Diego Lugano

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Boogey96

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2010
Posty: 181
Rejestracja: 23 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 30 lipca 2011, 18:55

Mimo iż te plotki o Hummelsie trochę nasyciły moje nadzieje na takiego klasowego obrońce z myślą o przyszłości to jednak to niemożliwe, bo Mats jest obecnie nie do wyciągnięcia z borrusii. Więc Lugano, który dla mnie jest obrońcą o podobnym poziomie umiejętności chociaż mniej przyszłościowym to nadał by się do Juve. A biorąc pod uwagę cenę to Marotta nie powinien zwlekać, bo 31 lat na obrońce to w sumie nie tak dużo i przynajmniej te 4-5 lat jeszcze może pograć. A nie wierze żebyśmy w tymczasie nie zdążyli kupić jakiegoś młodszego dobrego obrońcy.


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 30 lipca 2011, 19:08

Boogey96 pisze:Mimo iż te plotki o Hummelsie trochę nasyciły moje nadzieje na takiego klasowego obrońce z myślą o przyszłości to jednak to niemożliwe, bo Mats jest obecnie nie do wyciągnięcia z borrusii. Więc Lugano, który dla mnie jest obrońcą o podobnym poziomie umiejętności chociaż mniej przyszłościowym to nadał by się do Juve. A biorąc pod uwagę cenę to Marotta nie powinien zwlekać, bo 31 lat na obrońce to w sumie nie tak dużo i przynajmniej te 4-5 lat jeszcze może pograć. A nie wierze żebyśmy w tymczasie nie zdążyli kupić jakiegoś młodszego dobrego obrońcy.
Mogłoby się okazać że razem z Lugano kupilibyśmy Coatesa, a wtedy "wilk byłby syty i owca cała" ;)


ObrazekObrazekObrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2011, 09:46

Coraz bardziej media przebąkują o Alex'ie z Chelsea. Mam nadzieję, że to głupie plotki. Nie chcę widzieć w Turynie ociężałego, podstarzałego Brazola kosztem Lugano. Ten drugi jest lepszy w każdym aspekcie.


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2011, 11:23

pumex pisze:Coraz bardziej media przebąkują o Alex'ie z Chelsea. Mam nadzieję, że to głupie plotki. Nie chcę widzieć w Turynie ociężałego, podstarzałego Brazola kosztem Lugano. Ten drugi jest lepszy w każdym aspekcie.
A Alex wykonuje stałe fragmenty gry, a Lugano nie 8) Mam nadzieje, że Giuseppe nie będzie "sępił" 3,5 mln euro na Urugwajczyka po tym jak podobną kwotę wydał na Mottę (swoją drogą nazwisko Marco odzwierciedla sposób jego gry tj. piła w przód i długa, a może się uda.... ? )


eros101010

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lipca 2011
Posty: 9
Rejestracja: 28 lipca 2011

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2011, 09:54

Juventus pozyska Urugwajczyka za darmo?
http://all-forum.cba.pl/viewtopic.php?t=6690

jak by sie udało piniądze mozna by było wykorzystac na zakup innego grajka


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2011, 10:19

Mało zaufane źródło, do tego dochodzi błąd w postaci wieku piłkarza...


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2011, 10:35

Kiper69 pisze:Mało zaufane źródło, do tego dochodzi błąd w postaci wieku piłkarza...
To żaden błąd. Lugano wciąż jest 30-latkiem.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
sensei

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 sierpnia 2011
Posty: 2
Rejestracja: 08 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2011, 20:29

dobry wybór. Uwazm równiez że powinni starać sie o powrót Diego jest dobry


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2011, 22:50

sensei pisze:dobry wybór. Uwazm równiez że powinni starać sie o powrót Diego jest dobry
Przeproś, wytrzeźwiej i nie pisz więcej.
deszczowy pisze:A jak Fener jednak NIE spadnie. To co? Bo od tego chyba Lugano uzależnia swoje odejście.
Jeśli Fenerbahce spadnie to Lugano przyjdzie za free, jeśli nie to dajemy 3,5mln. Nie słyszałem nic żeby urugwajczyk myślał o odejściu tylko w razie degradacji Fener.
Ostatnio zmieniony 08 sierpnia 2011, 23:02 przez kamilu_87, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2011, 22:55

kamilu_87 pisze:
sensei pisze:dobry wybór. Uwazm równiez że powinni starać sie o powrót Diego jest dobry
Przeproś, wytrzeźwiej i nie pisz więcej.
W każdym razie - na bombie.


