Przeciwko korupcji w sporcie

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
Zablokowany
k_mat

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 sierpnia 2011
Posty: 21
Rejestracja: 20 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 13:39

Tu chyba nie chodzi o samą dominację, a o kilka niepotrzebnych błędów sędziowskich, które w jakimś tam stopniu zaważyły o sukcesie Katalończyków. Osobiście mnie to nie interesuje, jestem w 100% sfokusowany na Juve, nawet nie wiem kto jest obecnie mistrzem Francji, Holandii itp.


Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 13:40

Faktem jest , że Barcelonie wiele uchodzi. Padanie Mascherano po dotknięciu w nogę niczym został rażony piorunem , z jednej strony śmieszy a z drugiej martwi , że takie teatrzenie uchodzi na sucho.
Ostatnio była szarpanina w meczu Arsenalu , Szczęsny wybiegł z bramki żeby doskoczyć do tłumu i został ukarany żółtą kartką, według przepisów fifa, gdy jest jakaś szarpanina i bramkarz wybiegnie z bramki to jest uznawany prowodyrem i należy go ukarać żółtą, więc pytam czemu Valdesowi non stop takie wybiegi uchodzą na sucho.

Druga sprawa podczas Gran Derbi w rewanżu Ligi Mistrzów, Ronaldo został sfaulowany przez Puyola, ten przewracając się dotknął barkiem nogi Mascherano , który tak jak zawsze padł jakby snajper do niego strzelił, po czym Higuain jak dostał piłkę 100%, sędzia odgwizduje faul i o dziwo nie na Cristiano a na Mascherano.

Nas uważano za oszustów bo na YT są filmiki jak Nedved się przewraca 2 metry obok obrońcy i sędzia dla nas dyktuje faul, dodam tylko , że takie pomyłki na nasza korzyść były średnio co 6 mecz, Barcelonie niestety przydarzają się co mecz.

Inną sprawą jaką trzeba przemyśleć jest istota Guardioli i Qatar Foundation. Pep kończąc karierę grał w Katarze , gdzie pojawiał się na bankietach i poznał bogatych szejków, którzy go wykreowali i którzy do Barcelony pod wodzą Pepa ładują wiele kasy. Nie trzeba wspominać , że Qatar Foundation jest związana mocno z terrorystami, bo o tym można znaleźć wiele informacji. Drugi sponsor jakim jest UNICEF także budzi kontrowersje. Największą jednak kontrowersją jest fakt , że Barcelona ma bardzo wielu swoich byłych działaczy w strukturach UEFA, dla ciekawostki , gdy ukarano Mourinho na 5 meczów w komitecie , który ukarał Mou było 6 byłych działaczy Barcelony.

Może grają najpiękniejszy football, lecz w moich oczach nigdy nie będą wielcy , przez te wszystkie kontrowersje. Spójrzcie na Barce Rijkaarda, wygrali wszystko, a nie było takich kontrowersji. Nie padali jak rażeni, sędziowie obiektywnie gwizdali, wszystko się zepsuło od przyjścia Pepa.

Na osłodę polecam kanał na YT http://www.youtube.com/user/ondesind#p/u/0/_tD8v6f8zqU
Można pośmiać się z wyczynów Barcy.

Pozdrawiam :)

EDIT: Zapomniałem oczywiście podać przypadek Messiego, karzełka , któremu trzeba było wstrzykiwać sterydy aby urósł. Panowie, jeżeli macie pojęcie o sterydach to dobrze wiecie, że powodują one zwiększenie siły fizycznej, mniej się meczy od innych oraz unerwiają bardziej mięśnie , przez co masz większa kontrolę nad piłką itp. Nie neguję jego talentu , ale w 20% przypisuje go właśnie sterydom.
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2011, 13:46 przez Molek big fun juve, łącznie zmieniany 1 raz.


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 13:41

k_mat pisze:nawet nie wiem kto jest obecnie mistrzem Francji, Holandii itp.
Czyli piłką zbytnio się nie interesujesz?


