Eljero Elia

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 16:07

Nie ma takiego tematu więc pomyślałem że warto założyć nowy topic o naszym nowym grajku :roll:
Sam Elia jest już w Turynie. Elia przyznał że jest szczęśliwy że zagra dla Juve.
Ja nie jestem tym transferem zachwycony. Był do wyciągnięcia Vargas za 13 baniek i Bastos, nasze oczekiwania były napewno większe. Bardzo dobrze grał na Mundialu rok temu w tym roku było chyba dużo gorzej. Pozostaje mu życzyć dużo sukcesów w barwach Juve, a jak będzie grał słabo to ma przerąbane w naszych tifosich!


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 16:12

Przychodzi do nas typowy najemnik, ale cóż - tacy też są potrzebni. Po jego lekceważącej wypowiedzi o Juventusie nie mam do niego żadnej sympatii. Liczę tylko na to, że będzie dobrze wykonywał swoją pracę.


Obrazek
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 16:14

Vimes pisze:Przychodzi do nas typowy najemnik, ale cóż - tacy też są potrzebni. Po jego lekceważącej wypowiedzi o Juventusie nie mam do niego żadnej sympatii. Liczę tylko na to, że będzie dobrze wykonywał swoją pracę.
Pewnie w tej sytuacji szybko powie, że do wymysł jakiegoś dziennikarza i że on tego by nigdy nie powiedział.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 16:16

Castiel pisze:
Vimes pisze:Przychodzi do nas typowy najemnik, ale cóż - tacy też są potrzebni. Po jego lekceważącej wypowiedzi o Juventusie nie mam do niego żadnej sympatii. Liczę tylko na to, że będzie dobrze wykonywał swoją pracę.
Pewnie w tej sytuacji szybko powie, że do wymysł jakiegoś dziennikarza i że on tego by nigdy nie powiedział.
Oj juz dawno to powiedzial (od razu jak wybuchla cala "afera"), ale nikt nie raczyl sprostowac.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 16:17

Jak tam sie cieszę z tego transferu.

P.S.
Zakładanie tematu dla każdego piłkarza osobno jest głupie.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 16:18

Bardzo chętnie zobaczę jego wypowiedź dementującą te słowa.
Arielinho13 pisze: Zakładanie tematu dla każdego piłkarza osobno jest głupie.
pomysł władz jp
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2011, 16:18 przez Lypsky, łącznie zmieniany 1 raz.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 16:18

Obrazek
Bardzo ładna bluzka :C Jak dla mnie to kasa wydana w błoto nie pokaże swoich umiejętności u nas.


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 16:20

zebol pisze: Jak dla mnie to kasa wydana w błoto.
Troche rasizmem zalecialo^^

Jak juz pisalem, Elia mnie tez nie przekonuje...


Obrazek
Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 16:27

Lypsky pisze:Bardzo chętnie zobaczę jego wypowiedź dementującą te słowa.
Arielinho13 pisze: Zakładanie tematu dla każdego piłkarza osobno jest głupie.
pomysł władz jp
Na swoim twitterze napisał parę dni temu żeby nie wierzyc w rzeczy, które wypisują niemieckie media. Piłkarze to prostytutki jeżeli chodzi o wypowiedzi medialne, więc nie do końca rozumiem tego wielkiego zamieszania. Gdyby odwalił coś głupiego na boisku (jak Melo sapiący do kibiców) to byłaby zupełnie inna bajka.


onliforpipul
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 16:32

IGI pisze:
zebol pisze: Jak dla mnie to kasa wydana w błoto.
Troche rasizmem zalecialo^^
.
To było żartobliwe, prawda? Z drugiej strony boli mnie, że złe słowo wypowiedziane w kierunku Żyda lub Murzyna kończy się oskarżeniami o antysemityzm lub rasizm. Podczas, gdy w drugą stronę wszystko działa bez echa.

Teraz czas na kilka słów dotyczących Elii. Nikt nie dementuje tego, że to zawodnik przebojowy, fantastycznie wyszkolony technicznie i z papierami na grę w europejskich pucharach. Z drugiej strony brakuje mu stablinej formy, bo wahania formy na niesamowite. W obecnym sezonie wręcz odpłynął myślami od Hamburga i został posadzony na ławce, a jego zespół aktualnie znajduje się w strefie spadkowej. Jak już kilkakrotnie pisałem podziwiałem Elie, kiedy jego talent na dobre rozkwitł w Twente, a następnie podczas pierwszego sezonu w HSV oraz reprezentacji Oranji na Mundialu 2008'. Od tego czasu minęły trzy lata, a Elia poczynił jedynie kilka kroków w tył. Mam nadzieję, że podpisanie kontrakt z Juve będzie dla mnie mobilizacją i pozytywnym bodźcem. Z drugiej strony nie ukrywam, że zdecydowanie bardziej wolałbym oglądać u nas Batosa, Vargasa, a nawet Perottiego.

Jako jedyny mudzyn uwaga będzie się skupywała na Tobie ( :smile: ). Powodzenia!


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 16:33

Rozumiem, ze to jest ten trzeci miszcz?





KLIK ==>www
JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 16:35

Ja natomiast jestem bardzo zadowolony. Wierze, że w Juve pokaze swoje maksymalne mozliwosci, a wtedy bedzie jednym z najlepszych skrzydlowych w lidze, bo ze umiejetnosci ma to wiemy wszyscy, niech tylko trafi z formą! :pray:


Obrazek
Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 16:44

Tak sobie myślę czy wykaże się u nas, bo ostatnio w HSV grał poniżej oczekiwań no chyba, że robił to celowo aby się wyrwać z Hamburga albo się tam wypalił. Tak czy inaczej chłopak talent ma i oby go pokazał.


Nedved4life

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 lipca 2011
Posty: 140
Rejestracja: 30 lipca 2011

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 16:47

On teraz, a za rok Hazard i lewa pomoc Hazarda albo Elia do wyboru, rotacja kto lepszy. :D Marzenia.


zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 16:47

Mój zwrot nie miał na celu nikogo obrazić nie jestem rasistą :)


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
Zablokowany