Diego Lugano

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 10:45

Jeżeli dostaniemy Gastadello zamiast Lugano/Alexa/Alvesa to uznam to mercato jako nie udane. Już pomijam fakt że Lugano był za grosze.. nie mam ochoty psuć sobie humoru w taki słoneczny dzień. Marotta do roboty i działaj.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 11:06

Simi pisze:Jeżeli dostaniemy Gastadello zamiast Lugano/Alexa/Alvesa to uznam to mercato jako nie udane. Już pomijam fakt że Lugano był za grosze.. nie mam ochoty psuć sobie humoru w taki słoneczny dzień. Marotta do roboty i działaj.
Najnowsze plotki mówią o Rhodolfo. I tak znajdą się osoby, które będą mówić: "Rhodolfo będzie drugim Thiago Silvą".
Nie rozumiem Marotty. Mając dogadanego Lugano szukać gorszych i wcale nie tańszych alternatyw. To mercato z dnia na dzień robi się coraz bardziej żenujące.

PS. Rhodolfo ma kosztować Juve 10mln [*]


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 11:16

pumex pisze:
Simi pisze:Jeżeli dostaniemy Gastadello zamiast Lugano/Alexa/Alvesa to uznam to mercato jako nie udane. Już pomijam fakt że Lugano był za grosze.. nie mam ochoty psuć sobie humoru w taki słoneczny dzień. Marotta do roboty i działaj.
Najnowsze plotki mówią o Rhodolfo. I tak znajdą się osoby, które będą mówić: "Rhodolfo będzie drugim Thiago Silvą".
Nie rozumiem Marotty. Mając dogadanego Lugano szukać gorszych i wcale nie tańszych alternatyw. To mercato z dnia na dzień robi się coraz bardziej żenujące.
tak samo jak Almiron miał być mega wzmocnieniem i objawieniem Turynu, ktoś chciałby przypomnieć kwotę transferu do Catani ? :lol:

z tym dogadanym Lugano bym się tak nie zapędzał mając w pamięci poprzednie ruchy transferowe Juventusu, wymysły prasy nic więcej.

Marotta nie sprowadza żadnej gwiazdy na lewą bo Martinez wraca po kontuzji i chce udowodnić swoją wartość. Marotta obiecał, że jak zagra w 10 meczach to sprzeda go za 13mln do Barcelony w ramach transferu Affelaya.


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 11:24

Po pozyskaniu Vucinicia, Pirlo, Lichsteinera, Vidala, Zieglera byłem zdania że Marotta idzie w dobrym kierunku. Rozumiem pozyskanie Giaccheriniego (jako rezerwowego), ale MY nie mamy środkowego obrońcy z prawdziwego zdarzenia oraz lewego pomocnika gwarantującego "jakość". W dodatku fakt że mieliśmy na widelcu Bastosa coraz bardziej mnie wkurza.
Ostatnio zmieniony 28 sierpnia 2011, 11:27 przez Simi, łącznie zmieniany 1 raz.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 11:25

Andryk pisze:z tym dogadanym Lugano bym się tak nie zapędzał mając w pamięci poprzednie ruchy transferowe Juventusu, wymysły prasy nic więcej
"Jeśli chodzi o Urugwajczyka, to w ostatnim czasie nawiązał on kontakt z Paris Saint-Germain i wygląda na to, że Leonardo przekona go, by wzmocnił właśnie francuski klub. Piłkarz Fenerbahce osiągnął już porozumienie w sprawie kontraktu z działaczami Juventusu, jednak Włosi poprosili go o wstrzymanie się do wtorku" - Luca Marchetti
Niby nie jest on agentem Lugano, ale jest mocno wtajemniczony w sprawy mercato, więc chyba można wierzyć w jego słowa.
Klub także w tym przypadku sfrajerzył...


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 12:24

pumex pisze:
Andryk pisze:z tym dogadanym Lugano bym się tak nie zapędzał mając w pamięci poprzednie ruchy transferowe Juventusu, wymysły prasy nic więcej
"Jeśli chodzi o Urugwajczyka, to w ostatnim czasie nawiązał on kontakt z Paris Saint-Germain i wygląda na to, że Leonardo przekona go, by wzmocnił właśnie francuski klub. Piłkarz Fenerbahce osiągnął już porozumienie w sprawie kontraktu z działaczami Juventusu, jednak Włosi poprosili go o wstrzymanie się do wtorku" - Luca Marchetti
Niby nie jest on agentem Lugano, ale jest mocno wtajemniczony w sprawy mercato, więc chyba można wierzyć w jego słowa.
Klub także w tym przypadku sfrajerzył...
zwracam honor, nie czytałem wszystkich doniesień prasowych - wypowiedzi agentów etc odnośnie tego transferu, gdyż nie wierzyłem w ten transfer - za łatwe to by było... przeszłość pokazała, że często mało prawdy w słowach agentów...
Co racja to racja, frajerstwo ostatnimi czasy... niewypały plus brak konkretnych transferów, już nie ma co się powtarzać... jestem tylko ciekaw czy coś jeszcze się wydarzy z naszej strony w tym okienku.


