Ligi w Europie. A Ty komu kibicujesz ?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 11:11

Premier League- Tottenham
Ligue 1- PSG
Bundesliga- Borussia
Liga BBVA- Atletico M.
Ekstraklasa- kibicuje wszystkim Polskim drużynom tylko w europejskich pucharach.


JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 11:20

W Anglii sympatyzuję głównie z Arsenalem, ze względu na Walcotta, Van Persiego. Za granicą (Włoch) ogólnie sympatyzuję bardziej z piłkarzami niż klubami.
Francja z kolei to Olimpique Marsylia, ze względu na Deschampsa, fajne stroje ( :prochno: ), Valbuenę czy Mandandę ale po transferze Gignaca na którego mam uczulenie trochę stracili :?
Co jeszcze, Hiszpania, tutaj z wiadomej dwójki wolę drużynę ze stolicy. Grało u nich wielu zawodników z którymi bardzo sypmatyzowałem (Robinho - dlaczego Milan :doh: , Makelele, Zidane, Cicinho - potencjał był, Benzema, Marcelo - De Ceglie x10000)

Niemców, nie lubię.


Obrazek
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 11:56

kibicuję FC Juventusowi.


pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 12:31

Anglia - Ipswich , Bolton
Argentyna - River
Belgia - Genk
Francja - Metz , Bastia
Hiszpania - Bilbao , Murcia
Holandia - Feyenoord , RKC Waalwijk
Niemcy - Bayer Leverkusen
Portugalia - Braga
Rosja - Lokomotiv
Szkocja - Hearts


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 13:09

Sympatie:
Anglia - Arsenal
Niemcy - Energie Cottbus
Francja - Girondins Bordeaux
Hiszpania - Atletico Madryt
Polska - Wisła Kraków
Holandia - Ajax


In Marotta I trust...
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 13:27

Brawo dla panów sympatyzujących z Liverpoolem :bravo:


W ligach zagranicznych tylko Trollhattan FC! :prochno:


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 13:39

evilboy pisze:Brawo dla panów sympatyzujących z Liverpoolem :bravo:

No i co z tego? Mamy żyć ciągle tamtą tragedią i nienawidzić? Dla mnie taka postawa jest idiotyczna i nikt nie będzie mi nakazywał z kim mam sympatyzować. Zwłaszcza, że naprawdę niewiele mnie obchodzi opinia włoskich kibiców i niech nikt tutaj nie wyskakuję z tekstem, żebym nie zabierał zdania bo nie jeżdżę na mecze. Jak już pojadę, to nie muszę się bratać z fanami i mieć takie poglądy jak oni, bo kibicuję tylko dla siebie.

Co nie znaczy, że sympatyzuję z Liverpoolem. Traktuję ich podobnie jak Milan, czyli nie lubię, ale darzę szacunkiem.

bohdan pisze:kibicuję FC Juventusowi.
Obrazek


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 13:50

pochwalę się i ja
Serie A - wiadomo
Primera D. - wiadomo, Valencia
Premier League - Chelsea (?) :think: Niezbyt lubię Arsenal a oba Manchestery mi wiszą
Polską ligą nie interesuję się ani trochę. Od święta przeczytam o durnych wybrykach Małeckiego i pobieżnie przejrzę wyniki, to tyle.
Lugue1 - bo ja wiem... Lyon i Marsylia. PSG przestaję lubić
Bundeskopanka jest mi zupełnie obojętna. Polska Borussia szczerze mówiąc mało mnie obchodzi, Bayern również, jednak tutaj wieje ode mnie pogardą do osoby Hoenessa.


Obrazek
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 14:12

Włochy - oczywiście Juventus. Oraz AC Siena, nie wiem w sumie dlaczego, ale zawsze miałem do nich delikatną słabość. Lubię odwiedzić ich polską stronę internetową, ale naturalnie bez szaleństw. Taka kanapowa sympatia, której wyniki z ciekawością się sprawdza.

Francja - bardzo nie lubię tej ligi, ale jestem w stanie przełknąć OM. Gram w końcu nimi w FM, więc to pewnie dlatego :prochno: .

Hiszpania - ostatnio Real, a już jakiś czas Athletic Bilbao. Podoba mi się ich polityka promująca wyłącznie Basków, czyni ten zespół unikatowym. Cieszę się, że ostatnio dobrze się spisują w Europie. Z pewnością za nimi będę trzymał kciuki.

Anglia - kiedyś lubiłem i deklarowałem się nawet na forum słabością do Arsenalu :whistle: . Aktualnie nikogo tam nie lubię, choć lubię tam zajrzeć bo zdarzają się ciekawe mecze. Ogólnie to przeciwko "Czerwonym Diabłom".

