Przeciwko korupcji w sporcie

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
Zablokowany
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 15:27

pan Zambrotta pisze:
deszczowy pisze:
pan Zambrotta pisze: 5 lat temu to był sezon 2005-2006, gdzie nie mogliśmy sprostać Arsenalowi, grajac wielką padakę. o czm Ty dziecko mówisz?

PS. na jp wyrosło wielu hejterów Barcelony. Jeden z randomów (nie pamietam który) przeszedł samego siebie i nazwał ich grę "dziewczęcą" :smile: to już trzeba mieć nasrane w głowie nieźle.
Bo to są panienki. Kładą się, jak przebiegnie obok zawodnik przeciwnika i owieje ich wiatr. A poza tym - "więcej-niż-drużyna" jest pod opieką i wszyscy o tym wiedzą. Co nie zmienia faktu, że temat głupi.
Nie o to chodziło. Chodziło o "pedalski styl grania", w sensie długie przetrzymywanie piłki i piękna gra. To było mistrzostwo świata głupoty :prochno:
Aaaa, to przepraszam. Ja też nie przepadam za milionem podań, ale to nie była mądra wypowiedź :prochno:

Panowie moderatorstwo, zamknijcie ten teatr. To znaczy temat.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 16:07

Dominował Real - wszyscy nienawidzili Realu.
Dominuję Barca - wszyscy nagle nienawidzą Barcy.
Przez kolejne 5 lat będzie dominował Manchester City i wszyscy nagle znienawidzą ten klub.

:lol:

Jeśli chodzi o Barcelonę to osiągnęli poziom wybitny - grają pięknie, skutecznie, zdobywają trofea, mają świetne oprawy meczowe i wielkie gwiazdy w klubie. Niektórych to chyba frustruje.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 16:10

pan Zambrotta pisze:Nie o to chodziło. Chodziło o "pedalski styl grania", w sensie długie przetrzymywanie piłki i piękna gra. To było mistrzostwo świata głupoty :prochno:
A nawet to znalazłem.
18danek97 pisze:Dla mnie gra Barcelony to zabijanie futbolu. Piłka nożna to trochę bardziej skomplikowany sport niż same podania, czy 70% czasu gry przy piłce. Patrząc na grę Barcy widzę kobiecy sport
Obrazek


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 16:28

18danek97 pisze:Dla mnie gra Barcelony to zabijanie futbolu. Piłka nożna to trochę bardziej skomplikowany sport niż same podania, czy 70% czasu gry przy piłce. Patrząc na grę Barcy widzę kobiecy sport
Obrazek

ouh_yeah, you made my day


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 16:38

Ludzie jakos Manchetser United rowniez dominuje od kilkunastu lat w Angli i duzo osiada w europie ale ogladam ich duzo meczy i widze ze sedziowie czesto wrecz im przeszkadzaja. Barcy mecze rowniez ogladam i widze jaki tam jest kabaret gdyby nie sedziowie daje leb sobie obciac ze z 12 trofeow w 3 lata bylo by moze 7 nie wiecej. dlatego wkirza mnie to ze sedziowie im ewidentnie pomagaja. Oczywiscie wszyscy obrony barcy a zasanawialiscie sie nad takim czyms?? Kata dostaje organizacje Mistrzostw Świata, ich glowna i wlasciwie jedyna twarza reklamowa jest.... Guardiola, a dziwnym zbiegem okolicznosci w ramach odwdziewczenia Kata teraz sponsoruje barcelone. Nikt sie nad tym nie zastanawial.................?? zyjcie dalej zludzeniem


Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 17:43

juventini22 pisze:Ludzie jakos Manchetser United rowniez dominuje od kilkunastu lat w Angli i duzo osiada w europie ale ogladam ich duzo meczy i widze ze sedziowie czesto wrecz im przeszkadzaja. Barcy mecze rowniez ogladam i widze jaki tam jest kabaret gdyby nie sedziowie daje leb sobie obciac ze z 12 trofeow w 3 lata bylo by moze 7 nie wiecej. dlatego wkirza mnie to ze sedziowie im ewidentnie pomagaja. Oczywiscie wszyscy obrony barcy a zasanawialiscie sie nad takim czyms?? Kata dostaje organizacje Mistrzostw Świata, ich glowna i wlasciwie jedyna twarza reklamowa jest.... Guardiola, a dziwnym zbiegem okolicznosci w ramach odwdziewczenia Kata teraz sponsoruje barcelone. Nikt sie nad tym nie zastanawial.................?? zyjcie dalej zludzeniem
Warto też wspomnieć o kupieniu Organizacji Mistrzostw Świata w Katarze :)


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 17:57

@Bolek big fun juve: a co sadzisz o zabojstwie Lecha Kaczynskiego pod smolenskiem, wypadku lotniczego z WTC oraz czy to prawda, iz grupa ze stowarzyszenia najwiekszych linii kolejowych w europie uaktywnila wulkan ejejejeajajajajocostam, ktory sparazowal kilka lat temu w europie przemysl lotniczy ? oraz czy Moggi byl jakos w to zamieszany?
...

P.S. proponuje dowiedziec sie jak i na jakich zasadach sa wybierane kraje, ktore maja cos organizowac ;)





KLIK ==>www
juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 18:12

ZAloz osobny watek to pogadamy , a tymczasem poloz sie spac. Nienawisc do barcelony jest i bedzie za to ze kupuja mecze


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 18:17

juventini22 pisze:ZAloz osobny watek to pogadamy , a tymczasem poloz sie spac. Nienawisc do barcelony jest i bedzie za to ze kupuja mecze
:rotfl: Nie ma to jak dobry pojazd :ok:

juventini22, tak na moje oko, jak ja coś mówię a mam niewiele na poparcie mojego zdania, a wokół mnie jakieś 20 dowolnych innych osób mówi, że się mylę, to stwierdzam, że chyba nie mam racji.

Nie wiem czy jesteś fanbojem teorii spiskowych czy po prostu hejtujesz Barcelonę ale daj sobie spokój. I, proszę Cię, nie zakładaj osobnego wątku! :pray:


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 18:35

juventini22 pisze:Zakladam ten post, poniewaz protestuje przeciw temu co sie dzieje w pilce, kolejny trofeum Braclony zostało kuipone, kolejne oszustwo , jestem przeciwko temu barcelona to jeden wielki spisek mediow katalonskich, slaba druzyna ktora potrzebuje spomocy sedziow. Precz z takim traktowaniem ki9bicow, oszukiwaniem i wmawianiem ze jest sie najlepszym
Proponuję jako formę protestu samopodpalenie. Wszyscy będą szczęśliwi - Ty, bo może ktoś zwróci uwagę na ten Twój manifest (z tego co mi wiadomo, Platini na to forum nie wchodzi). I my również, bo ubędzie bezsensownych tematów.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 19:10

zahor pisze:
juventini22 pisze:Zakladam ten post, poniewaz protestuje przeciw temu co sie dzieje w pilce, kolejny trofeum Braclony zostało kuipone, kolejne oszustwo , jestem przeciwko temu barcelona to jeden wielki spisek mediow katalonskich, slaba druzyna ktora potrzebuje spomocy sedziow. Precz z takim traktowaniem ki9bicow, oszukiwaniem i wmawianiem ze jest sie najlepszym
Proponuję jako formę protestu samopodpalenie. Wszyscy będą szczęśliwi - Ty, bo może ktoś zwróci uwagę na ten Twój manifest (z tego co mi wiadomo, Platini na to forum nie wchodzi). I my również, bo ubędzie bezsensownych tematów.
Wtedy będzie można powiedzieć, że zbyt mocno się zajarał :smile:

