Sezon 2011/2012: Multimedia JP + Akcja Na Życzenie - INFO

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
JuveLethal

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2003
Posty: 561
Rejestracja: 14 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2011, 14:18

W tym temacie bede informowal o dodaniu poszczegolnych nagran do Downloadu JP.

Mozecie tutaj umieszczac takze prosby o konkretna akcje. Prosze zeby podawac chociaz orientacyjny moment danej akcji, abym latwiej mogl ja wyszukac.

http://guidatv.sky.it/guidatv/grid.html ... port&day=0

Mozecie przegladac na biezaco rozklad Sky, jesli ktos ma konkretna prosbe o nagranie danego programu i wrzucenie - rowniez tutaj mozna pisac, ustawienie nagrania to nieduzy problem, a wrzuce gdy po prostu znajde czas :)



---
Na dany moment w DOWNLOADZIE znajduja sie wszystkie bramki, oraz skroty 3 i 4 kolejki. Skroty 1 i 2 dodane beda niebawem.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 października 2011, 13:49

Czy można prosić o fragment z ostatniego meczu z rozpoczęcia transmisji (hymn, oprawa, wyjście grajków z tunelu), oraz fragment po ostatnim gwizdku (jakby było coś więcej niż zaserwował C+ byłoby fajne :P )?


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 03 października 2011, 13:54

Wślizg Pirlo na środku boiska, przerywajacy kontrę Milanu, jest do dostania? Czasu akcji nie pamiętam, wiem, że pierwsza połowa.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
RSelevan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lutego 2010
Posty: 193
Rejestracja: 02 lutego 2010

Nieprzeczytany post 03 października 2011, 14:16

Można poprosic o rzut wolny pirlo, ten z 19 metrow?

Chodzi mi konkretnie o czas od tego rzutu wolnego, do drugiego, nieco dalej i z boku boiska. Wtedy wlasnie przecieralem oczy ze zdumienia jak nasi pilkarze walczyli o odzyskanie pilki.


ODPOWIEDZ