Sezon 2011/2012 .

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 13:25

Przecież Moratti powiedział w jakimś wywiadzie, że jeśli zechce, to każe naszyć swojej ekipie 7 gwiazdek i nic nikomu do tego (część medialnej polemiki Morattiego i Agnelliego)


Obrazek
Kubas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2012
Posty: 89
Rejestracja: 21 lutego 2012

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 13:26

Panowie, nie uważacie, że koszulki Nike, w których pomykali nasi po meczu to istny MUST HAVE? Ciekawe czy będzie można je nabyć gdzie indziej niż na Juvestore, bo przesylka trochę droga :roll:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 13:27

Vimes pisze:Jeżeli dobrze rozumiem, wprowadzenie złotej gwiazdki to pomysł Umberto Agnelliego i żadne przepisy federacji czy ligi nie regulują tej kwestii, tak? Mógłbyś to zweryfikować w jakimś innym źródle dla pewności?
Tuttavia l'utilizzo della stella non è normato da alcun regolamento sportivo di Federazione e Lega

Wynikałoby z tego, że gwiazdka nie jest regulowana ŻADNYM przepisem i rzeczywiście została wprowadzona przez Juventus - ma też wymiar SYMBOLICZNY. Dopiero później inny kluby przejęły od nas ten zwyczaj. Ciężko to zweryfikować w innym źródle, bo nawet we Włoszech zdania są podzielone.
jakku1 pisze:A to nie jest tak, ze federacja akurat w tej kwestii nie ma nic do gadania, bo zadne prepisy nie reguluja sprawy tych gwiazdek?
Abete wypowiedział się w takim tonie, że daje to do myślenia... Zaczyna się kombinowanie.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 13:27

Kubas pisze:Panowie, nie uważacie, że koszulki Nike, w których pomykali nasi po meczu to istny MUST HAVE? Ciekawe czy będzie można je nabyć gdzie indziej niż na Juvestore, bo przesylka trochę droga :roll:
Mówisz o tych czarnych, z rózowym napisem "Juventus" na plecach?!


Obrazek
Kubas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2012
Posty: 89
Rejestracja: 21 lutego 2012

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 13:30

http://www.juvestore.com/en/frontend/pr ... te-t-shirt - te mam na myśli, tylko Giorgio miał białą, reszta w czerni;)


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 13:34

Abate - kolejny błazen. U nas Arłukowicz nie zna przepisów dotyczących służby zdrowia, we Włoszech analogiczna sytuacja w federacji sportowej, grubo. Jak Abate coś nie pasuje, jak ma jakieś żale to niech idzie do spowiedzi dla odchamienia duszy, albo niech się żoną zajmie. Sprawa gwiazdek jest nie dla niego jak nie dla psa kiełbasa.
Agnelli niech znowu pokaże konsekwencję. Co nam zrobią, spuszczą do SerieB ? :lol:


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 13:34

mrozzi pisze: Abete wypowiedział się w takim tonie, że daje to do myślenia... Zaczyna się kombinowanie.
Znajac FIGC to moze sie skonczyc tak, ze za moment wyskocza z jakims super - nowym przepisem, ktory od zaraz wchodzi w zycie i reguluje ilosc gwiazdek :prochno:

Ciekawi mnie jeszcze czy na stadionie tez wymienimy krzeselka na czesci trybun, bo przeciez jak wiadomo na razie sa tam jedynie 2 gwiazdki. Czy FIGC tutaj tez ma zamiar interweniowac?

A ta niespodzianka zapowiedziana przez Angellego byc moze bedzie komplet strojow na ostatni mecz z Atalanta. Byc moze wlasnie na tych koszulkach pojawi sie po raz pierwszy 3 gwiazdka. Ale to tylko spekulacje na razie ; )


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 13:41

jakku1 pisze:A ta niespodzianka zapowiedziana przez Angellego byc moze bedzie komplet strojow na ostatni mecz z Atalanta. Byc moze wlasnie na tych koszulkach pojawi sie po raz pierwszy 3 gwiazdka. Ale to tylko spekulacje na razie ; )
to miałoby sens, bo o ile tarczy scudetto doszywać nie można (dopiero od nowego sezonu), tak gwiazdka to wymiar symboliczny, nieregulowany prawem. Więc można ją dorzucić do pozostałych dwóch na mecz z Atalantą.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 13:42