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 13:42

LukaS pisze:
Piotr Juvefan pisze:Tylko pseudokibice nie wielbią Barcy i Leo Messiego,bo gdy On ma piłkę przy nodze,ta z tak wielką gracją się do niego klei,że aż strach,podobnie jest z Iniestą i Xavim:P

A tak na poważnie
..

ja myślę, że tu właśnie było na poważnie ;)

Platniego boli, że era Zidana minęła? Jakby Messi był francuzem to by nie było kłopotu.
To był czysty sarkazm ja nie jestem byle Szpakiem czy Kołtoniem,żeby się tym ślinić :-D owszem ładnie to wygląda,ale bez podnietki,poza tym dużo u nich symulantów :D


k_mat

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 sierpnia 2011
Posty: 21
Rejestracja: 20 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 14:01

Kogut W. pisze:
k_mat pisze:nawet nie wiem kto jest obecnie mistrzem Francji, Holandii itp.
Czyli piłką zbytnio się nie interesujesz?
Znam się na piłce nożnej, ale interesuję się tylko Juventusem i kibicuję im na tyle ile mogę (przez internet i przed telewizorem). Jest to po prostu jedna z moich pasji.

Juventus pięć lat temu skopałby tyłki dzisiejszym dziewczynom z Barcy. Pozdro.


Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 14:06

Molek big fun juve pisze:
EDIT: Zapomniałem oczywiście podać przypadek Messiego, karzełka , któremu trzeba było wstrzykiwać sterydy aby urósł. Panowie, jeżeli macie pojęcie o sterydach to dobrze wiecie, że powodują one zwiększenie siły fizycznej, mniej się meczy od innych oraz unerwiają bardziej mięśnie , przez co masz większa kontrolę nad piłką itp. Nie neguję jego talentu , ale w 20% przypisuje go właśnie sterydom.
dlaczego w takim razie Barca nie podaje teraz tego magicznego sterydu wszystkim swoim wychowankom i nie hoduje małej armii takich Messich?


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 14:48

@Molek big fun juve
Rzekome powiązania Qatar Fundation z terrorystami Ci przeszkadzają?
A co powiesz o naszym powiazaniu z rodziną Kaddafich? Finansujacych swego czasu zamach nad Lockerbie.

Unicef nie jest sponsorem Barcelony. Nie płaci za miejsce na koszulkach.

Poza tym Messi nie był pasiony sterydami, tylko odbył kurację hormonalną. A to duża różnica. Taką kurację funduje się dzieciom z zaburzeniami wzrostu, nic w tym dziwnego nie ma. Wkład Barcelony był taki, że opłaciła małemu Messiemu podobny zabieg.


Obrazek
Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 15:04

Większość z Was pisze tutaj o tym, że sędziowie pomagają Barcelonie, ale nie piszą o tym, że Barcelona też wiele razy została 'oszukana' przez sędziów. Wypisze tutaj tylko sytuacje, gdy sędzia gwizdał przeciwko Barcelonie, bo wielu z Was, albo nie pamięta o tych sytuacjach, albo nie chce pamiętać:

W meczu z Chelsea Abidal dostał czerwoną kartkę mimo, że nawet nie dotknął Anelki. http://www.youtube.com/watch?v=m2j7Mko3Nq4 [sytuacja 2:40]

Rok później w pierwszym meczu z Interem uznany gol ze spalonego Diego Milito http://www.youtube.com/watch?v=3pMb4EP9VVE [1:44] A w rewanżu nieuznany gol Krikicia.

W tym roku w 2-meczu z Arsenalem, pierwszy mecz - nieuznany prawidłowy gol Messiego na 2:0 http://www.youtube.com/watch?v=yFx7wkVSf9k [2:50]. W rewanżu - niepodyktowany karny na Messim w pierwszej połowie http://www.youtube.com/watch?v=DLQOjMGi0ok [0:33]

Później w meczu z Realem, Pepe dostał czerwoną kartkę po faulu na Danim Alvesu. Nie wiem czy kontakt był w 100%, Alves na pewno dołożył sporo teatru, ale to i tak było bardzo ostre wejście ze strony Pepe i mogło się zakończyć nawet złamaniem nogi, wtedy już pewnie nie mielibyście wątpliwości, czy czerwona kartka była ewidentna.