Czy moderatorzy zwrócili uwagę na ten temat?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 19:15

panowie, wszystko jest w UEFA ustawiane, od "losowań" po co bardziej decydujące mecze, tak by medialne drużyny grały jak najdłużej bo z tego jest kasa, jeśli UEFA najwięcej zarabia na meczach barcelony to wiadomo, że będzie ją przepychała gdzie się da i jak się da, najwyraźniejszy znak był w momencie braku reakcji na materiał video na którym jeden z ich zawodników mówi na Marcelo "małpa", po czymś takim jeśli ktokolwiek ma wątpliwości jest po prostu głupi i nie chce widzieć tego co widzi cały świat, podobnie zresztą jest w przypadku calciopolli - wszyscy wiedzą jak jest ale i tak niektórzy mają przywileje i mogą więcej niż inni


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 19:23

Bartek88 pisze:@Bolek big fun juve: a co sadzisz o zabojstwie Lecha Kaczynskiego pod smolenskiem, wypadku lotniczego z WTC oraz czy to prawda, iz grupa ze stowarzyszenia najwiekszych linii kolejowych w europie uaktywnila wulkan ejejejeajajajajocostam, ktory sparazowal kilka lat temu w europie przemysl lotniczy ? oraz czy Moggi byl jakos w to zamieszany?
...

P.S. proponuje dowiedziec sie jak i na jakich zasadach sa wybierane kraje, ktore maja cos organizowac ;)
Nie obrażaj zmieniając nazwę Molek na Bolek, bo jakoś nie widzę żebym ja Ciebie obraził. Druga sprawa nie nabijaj sobie postów , bo w Twoim zacnym poście nic ciekawego nie napisałeś, a przede wszystkim nie na temat. To co pisałem w poprzednich postach jest oparte o artykuły z gazet a nie wyssane z palce , więc stfu .


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 19:43

Molek big fun juve pisze:
Bartek88 pisze:@Bolek big fun juve: a co sadzisz o zabojstwie Lecha Kaczynskiego pod smolenskiem, wypadku lotniczego z WTC oraz czy to prawda, iz grupa ze stowarzyszenia najwiekszych linii kolejowych w europie uaktywnila wulkan ejejejeajajajajocostam, ktory sparazowal kilka lat temu w europie przemysl lotniczy ? oraz czy Moggi byl jakos w to zamieszany?
...

P.S. proponuje dowiedziec sie jak i na jakich zasadach sa wybierane kraje, ktore maja cos organizowac ;)
Nie obrażaj zmieniając nazwę Molek na Bolek, bo jakoś nie widzę żebym ja Ciebie obraził. Druga sprawa nie nabijaj sobie postów , bo w Twoim zacnym poście nic ciekawego nie napisałeś, a przede wszystkim nie na temat. To co pisałem w poprzednich postach jest oparte o artykuły z gazet a nie wyssane z palce , więc stfu .
A przepraszam, wdarła sie literówka (:
Ale jesli bardzo chcesz, proponuje poskarzyc sie Panu moderatorowi, moze bedzie surowy i zostane ukarany :( (ten taki niebieskie kwadracik❚)
A jesli nie bedzie chcial to moze sprobuj go przekupic, byc moze sie tak zdazy, iz w naszym skorumpowanym swiecie pilki noznej tutaj tez zawitala księżniczka korupcja :)
A co do oftopu to oftopem jest caly ten temat.
A teraz wracajac do konkretow, czy moglbys mi wymienic nazwy tych gazet, ew. jakies zrodla na poparcie swojej tezy?
Nie nazywaly sie czasem FAKT, SUPEREKSPRESS ? czy moze to byly jakies inne zagraniczne tabloidy ? BILD ?!

I czy moglbys mi wyjasnic znaczenie skrótu stfu? gdyz nie jestem tak biegły w językach jak ty.
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2011, 19:51 przez Bartek88, łącznie zmieniany 6 razy.





KLIK ==>www
juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 19:45

Co niektorzy pisza chyba bo nie maja co robic, czy ja kaze tym co nie maja co do powiedzenia wypowiadac sie na tym temacie????/ A ty kapusiu co chcesz zeby uwage zwrocili na to moderatorzy pytam sie na co/?????? Przeklinam tu??/ Nie, wyzywam cie???? Nie, klamie?? Nie wiec o co chodzi???


Zablokowany