne mnie ni ziębią ni grzeją możemy gadać o piłce na takie głupie dyskusje się nie złapię.
CavAllano pisze: Wrzucajcie to w podpis. :rotfl: Ośmieszasz się gościu. "Co tam, napiszę sobie, że ustawili mecze, potem w idiotyczny sposób to wyjaśnię." Z kim my tutaj dyskutujemy... :facepalm:
To nie dyskutuj, proste ;)


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 25 lipca 2017, 17:54

gpl88 pisze:To nie ja rozpocząłem temat calciopoli bo to juz historia, krótko skwitowałem wywołanie tego tematu a wy go ciągnięcie. Jakiś czuły punkt, że człowiek najlepiej powinien przemilczeć bo zaraz skomasowany atak :) Nigdzie nie napisałem, że kary były słuszne czy nie, ktoś podjął takie decyzje i tyle, nie ma co rozgrzebywać. Generalnie wjazdy personalne mnie ni ziębią ni grzeją możemy gadać o piłce na takie głupie dyskusje się nie złapię.
CavAllano pisze: Wrzucajcie to w podpis. :rotfl: Ośmieszasz się gościu. "Co tam, napiszę sobie, że ustawili mecze, potem w idiotyczny sposób to wyjaśnię." Z kim my tutaj dyskutujemy... :facepalm:
To nie dyskutuj, proste ;)
Jak coś cię nie dotyczy to jasne, że spływa jak po kaczce. Ciesz się, że Berlu wtedy rządził Milanem, bo jego koneksje i dojścia uratowały was od Serie B. Skoro już mówisz o ustawianiu meczyków to niejeden kibic stuka się w łeb, ż e zostaliście dopuszczeni do kolejnej edycji LM i ją wygraliście....

Daruj sobie przytyki o triumfach w LM, bo mnie to nie boli. Jestem dumny z historii Juventusu.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 lipca 2017, 21:57

Z forum Milanu :


Subeetej
25 lipca 2017, 00:42
"Juve się wyprzedaje, z Interu też ma wyskoczyć trzech ludków, Nianggolan jeśli nie dostanie podwyżki, też może pitnąć, Lazio Keitę Balde, też chce na Allegro wystawić. Podium musi być, a ja wierzę, że i o Scudetto można zawalczyć. Kto nisko mierzy - zostaje nisko. Wszyscy się wyprzedają, tylko Milan się zbroi, to też zrobi różnicę. My musimy wierzyć, bo jeśli kibice Milanu nie będą w niego wierzyć, to kto ma, merdacze ku***!? "

Wyprzedajemy się, to smutne...chyba nie mamy szans z czerwono-czarą potęgą :sad:


Obrazek
gpl88

Milanista
Milanista
Rejestracja: 04 lipca 2017
Posty: 93
Rejestracja: 04 lipca 2017

Nieprzeczytany post 25 lipca 2017, 22:09

MRN pisze:Z forum Milanu :


Subeetej
25 lipca 2017, 00:42
"Juve się wyprzedaje, z Interu też ma wyskoczyć trzech ludków, Nianggolan jeśli nie dostanie podwyżki, też może pitnąć, Lazio Keitę Balde, też chce na Allegro wystawić. Podium musi być, a ja wierzę, że i o Scudetto można zawalczyć. Kto nisko mierzy - zostaje nisko. Wszyscy się wyprzedają, tylko Milan się zbroi, to też zrobi różnicę. My musimy wierzyć, bo jeśli kibice Milanu nie będą w niego wierzyć, to kto ma, merdacze ku***!? "

Wyprzedajemy się, to smutne...chyba nie mamy szans z czerwono-czarą potęgą :sad:
Jakie forum taka wypowiedź, ja fora Milanu z taką retoryką i językiem omijam, są takie gdzie o wiele bardziej wyważone wypowiedzi są. Jak pogrzebię w innych stronach o Juventusie to też takie kwiatki znajdę. Ja jakoś wiem, że kupiliście Costę i Berne a tamten gość jak widać nie.


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 25 lipca 2017, 22:52

Nic nie poradzisz. Jedni wolą bredzić w gównie inni wolą zaglądać na poważniejsze źródła.
Zapowiada się znacznie ciekawszy sezon. "dzięki Milanowi"


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 26 lipca 2017, 11:12

MRN pisze:Z forum Milanu :


Subeetej
25 lipca 2017, 00:42
"Juve się wyprzedaje, z Interu też ma wyskoczyć trzech ludków, Nianggolan jeśli nie dostanie podwyżki, też może pitnąć, Lazio Keitę Balde, też chce na Allegro wystawić. Podium musi być, a ja wierzę, że i o Scudetto można zawalczyć. Kto nisko mierzy - zostaje nisko. Wszyscy się wyprzedają, tylko Milan się zbroi, to też zrobi różnicę. My musimy wierzyć, bo jeśli kibice Milanu nie będą w niego wierzyć, to kto ma, merdacze ku***!? "

Wyprzedajemy się, to smutne...chyba nie mamy szans z czerwono-czarą potęgą :sad:
Czujesz się dowartościowany, jak wrzucisz najgłupszy komentarz z jakiegoś obcego forum? Przecież kibice innych drużyn non stop mogliby cytować Cabriniego lub innych **** jego pokroju i wyszłoby na to, że nasze forum jest groteskowe. Ot choćby wypowiedzi o Realu w temacie z zeszłej edycji LM.

Milan sprowadził kilku graczy, którzy robią różnicę i na pewno będzie we Włoszech "królem polowania". Ale wiadomo, że trzeźwo myśląc, przed sezonem celować mogą w top 3, o detronizacji Juve, na ten moment, mogą tylko marzyć.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 lipca 2017, 11:42

Makiavelu, tym razem masz rację. Jak widzę tu takie tanie dowartościowywanie się możliwie najgłupszymi postami z różnych innych forów, to serio myślę, że to groteskowe opowiadanie o ojcu fanatyku Juve, które było hitem przed finałem LM, jest inspirowane rzeczywistością, a nie jedynie bujną wyobraźnią.


Btw, ktoś śledził występy nowych nabytków Milanu podczas meczów towarzyskich? Ciekawy jestem poczynań Calhanoglu i Andre Silvy :think:


Obrazek
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 26 lipca 2017, 11:49

Ta historia to akurat dobra przeróbka "pasty" o ojcu wędkarzu, ale wróżę wielu ludziom tutaj, że będzie to o nich za parę lat (z wyjątkiem tego niby-prawnika, bo on ponoć już jest w tym wieku, co bohater opowiadania).

Z Bayernem bardzo dobrze zagrał Rodriguez.


ODPOWIEDZ