Piszecie, że we wczorajszym meczu był faul Abidala - co do tego nie mam wątpliwości. Lecz Barcelona miała świetną sytuacje na strzelenie gola, ale akcja została przerwana przez sędziego. (niestety nie znalazłem, żadnego filmiku)

Jeszcze co do UNICEFU. Naprawdę trzeba być chorym umysłowo, żeby pomyśleć, że UNICEF płaci Barcelonie za reklamę. Do 2006r. Barcelona nie miała żadnej reklamy na koszulkach, a od tamtego roku Barcelona płaciła UNICEFowi 2mln dolarów rocznie.

Pewnie jest jeszcze kilka takich sytuacji, ale nie jestem w stanie sobie ich przypomnieć, najwyżej dopisze jeszcze coś. Oczywiście nie można zaprzeczyć, że Barca ma 'fory' u sędziów, ale także została wiele razy przez nich skrzywdzona.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 15:05

k_mat pisze:Juventus pięć lat temu skopałby tyłki dzisiejszym dziewczynom z Barcy. Pozdro.
5 lat temu to był sezon 2005-2006, gdzie nie mogliśmy sprostać Arsenalowi, grajac wielką padakę. o czm Ty dziecko mówisz?

PS. na jp wyrosło wielu hejterów Barcelony. Jeden z randomów (nie pamietam który) przeszedł samego siebie i nazwał ich grę "dziewczęcą" :smile: to już trzeba mieć nasrane w głowie nieźle.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 15:16

ten temat to jeden wielki LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL.
Ludzie zanim zaczniecie plesc glupoty to poczytajcie, poogladajcie kilka meczy Barcy.
Po pierwsze: sedzia tez czlowiek i zdazaja mu sie niedopatrzenia

Po drugie: To Barca placi Unicefowi, nie na odwrot - jak ktos wyzej napisal, to nie jest ich sponsor. Przez wiele lat nie mieli zadnego logo sponsora na koszulce, maja unicefu promujac ich, co jest cholernie szlachetne, dla jak narazie od kilku lat najlepszego klubu pilkarskiego na swiece, gdzie kazdy zaplacilby grube pieniadze, zeby umiescic swoje logo na ich strojach.

Po trzecie: Qatar Fundation - Barcelona ma problemy finansowe, ogromne dlugi, mogla sobie zapewnic kazdego sponsora, ktory za pewne dalby wiecej, ale nie chciala sie 'komercjalizowac', jak by ktos chociaz troche przeczytal zamiast psioczyc o terrorystach wiedzialby, ze to organizacja non-profit, ktora robi wiele dobrego dla edukacji, nauki i ksztalcenia mlodziezy, aby nie wyrosly z nich takie kołki i zakladaly takie tematy jak te.

Po czwarte: Tak! Pilkarze Barcelony to jedni wielcy symulanci, czego nie popieram, czasem sedzia da sie nabrac czasem nie. Ale graja tam najlepsi pilkarze swiata, ktorzy powinni byc i sa pod specjalna ochrona inaczej taki Motta by sobie pomyslal 'hmm, no nie da rady go zatrzymac, wjade mu szczupakiem, a nóż skreci kostke, zlamie piszczel i bedziemy mieli szanse wygrac mecz'

Po piąte: Zawsze mnie ciekawily rozne jednostki spoleczne w aspekcje psychologicznym, dlatego czy moge wiedziec na czym wy opieracie swoje poglady?
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2011, 15:18 przez Bartek88, łącznie zmieniany 1 raz.





KLIK ==>www
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 15:21

pan Zambrotta pisze:
k_mat pisze:Juventus pięć lat temu skopałby tyłki dzisiejszym dziewczynom z Barcy. Pozdro.
5 lat temu to był sezon 2005-2006, gdzie nie mogliśmy sprostać Arsenalowi, grajac wielką padakę. o czm Ty dziecko mówisz?

