Ligue 1

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 października 2014, 18:00

@mateo369: nie przesadzaj z tą nietykalnością ;) jest taki przepis ale nie tyczy się on dotknięcia ręki, bez przesady... jakby się sędzia nie odwracał dupą po upomnieniu Cavaniego to by go nie musiał "zaczepiać" w celu wytłumaczenia przewinienia, nie znam francuskiego na poziomie czytania z ruchu warg ale obstawiałbym, że coś mu jednak powiedział na czerwoną, za taką żółtą nie trudno wypalić dwa słowa za dużo... ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 18 października 2014, 20:59

Pabloz9 pisze: Trzeba wziąć pod uwagę jeszcze kontekst polityczny. Imigranci z południa, ISIS etc.
Moim zdaniem obie żółte dla Cavaniego słuszne.
Sorry, ale tłumaczenie słabe jak gra Juventusu w chwili obecnej. Wtedy jak Tevez rozstrzeliwał kibiców też dałoby się znaleźć jakieś naciągane nawiązanie do jakiegoś konfliktu zbrojnego, gdzieś w zupełnie innej części świata. Jeszcze bym zrozumiał, gdyby np. coś takiego miało miejscu w meczu przeciwko drużynie z kraju ogarniętego wojną, ale w spotkaniu ligowym?
Maly pisze:jakby się sędzia nie odwracał dupą po upomnieniu Cavaniego to by go nie musiał "zaczepiać" w celu wytłumaczenia przewinienia
Kto jak kto, ale Ty powinieneś wiedzieć że sędzia ma pełne prawo odwrócić się dupą do piłkarza, który nie jest kapitanem, ucinając tym samym dyskusję.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2015, 18:27

Narzekamy na wtopy Juve ostatnimi czasy, to popatrzcie jak bogatym jest klub z Paryża i co oni tam za wały cisną...
Marsylia ich wyprzedza w lidze a dzisiejszy mecz to jakiś skandal, jakim cudem zespół taki jak Psg przegrywa z Bastią, wygrywali 0-2 i dostają jak narazie 3-2 .
W tym momencie nawet jeżeli strzelą 2 bramki i wygrają 4-3 to i tak będzie wstyd.
Tak słaba liga i jeszcze takie problemy mają.
Nie dość że kary za niestosowanie się do zasad FIN. fair play dostają to jeszcze w lidze wcale im tak dobrze nie idzie jak na to jaki mają potencjał.


Marianb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2004
Posty: 246
Rejestracja: 11 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2015, 18:47

sebatiaen pisze:...to jeszcze w lidze wcale im tak dobrze nie idzie jak na to jaki mają potencjał.
Ja nie wiem, co się dzieje z PSG. Ostatnio tak cieniują, że szkoda gadać. Nie wiem może jest to wina trenera, ze nie potrafi wykorzystać potencjału drużyny.
Swego czasu PSG przez ostatnie sezony praktycznie w lidze nie miało konkurencji. Ostatnia konkurencje jaką mieli Montpellier parę sezonów temu.
Ligue 1 jest specyficzna, gdzie dwie maks drużyny biją się o mistrza, a reszta gra w kratkę: wygrana, remis, porażka, remis, wygrana, itp.
L. Blanc swego czasu w Bordeaux fajnie prowadził drużynę, chociaż kryzysy tez się zdarzały.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2015, 20:31

Przecież mówi się otwarcie, że trener Blanc jest skonfliktowany z połową zespołu. Atmosfera w zespole to rzecz bezcenna dla osiągania dobrych rezultatów. Ponadto jest tam kilka charakterków. Fakt, że nie powalają wynikami jak na skład jakim dysponują, ale tracą tylko 3pkt. to żadna strata.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 21 lutego 2015, 18:20

Łączony z Juve Rabiot zaaplikował Tuluzie dwie bramki. Z tego młodziana PSG będzie miało pożytek. Przynajmniej tymczasowy.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2015, 22:17

Bardzo podoba mi sie Lyon w tym sezonie. Tyle jakości u tych mlodych pilkarzy a duet Lacazette Fekir to jeden z lepszych duetów napastników w Europie.


Dzisiejszy mecz z Etienne - grajac w 10 od 20 minuty, cisną, walczą, i nie brakuje przy tym jakości. BRAWO.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2015, 19:12

PSG na 99,9% mistrzem Francji. Szkoda, że Lyon spuchł na ostatniej prostej, bo swego czasu mocno sympatyzowałem z tym klubem i chciałbym znów zobaczyć tą ekipę na szczycie :|


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2015, 09:45

ciekawa rzecz wczoraj w Ligue 1 - 3 mecze i trzy wyniki po 0:0 ;)[/img]


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2015, 19:08

Panowie nasz rekord (102pkt) jest zagrożony, PSG po 19 kolejkach ma bilans 16-3-0 czyli 51pkt, my w naszym rekordowym sezonie mieliśmy punkt więcej (17-1-1) po 19 kolejkach.


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2015, 20:57

Nie ma się co dziwić, PSG z roku na rok mocniejsze, liga z roku na rok słabsza. Jadą po wszystkich jak walec, jestem ciekaw co pokażą w LM.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2015, 21:00

squinter pisze:Nie ma się co dziwić, PSG z roku na rok mocniejsze, liga z roku na rok słabsza. Jadą po wszystkich jak walec, jestem ciekaw co pokażą w LM.
Pewnie nic, liga francuska to poziom ligi tureckiej. Czuję, że z CFC odpadną, która w lutym będzie zupełnie innym zespołem niż obecnie.

Chociaż ciężko mi kibicować CFC czy PSG w tym meczu. Obydwa klubu to pseudokluby budowane na śmierdzących pieniądzach :)


Obrazek
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 21:02

Poczytajcie co zmalował w PSG Aurier. Arbuzini co Ty sądzisz? ;) Klub za takie coś powinien do końca kontraktu sadzać go najwyżej na trybunach i pozwalać indywidualne treningi. Żadnych rezerw, młodzieżówek, a tym bardziej sprzedaży/rozwiązania kontraktu. Stać ich na jego gnicie z dala od piłki.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 21:24

meda11 pisze:Poczytajcie co zmalował w PSG Aurier. Arbuzini co Ty sądzisz? ;) Klub za takie coś powinien do końca kontraktu sadzać go najwyżej na trybunach i pozwalać indywidualne treningi. Żadnych rezerw, młodzieżówek, a tym bardziej sprzedaży/rozwiązania kontraktu. Stać ich na jego gnicie z dala od piłki.
:rotfl: Czytałem, niezły ubaw. Widać nie fajnie się dzieje tam.
No ale, szacunek! Dla niego za szczerość, powiedział to co myśli :ok: . W imię czego, skoro jest się osobą publiczną, nie można powiedzieć tego co się ma na końcu języka? Skoro tak powiedział, coś na rzeczy musi być. To jest oczywiście moje zdanie, nikt nie musi go podzielać. Jednak ja cenie szczerość, a nawet zbytnią dosadność - West Coast :C .
W przeciwieństwie do kurtuazji, której nienawidzę. :whistle:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 21:33

Mógł to powiedzieć Ibrze w twarz, wtedy byłoby ciekawie :smile:

Tym właśnie góruje Juventus nad zespołami tworzonymi za petrodolary, atmosferą w drużynie. Tym nadrabiają braki finansowe, bo jednak jeszcze dużo brakuje. Dlatego też nie chciałbym powrotu Vidala, na takich warunkach jakie pojawiały się w plotkach ( w ogóle na żadnych ), bo przecież były doniesienia, że szatnia przestała go akceptować.


ODPOWIEDZ