Czuję, że nie pozwolimy sobie wejść na głowę. Już raz sobie na to pozwoliliśmy i skończyliśmy w efekcie w Serie B. W klubie jest taki entuzjazm i przeświadczenie o zdobyciu 30. mistrzostw, że będziemy z całą pewnością walczyć o możliwość doszycia kolejnej gwiazdki (o ile oczywiście ktoś inny ma coś do gadania w tej kwestii). Osobiście nie wyobrażam sobie, żebyśmy mieli zacząć kolejny sezon z 2 gwiazdkami na piersi - złotych mamy 3 i basta.

Wypowiedź Abete nie dziwi, bo ten typ od dawien dawna przejawia niechęć do naszego klubu...


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 13:45

Panowie gwiazdek na koszulce to możemy sobie naszyć ile się komu podoba. Liga ma to gdzieś. Dopóki oficjalnie nie zwrócą Juve 2 Scudetto to wszędzie będzie pisać, że mamy 28 i tyle. Wiem...wiem każdy mówi na prawo i lewo, że 30, ale tak niestety sytuacja wygląda.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 13:48

http://www.calciomercato.com/evasioni-d ... uve-680953

Tu z kolei informacja, że WSZYSTKO to, co znajdzie się na oficjalnych trykotach, musi być uzgodnione z władzami ligi. Wygraliśmy 30, ale z perspektywy przepisów mamy 28.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 13:51

Castiel pisze:Panowie gwiazdek na koszulce to możemy sobie naszyć ile się komu podoba. Liga ma to gdzieś. Dopóki oficjalnie nie zwrócą Juve 2 Scudetto to wszędzie będzie pisać, że mamy 28 i tyle. Wiem...wiem każdy mówi na prawo i lewo, że 30, ale tak niestety sytuacja wygląda.
Może inaczej. Wygraliśmy 30 razy, ale niby zabrali nam 2 mistrzostwa z sezonów, które zdaniem sądu nie były w najmniejszym stopniu ustawione. W takiej sytuacji dla mnie jest jasne: dzieje się jakiś absurd i mamy pełne prawo do cieszenia się z 30-go mistrzostwa

SŁOWA AGNELLI'EGO

na marginesie, nie wiem, czy słowa "ale tylko trzech graczy w historii Juventusu można uznać za jego symbole: Giampiero Bonipertiego, Michela Platiniego oraz właśnie Alessandro Del Piero" nie wywołają malutkiej burzy. Jak ma się czuć np. Buffon, który z klubem jest 11 lat na dobre i na złe?!


Obrazek
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 13:54

pumex pisze:Jak ma się czuć np. Buffon, który z klubem jest 11 lat na dobre i na złe?!
Agnelli pewnie po pozbyciu się Del Piero weźmie się za Buffona...
Mnie też wnerwia ta sytuacja bo sąd orzekł, że sezon był czysty...jeden i drugi więc...nie wiem czemu nic się w ogóle nie dzieje w tym temacie.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 13:57

Castiel pisze:Del Piero weźmie się za Buffona...
Czytałem już Twój wpis w temacie o Del Piero i pomyślałem, że odpuszczę sobie komentowanie tych bzdurnych wypocin. Teraz nie przejdę obojętnie. Castiel, człowieku, jesteś dzieckiem Macierewicza, czy jak? Sorry, ale Twoje teksty o celowym wyniszczaniu ikon Juventusu i o ustawionych meczach są po prostu żałosne. Peace, bro

Ciekawe, czy Inter awansuje na 3-cie miejsce? :think:


Obrazek
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 14:05

Jakby to inaczej wytłumaczyć...Del Piero jest stary i nie umie grać? Prawda jest taka, że jak na 37letniego zawodnika to gra lepiej niż większość zawodników kilkanaście lat młodszych od niego. Zamiast dawać więcej szans Alexowi ściąga się Borriello któremu tylko raz coś wyszło (co prawda ważnego, ale raz). Podejrzewam, że Conte lepiej by wyszedł na tym by zamiast obok Mirka stawiać drętwego kołka postawiłby Alexa to dla drużyny byłoby to o wiele lepsze. O Treze i Camoranesim już nie wspomnę.


ODPOWIEDZ