Polska - trochę Jaga, trochę Legia. Choć ten pierwszy zespół bardzo się ostatnio zmienił, niestety na gorsze. Bardzo mi się podobała ich postawa w sezonie 2009/10. Kiedy grali dobrą piłkę, miejsce wprawdzie rozczarowało, ale zaczynali z ujemnymi punktami. Legia w sumie nie wiem dlaczego, mieszkam niedaleko Warszawy, a "Wojskowi" zawsze chodzili mi po głowie. Do tego świetna atmosfera na stadionie.

Niemcy - Borussia. Tylko dzięki polakom w składzie, tak to się nie interesowałem naszymi zachodnimi sąsiadami.


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 14:19

evilboy pisze:Brawo dla panów sympatyzujących z Liverpoolem :bravo:
Dokładnie. W ogóle temat bez sensu, bo piszecie o sympatiach z lig państw, które były aliantami podczas II WŚ i zabijały Włochów z osi, ileż wśród tych żołnierzy musiało być Juventinich, borze najukochańszy :|

Wiesz... Nie wiem, dla mnie Twoja retoryka jest trochę dziwna. Zresztą, nieważne.

Lubię Villarreal. Wiadomo, od czasów boskiego Diego Forlana, Juana Romana i Pellegriniego. A teraz sympatyzuję z tamtejszej ekipy z Rossim.


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 14:38

ewerthon pisze:
bohdan pisze:kibicuję FC Juventusowi.
Obrazek
to miało skłonić Was do refleksji. Jak można kibicować innemu klubowi ? Nawet sympatyzować.

Ja mam jedną żonę i nie mam kochanek. Tak samo jak mam Juventus i nic nie istnieje poza nim.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 14:41

Serie A - wiadomo + Atalanta.
La Liga - Valencia, Mallorca
Premiership - Newcastle, Arsenal (+ respekt dla MU)
League 1, wróć, League 2 - Monaco
Bundesliga - ?? (ostatnio, jak wszyscy, Borussia)
Ekstraklasa - Lech
Ostatnio zmieniony 01 maja 2012, 14:42 przez alina, łącznie zmieniany 1 raz.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 14:41

bohdan pisze:
ewerthon pisze:
bohdan pisze:kibicuję FC Juventusowi.
Obrazek
to miało skłonić Was do refleksji. Jak można kibicować innemu klubowi ? Nawet sympatyzować.

Ja mam jedną żonę i nie mam kochanek. Tak samo jak mam Juventus i nic nie istnieje poza nim.

:bravo:


Obrazek
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 14:49

bohdan pisze:
ewerthon pisze:
bohdan pisze:kibicuję FC Juventusowi.
Obrazek
to miało skłonić Was do refleksji. Jak można kibicować innemu klubowi ? Nawet sympatyzować.

Ja mam jedną żonę i nie mam kochanek. Tak samo jak mam Juventus i nic nie istnieje poza nim.
Dajze pan spokoj. Kibicowanie jednemu i drugiemu klubowi - owszem, uznalbym jako "żony i kochanki" ale nie mozna juz lubic jakiegos klubu, tak jak sie lubi np, koleżanki? Panie, weź sie pan. :prochno:

ja procz Juve, lubie z Hiszpanii Valencie, Portugalii Sporting, Francji Monaco, Angoli, Ruskich i Niemcow nie lubie. Spoko jest takze River Plate i Galatasaray. Cudowna atmosfera na meczach :ok:


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 14:54

bohdan pisze: to miało skłonić Was do refleksji. Jak można kibicować innemu klubowi ? Nawet sympatyzować.

Ja mam jedną żonę i nie mam kochanek. Tak samo jak mam Juventus i nic nie istnieje poza nim.
Chyba zbyt dosłownie i do siebie wziąłeś ten temat.
Gdyby którakolwiek z wymienionych przeze mnie w tym temacie drużyn spotkałaby się z Juventusem w LM, to nawet przez sekundę nie zastanawiałbym się za kim jestem.
Jednak nie przeszkadza to w tym, żeby z jakiegoś powodu lubić inne kluby. Może to być fajny stadion na którym kiedyś byliśmy, zawodnicy których podziwiamy, czy futbol jaki kiedyś ta drużyna grała.

Ludzie, trochę dystansu, nikt tu nie mówi o kibicowaniu, kupowaniu koszulek czy jeżdżeniu na mecze. Nie wiem jak w ogóle można to porównywać do posiadania żony i kochanki. Bo niby jak Valencia pokonuję Barcelonę i się z tego cieszę, to wtedy zdradzam Juventus? :roll:


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
ODPOWIEDZ