PS. na jp wyrosło wielu hejterów Barcelony. Jeden z randomów (nie pamietam który) przeszedł samego siebie i nazwał ich grę "dziewczęcą" :smile: to już trzeba mieć nasrane w głowie nieźle.
Bo to są panienki. Kładą się, jak przebiegnie obok zawodnik przeciwnika i owieje ich wiatr. A poza tym - "więcej-niż-drużyna" jest pod opieką i wszyscy o tym wiedzą. Co nie zmienia faktu, że temat głupi.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 15:22

Bartek ma rację w 100%. Barca irytuje właściwie wszystkich ale z jednej prostej przyczyny - jest najlepsza na świecie. Gdyby im nie szło tak dobrze to by nie było takiej nagonki na nich. Chociaż prawda jest taka, że sędziowie mylą się zbyt często na ich korzyść.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 15:23

deszczowy pisze:
pan Zambrotta pisze:
k_mat pisze:Juventus pięć lat temu skopałby tyłki dzisiejszym dziewczynom z Barcy. Pozdro.
5 lat temu to był sezon 2005-2006, gdzie nie mogliśmy sprostać Arsenalowi, grajac wielką padakę. o czm Ty dziecko mówisz?

PS. na jp wyrosło wielu hejterów Barcelony. Jeden z randomów (nie pamietam który) przeszedł samego siebie i nazwał ich grę "dziewczęcą" :smile: to już trzeba mieć nasrane w głowie nieźle.
Bo to są panienki. Kładą się, jak przebiegnie obok zawodnik przeciwnika i owieje ich wiatr. A poza tym - "więcej-niż-drużyna" jest pod opieką i wszyscy o tym wiedzą. Co nie zmienia faktu, że temat głupi.
Nie o to chodziło. Chodziło o "pedalski styl grania", w sensie długie przetrzymywanie piłki i piękna gra. To było mistrzostwo świata głupoty :prochno:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 15:23

pan Zambrotta pisze: Jeden z randomów (nie pamietam który) przeszedł samego siebie i nazwał ich grę "dziewczęcą" :smile: to już trzeba mieć nasrane w głowie nieźle.
Pewnie chodzi o mnie :happy: ale takie zdanie mam o całej hiszpańskiej lidze i ich piłce.
pan Zambrotta pisze:Chodziło o "pedalski styl grania", w sensie długie przetrzymywanie piłki i piękna gra. To było mistrzostwo świata głupoty :prochno:
A to nie. Ja miałem co innego na myśli.
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2011, 15:26 przez Castiel, łącznie zmieniany 1 raz.


Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 15:25

C_Marchisio pisze:
Jeszcze co do UNICEFU. Naprawdę trzeba być chorym umysłowo, żeby pomyśleć, że UNICEF płaci Barcelonie za reklamę. Do 2006r. Barcelona nie miała żadnej reklamy na koszulkach, a od tamtego roku Barcelona płaciła UNICEFowi 2mln dolarów rocznie.

Pewnie jest jeszcze kilka takich sytuacji, ale nie jestem w stanie sobie ich przypomnieć, najwyżej dopisze jeszcze coś. Oczywiście nie można zaprzeczyć, że Barca ma 'fory' u sędziów, ale także została wiele razy przez nich skrzywdzona.
Wiem , że nie dostawali kasy od UNICEFU, ale to jest niemoralne reklamować organizację taką samą jak UEFA. To tak jakby powiedzmy Inter grał w koszulkach UEFA, idę o flachę , że wszyscy by pisali o machlojkach , tak samo jest z UNICEFEM. Kadaffi , był szanowany przez głowy mocarnych państw, zobacz sobie jego zdjęcia z Berlusconim, Bushem itd, wszyscy mu lizali tyłek, teraz zrobiono z niego wielkiego terrorystę bo Amerykanom chodzi o to samo co chodziło w Iraku i Afganistanie czyli o ropę. A Qatar wspiera otwarcie terrorystów i przekazuje im pokaźną ilość pieniędzy.
A co do Messiego hormon wzrostu jest sterydem , każdy kulturysta Ci to powie.


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
Zablokowany