Polska - Włochy we Wroclawiu

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 10 listopada 2011, 23:35

delakha pisze:weź nie wrzucaj filmiku bo my z tych emocji to jak laski się zachowywaliśmy :D cała moja nauka języka włoskiego poszła na marne bo nie mogłem żadnego zdania wypowiedzieć
Zawsze można wyciąć dźwięk ;)


JuveForeverPoznan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 grudnia 2010
Posty: 128
Rejestracja: 02 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 10 listopada 2011, 23:40

delakha pisze:weź nie wrzucaj filmiku bo my z tych emocji to jak laski się zachowywaliśmy :D cała moja nauka języka włoskiego poszła na marne bo nie mogłem żadnego zdania wypowiedzieć
doskonale rozumiem to uczucie :) zeby zdobyc autograf Nedveda musialem prawie stratowac straz graniczna. a potem z wrazenia nie moglem zasnac cala noc tylko ciagle spogladalem na koszulke z autografami. strasznie zazdroszcze. swietna robota, milo ze Giorgio zamiescil koment na fejsie, :bravo:

PS: ciekawe czy pamietajac klimat poznanski ubrali sie cieplej :lol:


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 10 listopada 2011, 23:51

Szkoda ze w tym roku nie moglem przyjechac, ale fajnie ze udalo wam sie zlapac pilkarzy :D Pamietam dokladnie jak to bylo na lotnisku w Poznaniu, bylem jak 10-latek przed Bozym Narodzeniem ;)


Leon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2006
Posty: 17
Rejestracja: 06 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 10 listopada 2011, 23:51

Witam mam takie pytanko mam dwa bilety na mecz kupiłem je przez stronę kupbilet.pl jeden jest na mnie a drugi na moją żonę,moja żona się rozchorowała i chcę jechać z kumplem dzwonię na infolinię ale nikt nie odbiera na maile też nic orientuję się ktoś czy będzie się dało załatwić przebukowanie tego biletu przy kasie ?


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 10 listopada 2011, 23:52

Leon pisze:Witam mam takie pytanko mam dwa bilety na mecz kupiłem je przez stronę kupbilet.pl jeden jest na mnie a drugi na moją żonę,moja żona się rozchorowała i chcę jechać z kumplem dzwonię na infolinię ale nikt nie odbiera na maile też nic orientuję się ktoś czy będzie się dało załatwić przebukowanie tego biletu przy kasie ?
Raczej nikt nie będzie sprawdzał danych. Raczej.


AmericanPsycho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 402
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 listopada 2011, 23:52

Leon pisze:Witam mam takie pytanko mam dwa bilety na mecz kupiłem je przez stronę kupbilet.pl jeden jest na mnie a drugi na moją żonę,moja żona się rozchorowała i chcę jechać z kumplem dzwonię na infolinię ale nikt nie odbiera na maile też nic orientuję się ktoś czy będzie się dało załatwić przebukowanie tego biletu przy kasie ?
nie ma takiej opcji.


Platon mawiał: Szlachetną rzeczą jest wybaczać, ale nigdy nie płać za spóźnioną pizzę.
Leon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2006
Posty: 17
Rejestracja: 06 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 10 listopada 2011, 23:55

tzn nie ma takiej opcji z czym że mnie nie wpuszczą?


delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 11 listopada 2011, 01:33

Leon pisze:tzn nie ma takiej opcji z czym że mnie nie wpuszczą?
z tego, co mi wiadomo to formalnie nie ma szans, żeby na bilet Twojej żony wszedł na stadion Twój kumpel, nigdy też nie słyszałem o możliwości zmiany danych osobowych na bilecie. Jednak możesz spróbować i liczyć na szczęście, że nikt nie będzie sprawdzał, kto widnieje na bilecie. Życzę powodzenia ;]


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2011, 01:57

brawo panowie! zazdroszcze i gratuluje! super sprawa!


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
acidgraju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2006
Posty: 59
Rejestracja: 04 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 listopada 2011, 08:01

dylemat jak nigdy ... serce dla Polski i dla Juve . Gdyby tylko salomon przeszedl do Juve bylo by juz wszystko jasne....


Juve 4 ever
dumni po zwycięstwie wierni po porażce
Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 11 listopada 2011, 08:20

Kurcze, ale wam zazdroszcze, ale na Euro mają baze w Krakowie, wiec musze ich złapać, bo do Krakowa mam blisko :-D
Szkoda tylko ze Alex juz nie gra w reprezentacji bo bym wszystko oddal zeby go spotkać, mieć z nim zdjęcie.


Forza Juve!
Leon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2006
Posty: 17
Rejestracja: 06 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 11 listopada 2011, 08:50

Chyba mnie trafi dodzwoniłem się do biura obsługi klienta a tam automatyczna sekretarka mówi że w dni świąteczne nie pracują co to za organizacja że nic nie można załatwić przez telefon i oni organizują Euro burdel i tyle,będziemy jechać 350 km zobaczę jak kumpel wejdzie to ok a jak nie to trudno.A tak w ogóle jest ktoś z Wrocławia? jest szansa załatwić to na stadionie bo będę 5 godzin przed meczem.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 listopada 2011, 10:29

ZawszeWierny pisze:Kurcze, ale wam zazdroszcze, ale na Euro mają baze w Krakowie, wiec musze ich złapać, bo do Krakowa mam blisko :-D
Szkoda tylko ze Alex juz nie gra w reprezentacji bo bym wszystko oddal zeby go spotkać, mieć z nim zdjęcie.
Konkretnie to w Wieliczce mają mieć bazę, ale podejrzewam że to też zależy gdzie będą mieli fazę grupową, bo jak dajmy na to Donieck, to pewnie bliżej poszukają.


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 11 listopada 2011, 18:14

Ciekaw jestem czy PZPN ugnie się i dadzą orzełka na Euro :think:
Już ich nikt nie lubi , a teraz ta akcja i jeszcze przed "największym piłkarskim świętem w Polsce".
a tu ciekawostka - Prandelli zmotał nowe ustawienie na Polaków (takie rzeczy tylko w Fakcie)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Ostatnio zmieniony 11 listopada 2011, 18:39 przez Filippo911, łącznie zmieniany 1 raz.


Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 11 listopada 2011, 18:36

Chelini na prawej obronie? Pirlo na lewym skrzydle? :shock: Fantazja co poniektórych nie zna granic :lol:

Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce...


ODPOWIEDZ