Tata

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2006
Posty: 155
Rejestracja: 08 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 12:24

Jedyny zawodnik z wymienianych tego mercato na którym mi zależało i nie trafi do Juve. Początek okienka był obiecujący, ale czym dalej tym gorzej, a Marotta zapomniał że prawdziwych mężczyzn poznaje się potym jak kończą, a nie jak zaczynają to jest profil Marotty


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 12:28

pumex pisze:
Andryk pisze:z tym dogadanym Lugano bym się tak nie zapędzał mając w pamięci poprzednie ruchy transferowe Juventusu, wymysły prasy nic więcej
"Jeśli chodzi o Urugwajczyka, to w ostatnim czasie nawiązał on kontakt z Paris Saint-Germain i wygląda na to, że Leonardo przekona go, by wzmocnił właśnie francuski klub. Piłkarz Fenerbahce osiągnął już porozumienie w sprawie kontraktu z działaczami Juventusu, jednak Włosi poprosili go o wstrzymanie się do wtorku" - Luca Marchetti
Niby nie jest on agentem Lugano, ale jest mocno wtajemniczony w sprawy mercato, więc chyba można wierzyć w jego słowa.
Klub także w tym przypadku sfrajerzył...
No to nieźle to zrąbali bo chyba lepszy Lugano w garści niż Bruno Alves na dachu. Ale Marotta będzie zupełnie rozgrzeszony jeśli piłkarz Zenitu do nas trafi.


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 12:58

pumex pisze: PS. Rhodolfo ma kosztować Juve 10mln [*]
Coś mi się nie wydaje. Wyceniany jest na 2,5...
Tak oglądałem sobie filmik z jego wyczynami i sposobem gry dość mocno przypomina Lucio, np. po przejęciu piłki od razu goni do kontry i wybiega dość mocno poza linię środka boiska :)


ObrazekObrazekObrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 13:06

@Maras@ pisze:
pumex pisze:PS. Rhodolfo ma kosztować Juve 10mln [*]
Coś mi się nie wydaje. Wyceniany jest na 2,5...
A te wyceny transfermarkt'u faktycznie zawszę są miarodajne, w szczególności wyceny piłkarzy z lig południowoamerykańskich. Jakku1 w temacie o transferach wrzucił ciekawy tekst, w którym pisze, że podobno kilka europejskich klubów starało się o tego zawodnika oferując 4-5mln, ale to było stanowczo za mało.


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 13:07

@Maras@ pisze:Coś mi się nie wydaje. Wyceniany jest na 2,5...
Transfermarkt go tak wycenia. Za 2,5 klub nie puści 25letniego podstawowego środkowego obrońcy.


radoslav_7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2011
Posty: 4
Rejestracja: 28 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 19:14

Marotta zawałił sprawe z Lugano, bo żal mu było 3,5 bańki wyłozyć, gdzie biorąc pod uwagę klasę zawodnika jest to cena śmieszna, Marotta zabierał sie do tego transferu jak pies do jeża, jakby nasz pożal sie Boże dyrektorzyna miał jaja, to Lugano dawno byłby nasz a tak duzo szumu i przez miesiąc a Lugano grał bedzie w PSG


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 19:27

marotta z conte popełnili duzy blad


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2011, 09:06

"Jeśli chodzi o Urugwajczyka, to w ostatnim czasie nawiązał on kontakt z Paris Saint-Germain i wygląda na to, że Leonardo przekona go, by wzmocnił właśnie francuski klub. Piłkarz Fenerbahce osiągnął już porozumienie w sprawie kontraktu z działaczami Juventusu, jednak Włosi poprosili go o wstrzymanie się do wtorku" - Luca Marchetti
Komedia. Wstrzymywać transfer lepszego i tańszego Lugano, żeby kombinować z ociężałym i podatnym na kontuzje Aleksem. Marotta - dałeś ciała.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2011, 11:24

Łukasz pisze:
"Jeśli chodzi o Urugwajczyka, to w ostatnim czasie nawiązał on kontakt z Paris Saint-Germain i wygląda na to, że Leonardo przekona go, by wzmocnił właśnie francuski klub. Piłkarz Fenerbahce osiągnął już porozumienie w sprawie kontraktu z działaczami Juventusu, jednak Włosi poprosili go o wstrzymanie się do wtorku" - Luca Marchetti
Komedia. Wstrzymywać transfer lepszego i tańszego Lugano, żeby kombinować z ociężałym i podatnym na kontuzje Aleksem. Marotta - dałeś ciała.
Z Alexem też raczej da ciała:
http://www.eurofutbol.pl/news/324450-Ob ... -Arsenalu/
Zostaniemy z Rhodolfo. Zobaczymy co z tego będzie.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Zablokowany