A jak Fener jednak NIE spadnie. To co? Bo od tego chyba Lugano uzależnia swoje odejście.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2011, 22:59

deszczowy pisze:W każdym razie - na bombie.


A jak Fener jednak NIE spadnie. To co? Bo od tego chyba Lugano uzależnia swoje odejście.
Mi się zdawało, że od tego zależy to czy zapłacimy za niego te 3,5 mln czy bierzemy go za darmo..... Z tego co mi wiadomo, z zainteresowania sam zawodnik jest zadowolony i czekamy po prostu na dalszy rozwój spraw.
kamilu_87 pisze:
sensei pisze:dobry wybór. Uwazm równiez że powinni starać sie o powrót Diego jest dobry
Przeproś, wytrzeźwiej i nie pisz więcej.
Gościu napisał 2 posty i obydwa o Diego :lol: Nie wiedziałem, że się jeszcze tutaj ujawnią jacyś fanboje Pandy.


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2011, 23:01

deszczowy pisze: A jak Fener jednak NIE spadnie. To co? Bo od tego chyba Lugano uzależnia swoje odejście.
Wtedy obudzimy się z ręką w tureckim nocniku.
Ja na miejscu Marotty chyba bym nie zwlekał tylko wyłożył te 3,5mln (kto wie czy nie dałoby się i tego utargować ze względu na sytuację) i sprowadził Lugano. To nie duża kwota patrząc na klasę zawodnika, a obronę mielibyśmy w miarę dobrze obsadzoną.

Ps. w przypadku jego przyjścia ciekawe ile czerwieni dostanie w pierwszym sezonie :smile:

Tak btw. połowa forumowych hejterów rugała na Melo za jego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> impulsywność i kartki. W takim razie co można powiedzieć o psycholu Lugano ? :roll:


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2011, 23:05

[RA]MACIUS pisze:Tak btw. połowa forumowych hejterów rugała na Melo za jego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> impulsywność i kartki. W takim razie co można powiedzieć o psycholu Lugano ? :roll:
Dokładnie. Mimo to 90% z nich kochała zadziorność i zaciętość Davidsa czy Montero, ale jak Melo sie "wygłupił" to juz idiota, <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, bezmózg etc.


Obrazek
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2011, 23:13

kamilu_87 pisze:
[RA]MACIUS pisze:Tak btw. połowa forumowych hejterów rugała na Melo za jego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> impulsywność i kartki. W takim razie co można powiedzieć o psycholu Lugano ? :roll:
Dokładnie. Mimo to 90% z nich kochała zadziorność i zaciętość Davidsa czy Montero, ale jak Melo sie "wygłupił" to juz idiota, <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, bezmózg etc.
Pewnie dlatego, że większość kartek Montero i Davidsa było spowodowane ostrymi wejściami itp Melo za starcie z Balotellim i np tym gościem z Chievo czy tam Parmą. Nie pamiętam już.


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2011, 23:19

Castiel pisze:
kamilu_87 pisze:
[RA]MACIUS pisze:Tak btw. połowa forumowych hejterów rugała na Melo za jego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> impulsywność i kartki. W takim razie co można powiedzieć o psycholu Lugano ? :roll:
Dokładnie. Mimo to 90% z nich kochała zadziorność i zaciętość Davidsa czy Montero, ale jak Melo sie "wygłupił" to juz idiota, <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, bezmózg etc.
Pewnie dlatego, że większość kartek Montero i Davidsa było spowodowane ostrymi wejściami itp Melo za starcie z Balotellim i np tym gościem z Chievo czy tam Parmą. Nie pamiętam już.
Jeśli nie pamiętasz co było w zeszłym sezonie, to jak możesz pamietać co było za czasów Davidsa czy Montero? Im też bardzo często odwalało, łagodnie to ujmując.


Obrazek
Zablokowany